کد خبر : 63535
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 197 بازدید

معاون اول رئیس‌جمهور ۱۳ بهمن‌ماه امسال به لرستان سفر می‌کند+ برنامه‌ها‌

  معاون ‌استاندار لرستان گفت: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور برای افتتاح چندین پروژه ۱۳ بهمن ماه امسال به لرستان سفر می‌کند. علی هادی چگنی اظهار داشت: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور روز دوشنبه 13 بهمن برای افتتاح چندین پروژه بزرگ لرستان به استان سفر می‌کند. وی با اشاره به پروژه‌هایی که در این سفر […]

139302151314298762683283

 

معاون ‌استاندار لرستان گفت: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور برای افتتاح چندین پروژه ۱۳ بهمن ماه امسال به لرستان سفر می‌کند.

علی هادی چگنی اظهار داشت: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور روز دوشنبه 13 بهمن برای افتتاح چندین پروژه بزرگ لرستان به استان سفر می‌کند.

وی با اشاره به پروژه‌هایی که در این سفر به بهره‌برداری می‌رسد افزود: ازجمله پروژه‌هایی که با حضور معاون اول رئیس‌جمهور به بهره‌برداری می‌رسد، سدهای مروک و ایوشان و مجتمع پتروشیمی خرم‌آباد است که بعد از چند سال به‌طور رسمی آغاز به کار می‌کنند.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار لرستان از حضور دیگر وزرا به استان خبر داد و گفت: علاوه بر معاون اول رئیس‌جمهور به‌احتمال‌زیاد بیژن زنگنه وزیر نفت، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و حمید چیت‌چیان وزیر نیرو نیز به لرستان سفر می‌کنند که سفر این وزرا هنوز قطعی نشده است.

وی عنوان کرد: این سفر یک‌روزه است و احتمال برگزاری جلسه شورای اداری و فعالان اقتصادی استان نیز وجود دارد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :