کد خبر : 63791
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 602 بازدید

دکتر عبدی : فاسدترین دولت تاریخ ایران در افکار عمومی، سران نظام را به فساد متهم می‌کرد

    نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس نهم با بیان اینکه 15 بهمن‌ماه مصادف با یکشنبه سیاه مجلس در دولت دهم است، گفت: دولتی که تلاش می‌کرد همه سران نظام را به هر شیوه ممکن به فساد متهم کند، اکنون در افکار عمومی فاسدترین دولت تاریخ ایران است. به گزارش میرملاس به نقل از  خانه […]

69221_orig

 

 

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس نهم با بیان اینکه 15 بهمن‌ماه مصادف با یکشنبه سیاه مجلس در دولت دهم است، گفت: دولتی که تلاش می‌کرد همه سران نظام را به هر شیوه ممکن به فساد متهم کند، اکنون در افکار عمومی فاسدترین دولت تاریخ ایران است.

به گزارش میرملاس به نقل از  خانه ملت، ایرج عبدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 15 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: یکی از مبانی اصولی و اساسی نظام جمهوری اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که مردم انقلابی برای تحقق آن مبارزه کردند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آزادی در ایدئولوژی اسلامی و اسلامیون انقلابی آزادی بیان و عقیده است. بعد از 36 سال درخت انقلاب آنقدر تنومند شده است که آزادی نظر و نظراتی که علی‌رغم نظر عده‌ای به نفع جمهوری اسلامی نیست ابایی ندارد. بیان نظر مخالف نه تنها ضعفی برای جمهوری اسلامی نیست، بلکه باعث عزت و تقویت آن است. آزادی بیان باعث جلوگیری از فسادهای اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و حتی برملا شدن تفکرات الحادی است.

وی خطاب به هیات رییسه و نمایندگان مجلس یادآور شد که از این نعمت با توان مضاعف حمایت کنند و گردش آزاد اطلاعات را به عنوان یک دستاورد مهم خون شهیدان پاس بدارند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: به وزیر نفت درخصوص عدم تسریع در کاهش قیمت گاز بیرانشهر و محاسبه آن بر مبنای تعرفه منطقه سردسیری، و همچنین به وزیر کشور برای رعایت نکردن قانون استخدام معلولان تذکر می‌دهم.

عبدی یادآور شد: 15 بهمن‌ماه مصادف با یکشنبه سیاه مجلس در دولت دهم است، دولتی که تلاش می‌کرد همه سران نظام را به هر شیوه ممکن به فساد متهم کند، غافل از اینکه “و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین”  اکنون در افکار عمومی فاسدترین دولت تاریخ ایران است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: از اینکه آقای کری به عنوان ابرقدرت پوشالی با ظریف نماینده سرافراز جمهوری اسلامی قدم می‌زند ابایی نداریم. چرا بعضی از دوستان می‌گویند ظریف با کری قدم زده است؟ کری با ظریف قدم زده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

پیرو ولایت در گفته :

با سلام خدمت میرملاسیها
درود بر دکتر عبدی
راستی کجا رفت اون بگم بگم های احمدی نژاد مگر قرار نبود مفسدین را به جامعه معرفی کند ایشان هی میگفت اسامی آنها در جیبم هستند کاملا درست میگفت چون بیشتر مفسدین اقتصادی اسامیشان در دفترچه تلفن ایشان بوده و از رفقایی گرمابه و گلستانش بودند

[پاسخ]

حمیدآزادبخت در گفته :

حکایت های مدیریتی
……………………………………………………………………………………………………
متن حكايت

از مدير موفقي پرسيدند: “راز موفقيت شما چه بود؟” گفت: «دو كلمه» است.

– آن چيست؟

– «تصميم‌هاي درست»

– و شما چگونه تصميم هاي درست گرفتيد؟

– پاسخ «يك كلمه» است!

– آن چيست؟

– «تجربه»

– و شما چگونه تجربه اندوزي كرديد؟

– پاسخ «دو كلمه» است!

– آن چيست؟

– «تصميم هاي اشتباه»

پس از اشتباهات دیگران درس بگیریم نه مجدد تکرار کنیم

[پاسخ]

درزمان حال مشخص نیست چه کسی فاسد یا غیر فاسد است انشالله خداوند ارحم الراحمین همه را حسابرسی میکند به امید آن روز.در ضمن نیازی نیست با افکار عمومی مردم بازی کنید مردم خود فهمیده تر از این حرفها هستند.

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ شنبه ۱۸ بهمن , ۱۳۹۳ ۱۵:۴۶:

ما ایشان را لایق فرستادن دوباره به مجلس می دانیم

[پاسخ]

افرین

[پاسخ]

سام نریمان در گفته :

نفرین باد مدیران نالایق و دزد نظام هر کس می خواهد باشد و در ضمن آقای عبدی جوجه را آخر پاییز می شمارند ما که دل خوشی از اینگونه مدیران بی انضباط مالی نداریم.

[پاسخ]

محمدی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۶ بهمن , ۱۳۹۳ ۱۹:۳۲:

نریمان جان آخر پاییز که هیچی دو پاییز گذشته ؟؟؟

[پاسخ]

همشهری پاسخ در تاريخ دوشنبه ۴ اسفند , ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲:

محمدی عزیز منظور از آخر پاییز یک مثله!! لذا منظور آقای نریمان، آخر نمایندگی آقایان میشه پاییز!!! افتاد

[پاسخ]

گراوند در گفته :

اقاي دكتر عبدي خيلي تند رفتي يك طرف قضاوت كردي اي كاش پايان دوره ات ولخرجي مي كردي شك نكن كه ديگه از چشم مردم افتادي

[پاسخ]

محسن دلفانی در گفته :

جناب عبدی پس به خوبی معلوم شد لیاقت وشایستگی نمایندگی استان لرستان را زیبنه و شایستگی آن راداری نماینده ای که شجا عت حرف زدن به دفاع از حق وحقوق مردم نداشته باشد ودر مقابل فساد نیستد نماینده مردم غیور لرستان را ندارد.

[پاسخ]

میرزایی در گفته :

درود وسلام خدا بر جناب دکتر عبدی ،نماینده لایق و شجاع خرم آباد در مجلس شورای اسلامی ،بی شک مردم شریف لرستان قدردان این نماینده محجوب و توانای خود هستند.

[پاسخ]

شیخی در گفته :

عشایر غیور بودن و ان هندوانه ها برای این مردم بودجه رفاحی نمی شود چه برسد به زیرساخت پس جبهه گیری بدون دشمن مشخص وشعار های توخالی وحدت سازی را به خاطر خدا تمام کنید این حرفهای صد تا یه قاز چه دردی از این ملت را دوا میکنه جناب لطفا دوغ نمی خواهیم کاسه یمان را مشکن

[پاسخ]

رضا پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۳ ۲۰:۴۴:

شیخی عزیز ،بگو دکتر فکر نان باش خیار آبه

[پاسخ]

م.ق.کنگاوری در گفته :

درود بر نمایندهی شجاع خرم اباد ما به شما افتخار میکنیم وتاریخ هیچگاه نام اتساتهای شجاع و بزرگ را از یاد نخواهد برد و یقین بدانید هر کس در هر پستی مقامی ابروی مومنی را ببرد خداوند ایروی وی را در این دنیا خواهد برد اینها رو سیاهان تاریخند انقلابی که با خون هزاران شهید اب یاری شده یقین بدانید هر کس به ان خیانت کند مانند اینها ابرویش پیش ملت خواهد رفت و مصداق بارز ان را این روزها در جراید روزنامه ها افکار عمومی داریم میبینیم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خوب شد جناب عبدی هم نطقی بیان فرمودن ما هم یادمون بیفته نماینده داریم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

درود بر دکتر عبدی نماینده فهیم خرم اباد

[پاسخ]

شهروند در گفته :

جناب اقای عبدی اگر واقعا بدنبال مطالبات به حق مردم بودی که الان از ان صحبت میکنی کاش در زمان دولت قبل این چنین احساسی صحبت میکردی اما افسوس ………………………….

[پاسخ]

ش کوهنانی در گفته :

درود بر جناب عبدی ولی کاش زوتر این حرف ها را میزدید

[پاسخ]

محمد در گفته :

شما جلوی فساد کنونی را بگیرید قبلی ها پیشکش . بزگترین هنر شما انتقاد از قدیمی هاست . چرا در زمان دولت قبل سکوت کردید و حال سینه سپر کردید ؟

[پاسخ]

محمد در گفته :

بله ما مردم ایشان را لایق فرستادن دوباره به مجلس میدانیم…

[پاسخ]

خرم آبادی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۴ اسفند , ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶:

محمد جان شما به تنهایی مردم نیستید ! پس برای مردم تصمیم نگیر و در مورد خودت به تنهایی حرف بزن!!!

[پاسخ]

مهدی در گفته :

دولت قبل همه را پیشخور کرد برای دولت فعلی و اینده رقمی قابل توجه ای باقی نمانده. اینقدر کشش ندین

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :