کد خبر : 6385
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 11,778 بازدید

نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری/12مرد میدان انتخابات92

اسامی ۱۲ نفر برتر که احتمال می رود درانتخابات ریاست جمهوری سال 92 ایران شرکت کنند.  به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز؛ اواخر ماه گذشته ، عصر ایران یک فراخوان عمومی اعلام کرد و طی آن از کاربران اینترنت خواست کسانی که برای ریاست جمهوری مناسب می دانند را پیشنهاد و از آنان برای کاندیداتوری دعوت کنند. […]

اسامی ۱۲ نفر برتر که احتمال می رود درانتخابات ریاست جمهوری سال 92 ایران شرکت کنند. 

به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز؛ اواخر ماه گذشته ، عصر ایران یک فراخوان عمومی اعلام کرد و طی آن از کاربران اینترنت خواست کسانی که برای ریاست جمهوری مناسب می دانند را پیشنهاد و از آنان برای کاندیداتوری دعوت کنند.

یک سال دیگر در همین روزها ، انتخابات ریاست جمهوری در کشور ، برای جایگزینی محمود احمدی نژاد برگزار خواهد شد. البته این به شرطی است که احمدی نژاد در این مدت باقی مانده ، همچنان رئیس جمهور بماند و کار به انتخابات زودهنگام نکشد.

دو دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد ، در کنار همه خوب و بدهایش ، این تجربه گرانسنگ را ، هم برای مردم و هم برای نظام به همراه داشت که برای سپردن پستی به اهمیت ریاست جمهوری ، باید سراغ کارآزمودگان و امتحان پس داده ها رفت و رخصت نداد جایگاه رفیع ریاست جمهوری ، محلی برای آزمون و خطا و تنش های دائمی باشد.

هم از این روست که انتخابات سال 1392 ، محکی است تا مشخص گردد که این تجربه ی گران به دست آمده ، تا چه اندازه می تواند مورد بهره مندی واقع شود و از تنور انتخابات ، نانی نه خام و خمیر و نه سوخته و سوزنده ، بلکه برشته و خوش خوراک برای ملت ایران بیرون آید.

هر چند تجریه ثابت کرده است که انتخابات در ایران ، تا هفته های پایانی و گاه تا روزهای واپسین قابل پیش بینی نیست و بارها همه چیز در دقیقه 90 دستخوش تغییر شده است ، اما دستکم می توان در خصوص افرادی که بالقوه می توانند سکاندار کشتی ریاست جمهوری باشند ، گمانه زنی کرد و از هم اکنون درباره شان سخن گفت و از ایشان پرسش کرد و کارنامه شان را سنجید و تأمل و سبک سنگین کرد.

کمترین فایده پرداختن به کاندیداهای بالقوه این است که مردم در ایام منتهی به انتخابات ، مرعوب موج تبلیغات و غلیان احساسات نمی شوند و بر اساس نتایج بررسی های چند ماهه دست به انتخاب می زنند.

در فراخوان مذکور آمده بود: در برخی کشورها مانند آمریکا ، کاندیداهای ریاست جمهوری – دستکم دو کاندیدای اصلی – از ماه ها پیش کاملاً مشخص هستند و در طول چند ماه منتهی به انتخابات ، مردم می توانند با تأمل و مقایسه ، به جمع بندی برسند و رأی دهند.

از آنجا که در ایران به دلایل متعدد ، تا زمان اندکی مانده به انتخابات ، هنوز ترکیب کاندیداها مشخص نیست و حتی گاه در روز پایانی ثبت نام نیز چهره های جدیدی به رقابت می آیند ، بی مناسبت نیست که رسانه ها متکفل این خلأ باشند و فضا را برای بررسی هوشمندانه و البته منصفانه کاندیداهای بالقوه فرهم سازند.

از این رو ، در گام اول پیشنهاد می شود کاربران سایت ،اسامی افرادی که به نظرشان می توانند کاندیدای ریاست جمهوری شوند و مهم تر از آن ،در مقایسه با بقیه – ولو نسبی – شایستگی تصدی این پست را دارند ، معرفی و پیشنهاد کنند و نام فرد یا افراد مورد نظر را در زیر همین خبر برایمان بفرستند.

آن فراخوان بیش از 30 هزار بار کلیک خورد و افراد متعددی به عنوان گزینه های پیشنهادی مردم ، نام برده شدند.

البته دو نکته در فراخوان مطرح شده بود که خوشبختانه از سوی اکثر شرکت کنندگان در آن رعایت شد ؛ آن دو نکته عبارت بودند از:
1- نام افرادی را بفرستید که واقعاً امکان کاندیداتوری آنها وجود دارد.
ممکن است مد نظرتان شخص یا اشخاصی باشند که گزینه های مناسبی هستند ولی در عمل امکان کاندیداتوری نخواهند داشت. سعی مشترک همه ما در معرفی گزینه ، “واقع گرایی” است نه “شعار زدگی” . واقعیت های موجود را فراموش نکنیم.

2- حداکثر نام سه نفر را به ترتیب اولویت بنویسید.

نتایج

بررسی اسامی رسیده نشان می دهد که افراد متعددی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری پیشنهاد شده اند.
برخی از این اسامی ، در کامنت های مختلف ، بسیار تکرار شده اند و تکرار برخی دیگر ، اندک شمار بوده است.

بررسی ها نشان داد که اسامی 12 نفر بیش از بقیه تکرار شده است که نام این افراد را بر اساس حروف الفبا اعلام می کنیم.
علت این که نام ها را بر اساس حروف الفبا اعلام می کنیم نه بر مبنای تعداد تکرار نام ها ، این است که این نظرسنجی ، باز بود و امکان این که یک فرد بیش از یک بار نظر بدهد وجود داشت و لذا هر چند کلیت نظرات رسیده می تواند بر آیندی قابل توجه به دست دهد ، اما تقدم و تأخر افراد را نمی توان دقیقاً اعلام کرد. در واقع ، آنچه از نتایج این فراخوان قابل استخراج است ، نزدیک شدن به فضای افکار عمومی است.

البته  برخی اسامی ارسالی ، مغایر با نکته شماره یک فراخوان بودند که در عین احترام به نظرات شرکت کنندگان ، آن اسامی را در نتیجه نهایی قید نکردیم که البته خوانندگان فرهیخته سایت ، بر دلایل واقع گرایانه این وضعیت آگاهی دارند و نیازی به توضیح نیست. به بیان دیگر ، اسامی منتشر شده در زیر ، همه ابعاد افکار عمومی را نشان نمی دهد زیرا از یک سو ، عده ای طبیعتاً  در انتخابات شرکت نمی کنند و عده ای هم افرادی را دعوت کرده اند که با توجه به واقعیت های ایران امروز ، اساساً امکان نامزدی ندارد (مانند موسوی) یا نامزد نخواهند شد(مانند هاشمی رفسنجانی).

با این اوصاف ، به معرفی 12 نفری می پردازیم که نام هایشان بیشترین تکرار را در میان پیشنهاد های مردم داشته است:

اسامی 12 نفر برتر (بر اساس حروف الفبا)

سعید جلیلی

دبیر شورای عالی ملی است که هر گاه مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ شکل می گیرد ، نام جلیلی بر صدر اخبار ایران و جهان می نشیند.

جلیلی متولد سال ۱۳۴۴ در شهر مشهداست. وی تحصیلات خود را تا مقطع دکتری علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق به پایان رسانده است.

عنوان پایان‌نامهٔ او «سیاست خارجی پیامبر» بود. او در دوران دفاع مقدس در جبهه‌های جنگ حضور یافت و از ناحیه پا مجروح شد.

سید محمد خاتمی

متولد ۱۳۲۲ اردکان است و وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس جمهور ایران در دولت های هفتم و هشتم و عضو مجمع روحانیون مبارز. هر چند بعد از ریاست جمهوری سمت رسمی ندارد ولی همچنان گفتمان اصلاح طلبی عمدتاً بر محوریت وی می چرخد. خاتمی با شرکت در انتخابات مجلس و رأی دادن در ان انتخابات ، بحث های زیادی را برانگیخت اما خودش صراحتاً اعلام کرد که در چارچوب نظام و برای اصلاح گری تلاش می کند. هرچند بسیاری کاندیداتوری خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری را منتفی می دانند و بر نقش رهبری وی تأکید دارند اما همچنان گروه هایی از اصلاح طلبان بر آنند او را به صحنه بیاورند.

سید حسن خمینی

نوه امام خمینی(ره) و فرزند مرحوم حاج احمد خمینی(ره) ؛ سید حسن ، فاقد سابقه اجرایی و دولتی است. عمده فعالیت در موسسه حفظ و نشر آثار امام و تولیت حرم رهبر فقید انقلاب متمرکز است. او متولد ۱۳۵۱ نجف است.

سید حسن خمینی همچنین در کار تدریس و تألیف و پژوهش است و برخی آثار وی به عنوان کتاب سال برگزیده شده است. وی به دلیل مواضع اصلاح طلبانه اش مورد اقبال این جریان سیاسی است.

محسن رضایی

فرمانده سپاه دوران دفاع مقدس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام. او که سال ۱۳۳۳ در خانواده ای فقیر در مسجد سلیمان به دنیا آمده است ، قبل از انقلاب در رشته مهندسی مکانیک تحصیل می کرد که با پیش امدن انقلاب و سپس جنگ ، تحصیلات دانشگاهی اش را نیمه کاره رها کرد و به سپاه رفت. او پس از جنگ در رشته اقتصاد ادامه تحصیل داد و دکترا گرفت.
رضایی در دور گذشته انتخابات ریاست جمهوری ، به عنوان ” با برنامه ترین کاندیدا ” مطرح شد اما در فضای دو قطبی موسوی-احمدی نژاد ، اقبالی برای کسب رأی نداشت. فدرالیسم ، مهم ترین یا دستکم معروف ترین برنامه وی است.

محمدرضا عارف

متولد سال ۱۳۳۰ در یزد است. عارف بین سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ معاون اول رئیس جمهور ایران سید محمد خاتمی بود و در حال حاضر با حکم رهبر انقلاب، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

عارف دکترای خود را از دانشگاه استنفورد آمریکا و رشته مهندسی برق گرفته و زمینه تحقیقاتی اش نظریه اطلاعات و رمزنگاری است.

پرویز فتاح

متولد ۱۳۴۰ در ارومیه است. در دوران دفاع مقدس در جبهه ها حاضر بود . در سال ۱۳۶۸ در رشتهٔ مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف فارغ‌التحصیل شد و در سال ۱۳۸۲ نیز مدرک کارشناسی ارشد صنایع (گرایش سیستم‌ها) را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر دریافت کرد. فتاح در دوره اول ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد ‬وزارت نیرو را برعهده داشت ولی منش رفتاری او با رویکردهای احمدی نژادی سازگار نبود. بنابراین در دولت دهم حضور نیافت و راهی بنیاد تعاون سپاه شد تا به عنوان مدیرعامل در آنجا فعالیت کند.

محمدباقر قالیباف

سال ۱۳۴۰ در طرقبه مشهد به دنیا آمد.از فرماندهان دوران دفاع مقدس بود و از دانشگاه تربیت مدرس دکترای جغرافیای سیاسی گرفته است.فرماندهی نیروی انتظامی کل کشور ، فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا ، فرماندهی نیروی هوایی سپاه و ریاست ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالا (با حکم محمد خاتمی) مهم ترین سمت های او قبل از شهرداری تهران بوده اند. او همچنین خلبان ایرباس است و هر از گاهی در خطوط پروازی داخلی پرواز می کند.

قالیباف ، در انتخابات نهم ریاست جمهوری کاندیدا شد ولی رأی نیاورد و پس از آن راهی شهرداری تهران شد.

علی لاریجانی

متولد ۱۳۳۶ در نجف و دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف در رشتهٔ کاربرد کامپیوتر در ریاضی است. او دکترای خود را در رشته فلسفه غرب اخذ کرده است. وی پیش از این رییس سازمان صدا و سیما ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارشاد و دبیر شورای عالی امنیت ملی بود. او پس از اختلاف با احمدی نژاد ، از دبیری شورای عالی امنیت ملی استعفا کرد.لاریجانی رئیس مجلس هشتم بود و هم اکنون نیز ریاست نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارد.

منوچهر متکی

متولد ۱۳۳۲ ‬ بندر گز است و وزیر امور خارجهٔ ایران در سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۹ بود. وی پیش از وزارت ، دو دوره نمایندگی مجلس، سفارت ایران در ژاپن و ترکیه ، چندین مدیرکلی و معاونت وزیر در وزارت امور خارجه را در سابقه اش دارد. اختلافات او با احمدی نژاد درباره نحوه اداره سیاست خارجی کشور نهایتاً باعث شد وقتی در سفر رسمی سنگال به سر می برد، توسط احمدی نژاد برکنار شود. اوج اختلافات او با احمدی نژاد مربوط به موازی کاری در سیاست خارجی بود که متکی زیر بار نرفت. او بعد از برکناری، وقتی مواجه با حملات احمدی نژاد و اطرافیانش علیه خود شد در چند مصاحبه پاسخ آنها را داد که معروف ترین شان ” ۲۴ خلاف گویی احمدی نژاد در ۲۰ سطر سخن” بود.

علی مطهری

متولد ۱۳۳۶ تهران و فارغ التحصیل دکترای فلسفه و کلام اسلامی است. او از منتقدان سرسخت اصلاح طلبان بود اما در عین حال ، از سیاست های احمدی نژاد نیز انتقاد می کند و معتقد است که سهم احمدی نژاد در حوادث بعد از انتخابات ۸۸ را نباید نادیده گرفت.
او که از طراحان اولین سوال از رئیس جمهور در تاریخ جمهوری اسلامی است در سال ۱۳۹۰ در اعتراض به رسیدگی نشدن به طرح سوال از رئیس جمهور از سمت نمایندگی مجلس استعفا داد ولی درخواست استعفایش رای نیاورد. مطهری در انتخابات مجلس نهم ، از سوی اصولگرایان بایکوت شد ولی خود به تنهایی به میدان آمد و با تشکیل ائتلاف صدای ملت ، راهی مجلس شد.

محمدعلی نجفی

متولد ۱۳۳۰ تهران و از بنیانگذاران حزب کارگزاران سازندگی است. او تحصیلات خود را در رشته ریاضی تا مقطع فوق لیسانس در آمریکا ادامه داد ولی به علت انقلاب به کشور بازگشت و دکترایش را ناتمام گذاشت.

او هم‌اکنون یکی از اعضای شورای شهر تهران است. در رزومه کاری او وزارت علوم،آموزش و پرورش و ریاست سازمان برنامه و بودجه وجود دارد.

علی اکبر ولایتی

متولد ۱۳۲۴ شمیران است. در رشته پزشکی اطفال دکتر گرفته و فوق تخصص بیماری‌های عفونی را در دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا گذرانده است. او بعد از انقلاب ، نماینده مجلس و سپس به مدت ۱۶ سال وزیر خارجه ایران شد. ولایتی هم اکنون مشاور عالی رهبری در امور بین الملل است و از معتمدان جریان اصولگرا به شمار می رود.

بر اساس این گزارش اسامی ،افراد  دیگری از سوی کاربران مطرح شده است :

مصطفی پورمحمدی، عماد افروغ، نهاوندیان، حسن روحانی، حدادعادل، کرباسچی، کمال خرازی، نیک زاد، لنکرانی، مهرعلیزاده، باقری لنکرانی، زنگنه، مشایی، پزشکیان، ناطق نوری، ضرغامی،صالحی، مسجدجامعی، توکلی، حاج بابایی، صدر، شمخانی و …

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

مطمن باشید سردار رویانیان کاندیدهای انتخاباتی هست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶:

دوست عزیز رویانیان عرضه نداره یه تیم مثل پرسپولیس رو رهبری کنه بعد توقع داری بیاد نماینده 75 ملیون نفر بشه
یکم در افکارت تجدید نظر کن!!!

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۸ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۲:۲۴:

روئیانیان عرضه نداره تیم پرسپولیس رو رهبری کنه رو خوب اومدی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۳:۰۶:

رویانیان بهترین مدیر برای پرسپولیسه بعد از امیر عابدینی

[پاسخ]

رام پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۴ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۹:۱۶:

گل گفتی

[پاسخ]

محدثه پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱:

سردار همه جا پیشقدم هستن !از نیروی انتظامی بگیر تا فوتبال…
ایشون عرصه رو خالی نمیکنند..
آخه یه شغل که کفاف زندگی رو نمیده اونم با این اوضاع اقتصادی…
باید یه اساسی بکنن دیگه…………..!

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۲:۰۸:

هههههههههههههههههههههه …ایول خوب گفتی

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۳۷:

با عکس علی کریمی و مهدی مهدوی کیا و خودشم وسط تبلیغات خوبه ولی اول پیروزی را بیاره رده 5 جدول

[پاسخ]

اشنا در گفته :

کاندیدهای مورد نظر و احتما 90% امکان امدنش هست اونهم سردار رویانیان

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

چه شکست و خفتی از این بالاتر که نظرات مردم را پاک میکنید که نکنه همه مردم نظرات را ببینند و بفهمند که مردم طرفدار کدام گروه هستند؟

[پاسخ]

به نظرمیرسه نام آقای غلامحسین الهام را جاانداختین….!!!

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۳۶:

اخه از نظر قدی کوتاه بود ندیدنش

[پاسخ]

ایرانی در گفته :

سلام و درود بر شما دوستان نازنین
به نظر بنده آقای ولایتی می تواند بهترین مهره انتخابی باشد

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۳۵:

اخه خوبه که بی طرف باشه بهتره

یک اصولگرایی سنتی با یک روشنفکر ببینیم چکار میکنن

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

به نظر من سعید جلیلی از همه بهتره بقیه کاندیدا ها اصلا شایستگی ندارند

[پاسخ]

ابوالفضل پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱:

موافقم: جلیللی رو گزاشتن برای دقیقه نود بگن این رجایی زمان است و درضمن آدم خوب و سیاسی پر کار و بی درد سری است

[پاسخ]

محدثه پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰:

میشه منظورتون رو واضح تر بگید؟ ایشون از اول بازی اعلام حضور کردن منظورتون از دقیقه 90 چیه؟

[پاسخ]

محدثه پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴:

با نظر شما موافقم چون ایشون در خط رهبری قدم بر میدارن که متاسفانه خیلی از کاندیدهای احتمالی اصلا خط مشی آقا رو قبول ندارن

[پاسخ]

master پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۸:۴۹:

وای خدا من کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

محمد علی پاسخ در تاريخ جمعه ۴ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۰:۲۹:

دمت گرم

[پاسخ]

reza2012 در گفته :

مهره ي بيطرف دلسوز مردم سيد حسن خميني چشم هارا باز كنيد

[پاسخ]

محدثه پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸:

توصیه میکنم وصیت نامه امام رو بخونید و تحقیق کنید چشم بسته و صرف لینکه ایشون نوه امام هستند تصمیم نگیرید..
امام در آخر وصیت نامه فرمودن خیلی از کسانی که زمانی خدمتگذار انقلاب بودند تغییر کردند و میزان در هر کس حال فعلی اوست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۸:

امیدوارم سید حسن خمینی کاندید بشه

[پاسخ]

ساق پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷:

امیداوار نباش سید حسن خمینی کاندید نمیشه … وصیت نامه امام رو بخونی میفهمی قضیه چیه ..امام(ره) فرمده اند هیچ یک از فرزندان من و نوه ها و …. حق شرکت در ریاست جمهوری رو ندارند باید از میان مردم باشند …. حالا هم که دشمنان انقلاب سید حسن خمینی رو برای اینکه نامش را خراب کنند اصلاح طلب معرفی کرده اند بخاطر همینم کاندید نمیشه

[پاسخ]

آيدا در گفته :

آقاي سيد حسن خميني بهترين انتخاب است دوستان گلم بار ديگر ياد امام را زنده نگه داريم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۸ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷:

موافقم شديد!!!!!!

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۲:۰۹:

اره …منم موافقمممممممممممممممممممممممممم

[پاسخ]

رها پاسخ در تاريخ جمعه ۱۳ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۹:۴۳:

یاد امام ربطی به سید حسن ندارد که کلا ربطی به امام ندارد !
از کی تا بحال شما طرفدار یاد امام شدی ؟
تا بحال کجا بودی که الان یهویی یاد زنده نگه داشتن یاد امام افتادی
لعنت بر شیطان

[پاسخ]

سینا پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۹:۰۴:

میدونی زیادحرف زدن باعث میشه شخصیت ادم پایین بیاد……رها خانوم

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۳۰ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۸:۳۲:

اره …منم موافقمممممممممممممممممممممممممم رها خانوم

[پاسخ]

ابراهيم پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۲:۲۸:

ايول دادش خوب گفتي

[پاسخ]

سینا پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۹:۰۱:

بانظرت کاملا موافقم گویی مردم ما فقط اسم امام رو میشناسن باید یادش روباز زنده کنیم

[پاسخ]

امام ره فرمودند:نگذارید انقلاب بدست ناهلان(افرادی که اهل آن کارنیستند)بیفتد

[پاسخ]

ناديا در گفته :

ايشالله هركي لايقه رئيس جمهور بشه فقط جون مادرش روش خميني رو زنده
نگهداره!!!!

[پاسخ]

tarsa پاسخ در تاريخ شنبه ۱۴ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷:

باید بگی جون مادرش مثل قبلی گند نزنه تو مملکت قربون دستش گندای اونم جمعو جور کنه

[پاسخ]

جعفر پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۲:۱۱:

آخههههههههههههههه…کی می تونه خرابکاری های بعضی ها رو جمع کنه

[پاسخ]

روح الله در گفته :

کسی بدرد این جامعه می خوره که درد محرومان را بفهمد.این آقایان اگر فقر را چشیده اند اما حالا جز مرفه ترین آدما هستند.پس ما ضعیفان همواره چوب اقویا را خواهیم خورد.مزگ بر مظلوم کش

[پاسخ]

سلمان در گفته :

بنظر من بعضی ها که اسمشون جزء این 12 نفر هست تو فتنه88 خودشونو نشون دادن نیازی به نام بردن ازشون نیس هواسمون باشه تو هوای غبار الود راه وگم نکنیم

[پاسخ]

master پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۸:۵۱:

جدا شما لیاقت اینو نداری یکی مثل خاتمی رئیس جمهورت باشه همین فعلی از سرتم زیاده

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹:

گل گفتی

[پاسخ]

زهره پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰:

گل گفتی. خلایق هرچه لایق

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۴ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹:

خدا كنه بار ديگه اين افتخار نسيبمون بشه كه رءيس جمهورمون جناب خاتمي باشه.

[پاسخ]

بسيجي در گفته :

خداكنه دكتر جليلي بياد
اگراومد راي مابسيجي هااست

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۰:

یه بار مملکتو 8سال به فنا دادین بس نبود

[پاسخ]

جعفر پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۲:۱۲:

آخه مرد حسابی …احمدی نجات هم انتخاب شما بود …یادتون رفته…..هنوز کمته….جگرمون کنده شد از تورم…

[پاسخ]

امیر پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۳:۵۳:

احسنت بر تو بسیجی

[پاسخ]

با مروری بر گذشته میشه فهمید که اقای خاتمی از همه کاندیدهای محترم بالا میزنه
اینو مطمئن باشید رای اکثریت اقای خاتمی هست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۱:۱۰:

واقعا همینطوری هم هست

[پاسخ]

بهمن پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۵ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱:

کاملا موافق

[پاسخ]

هانی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۵:۳۷:

yes

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۳۳:

NO

[پاسخ]

نرگس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶:

منم موافقم با نظرت

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۱۵:

خاتمی بالای 60 درصد میاره

[پاسخ]

نمن پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۰:۲۷:

حتما…..

[پاسخ]

mohammad پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۰:۲۴:

اره خوبه ولی باید ببینیم برنامه هاش چیه

[پاسخ]

master پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۸:۵۲:

احسنت با 2000 لایک

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آقای علی اکبر ولایتی بهترین گزینه است

[پاسخ]

فرد ایرانی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۷:۳۶:

آقای علی اکبر ولایتی بهترین گزینه است

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۱۶:

میشه گفت از بقیه اصولگرا ها بهتره
البته قالیباف هم قابل احترامه

[پاسخ]

محمد در گفته :

امیدوارم کسی ریس جمهور بشه که مملکت را به باد نده
پیام ما نه شرقی نه قربی جمهوری اسلامی

[پاسخ]

محدثه پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶:

زنده باد…..

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۱۷:

غربی؟ :ي

[پاسخ]

master پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۸:۵۳:

املا چند شدی عمو؟

[پاسخ]

کرباس فروش محله در گفته :

همشون سر وته یه کرباسن! فرقی نمی کنه کی باشه.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۳:۵۹:

دقیقاااااا

[پاسخ]

دلسوز عاشق وطن و ارزشهای اخلاقی در گفته :

ای مردم مظلوم و ستمدیدۀ ایران به هوش باشید فقط اصلاح طلبان! خاتمی، عارف، نجفی و…

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵:

اگه اینایی که میگی بیان اونوقت باید کفشای آمریکایی هارو جفت کنیم داداش

[پاسخ]

ای بابا پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۷:۰۲:

کفش امریکا و انگلیس و افغانی و روس نداره داداش. مهم اینه گرونی نباشه که اصلا نیست!!!!!
مهم اینه که آرامش باشه که آرامشو در چهره مردم شهر ها میشه دید!!
مهم اینه کسی کار به کارت نداشته باشه
مهم اینه مریضا بدون دارو نباشن
مهم اینه وجدان مردم بیدار باشه که میبینیم هست پاش بیوفته سرتو کلاه میذارن:ِ

[پاسخ]

mohammad پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۰:۲۶:

واقعا متاسفم اگه اینطور بود ازشما جلو تر رهبر وایستاده

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

درود بر سید حسن خمینی! سیدحسن خیلی خوبه ولی متأسفانه تجربه اجرایی نداره

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰:

اصلا اینکاره نیست یادتون نیست چندسال پیش سخنرانیشو توسالگرد امام،فکرکنم برگ برندش همینکه نوه امام(قدس)

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷:

مگه سیدحسن چندسالشه که بخواد رییس جمهور ایران بشه؟؟؟؟؟؟؟//
هنوز خیلی واسش زوده. درضمن یادتون نره که هیچ کار اجرایی تو
پروندش نداره

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خاتمي بهترين انتخابه، هم تجربه داره هم اينكه در بين كشورهاي خارجي احترام و اعتبار داره

[پاسخ]

بهمن پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۲۹:

نه والله

[پاسخ]

مهران پاسخ در تاريخ جمعه ۱۳ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۲:۳۴:

کدوم اعتبار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۱۴ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۸:۲۹:

همون اعتباري كه رىيس جمهور فرانسه 6تا پله رو اومد پايين تا با خاتمي دست بده، يك ذره تو اينترنت سرچ كني ميفهمي كه تو خارج از كشور محبوبيت خاتمي بيشتره يا احمدي نژاد، داخل كشور هم كه مشخصه

[پاسخ]

بهمن پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۵ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳:

like

[پاسخ]

امین پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۵ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۷:۱۳:

یعنی واقعا اعتقاد شما اینه؟ اعتقادتون اینه که رییس جمهور فرانسه که کشورش اندازه ی یه نقطه هست تو دنیا بیاد با رییس جمهور کشور اَبَر قدرتی مثل ایران دست بده.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من به اعتقادتون احترام میذارم اما تورو خدا یه ذره بشینین فکر کنین ببینین که ما افتخاراتمون چیه؟

خدا وکیلی رهبرمون افتخارمون نیست که الآن کل خاورمیانه بلکه هم بیشتر زیر فرمان ایشونن

پایداریمون تو تحریم ها افتخارمون نیست که اگه سر هر کشور دیگه ای این بلا میومد مطمعنا تسلیم میشد

و………………………..

بازم منتظر جوابتون هستم

خداحافظ

[پاسخ]

سعید پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۵ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۹:۲۷:

مشخصه که محبوبیت کی بیشتره. کی مردمی تره؛ مردم ده کوره های ایران رو کدومشون مستقیم سرزده؛ خاتمی که همش ژسته عزیز دلمممممممم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۱۹:

هیچش شما راحت باش. قاهره یادتون نمیاد؟

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲:

جون مادرت تازه هسته ای رو دستمون گرفتیم خاتمی میاد باز جشن تولد با اونا!تقدیمشون میکنه

[پاسخ]

جعفر پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۲:۱۴:

ایوال خوب گفتی …قبول

[پاسخ]

ای بابا پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۷:۰۵:

آقایون شما که لایک و لویک کردید من دنبال کارم اگه اینقدر اوضاع خوبه و جلوی تحریما وایسادیم میشه به اشناهاتون بگید واسه من کار پیدا کنن:ِ

[پاسخ]

زهرا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵:

موافقم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

دوستان این موضوع ها مهم نیست.مواظب فتنه های دشمن باشید.مهم مهم مهم

[پاسخ]

نسل سوم خط امام در گفته :

دکتر حسین علایی، استراتژیست و فرمانده عالیرتبه جنگ، استاد دانشگاه و تئوریسین مسائل خاورمیانه را جا انداختید. ایشان یکی از نیروهای معتدل و انقلابی هست که بین دو جناح محبوبیت کافی داره و تنها کسیه که میتونه خرداد 76 رو تکرار کنه. اصولگرای اصلاح طلب واقعی ایشون هست و بعد از داستان سال قبل، بین نسل سوم محبوبیت فوق العاده ای پیدا کرده.

[پاسخ]

سینه سوخته از بی عدالتی ها در گفته :

ایران در این وضعیت به یک مرد میدان دیده و کار آزموده نیازداره اونهم فقط آقای اکبر هاشمی رفسنجانی هستش جونم فداش

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۲ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۶:۱۵:

دقیقا

[پاسخ]

سعید پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۵ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۹:۲۹:

سرتو از لاکت بیار بیرون

[پاسخ]

محدثه پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱:

بله شما درست میگید …اوضاع اقتصتادی خیلی خرابه
اگه ایشون کمک کنن و یه وام به دولت بدن همه چی درست میشه ایشون که دستشون به دهنشون میرسه یه کمکی هم به این ملت بکنن………..!

[پاسخ]

عطیه پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۴۷:

دمت گرم بابا زدی به خال

[پاسخ]

master پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۸:۵۶:

دم خودتم گرم

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۳۲:

آره یک وام مسکن مهر بدنهمیگن مشایی اجاره نشینه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۰:

100 درصد بعد از خاتمی عالیه

[پاسخ]

ایرانی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۱۴:

بهترین انتخاب هاشمی رفسنجانی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۵:۵۱:

موافقم

[پاسخ]

زهره پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲:

حرف دل منو زدی. مگه اون بتونه خرابکاری های این خیر ندیده رو درست کنه. والا هیچکس دیگه نمیتونه.

[پاسخ]

سامان در گفته :

عشق است لاریجانی

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۳۱:

حالا کدوم لاریجانی لاریجانی یک لاریجانی دو لاریجانی سه …………………….

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰:

من خودم نطرم آقای ولایتی و سعید جلیلیه با حدادم موافقم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۰:

:))))) والااااااااااااااااااا

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۵۱:

بالاخره کدومش؟
اون؟ یا آن؟ یا این؟ !!!!

[پاسخ]

رای ما اصلاح طلبان است

[پاسخ]

khakhs در گفته :

اقاي خاتمي بهترين گزينه است چون در سالهايي كه او رييس جمهور بود تورم كم بود و مديريت وسياست خارجي خوبي داشت

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۱۳ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳:

كاملأ موافقم خاتمي از بقيه كانديداها بهتره

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵:

ولی خاتمی از سیاست کنار کشیده
به طور کامل نه ولی از سیاستگزاران علنی محسوب نمیکنه خودشو
وقتی هم که سید حسن خمینی ایشونو برای مراسم حضرت امام راحل دعوت میکنن تا در اون مجلس ازشون بخوان که به عرصه برگردن مسافرت به دیار پدری رو بهانه میکنن و در مراسم حضور پیدا نمیکنن.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۱:

این حرفارو جایی نگی بهت میخندن!
کنار کشیده؟ :ي

[پاسخ]

اسما پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳:

خاتمی فعلا تاریکی نشسته و روشنایی رو میپاد. تا معلوم نشه که اوضاع چقد به نفعشه خودشو نشون نمیده

[پاسخ]

محدثه پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴:

اوضاع آروم به چه قیمتی؟ مرداب هم آرومه ولی حال آدمو بهم میزنه آرامش یعنی اینکه از حق خودت بگذری و وابسته باشی/

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۲:

خداوکیلی دوره خاتمی رو یادت میاد؟

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰:

آره خباونوقت هم باید دست از انرژی هسته ایمون بکشیم و جلوی اجنبی جماعت خم و راست بشیم

[پاسخ]

ساق پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸:

کجاش خاتمی خوبه…همونیکه در فتنه 88 بی طرف ماند و امر رهبری را در مورد فتنه88 انجام نداد…و در رئیس جمهوریش بدحجابی رو رواج داد….الآن این همه بدحجابی رو که می بینی بخاطر خاتمی هست….کسی که لباس پیامبر رو میپوشه باید حرمت لباس رو نگهداره آیا خاتمی حرمت لباس رو نگه میداره….کسی که در سازمان بیلدربرگ صهیونیسم (سازمان مخفی جهان)عضو است آیا میتواند کشور اسلامی را اداره کند با قوانین اسلامی این امکان ندارد و……………………………….

[پاسخ]

ایرانی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۲۳:

من که خودم مخالف خاتمی ام ولی این چه سازمان مخفی هست که شما ازش خبر دارید؟

[پاسخ]

کرمان در گفته :

بهترین گزینه ها به ترتیب : ۱-خاتمی ۲ – سعید جلیلی ۳- نوه خمینی

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۴۰:

1- هاشمی رفسنجانی2- ولایتی 3- مطهری

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۵:۵۰:

هاشمی رفسنجانی بهتره

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۵:۵۵:

رفسنجانی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۳:

1. خاتمی 2.هاشمی 3.قالیباف

[پاسخ]

زهره پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳:

فقط هاشمی.

[پاسخ]

کرمان در گفته :

چرا فکر آینده نیستید؟ دلار رفت بالای 4000 تومان

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶:

شنیده ها بر دلار 6000 هزار تومانی در همین نزدیکی هاست

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۳۰:

باشه اصلا بره بالای بیست هزار حالا باید کی فکر کنه

[پاسخ]

رها در گفته :

سعی کنیم ایندفعه اشتباه دفعه قبل را تکرار نکنیم .احمدی نژاد هم خیلی از مردم مایه گذاشت ولی همه را پل پیروزی کردرئیس جمهور بعدی باید یه آدم شجاع و با تجربه باشه که خرابکاری این 8سال را درست کنه.رای من دکتر علی لاریجانی

[پاسخ]

محدثه پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹:

منطقی فکر کن و بصیرتت رو بالا ببر خیلی زوده شخصی رو نام ببری مونده تا این آقایون نشون بدن چند مرده حلاجن…
به عمل کار برآید به سخنرانی نیست………

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۵:

آهان اوج بصیرتتونو رو تو قم بعد از سخترانی دکتر لاریجانی دیدیم.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۲:۴۶:

میشه تو حرف نزنی پیداست هیچی بارت نیست

[پاسخ]

محمد در گفته :

به نظرمن محسن کوهکن ازهمه بهتره که ازقلم افتاده

[پاسخ]

رضا در گفته :

به نظر من همشون خوبند ولي خاتمي و رفسنجاني تجربشان بيشتر است

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح ساختارکنونی میتونه کشور را از این وضع نجات بده

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۴۰:

با هاشمی موافقم

[پاسخ]

بهترین گزینه…علی اکبر هاشمی رفسنجانیه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵:

اصلاح طلب.
فقط همین

[پاسخ]

سرباز امام (ره) در گفته :

فقط نوه امام سید حسن مرد حق

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۱۴ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۰:۱۰:

منم باهات موافقم دوست عزیز اما فکر نکنم ایشون خودشونو ضایع کنن اوضاع مملکت خراب تر از این حرفاست با اینحال اگه کاندید بشن به نظرمن بهترین گزینه هستن به هرحال ایشون پسر احمد اقان و احمد اقا یکی ازبهترین مردای انقلابن. حتما منش پدرشونو به ارث بردن

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۲:۴۸:

پسر نوح یادتون نره

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۰:۰۸:

اتفاقا ايشون کاملا با پدر خدا بياهرزشان هم نظرند.

[پاسخ]

سرباز امام (ره) در گفته :

فقط اصلاح طلبان میتوانند این کشور را سر وسامان بدهند

[پاسخ]

مهدی در گفته :

خاتمی چون روی گذینه تورم حساسیت داره

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۲۸:

تو تورم حسن روحانی بهتره

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۶:

حسن روحانی عالیه اما نفوذ خاتمی رو تو بدنه ی اجتماعی نداره

[پاسخ]

ناشناس 2 در گفته :

همه با هم فقط اصلاح طلب حالا هر کدوم باشه.

[پاسخ]

فقط خاتمی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

از آنجایی که اکثریت مردم ایران خواستار اصلاح طلب هستند ، فقط به فقط یک شخص اصلاح طلب می تواند این اوضاع نابسامان مملکت را سر و سامان بدهد ، فرقی نمی کند چه کسی باشد (هاشمی،خاتمی،سیدحسن خمینی،عارف و …)

فقط باید به خواسته اکثریت مردم که مطمئناً اطلاح طلب است توجه ویژه ای شود تا کشور عزیز ایران جان و شخصیت جهانی تازه ای بگیرد

[پاسخ]

سعید پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۵ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۹:۳۱:

کی گفته که اکثریت مردم ایران خواستار اصلاح طلب هستند ؟؟؟؟ حتما شما هم دچار توهم تقلب شدید عزیزمممممم. رأی بیستو چهار میلیونی یادت نره قربونت برم. توهم تقلب زدی ؟

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۳۱:

پراید شش ملیونی خاتمی / پراید بیست ملیونی احمدی / طلا گرمی بیست هزار تومن خاتمی طلا گرمی صدو بیست هزار تومن احمدی / دلار هفتصد تومن خاتمی / دلار سه هزار و هفتصد تومن احمدی /مدیریت خاتمی / اختلاصای احمدی / عزت زمان خاتمی / خفت زمان احمدی

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳:

یکمی هم داداشی تو اقتدار مقایسه می کردی بد نبودقربونت بشم یکمی مونده بود با مجلس ششم جلو آق بایستند

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲:

مردم خواستار تغییرند.. کمر مردم زیر بار این گرونی شکسته!!
هرکس ک طرفداری اصول گراها را میکنه یا پولداره یا مردم براش اهمیت نداره

[پاسخ]

امین در گفته :

به نظر من بهترین گزینه ها جناب آقای دکتر محسن رضایی و جناب آقای ولایتی هستند. بازهم این نظر من بود و امید وارم شماهم نظراتتون رو بگین.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

جلیلی و ولایتی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۲۰ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹:

انشاالله مردان خدایی

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴:

باریکلا!خوب گفتی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۸:

ولایتی رو موافقم
اما جلیلی احمدی دوم میشه

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ شنبه ۲۸ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۴:

ایول الله خوب گفتی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط هاشمی

[پاسخ]

ت-ه-ر-ا-ن پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۷:۳۸:

عزیزم بی خیال

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۲۸:

هاشمی یا عسکری

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵:

یکبار ریختیم تو خیا بون بس نبود

[پاسخ]

محسن در گفته :

با درود..واقعا متاسفم که این همه نظر دادین و هیچکدوم با منطق نبوده.فقط طرفداری از کاندیداها بوده..من فکر میکنم توی این شرایط وخیم اقتصادی تنها کسی که توانایی حل این مشکلات رو داره آقای محسن رضایی هست.که مطمئنا میتونه از نظر اقتصادی مردم ایران رو نجات بده.همونطور که پیروز مناظره های قبلی هم ایشون بودن.

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶:

منطقو برم !خداییش یه دکتری افتخاری حقته

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ شنبه ۲۸ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۸:

محسن رضایی مغز متفکر اقتصاد و برنامه ریزی کشورییه تو این مورد هیچ کس نمی تونه چیزی بگه تو منازره های سال88 تنها کاندیدی که به فکر خراب کردن دیگر کاندیدا نبود و طرح خودشو ارائه میداد رضایی بود

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۸:

رای نداره

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

به نظر من اگه دکتر قالیباق ریاست جمهوری ایران را بدست بگیره بسیاری از مشکلات اعم از اقتصادی تحریم ها و ….. حل خواهد شد به امید آن روز که هیچ مشکلی در کشورمان نداشته باشیم

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۸ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹:

صد در صد موافقم.
دوستان همه دارن از ديد “سياسي” شخص مورد نظرو انتخاب ميكنن
يكي ميگه دكتر جليلي چون حزب اللهيه يكي ميگه خاتمي و سيد حسن چون تو جبهه اصلاحاته.
آقايون رييس جمهوري يه پست اجراييه نه فقط جايي براي تحميل سياست ها
بنابراين بهترين گزينه كسيه كه شهردار اول آسيا و شهردار هشتم جهان شده و توي سيل هاي تهران پاچه هاشو ميزنه بالا ميره كمك.
ضمن اينكه از لحاظ سياسي هم شخص بسيار معتدليه و نه افراط تو رفتاراش ديده ميشه و نه تفريط.
تورو خدا اينقدر از دوي احساسات انتخاب نكنيد كه نتيجه اش ميشه ايني كه هستيم!

[پاسخ]

ت-ه-ر-ا-ن پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۷:۳۸:

جتما!فعلا چاله چوله های تهرانو پر کنه چاله چوله های ایران پیشکش!

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۲۹:

موافقم

[پاسخ]

جنبش سبز در گفته :

سرعت تایپمون بالاس شرمنده

[پاسخ]

سلام به همه دوستان به نظر من آقای جلیلی البته بقیه هم خوبن ولی من فقط جلیلی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۲۰ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲:

انتخاب اصلح

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

راي ما سعيد جليلي از اول انقلاب خوب كار كرده خود رهبرم اوردتش رو كار وجزء جبهيه پايدار هست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۲۰ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲:

انشاالله انتخاب مفید

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

راي ما سعيد جليلي جبهيه پايدار

[پاسخ]

پایدار در گفته :

رای ما ولایتی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آقا هرکی شد جون هرکی دوست داره بیاد اوضاع رو درست کنه … پدر ملت در اومده.. یا اگه کسی نمیتونه راه بده یه ادم با لیاقت رئیس جمهور شه…………….. البته امیدورام که بگذارند اصلاح طلبان شرکت کنند

[پاسخ]

ت-ه-ر-ا-ن پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۷:۳۶:

دلت خوشه ؟ قرضاتو صاف کردی؟ تازه وامت جور شده ؟ خونه گرفتی ؟ یا ایران نیستی؟

[پاسخ]

رای ما فقط خاتمی

[پاسخ]

ت-ه-ر-ا-ن پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۷:۳۵:

داداش اومد منم بش رای میدم!!!

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۲۷:

تومیگی چند تا رای میاره

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۳۰:

بالایه 60 درصد رای داره

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آقا اول حسن خمینی بعد هاشمی/ تجربه نشون داده هرکسی رو این دولت کنار زده به درد این مملکت میخورن/ ظلمی که احمدی نژاد به این ملت کرد تو کل این تاریخ تکه

[پاسخ]

دانشجو در گفته :

رضایی / متکی / خاتمی / هاشمی / خمینی / هر کدوم از این آقایان منصب ریاست جمهوری را تحویل بگیرند ایرانی آباد و اسلامی و با عزت و قدرتی خواهیم داشت

[پاسخ]

ت-ه-ر-ا-ن در گفته :

اگه خاتمی اومد پیدام کن تف کن تو روی …
از این سایت بکشین بیرون بیاین بیرون سر کو چه یه کیلو تخمه بگیرین واسه عید بعد برین رای بدین

[پاسخ]

مرتضی در گفته :

با احترام به نظر همه دوستان ، به نظر من تا کنون هیچ رییس جمهوری به اندازه شهید رجایی، آقا خامنه ای و اقای محمود احمدی نژاد به شعارهای داده شده عمل نکرده است وبه نفع مهرومین قدم بر نداشته است

[پاسخ]

مرتضی در گفته :

با احترام به نظر همه دوستان ، به نظر من تا کنون هیچ رییس جمهوری به اندازه شهید رجایی، آقا خامنه ای و اقای محمود احمدی نژاد به شعارهای داده شده عمل نکرده است وبه نفع مهرومین قدم بر نداشته است.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۳۱:

به جز احمدی با بقیه موافقم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

باسلام به مردم خوب ایران زمین مایک به یک نظر دادیم ولی اسم ولی خودمان حضرت امام خامنه ای مدظله عالی نیاوردیم مابایدفرمایشات اقایمان رامدنظر بگیریم وبعدانتخاب خوب انجام دهیم انشاالله

[پاسخ]

از اول تا اخرشون

[پاسخ]

مملکنو زدن و بردن باز روشون زیاده اومدن کاندید شدن

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۲۰ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵:

فکرت منفی است یک ذره مثبت فکر کن

[پاسخ]

سعید در گفته :

فقط اصلاحات.
شما چطور؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۳۷:

جز اصلاحات

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خاتمی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۳۸:

بااون پرونده ی سیاهش؟خیلی رو داره از اومدن حرف زده

[پاسخ]

محدثه در گفته :

به نظر من خیلی زوده که اسم شخصی رو نام ببریم الآن باید چشامون رو باز کنیم و گول شعارهای قشنگ و رنگارنگ رو نخوریم.چندتا از دوستان اشخاصی رو انتخاب کرده بودند صرف نسبتی که با امام داشتند یا امام از اونا تقدیر کرده بود..اما دوست من امام در پایان وصیت نامشون فرمودند که گول سالوس بازیها را نخورید و میزان در هر کس حال فعلی اوست ..برید تحقیق کنید این آقایون بعد امام چه کردن وچه میکنند…
اصلا این آقایون از گل هم پاکتر آیا عرضه اجرایی و اداره مملکت رو دارند یانه؟میتونن اقتصاد کشور رو سر و سامون بدن یا نه؟ما در سیاست هیچ نقصی ندارم اگر هم باشه ضربه پذیر نیستیم اما اقتصاد ما فوق العاده در خطره اصلا این آقایی که قراره رییس جمهور بشه میتونه جلوی این مفاسد اقتصادی رو بگیره یا خودش هم یه دزده تمام عیاره؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۳۲:

تکبیر

[پاسخ]

hamed پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۰:

نه بابا تک تیر …یه چیزی شنیدی بهش نرسیدی .

[پاسخ]

hamed پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۸:

این تیکه اخرت خوب بود دمت گرم فهمیدم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح طلبان! آقای خامنه ای تنگ نظری نفرمایید فقط اصلاح طلبان با صداقتی که دارند میتونند کشور را از این وضعیت نجات دهند. به امید ایرانی سرسبز و آباد!

[پاسخ]

واقع گرا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۱:

فکر نمی کنید اتفاقات فعلی سنگ اندازی های مهره های دولت قبلی است؟

[پاسخ]

دلسوز در گفته :

فقط اصلاحات

[پاسخ]

بینام در گفته :

تو این مملکت اخرای ریاست جمهوری که میشه رییس جمهور رو تو مجلس هو میکنن(تبلیغات اقای لاریجانی .به همین خیال باش) ولی اینو بدونین احمدی نژاد انسان بزرگی بود

[پاسخ]

دلسوز عاشق وطن در گفته :

امام کاظم(ع) می فرماید حقیقت بگو اگرچه به ضررت باشد(قابل توجه محدثه خانم)

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۳۳:

تهشو خیلی خوب اومدی.

[پاسخ]

كربختياري در گفته :

به اين ليست نورالله حيدري دستنايي نماينده سابق استان چهارمحال وبختياري رو هم اضافه كنيد چون چند روز پيش جهت حضور در انتخابات رياست جمهوري به طور جدي اعلام آمادگي كرده.

[پاسخ]

hamed پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۹:

سلام کر بختیاری خوشوقتم .. از ایذه

[پاسخ]

بهتاش در گفته :

خدارودرنظربگیرین کی بهتراز خاتمی میتونه مملکتوجمع کنه ها؟

[پاسخ]

تورم پاسخ در تاريخ شنبه ۲۱ بهمن , ۱۳۹۱ ۲۳:۲۵:

انشاالله

[پاسخ]

واقع گرا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۳:

مملکت رو یا رقاصه ها رو (اهان منظورت تعلیق هسته ای و ایناهاس…..)

[پاسخ]

دم بخت پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۰:۲۰:

خدایی تو که اینو میگی اصلا نمیدونی که کی به صلاح جامعه است 8سال به اون گرگای تو لباس میش اعتماد کردیم برا هفت جدمون کافیه………..

[پاسخ]

علی در گفته :

زنده باد بهار.

[پاسخ]

تورم در گفته :

در حال حاضر معلومه ب کی باید رای داد …………..

[پاسخ]

ایرانی در گفته :

هر کسی دوست دار خودش را انتخاب منماید منم انشالله 24/3/92 دوست دارم را انتخاب خواهم کرد برای فرج امام زمان (عج صلوات )

[پاسخ]

hamed در گفته :

باتوجه به وضعیت کشور وعدم حضوریک گفتمان کارسازدرامورجاری کشوربه نظرمن فقطبایدبه برنامه های یک کاندیداتوجه شود

[پاسخ]

سلام به نظر من هم سیدحسن خمینی انسان مظلومو مانند جد بزرگوارشان قدرت درونی را دارند از اینکه کاندید شدن خوشحالم مطمعنن مردم با خاطراتی که از رهبر کبیر انقلاب دارند به ایشان رای می دهند

[پاسخ]

واقع گرا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۵:

حسن آقا گیرم پدرتوبود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۰:۲۲:

واقعا گل گفتی مگر پسر حضرت نوح چه عاقبتی داشت این اقا هم مثل اون دیگه تا خودت خوب نباشی>>>>>>>>>>>

[پاسخ]

نگین در گفته :

بهترین رئیس جمهور “””خاتمی”””” انسانی به تمام معنا

[پاسخ]

واقع گرا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۵:

رو روبرم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۲:۵۰:

باور کنم ولی دیگران باور نمی کنند .

[پاسخ]

پیمان در گفته :

به خدا من که دیگه گیج شدم.خاتمی که رفت همه بهش فهش میدادن میگفتن منافقه و … احمدینژادم که داره میره بازم همین حرفا هست ………………. خدایا خودت به قلم من فرمان بده تا اسم اصلح ترین شخص و روی برگه ی رای بنویسم…آمین

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۴:۳۵:

خاتمی عالی بود
حقیقت رو باید دید

[پاسخ]

نااشنا در گفته :

رای من کسیست که برای ایران عزت اورد …در دوره او فرهنگ وادب رعایت میشد با دروغ وبی ادبی باعث سر شکستگی وخفت مردم نمیشد حضورش در مجامع بین المللی باعث سر افرازی بود …نماد حکومت دینی مردم سالار بود …اگرچه به او بی مهری ها میشد و هنو. می شود …امابا سعه صدر ومتانت می گذرد و هدف ونیتش حفظ نظام اسلامی و انقلاب است…درود بر او که مصلح اجتماعی است ومعلم اخلاق…
اگر معاندان و حاسدان بگذارند که کاندید شود …بازهمو بیشترین ارا با اوست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۷:

نکنه منظورت کنفرانس برلینه؟

[پاسخ]

يه بدبخت فقير در گفته :

با سلام خدمت تمام دوستان سياست مدار خودم ، فقط ايران ديگه هيچ اميدوارم ايران به جايگاه واقعى خودش برسه يعنى ايرانى كاملا ايرانى همين . سياستم خوب نيست بدرد هيچ كدومتون نميخوره ، چون همه چير طبق روال خودش پيش ميره شما هم هيچ نقشى ندارين ‏.

[پاسخ]

شاهرخ در گفته :

کاشکی راه امام خمینی و امام خامنه ای رو میرفت…..3>

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۳ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۰:۴۸:

کاشکی

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۴۵:

افرررررررررررررررررررررررریییییییییین.

[پاسخ]

امین در گفته :

افزین

[پاسخ]

شاهرخ در گفته :

ماایرانیم وایرانی هستیم

[پاسخ]

.................. پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۴:

افرین.عالی گفتی.معیار تمام انتخابای ما ولایت فقیه یعنی امام خامنه ای هستش.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

انشاالله

[پاسخ]

دلسوز در گفته :

آفرین نگین حرف دلمو زدی!

[پاسخ]

یاسمن در گفته :

قالیباف خوبه . خیلی خوش تیپه

[پاسخ]

جواد در گفته :

سلام دوستان …..
اجازه دهید کاندید ها رسمی شوند بعد انتخاب کنید و بهتر است که برنامه هایشان را رو کنند
ولی هرکی بشه فقط ادب داشته باشه و اقتدار را به ایران برگردانه
دور قبلی آقای محسن رضایی بهترین بود هم برنامه و در ادب
باید این دور را دید
یادتان باشد نظر هرکس محترم هست

[پاسخ]

غریبه در گفته :

سلام فقط لاریجانی

[پاسخ]

محمد در گفته :

عزیزان من با این راه نادرستی که ما پیش گرفتیم و این سیستم خراب مدیریتی که فقط اسم جمهوری رو یدک میکشیم هر کی انتخاب بشه فرقی نمیکنه چون هم اصلاح طلبان اومدند هم اصولگراها و هم بی طرفها ولی هیچکدوم نتونستن واسه مملکت کاری کنن ولی خوب ما می تونیم بین بد و بدتر بد را انتخاب کنیم پس:
محمدعلی نجفی ( بی حاشیه روشنفکر بی طرف و کاملا کاربلد و متخصص)

[پاسخ]

خاتمی خاتمی خاتمی خاتمی.مرد عمل خاتمی خاتمی.خاتم تحریمات.خاتم گرانی.خاتم فساد اقتصادیو

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ یکشنبه ۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶:

مرد عملشو خوب اومدی!!!

[پاسخ]

بسم الله الرحمن الرحیم.
عزیزان اصولگرا احتمالا همگی به دکتر ولایتی رای میدن.چون تنها کسی که اهل حاشیه نیست و معتمد همه همست ایشونه.با تشکر.یاعلی.

[پاسخ]

مهرداد در گفته :

آهای شمایی که مدیر سایتی؟چراپس نظراته همه را نمیزاری؟اگه خاتمی در انتخابات 92شرکت کنه مطمئن باشین که هیچ رقیبی نداره!همه خاطرات خوش دولته اصلاحاتا بیاد دارن!مردی که وقتی اومد دلار800تومان بود ولی تا رفت770 تومان بود!مردی که بعد8سال گرونی که نیاورد هیچ ارزونیم بود!فقط کاش سید بیاد!سید ازت خواهش میکنم بیاو مارا ازین وضعیت نجات بده

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ بهمن , ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰:

اگه مصطفی کواکبیان بیاد هم خوبه البته خودش گفته اگه خاتمی بیاد دیگه او نمیاد

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

1 خاتمی 2 خاتمی 3.خاتمی 4. هاشمی 5.قالیباف

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ شنبه ۲۸ بهمن , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۸:

با پنج مخالفم

[پاسخ]

hamed پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۲:

من هم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۸:

پیش میرفتی به مجلس ختمش میرسیدی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۳:۰۸:

فالیباف اندازه این حرفا نیست سقفش همین شهردار تهرانه

[پاسخ]

خدا صاحب اصلی ولایت رو بفرسته وگرنه هرکدوم از این آقایون انتخاب بشن دیگه این وضع رو نمیتونن به 8سال پیش برگردونن پس اللهم عجل لولیک الفرج .آمین

[پاسخ]

بی نام در گفته :

باسلام با سکوتی که خاتمی داشته اندحاکی ازسیاست بالای ایشان است که گزینه خوبی است

[پاسخ]

عباس در گفته :

خاتمی عالی

[پاسخ]

مصطفی و محسن تجری در گفته :

عشق است سید حسن خمینی

[پاسخ]

موسوی در گفته :

بهترین گزینه آقای غلامرضا تاجگردون هستند.لطفا درمورد ایشون سرچ کنین

[پاسخ]

.................. پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۹:

ساراتویی؟

[پاسخ]

بینام در گفته :

خاتمی و حسن خمینی رو رد صلاحیت میکنن لاریجانی هم فکر نکنم شرکت کنه میمونه قالیباف و ولایتی و دکتر عارف که گزینه های اصلی هستن، که دکتر عارف از همه بهتره

[پاسخ]

رضا در گفته :

بهترین گزینه اقای رضایی هستن-هم سوادش از بقیه بیشتره هم انقلابیه واقعیه

[پاسخ]

آریو برزن در گفته :

زنده باد اصلاحات. رای ما خاتمی

[پاسخ]

حمید در گفته :

خاتمی یه عشق کاملا ایرانیه بین ما ایرانیان

[پاسخ]

.................. پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۲۱:

اصلا.کی گفته عشق ما ایرانیاس؟

[پاسخ]

سعید در گفته :

خودتونو اذیت نکنید.بنظر من همه اینها یکین هیچکدوم به فکر ملت نیستند دولت ایران فقط خخوشونو میبینن که بااین همه سرمایه توایران ما انقد سختی میکشیم.

[پاسخ]

تاتا در گفته :

فقط خاتمی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

ایکاش یکی به درد دل مردم برسه کسایی که از خون جوناشون گذشتن برای اینکه به خدا و اسلام ایمان دادند امیدوارم یه مرد بیاد جلو نه کسیکه پشت اعتقاد مردم برا خودش گلیم میسازه برا من شخص مهم نیست مهمه که به مردم خیانت نشه مردم ما سختیها و جنگ و …. رو تحمل میکنن برای اعتقادشون . تنها چیزی که نمیتونن تحمل کنن اینه که خون پاک عزیزنشون زیر پای استعمار خارجی و خیانت داخلی پایمال بشه خدا کنه اینها که از اوضاع برا خودشون نمد میسازند یاد قیامت بیفتن

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۲۶:

کاملا موافق (با ناشناس)معیار انتخاب ما،فقط و فقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط ولاااااااااااااییییییییییییتتتتتتتتتتتتتت فقیهه.
امام خمینی:پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت اسیبی نرسد.
عشق است خامنه ای.خدایی انسانی به این آگاهی و همه جانبه نگری و باهوشی سراغ ندارم.
مخلص اقا خامنه ای هستیم.

[پاسخ]

من فک کنم از بین اینها یا خاتمی رای میاره یا مطهری
ولی خودم به شخصه بخوام رای بدم ، به محمد علی نجفی رای میدم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۳:۱۴:

علی مطهری با خودش هم مخالفه بابا کلا هالیدیه

[پاسخ]

اعظم در گفته :

همه خوبن ولی نه به خوبی مردم که در بدترین شرایط هم خوبن

[پاسخ]

هادی در گفته :

فقط اصلاح طلبان

[پاسخ]

همه شمابه كانديداي پنهان ، محبوب ومردمي و….حضرت آقاي اكبري راي ميديد؟ميديد؟حالاخواهيدديدكه ميديد

[پاسخ]

مرد قانون! پاسخ در تاريخ شنبه ۱۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۰:۱۴:

کاندیدای پنهان رو خوب اومدی!!!

[پاسخ]

خرابی از جنوب و از شمال است که در این مملکت قحط الرجال است

[پاسخ]

زهره پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵:

ای ول

[پاسخ]

کسی که قراره بشه میشه به رای من و تو نیست

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۲۹:

کاملا مخالفم عزیزممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.اشتباه نکن.

[پاسخ]

نیلوفر در گفته :

زودتر قضاوت نکنید. بیشتر کاندیداها موقع رقابت برای ریاست جمهوری در انتخابات از طریق رسانه ها مشخص میشند چطوری قول میدهند وچطوری عمل خواهند کرد. کسی که واقع بین هست زیاد حرف نمیزنه که بعدا تنونه عمل کنه اگه در امور اجرایی کشور قبلا کار کرده مسلما بهتر خواهد بود کلا امیدواریم زیاد حرف نزنه با کشورهای غربی زیاد شاخ به شاخ نشه ورفتار منطقی داشته باشه خود امام هم فقط با حرف منطقی جواب غرب مخصوصا آمریکا را میداد.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

امیدواریم کسی که عرضه این کار رو داره بیاد جلو نه امثال د م ا
شاید ع ا و بیاد………………..

[پاسخ]

اختلاس(شایدم اختلاص)! پاسخ در تاريخ شنبه ۱۲ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۰:۱۶:

مخفف میگی یاد اختلاس گرا میافتم!

[پاسخ]

پژمان بنایی در گفته :

اگه رای مردم خوانده بشه خاتمی رای می اره اما معتقدم مصلحت کشور کسی مثم هاشمی رک می طلبه و امان از این گزینه بهتر نداریم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مدیر سایت بین مطلبها فرق نگذارید

[پاسخ]

یا لثارات الحسین (علیه السلام) در گفته :

به نام خداوند مهدی صاحب الزمان (عج)
انشاالله هر کس که قلبش از نور مهدی فاطمه پر است رئیس جمهور شود و نام آقایمان را در جهان طنین انداز کند و مملکتی بسازد که پیشقدم ظهور منجی باشد
باز از رئیس جمهور محترم آقای احمدی نژاد تشکر دارم چون نام مولایمان همیشه در زبانش است و همین بس که نام آقا را در سازمان ملل جلوی تمام دنیا ذکر کردند و دنیا تمامشان از نام “مهدی صاحب الزمان منجی بشریت” حیرت زده شدند…
خداوندا به من هم عنایتی کن تا بتوانم نام آقایم را در جهان طنین انداز کنم و در موقع ظهورش سر در زانو آقا به شهادت برسم
برای ظهور سرورمان صلوات و از ته دل برای ظهورش دعا کنیم

[پاسخ]

ساقیا بده جام طلایی! پاسخ در تاريخ شنبه ۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۲:۰۶:

اینکه هر کسی از امام مهدی (عج) صحبت کنه نشانه خوبی اون طرف نیست وگرنه انجمن حجتیه خوبهای عالمند!
ولی کمی با صحبتهای شما موافقم

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۳۵:

درسته ولی لطفا ذهنیت مردم از حضرت مهدی رو با احمدی نزاد خراب نکن.
احمدی نزاد که جل حضرت اقا واستاد.مگه ولی فقیه جانشین امام زمان برا مردم در موقع غیبت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس لطفا اسم مولامون رو با اسم احمدی نزاد که مردم ازش ناراحتن نیارین.تاثیر خوبی نداره.

[پاسخ]

yassssssss در گفته :

فقط قالیباف رو عشقه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۳:۱۱:

فقط مشایی عاشقشم ابر مرد این زمانه عاشق ایران

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۳۶:

اصلا .

[پاسخ]

دوستان که تبلیغات می کنند این بد است اون خوب است به نظر من هر کی بیاد من یکی که هر چه کاره بودم خوا هم ماند و شما هم همین تور مان عمله هستم و برام فرقی نخوا هد کرد خدا را شکر! کی میشه و نمیشه در ثنی تجربه نشان میده هر کی رییس چمهور میشه بعدا واسه افا مون اسباب دردسر میشه و افا رو نا را جت می کنند من به خا طر رعایت حال رهبر که برکت کشور هست یا رای نمی دم یا اگه دادم سفید می دم

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۴۳:

شما حق انتخاب داری.میل خودته.ولی این خیلی مهمه که همه بیایم.
البته که همه میایم به عشق حضرت اقا،خون شهیدا وبه عشق ایرانمون البته ایران خوشگل اسلامیمون.
میایم تا چش دشمنای بی همه چیزمون دراد.
به خیال خام خودشون با شبکه های ماهواره ،مغز ایرانیا رو شستو شو دادن .کور خوندن.من به شخصه اگه بهم پولم بدن نگا ماهواره کوفتی نمیکنم.
حیف چشمم که با این چیزا کثیف بشه،حیف ذهن و اعتقاداتمون که اینجوری دچار شک بشه و خدشه دار.
ما باید نششون بدیم نفهم نیستیم و پشت شبکه های زهر ماری ماهواره نمیشینیم.
مگنه دوستای روشن فکرم؟

[پاسخ]

دانشجو در گفته :

این مملکت و کل جهان مطعلق به آقا امام زمان حجت بن حسن عسگری (علیهه سلام ) است هرنفسی که کل موجودات میکشند مطعلق به وجود نازنین آقا امام عصر (عج) است لاکن باید این را بدانیم که فقط اللهم عجل لولیک الفرج خشک خالی کافی نیست باید قلبن و روحن و عملن با امام زمان بود و مطابق نظر آقا بود اما چه بسا از نامسلمانان خارجی هستند که از نظر عملی کارهایشان بیشتر با فرمایشات ائمه ططابق دارد تا با بعضی از مسلمانان بس دین با عمل و عمل با دین کامل میشود

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۴۸:

انشاالله که این انقلاب از دست نازنین اقا خامنه ای به دست مبارک امام زمان برسه.
انشاالله.

[پاسخ]

ساقیا بده جام طلایی! در گفته :

این لیست کاندیداها مربوط به 20 تیرماهه!
یه لیست دیدم خیلی از این لیست کاملتر و بهتره.
بهتره یه نگاه بندازید:
http://hello.blog.ir/1391/11/28/The_names_and_characteristics_of_the_presidential_candidates_92

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ یکشنبه ۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۵۵:

برادر من این سایتی که شما معرفی کردی اسم هرکی دستش اومده نوشته کم مونده اسم بقال سرکوچه مارو هم بنویسه توی او لیست اسم بالای 40 نفر بود اگه همه اونا بیان هر کدومشون 2000 تا رای میاره

[پاسخ]

ساقیا بده جام طلایی! پاسخ در تاريخ جمعه ۱۱ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۳:۱۳:

دانشجو! تو اون سایت بیچاره که نوشته هر کی دم از انتخابات زده اسمشو نوشته. مثلا جبهه پیروان 4 نفر رو معرفی کردند یا پایداری 3 نفر یا …خب معلوم نیست که کدوم یکی از اون چند نفر مال اون جبهه یا حذب میاد.
ضمنا بعضی ها هم اعلام حضور کردند مثل حیدرپور و متکی و رضایی و نصیری زاده و …

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح طلبا

[پاسخ]

حمید در گفته :

حیف ک حسن عباسی نمیاد …
اگه میومد بهتر میشد ایران رو ساخت..
اما اونچه ک میتونه ایران رو ابرقدرت کنه،اتحاد
بنابراین بهتره ک ی نفر از اصولگرایان رییس جمهور بشه
چون هم با رهبری ارتباطشون بهتره هم ک بیشتر با اهداف انقلاب اسلامی مطابقت داره

[پاسخ]

hamed پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۶:۴۱:

اونوقتا هم می گفتین احمدی نژاد ولی حالا شد جریان انحرافی.

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۱:

احمدی نزاد اصلا احترام اقا رو حفظ نکرد.

[پاسخ]

دانشجو در گفته :

متکی / ولایتی / هاشمی / خاتمی / خمینی/ رضایی/ سیاست مدار واقعی یعنی اینا یکی از این آقایان می توانند ایران و آینده ایران را بسازند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح طلب

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مگر امام زمان بیاید بس

[پاسخ]

رفسنجانی برده.با اینکه طرف کسی نیسم.اما بعضییییییی از سازمانها میگن که فقط اون میتمنه این وظع رو دوباره درست کنه

[پاسخ]

بلدی در گفته :

فقط خاتمی ودیگرهیچ

[پاسخ]

حوجی جون باهوش در گفته :

درودبرمردم باغیرت وبافرهنگ ایران/ فقط اصلاح طلبه که میتونه درد مردم رو دوا کنه..اینو تو 8سال ثابت کردن////رای ما خاتمی خمینی و پیر خرابات هاشمی

[پاسخ]

حوجی جون باهوش در گفته :

موافقم….فقط وفقط اصلاح طلبا

[پاسخ]

از حزب موتلفه کدام کاندیدا حمایت میشود

[پاسخ]

سید علی اکبر غلامپور در گفته :

خاتمی

[پاسخ]

www.naeem-beigi@yahoo.com در گفته :

به نظر من مملکت کنونی ایران نیاز بسیار شدیدی به محمد خاتمی داره

[پاسخ]

این عزیزانی که وضع 8سال اخیرو دیدن نمیدونم باچه رویی از اقایان ویا مشابه اونا حمایت میکنن……من عاجزانه از اساتید خبرگان رهبری وشخص رهبرفرزانه میخام که اجازه کاندیتاتوری اقایان خاتمی یاهاشمی روبدن تا دردی ازملت دوا شه…..خواهش خواهش خواهش….

[پاسخ]

دنیا احمدی نژاد . ای کاش میشد دوباره کاندد بشه ای کاااااااااااااااااااااااااااااش
هیچکی مثل محمود نمیشه ولی بین بد و بدتر باید یکی انتخاب بشه دیگه. محسن رضایی از همشون بهتره.

[پاسخ]

زهره پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴:

خلایق هرچه لایق

[پاسخ]

امیر پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۰:۱۱:

واقعا ممنون از طرز تفکرت زهره باید حرفتو با طلا نوشت

[پاسخ]

شایان در گفته :

چرا احساسات و غیرت توایران از بین رفته و جاشو ب تمسخر و ترس و تعصبات بیجا داده؟ واقعا این همه تمسخر و بی اعتماد به نفسی از کجا اومده؟——اصل و ریشه بدبختی ها در اینه کخودباوری ها از بین رفته و جاشون رو تعصبات بی جا داده است– چرا نباید حرفامون رو منطقی بزنیم؟— چرا الان باید ماشین کره ای وارد کنیم؟ —-چرا یه جوون 23 ساله مثل من باید هروز تو فکر خودکشی باشه؟ ب نظر من اساس و پایه های سیاست گذاری کشور ما خیلی اشتباهه— ذهنیت ها بسمت مسائل بیخودی کشیده میشه– اگر این آقایون معرفی شده باشند ب نظر من 4 سال بعدی هم درد آور خواهد بود—-

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۴:

چرا خود کشیییییییییییییییییییییی؟

[پاسخ]

فقط قالیییییییییییییییییی باف

[پاسخ]

ما همه گوش به حرف رهبریم

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۵:

عالیه.
البته.

[پاسخ]

چقدم مشخص نیست که این سایت و نظرات و دیدگاه هایی که نشون میده وایسته به هیچ کجایی نیستن و اینا همه حرفای دل مردمه !!!!!!!!!!! یعنی تو اینهمه نظر یه انتقاد نیست ؟!؟!؟ بابا ایول

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۶:

من خیلی انتقاد دیدم.
شما چطور ندیدی؟

[پاسخ]

اقای مملی وقتی اکثریت نظرها موافق اصلاح طلباست یعنی این 8سال رو به باد انتقاد گرفتن..ما منکر برخی اززحمات اقای احمدی نراد نیستیم ولی مردم واقعا تواین دودوره مشقت زیادی رو تحمل کردن……….

[پاسخ]

من هنوز گزينه خاصي را انتخاب نكرده ام ولي احساسم ميگه عارف راي مياره .ببخشيد.

[پاسخ]

انشاله من در انتخابات شركت خواهم كردوبه گزينه مورد نظرم راي خواهم داد وازاقاي احمدي نژاد هم تشكر مي كنم
به هر صورت زحمت كشيدند ونيتشان خير بوده است .به اميد سرافرازي هر چه بيشتر كشورم .

[پاسخ]

هادی در گفته :

بابا چه رییس جمهوری اینا همشون سر و ته یک کرباسن .هیچ کدومشون فکر مردم نیستن. گرانی داره واقعا یه عده ای را نابود میکنه خوب چرا یه کاری نمی کنند. تا کی این وضعیت ادامه میابه؟ کاری ندارم که کی میخواد رییس جمهور بشه فقط امیدوارم که اون کسی که میخواد کاندید بشه واقعا در خودش اون توانایی لازم برای خاتمه دادن به این اوضاع نابسامان اقتصادی رو ببینه.

[پاسخ]

امیر پاسخ در تاريخ جمعه ۱۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۸:۴۹:

آقا هادی کاندید یعنی الاغ برادر من کاندیدا درسته آقای باسواد

[پاسخ]

ايراني در گفته :

شقايق از خدا بترس! پا روحق نگذار و به خاتمي توهين نكن

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

شک ندارم که جلیلی رای میاره
مردم فهمیده و کسایی که درگیر فتنه 88 نشدن و کسایی که رهبر را قبول دارن به جلیلی رای میدن که مثل دو دوره قبل ما خیلی زیادیم
حالا می بینید….

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خدا کنه خوب ترینشون بی یاد رویه کار……

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۹:

انشاالله.
این به رای ما ملت و بصیرتمون بسته س.

[پاسخ]

مرد قانون! در گفته :

هاشمی 79 سالشه، از لحاظ قانونی دیگه نمیتونه کاندید بشه…

ای کاش صالحی یا روحانی بیان، هر دوتاشون هم میانه رو هستن هم مدیرای موفق

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام.امیدوارم کسانی که برای ریاست جمهوری کاندیدا میشن سرباز ولایت باشن.

[پاسخ]

44 پاسخ در تاريخ جمعه ۲۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۵:۱۲:

ای کاش سربازی لایق پیدا بشه که باز دل شهدا رو خون نکنه.

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۹:

اره این خیلی خیلی خیلی مهمه.

[پاسخ]

ایمان در گفته :

اصلاح طلبان قابل اطمینان نیستند …
جلیلی جز بهترین گزینه هاست

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اصلاح طلب ها بایند بیان تا انتخابات پر شور باشه دوست دارم حسن روحانی یا سعید جلیلی بشه چون افراد با سوادی هستن زنده باد ایران سربلند

[پاسخ]

مهرداد در گفته :

سلام . خاتمی برای نگه داشتن مملکت به همه دشمنان باج میده و این اصلا خوب نیست . متکی بهترین گزینه است

[پاسخ]

عقيده در گفته :

جناب خاتمي باج نميدادند.بلكه با سياست و زيركي مملكت رو به سمت پيشرفت سوق ميداد.در سازمان ملل حرف از گفتگوي تمدن ها زد و اون سال به همين نام ناميده شد.اعتبار ايران رو از هر لحاظ بالاتر برد.ابتدا عميق فكر كنيد بعد تصميم بگيريد…

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۵ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۵:۴۸:

ماشا الله احسنت ایول الله

[پاسخ]

زهرا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸:

آفرین

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

ما به کسی رای میدیم که با مردم باشه فقط مردم.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

رای 99 درصدی مردم به آقای خاتمی!قول مدم.

[پاسخ]

کوثر پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۷:۴۶:

ادم اگه هوشیار باشه هیچ وقت از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه دوست عزیز

[پاسخ]

نیلوفر در گفته :

آقای ولایتی خیلی خوبه ان شااءا…که بشه

[پاسخ]

فقط و فقط …………………………………………………………………………………………………………… خاتمی …………………………………………….. زنده باد

[پاسخ]

مهرداد در گفته :

خواهشا یجور انتخاب نکنید که 8 سال بشیمونه به باد بیاره
در ضمن اقای خاتمی از هر نظری شناخته شده اند ایشون یه اصلاح طلب واقعی هستن

[پاسخ]

عرفان در گفته :

من به دكتر جان اقاي احمدي نژاد راي مدهم انشاالا چهار سال منتظر باشيم دكتر جان

[پاسخ]

نیت آقای احمدی نژاد صادقانه خدمت کردن به مملکت واقشار ضعیف جامعه بود،اما مافیای سرمایه داری در این کشور که در دست تعداد اندکی است، باعث گرانی های اخیر،آشفتگی بازار ارز گردیده ومتأسفانه تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس فقط به دلیل مخالفت وغرض ورزی با آقای احمدی نژاد اصل کار خود که رها کرده وبه فرع آن پرداخته اند،شدیدترین تحریم ها،بیشترین مخالفت ها،کمترین کمک ها،بیشترین انتقادها ازدولت آقای احمدی نژاد بوده،تعدادی از نمایندگان مجلس هم فقط در مجلس به دنبال نقطه ضعف گرفتن از آقای احمدی نژاد دولت ایشان بودند،امااز واقعیت فرار کردن کار آدم های ترسو است،نگاهی واقع بینانه به عملکرد دولت نهم ودهم به خوبی میشود احساس کرد تغییرات اساسی را ،پیشرفت ها ،جاده سازی ،مسکن مهر ،رونق کشاورزیري،رونق صنعت،و…….امروزه ببینیم بحران کشورهای اروپائی را،آشفته گی کشورهای خاورمیانه ، همسایه های ایران را، و…..چه کسانی باعث و بانی این نابسامانی ها در جهان امروز هستند،آگاهانه نظر بدهیم وتصمیم بگیریم برای سربلندی ایران عزیز………پاینده باشی وطنم ایران بیشۀ شیران.

[پاسخ]

کوثر پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۷:۴۲:

منم با شما موافقم چون اقای احمدی نژاد واقعا تاجایی ک در توانشون بود کار کردن درسته یه سری شیطنتا داشتن ولی در کل نگاه کنیم خوب بودن و ما باید به خاطر بسپاریم رئس جمهور یه نفره و کار اسونی نیست که هر کسی از عهدش بربیاد

[پاسخ]

مصطفی در گفته :

من دعا میکنم آقای خاتمی اتخاب بشه و میشه شما هم دعا کنید ممنون شعار ما خاتمی خاتمی فقط بگو با منی

[پاسخ]

فقط امام زمانیاش فقط ولاییاش/ متعهدا/ متخصصا/ مردمیا پا بذارن وسط ….یا علی ما هم هستی

جلیلی

عارف

فتاح

صالحی
راست وچپ مهم نیست فقط ولایی ولایی ولایی

[پاسخ]

سلام . من با هیچ کدوم از اونا کار ندارم . هر کسی هست فرق نمیکنه فقط انسان باشه و بدونه انسانیت یعنی چی .

[پاسخ]

انشاالله با دعای امام زمان(ع) وامام خامنه ای دامت برکاته وکمک حضرت زهرا (س) فردی انتخاب شود که احترام خون شهدا را نگه دارد ومانند بعضی چهار پایی روی خون این عزیزان راه نرود

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۰۴:

انشاالله.

[پاسخ]

علیمردان در گفته :

همه شان خوبن————————————————————————————————————-

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۳۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۳:۲۸:

جک گفتی علیمردان!!!!!!!

[پاسخ]

ذللالذذ در گفته :

بلبلبرب

[پاسخ]

سلام دوستان چه خبر از انتخابات

[پاسخ]

هیچ کدوم از اینا به درد نمیخورن.

[پاسخ]

ایرانی.چرانباید توهین کرد.

[پاسخ]

شقایق از خدا بترس.

[پاسخ]

اقای مدیر چرا قبول نممممی کنیییییی.

[پاسخ]

عبداله در گفته :

احمدي نزاديك كشورسوخته تحويل ميدهد يك مردميدان مثل هاشمي رفسنجاني وارد شود واين خرابي هارا اصلاح كنه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۲:۵۵:

مدیریت تو زبون نیست تو عمله.

[پاسخ]

واقعا دوستان اگه اقای سید حسن خمینی مرد سیاست باشه که هست وارد عرصه انتخابات نمیشه
چون پسر آقا سید احمد هستن

[پاسخ]

این آقای رویانیان واقعا از شرم هیا چیزی نمی دانند و بعید نیست
که بیاد . واقعا در این کشور قحطی رجال است که فقط ایشون همه چیز رو میدونن اون از نیروی انتظامی -از فوتبال – سوخت و …

[پاسخ]

واقعا متاسفم! چرا بعضی ها اینقدر بی خود اظهار نظر می کنند شخصیت های همچون نوه امام بزرگوار آقا سید حسین خمینی ، آیت ا…هاشمی رفسنجانی ، سید محمد خاتمی برای این انقلاب از جون و دل مایه گذاشتند باید قدر امثال اینها رو دونست باید حمایت شون کرد نه اینکه حرفهای غیر منطقی زد در وضیعت فعلی تنها کسانی که می توانند به مردم کمک کنن و به کشور سرو سامان بدهند فقط آیت ا… هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی هستند به امید آبادانی و یر بلندی ایران عزیز

[پاسخ]

يك دختر ايراني ومسلمان در گفته :

با سلام من تقريبآ همه نظرات شما عزيزان رو خوندم اما دلم ميخواهد خودم يه خواسته ازتون داشته باشم روي صحبتم با همه كسايي كه با سواد هستند با سواد به معني واقعي كه با گفتن ورواج اين فرهنگ در بين همه مردم عزيز وخانواده هامون كه بايد از گذشته درس بگيريم نه فقط از دوران رياست آقاي احمدي نژاد وبه همه بگيم كه با آگاهي وعلم واطلاعات وبصيرت كامل نسبت به هر كانديدايي راي بدن تا به جاي اصلاح اشتباه نكنيم

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۰۷:

آفرین.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خجالت نميكشي عرفان اين حرفها راميزني بي تربيت

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح طلبان! خاتمي؛ عارف؛ خميني و نجفي زنده باد اصلاحات

[پاسخ]

مریم در گفته :

آقای خاتمی یک مرد جنتلمن و باسیاست هستند.ای کاش مردم تشخیص میدادند … ای کاش…

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۰۸:

ااااااااااااا.

[پاسخ]

entezar پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۵۱:

این اصولگراها مملکتو داغون کردند فقط خاتمی

[پاسخ]

منصور پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۵ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۲۸:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ 🙂

[پاسخ]

سید احم خمینی – ولایتی و زضائی

[پاسخ]

entezar پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۵۲:

خیلی باحالی

[پاسخ]

کاش یکی رییس جمهور میشد که واقعا ما جوان ها را درک کنه

[پاسخ]

کارمند در گفته :

از عمل کرد احمدی نزاد مردم گلمندند خدا کند شورای نگهبان فضای انتخابات را خسته نکند

[پاسخ]

بي نام در گفته :

سلام. كسي بايد رئيس جمهور بشود كه وضع اقتصاد ما ايراني ها را بهتر كند. هدفمندي را پياده نكند. رايانه ها را هم قطع نكند. روابط ما را با خارجي اقلا بهبود بدهد و تحريم ها را كم كند. به نطر من اول تحقيق كنيد. نترسيد . همه شون را شورا تاييد مي كند پس دين و ايمانشون خوبه. اما كدام يكي مي تونه وضع زندگي ما ايرانيها را بهتر كند؟ من 4 سال پيش يكي را همينطوري ! انتخاب كردم و حالا پشيمانم. بهتره قبل از انتخاب خيلي تحقيق كنيد. لابد مناظره مي گذارند. مناظره ها را گوش كنيد. ببينيد چه كسي توان و جسارت و قدرت و خلاصه صلاحيت كافي دارد بعد راي بدهيد.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

زنده باد خاتمی

[پاسخ]

entezar پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۵۵:

زنده باد خاتمی امیدوارم کاندید شه

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط خاتمی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط قالیباف

[پاسخ]

[…] احتمالی ریاست جمهوری/۱۲مرد میدان انتخابات۹۲ نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری/۱۲مرد میدان انتخابات۹۲{ وآخرین خبرها در این مورد} اسامی ۱۲ نفر برتر که […]

ناشناس در گفته :

رای ما دکتر علی اکبر ولایتی

[پاسخ]

هادی در گفته :

دنیا و خودم خودم میام و رای هم میبرم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۳ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴:

من بو تو رای میدم !

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

همه خوب هستند اما مردم انتخاب ميکنند

[پاسخ]

ناصر رومیانی در گفته :

قابل توجه کاربران و دوستان عزیز
اصلاح طلب و اصول گرا دو بال انقلاب اسلامی ایران می باشند و اگر ما ادعایی دموکراسی داریم باید انتقادات و اعتراضات را حل وفصل کنیم واگر اعتراضی نباشد یعنی آزادی وجود ندارد لذا خواهش مندم به هیچ طیف یا گروهی بی احترامی و بی حرمتی نکنید
باتشکر

[پاسخ]

...................... پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۱۲:

نظرتون کاملا درست و اخلاقیه.

[پاسخ]

entezar پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۵۸:

اما تو این روزها اصلاحطلبان رو گوشه نشین کردند کیا اگه گفتید////////////////////////////////

[پاسخ]

نا شناس در گفته :

ا تهمت به هرفردی که مورد توجه افراد زیادی باشد حال هر که باشد اشتباه محض میباشد به نظر م بهترین گزینه با ز هم خاتمی است

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

هر کسی میتونه خوب ریاست کنه به شرطی که همه سران باهم متحد باشند نه اینکه زیرپای طرف خالی کنند

[پاسخ]

دوست سياسي شما در گفته :

لاريجاني يا خاتمي هر كدام باشد فرقي ندارد به نظر من هر دو خوب هستند هر كي باشد بس علاقات خود را با بقي حكومت ها باز كند باهم برادر وبرابر باشند فرق بين شيعه وسني نباشد هردو مسلماني

[پاسخ]

ببخشید نیست که لاریجانیا کم امورات اصلی و مهم مملکتو (مقننه.قضاییه) رو گرفتن فقط مونده مجریه ک جمع خانوادگیشون کامل شه شانس اوردیم 3تا برادر نیستن وگرنه کاملا موروثی میشد

[پاسخ]

منصور پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۵ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۲۶:

4
تا برادر هستند عزیز دلم

[پاسخ]

entezar پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۵۹:

ایول خوب گفتی

[پاسخ]

لطفا از اقای دکتر پزشکیان هم بخواهین از طرف اذری زبانها جهت ریاست جمهوری اقدام نماید چون ایشان لیاقتشو دارد

[پاسخ]

منصور پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۵ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۲۶:

آورین

[پاسخ]

اقا به همشون رای بدیم دلشون نشکنه مهره ها که همش همیناندفقط جاشون عوض میشه

[پاسخ]

فقط خاتمی

[پاسخ]

آقای خاتمی جزء فتنه گران نبودن ان شاالله بیان ورای بیارن تا مزد سکوت تهمتهایی که به ایشان زدند داده شود

[پاسخ]

منصور پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۵ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۲۵:

جزء فتنه گران نبودند ولی خود فتنه گران بودند

[پاسخ]

کوثر پاسخ در تاريخ جمعه ۱۶ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۹:۱۰:

ایول دمت گرم

[پاسخ]

entezar پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۷:۰۰:

چرا بهشون تهمت میزنید

[پاسخ]

بهترین گزینه اصلاح طلبان هستند شاید بتونند جمع و جور کنند

[پاسخ]

خاتمی.هاشمی؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

زنده باد خودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

...................... در گفته :

بصیرت بصیرت بصیرت
و
اطاعت از رهبری
خیلی خیلی مهمه.
ممنون از دغدغه هاتون واسه کشور اسلامی عزیزمون.
من که خیلی خوش حال شدم این همه نظر و دغدغه رو دیدم
موفق باشید

[پاسخ]

ان شاا…خدا خودش از گناه ي سري افراد كه به فرزند زهرا تهمت زدن بگذره واقعا تو انتخابات بايد سنگ تموم بذاريم دل سيدمون بزرگه ان شاا… با دعاي آقا امام زمان (عج) پيروز ميدان خواهي شد سيد عزيز و دوباره ايران عزيز را سربلند ميسازي راي ما فقط ســيــــد مـــحـــمـــد خــــاتـــمـــي

[پاسخ]

هر چی تنور انتخاباتو گرم کنن اگه خاتمی نیاد میزان ارا کلی میاد پایین.کارنامه خاتمی که معلومه.اگه 20 نبوده 18 بوده.تا جایی که از دستش بر میومده کرده.زنده باد سید خودمون که نباشه نمیشه.

[پاسخ]

فقط مشایی

[پاسخ]

با سلام وتبریک سال نو خدمت همه ی ایرانیها
به نظر من آقای منوچهر متکی برای ریاست جمهوری عالیه.سیاست ایشون چه تو داخل کشور چه سیاست خارجی خیلی خیلی راهگشاست.رای ما فقط منوچهر متکی

[پاسخ]

اشتباه نکردید کلمه ی برترین را به کار بردید؟چون توی این اسامی اون قدر بدترین هست که نشه اسم برتر را بر آنها گذاشت

[پاسخ]

خانوما و اقایون محترم بیخود خودتونو خسته نکنید رئیس جمهور از قبل تعیین شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

ساناز در گفته :

کوثر جان همین شماها هستید که فتنه میندازید بین مردم.حداقل از خدا بترسید….

[پاسخ]

کوثر پاسخ در تاريخ شنبه ۱۷ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۰:۳۷:

عزیز دلم ما همیشه از خدا ترسیدیمو بس اگه رشته من اینه پس واقعیتم همینه شما زیاد خوش باور تشریف دارید

[پاسخ]

... پاسخ در تاريخ جمعه ۲۳ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۴۵:

ای گل گفتی ساناز جون

[پاسخ]

ای کاش هاشمی کاندیدبشه،فقط اونکه میتونه مملکت رونجات بده،امااگه نیومدخاتمی بهتره

[پاسخ]

پارمیس در گفته :

الهم عجل لولیک الفرج
لاخرجنا من العسر و الحرج
سی و اندی ساله که فقط شعار دادیم و ریا کردیم و آبرو بردیم و خودمونیم که به خدا کمر اسلام وشیعه رو با این همه fبدی شکستیم . کاش کسی بیاد که به فکر اسلام پا برهنه ها باشه . کاش کسی بیاد که قلبش برا ی جوون بیکار و خسته و مجرد و بدون پارتی به درد بیاد . دعا کنید شاید صاحب اصلی بیاد و کسای رو که به اسم دین کمر دین رو شکستند ان شاا ِالله روسیاه کنه . دلتنگ از این همه ریا یا صاحب الزمان بیا بیا آقای ما سلطان ما بیا یبا !

[پاسخ]

پارمیس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۸ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲:

.حالا قابله مشاهده هم نبود گله ای نیست !
چندیست بر این قوم دگر حوصله ای نیست !

[پاسخ]

همه خوبن ما دنبال خوبتر هستیم کدام خوبترند ؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

فققققققققققققققققققققققققققققققط خاتمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

[پاسخ]

درودبه روان پاك حضرت امام خميني ره ودرودبرمردم باوفاي ايران اسلامي (اميركبيردرستايش كريمخان زند)فرمودند چقدرخوب است هرچندگاهي يك شيربچه اي لرحكومت ايران رادردست بگيردتاعدالت رابه مردم عزيز مملكت خودتقديم كند حال ماايرانيهاي بااصالت كه درجهان نام مردانگي شجاعت وتاريخ سازخوبي داريم ازسربازصديق ايران اسلامي واقتصاددان تاريخ وشخصي كه حرمت همه كانديدهاي قبلي راداشت آنهم به حرمت كليه مردم عزيزايران اسلامي فقط دكترمحسن رضايي مردتاريخ سازدفاع مقدس بودحال ماجمعي ازجامعه مهندسين كشورازاين خادم خوب مردم وولايت حمايت مينماييم انشاءالله همه عزيزان ايران دوست به ايشان اعتمادنمايند

[پاسخ]

خواهشا یادمان باشد که به کسی رأی دهیم که مشکلات مردم فلاکت زده را مشکل خود داند و خالصانه برای بهبود اوضاع تلاش کند

[پاسخ]

به نظر من کار مملکت از این کارا گذشته

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۷:۴۳:

کاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااملا موافقم!!!!!!

[پاسخ]

كيوان ازتبريز در گفته :

برخودواجب ميدانم به عنوان يك ايراني با اصا لت كه تاريخ اورادرقلب خودجاي داده ودرستيزدشمناني كه به ميهن ما حمله كردند ومرداني پيداشد وشجاعا نه ازآب وخاكما ن به همراه ديگرشيرمرداني ازآن دفاع كردند حالا انشاءالله مابه نوبت خودمان ازاوحمايت خواهيم كرد مابه آقاي رضايي اعتماد زيادداريم

[پاسخ]

کوثر پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۹:۳۵:

توی این دوره زمونه ادم به سایه ی خودشم نباید اعتماد کنه چه برسه ب کاندید ریاست جمهوری دوست عزیز

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۲:۳۵:

درود بر خامنه ای سلام بر رضایی

[پاسخ]

روح الله در گفته :

بنده ازايراني بودنم افتخارميكنم وبه نوبه خودم ازراي اوليهاهستم به احترام ولايي بودن آقاي رضايي كه خيلي به ولايت مطلقه فقيه علاقه منداست وازدشمنان ايران هيچ نمي ترسد ومرحم دايي شهيدم دروصيت نامه اش از به عنوان فرزندولايت دوست ومغزمتفكراستراتزيك ومودب درحرمت داري مردم ومملكت يادنموده و چون روستازاده است من هم از اوحمايت خواهيم نمود سربلندايران سرافراز

[پاسخ]

دانشجو پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۲:۳۶:

درود بر خامنه ای سلام بر رضایی

[پاسخ]

امیدوارم آقای هاشمی رفسنجانی بیاد چون بزرگترین سیاستمدار این مملکت بعد شخص رهبری ایشون هسن
ب امید فردایی بهتر برای ایران عزیز

[پاسخ]

کوثر پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۰۹:

ایشون 79 سالشونه به اندازه 79 تا نفتکش زیرخاکی از ایران بیرون اورده.به نظر منم خوبه چون فکر نکنم دیگه حرص و طمع داشته باشه

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۵:۲۹:

من میگم اول باید کاندیدا رو بشناسیم بعد تحقیق کنم ب فرد الح و پیرو خط امام و ولایتی رای بدهیم

[پاسخ]

فتنه گر در گفته :

هیچ کدومشون لایق نیستن لایقش تو کنج خونشون زندانی ه

[پاسخ]

درود بر خامنه ای سلام بر رضایی

[پاسخ]

دم خاتمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی گرم که بچه یزده.

[پاسخ]

سعید ابویی در گفته :

سلام : شما خیلی از افراد را جا گداشتید . دکتر رستمیان هم مدتی است اعلام امادگی کرد .
ایشان مخترع میباشد و در علم پزشکی 4 مدال طلا در ژنو اورده و واقعا خدمت گذار ملتند حداقل به شهر ما خدمات زیادی داشتند

[پاسخ]

خاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااتمی را عشششششششششششششششششششششششششششقه

[پاسخ]

سلام،شاید فقط آقای هاشمی بتونه باتدبیر و زیرکی یه فکری بکنه که بده بدتر نشه

[پاسخ]

امیر علی در گفته :

هر که ناموخت از گذشت روزگار
هیچ ناموزد ز هیچ آموزگار
شرط اول برای نظر اینه که ما حداقل یکسال یه کاندیداتورو از نزدیک بشناسیم و همه فعالیتعاشو بتونیم زیر نظر داشته باشیم.آخه ظرف 2 هفته من چجوری بدونم که برنامه این آقا یا نظر اون یکی درسته!کاش یکم رو راستر باشیم.اما در این گزینه های احتمالی برای حفظ سیاست خارجی و جلوگیری از مشکلات ردونی جناب آقای هاشمی بهتره

[پاسخ]

فراخوان دعوت از دکتر غلامرضا تاجگردون برای کاندیداتوری ریاست جمهوری
http://tajgardoniha.persianblog.ir/tag/%D8%BA%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%B6%D8%A7_%D8%AA%D8%A7%D8%AC%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%86

[پاسخ]

زنده باد هاشمیییی و خاتمیییی بزرگگگگگ

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

درودبررهبرمعظم انقلاب ومردم شريف ايران اسلامي ماهم رضايي راخيلي دوست داريم چون الان نيرويي مثل ايشان ميتواندازدرگيريهاي اقتصادي مارا نجات دهد

[پاسخ]

درودبررهبرمعظم انقلاب ومردم شريف ايران اسلامي ماهم رضايي راخيلي دوست داريم چون الان نيرويي مثل ايشان ميتواندازدرگيريهاي اقتصادي مارا نجات دهد

[پاسخ]

سلام برايران قهرمان قدرتمند كه باپيروزي درجنگ بابيگانگان توانست خودرابه اينجابرساندوقطعاجناب رضايي ازجمله مرداني بودكه نقش ارزنده اي را ايفاء نمود شيرمردي نترس رزمنده اي دلير ويادگارظفرهاي ايران درمقابل بيگانگان متجاوز بعثي آقاجعفرماهم مثل شما رضايي رادوست داريم چون انسان نجيب وازقوم بااصالت لرميباشد ماكردهاي مهربان ايشانرادوست داريم

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۷:۴۵:

نه بابا!

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۲۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۷:۴۷:

آخه تو از کجا میدونی؟!!!!!!!!!!

[پاسخ]

راستش رو بخواهین از بین این همه کاندید فقط خاتمی و رفسنجانی میتونن اوضاع ایران رو عوض کنن هر چی باشه چند تا پیراهن بیشتر پاره کردن وفقط این دو نفر هستن که توی سیاست حریف ندارن و کسی نمیتونه جلودار این ابرقدرتها باشه به شما هم توصیه میکنم که شما هم از خاتمی و رفسنجانی طرفداری کنید

[پاسخ]

دلالیان میاندواب در گفته :

تنها اگر دکتر حاج بابایی وارد انتخابات شود می تواند انتخابات با شگوه و بی نظیر اتفاق بیافتد

[پاسخ]

دلالیان میاندواب در گفته :

جناب آقای دکتر حاج بابایی بنده بعنوان یک فرهنگی شهرستان میاندواب اعلام آمادگی خود راجهت تبیلغات اعلام می دارم . وهر جامعه ای که بدست فرهنگی بیافتد ان جامعه سعادت مند خواهد شد.

[پاسخ]

به امید ایران آزاد فقط وفقط خاتمی عشق است خاتمیییییییییییییییی

[پاسخ]

رئیس جمهور آینده کسی نیست جز دکتر علی اکبر ولایتی بقیه کاندیدا برن بوق بزنن

[پاسخ]

بابا دعوا سرچی میکنید هرکی بشه تا پوشاک ایران عوض کنه یک قرن میگذره.اخه شما 8 سال خرابی کنین کسی پاک نکنه ببین چی میشه. برای چی با هیچ کشور پیشرفته ای رابطه نداریم بخاط بوی بدی که این مردیکه راه انداخته

[پاسخ]

اگر اين شهر است و اين شهريار خرابه دهمت هزاران هزار

[پاسخ]

رای ما فقط رفسنجانی

[پاسخ]

حكومت پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۸ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۸:۰۵:

راي ما فقط رفسنجاني عزيزم

[پاسخ]

فقط خاتمييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي جگر

[پاسخ]

فعلا زوده در مورد کسی اذهار نظر کرد به نظرم باید وایسیم تا رهبر شاخصه ی فرد اصلحتر رو معلوم کنه. بعدش یکی از کاندیداها رو تعیین کنیم.

[پاسخ]

اره شما راست میگوید اگه جامعه بدست فرهنگیان بیافته بین تعطیلیها همیشه تعطیله سه ماه تابستان تعطیله خواب خاله خرسه باید برن زمستان اونم تعطیله امروز هوا مساعد فرهنگیان نیست امروز تعطیل میکنیم کلا” بگم ایران تعطیله

[پاسخ]

کوثر پاسخ در تاريخ جمعه ۳۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴:

شما اول برو از کسی حمایت کن که تو کاندید شدن بهش اجازه بدن هاشمی 79 سالشه دیگه باید بار اخرتشو ببنده تا شاید اونجا بتونه یه پستی گیر بیاره دوست عزیز

[پاسخ]

مگه رضایی میخواد با توپ وتانک جلوی تورم بگیره عزیزم مردم مرد سیاست میخواهند که اوضاع مثل سابق بشه اونم فقط هاشمی میتوته درست کنه مرد سیاست جهان

[پاسخ]

کوثر پاسخ در تاريخ جمعه ۳۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷:

شما اول برو از کسی حمایت کن که تو کاندید شدن بهش اجازه بدن هاشمی 79 سالشه دیگه باید بار اخرتشو ببنده تا شاید اونجا یه پستی گیر بیاره دوست عزیز

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بااجازتون من کپی کردم.حلال کنیدا.

[پاسخ]

اشکان در گفته :

به قول یکی از دوستام که می گفت ما دوره خاتمی خونه دار شدیم ماشین خریدیم تو دوره احمدی نژاد خونه ماشینو فروختیم گرسنه نمونیم خدا کنه تا تورم به 100 نرسیده خاتمی بیاد
فقطططططططططططططط خاتمی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

رای همه ایرانیان هاشمی . خاتمی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

وظایف رییس جمهور بعدی : احاطه ی قدرت ، جمع آوری ثروت ، عدم عدالت ، تورم بیشتر ، اختلاصی بزرگتر ، تحریم بیشتر ، باج مالی بیشتر از مال مردم به کشورهای عقب مانده ، ورود بیشتر کالاهای بی کیفیت چینی و … ، پس چرا رای بدهیم.

[پاسخ]

به نظر من اگه کسی به غیر از خاتمی و هاشمی بیاد باید هشت ساله دیگه گشنگی بکشیم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

همه شون دنبال قدرت و ثروت و…هستند مردم را برای سواری میخواهند.

[پاسخ]

اقی قالیباف اگر درشهرداری خوب کار میکرد اینقدر گرانی در مسکن نمی شد باجیکه شهداری بعناوین مختلف میگرد که برای همه آگاه هست وضلمی که شهرداران میکند باید هم ارتقا ئ داشته باشد

[پاسخ]

مياندوآب در گفته :

دكتر محبي نيا!!!!!!!!!!
عضو سابق هيئت رئيسه مجلس 90درصد كانديد ميشه.
ازجمله طرف دارانش هم باهنر و ابوترابي و توكلي و فتاح و …..هستند

[پاسخ]

ان شاا… همع باهم پیش بسوی اصلاح طلبی.خاتمی و رفسنجانی

[پاسخ]

ان شاا… خاااااتمی یا هاااااشمی هردو خوبن

[پاسخ]

عزت دوره خاتمي كجاست؟؟
خاتمي دوستت داريم تو را به خدا تو را به جدت امام حسن بيا

[پاسخ]

فقط خاتمی

[پاسخ]

قدرخاتمی رو ندونستید

[پاسخ]

حسن پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۲ خرداد , ۱۳۹۲ ۰۰:۰۱:

احسنت

[پاسخ]

قدرخاتمی روندونستید لیاقت میخواد خاتمی رو بشناسی

[پاسخ]

آزموده را آزمودن خطاست . به نظرمن آباد کردن دشواره ومدیریت برنامه می خواد ولی برا ی خراب کردن فرفی نداره کی بیاد

[پاسخ]

امیر حسین مهدیلو در گفته :

متن را نخواندم ولی خیلی نظر فرستادن به شما.حتما متن هم خیلی جالب دیگه.در کل خسته نباشی.

[پاسخ]

ارزو در گفته :

سلام بیاین منطق فکر کنید اون کسی که واقعا مردم براش مهمه کیه خارج از وعده وعید دادن خوب حرف زدنه اهل عمل کردنه با اینکه سابقه تو شهر داری نداشته تونسته مقام هشتم شهردار جهان رو بدست اورده قالیباف واقعا قابل احترامه

[پاسخ]

ارین در گفته :

بحث احترام به دیدگاه ها یه چیز دیگست. من نمیخوام به کسی بی احترامی کنم اما توروخدا بیاین عاقلانه واقعیت رو ببینید تو این 30وچند سال حکومت اسلامی حزب اصول گرا واقعا امتحانشون رو پس دادن و ثابت کردن لیاقت مسولیت پذیری یا حاکمیت رو ندارن و از اون جایی که تجربه ثابت کرده سیاستمداریه اصلاح طلب ها اگه عالی نبوده حداقل خوب بوده پس به نظر من چند بار نیش خوردن از یه سوراخ حماقته. باور کنید از روحانی بهتر کسی نیست………….فقط روحانی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :