کد خبر : 63770
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 385 بازدید

با پیگیری استاندار لرستان یک فروند هواپیمای اختصاصی برای فرودگاه خرم آباد خریداری شد

   استاندار لرستان از خرید یک فروند هواپیمای اختصاصی برای فرودگاه خرم آباد خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا ، هوشنگ بازوند افزود: با ورود قریب الوقوع یک فروند هواپیما تازه خریداری شده به ناوگان هواپیمایی استان لرستان، ترافیک حمل و نقل در فرودگاه خرم آباد به صورت چشمگیری افزایش پیدا خواهد […]

0 (3)

 

 استاندار لرستان از خرید یک فروند هواپیمای اختصاصی برای فرودگاه خرم آباد خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا ، هوشنگ بازوند افزود: با ورود قریب الوقوع یک فروند هواپیما تازه خریداری شده به ناوگان هواپیمایی استان لرستان، ترافیک حمل و نقل در فرودگاه خرم آباد به صورت چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

وی اظهار داشت: پس از مذاکرات انجام گرفته با شرکت هواپیمایی تابان، یک دستگاه هواپیمای «آر.جی» از کشور اوکراین به طور اختصاصی برای استان لرستان خریداری شد.

وی گفت: این هواپیما اکنون وارد شهر مقدس مشهد شده و تا کمتر از 10 روز آینده وارد استان لرستان و فرودگاه خرم آباد خواهد شد.

بازوند با اشاره به نیاز فراوان این استان به صنعت حمل و نقل هوایی ادامه داد:با اضافه شدن این هواپیما به ناوگان هوایی لرستان، خلا پروازهای عصرگاهی این فرودگاه که سه روز در هفته است٬ برطرف می شود.

به گفته وی٬ این هواپیما پرواز به کیش، عسلویه، کربلا و نجف را از فرودگاه خرم آباد انجام خواهد داد.

مدیر فرودگاه خرم آباد نیز دراین خصوص گفت: خوشبختانه استانداری لرستان توجه ویژه ای به موضوع حمل ونقل هوایی به ویژه فرودگاه خرم آباد دارد و طرح توسعه این فرودگاه نیز با حمایت کامل استاندار در دست انجام است.

اسفندیار کیانی اظهار امیدواری کرد: با اضافه شدن این هواپیمای اختصاصی به ناوگان هوایی استان لرستان، شاهد ارایه خدمات افزون تر و بهتر از گذشته به مردم شریف استان باشیم.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهردار دم روسان در گفته :

وای اوکرانیه پسش بدید این قاتله

[پاسخ]

شهروند پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۶ بهمن , ۱۳۹۳ ۱۵:۰۶:

اگه مال اوکراین رو نمیخوای لطفاً مخت رو بکار بیانداز و خودت بساز

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :