کد خبر : 6385
تاریخ انتشار : 10 جولای 2012 - 20:52
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید بازدید

نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری/12مرد میدان انتخابات92

اسامی ۱۲ نفر برتر که احتمال می رود درانتخابات ریاست جمهوری سال 92 ایران شرکت کنند.  به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز؛ اواخر ماه گذشته ، عصر ایران یک فراخوان عمومی اعلام کرد و طی آن از کاربران اینترنت خواست کسانی که برای ریاست جمهوری مناسب می دانند را پیشنهاد و از آنان برای کاندیداتوری دعوت کنند. […]

اسامی ۱۲ نفر برتر که احتمال می رود درانتخابات ریاست جمهوری سال 92 ایران شرکت کنند. 

به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز؛ اواخر ماه گذشته ، عصر ایران یک فراخوان عمومی اعلام کرد و طی آن از کاربران اینترنت خواست کسانی که برای ریاست جمهوری مناسب می دانند را پیشنهاد و از آنان برای کاندیداتوری دعوت کنند.

یک سال دیگر در همین روزها ، انتخابات ریاست جمهوری در کشور ، برای جایگزینی محمود احمدی نژاد برگزار خواهد شد. البته این به شرطی است که احمدی نژاد در این مدت باقی مانده ، همچنان رئیس جمهور بماند و کار به انتخابات زودهنگام نکشد.

دو دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد ، در کنار همه خوب و بدهایش ، این تجربه گرانسنگ را ، هم برای مردم و هم برای نظام به همراه داشت که برای سپردن پستی به اهمیت ریاست جمهوری ، باید سراغ کارآزمودگان و امتحان پس داده ها رفت و رخصت نداد جایگاه رفیع ریاست جمهوری ، محلی برای آزمون و خطا و تنش های دائمی باشد.

هم از این روست که انتخابات سال 1392 ، محکی است تا مشخص گردد که این تجربه ی گران به دست آمده ، تا چه اندازه می تواند مورد بهره مندی واقع شود و از تنور انتخابات ، نانی نه خام و خمیر و نه سوخته و سوزنده ، بلکه برشته و خوش خوراک برای ملت ایران بیرون آید.

هر چند تجریه ثابت کرده است که انتخابات در ایران ، تا هفته های پایانی و گاه تا روزهای واپسین قابل پیش بینی نیست و بارها همه چیز در دقیقه 90 دستخوش تغییر شده است ، اما دستکم می توان در خصوص افرادی که بالقوه می توانند سکاندار کشتی ریاست جمهوری باشند ، گمانه زنی کرد و از هم اکنون درباره شان سخن گفت و از ایشان پرسش کرد و کارنامه شان را سنجید و تأمل و سبک سنگین کرد.

کمترین فایده پرداختن به کاندیداهای بالقوه این است که مردم در ایام منتهی به انتخابات ، مرعوب موج تبلیغات و غلیان احساسات نمی شوند و بر اساس نتایج بررسی های چند ماهه دست به انتخاب می زنند.

در فراخوان مذکور آمده بود: در برخی کشورها مانند آمریکا ، کاندیداهای ریاست جمهوری – دستکم دو کاندیدای اصلی – از ماه ها پیش کاملاً مشخص هستند و در طول چند ماه منتهی به انتخابات ، مردم می توانند با تأمل و مقایسه ، به جمع بندی برسند و رأی دهند.

از آنجا که در ایران به دلایل متعدد ، تا زمان اندکی مانده به انتخابات ، هنوز ترکیب کاندیداها مشخص نیست و حتی گاه در روز پایانی ثبت نام نیز چهره های جدیدی به رقابت می آیند ، بی مناسبت نیست که رسانه ها متکفل این خلأ باشند و فضا را برای بررسی هوشمندانه و البته منصفانه کاندیداهای بالقوه فرهم سازند.

از این رو ، در گام اول پیشنهاد می شود کاربران سایت ،اسامی افرادی که به نظرشان می توانند کاندیدای ریاست جمهوری شوند و مهم تر از آن ،در مقایسه با بقیه – ولو نسبی – شایستگی تصدی این پست را دارند ، معرفی و پیشنهاد کنند و نام فرد یا افراد مورد نظر را در زیر همین خبر برایمان بفرستند.

آن فراخوان بیش از 30 هزار بار کلیک خورد و افراد متعددی به عنوان گزینه های پیشنهادی مردم ، نام برده شدند.

البته دو نکته در فراخوان مطرح شده بود که خوشبختانه از سوی اکثر شرکت کنندگان در آن رعایت شد ؛ آن دو نکته عبارت بودند از:
1- نام افرادی را بفرستید که واقعاً امکان کاندیداتوری آنها وجود دارد.
ممکن است مد نظرتان شخص یا اشخاصی باشند که گزینه های مناسبی هستند ولی در عمل امکان کاندیداتوری نخواهند داشت. سعی مشترک همه ما در معرفی گزینه ، “واقع گرایی” است نه “شعار زدگی” . واقعیت های موجود را فراموش نکنیم.

2- حداکثر نام سه نفر را به ترتیب اولویت بنویسید.

نتایج

بررسی اسامی رسیده نشان می دهد که افراد متعددی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری پیشنهاد شده اند.
برخی از این اسامی ، در کامنت های مختلف ، بسیار تکرار شده اند و تکرار برخی دیگر ، اندک شمار بوده است.

بررسی ها نشان داد که اسامی 12 نفر بیش از بقیه تکرار شده است که نام این افراد را بر اساس حروف الفبا اعلام می کنیم.
علت این که نام ها را بر اساس حروف الفبا اعلام می کنیم نه بر مبنای تعداد تکرار نام ها ، این است که این نظرسنجی ، باز بود و امکان این که یک فرد بیش از یک بار نظر بدهد وجود داشت و لذا هر چند کلیت نظرات رسیده می تواند بر آیندی قابل توجه به دست دهد ، اما تقدم و تأخر افراد را نمی توان دقیقاً اعلام کرد. در واقع ، آنچه از نتایج این فراخوان قابل استخراج است ، نزدیک شدن به فضای افکار عمومی است.

البته  برخی اسامی ارسالی ، مغایر با نکته شماره یک فراخوان بودند که در عین احترام به نظرات شرکت کنندگان ، آن اسامی را در نتیجه نهایی قید نکردیم که البته خوانندگان فرهیخته سایت ، بر دلایل واقع گرایانه این وضعیت آگاهی دارند و نیازی به توضیح نیست. به بیان دیگر ، اسامی منتشر شده در زیر ، همه ابعاد افکار عمومی را نشان نمی دهد زیرا از یک سو ، عده ای طبیعتاً  در انتخابات شرکت نمی کنند و عده ای هم افرادی را دعوت کرده اند که با توجه به واقعیت های ایران امروز ، اساساً امکان نامزدی ندارد (مانند موسوی) یا نامزد نخواهند شد(مانند هاشمی رفسنجانی).

با این اوصاف ، به معرفی 12 نفری می پردازیم که نام هایشان بیشترین تکرار را در میان پیشنهاد های مردم داشته است:

اسامی 12 نفر برتر (بر اساس حروف الفبا)

سعید جلیلی

دبیر شورای عالی ملی است که هر گاه مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ شکل می گیرد ، نام جلیلی بر صدر اخبار ایران و جهان می نشیند.

جلیلی متولد سال ۱۳۴۴ در شهر مشهداست. وی تحصیلات خود را تا مقطع دکتری علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق به پایان رسانده است.

عنوان پایان‌نامهٔ او «سیاست خارجی پیامبر» بود. او در دوران دفاع مقدس در جبهه‌های جنگ حضور یافت و از ناحیه پا مجروح شد.

سید محمد خاتمی

متولد ۱۳۲۲ اردکان است و وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس جمهور ایران در دولت های هفتم و هشتم و عضو مجمع روحانیون مبارز. هر چند بعد از ریاست جمهوری سمت رسمی ندارد ولی همچنان گفتمان اصلاح طلبی عمدتاً بر محوریت وی می چرخد. خاتمی با شرکت در انتخابات مجلس و رأی دادن در ان انتخابات ، بحث های زیادی را برانگیخت اما خودش صراحتاً اعلام کرد که در چارچوب نظام و برای اصلاح گری تلاش می کند. هرچند بسیاری کاندیداتوری خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری را منتفی می دانند و بر نقش رهبری وی تأکید دارند اما همچنان گروه هایی از اصلاح طلبان بر آنند او را به صحنه بیاورند.

سید حسن خمینی

نوه امام خمینی(ره) و فرزند مرحوم حاج احمد خمینی(ره) ؛ سید حسن ، فاقد سابقه اجرایی و دولتی است. عمده فعالیت در موسسه حفظ و نشر آثار امام و تولیت حرم رهبر فقید انقلاب متمرکز است. او متولد ۱۳۵۱ نجف است.

سید حسن خمینی همچنین در کار تدریس و تألیف و پژوهش است و برخی آثار وی به عنوان کتاب سال برگزیده شده است. وی به دلیل مواضع اصلاح طلبانه اش مورد اقبال این جریان سیاسی است.

محسن رضایی

فرمانده سپاه دوران دفاع مقدس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام. او که سال ۱۳۳۳ در خانواده ای فقیر در مسجد سلیمان به دنیا آمده است ، قبل از انقلاب در رشته مهندسی مکانیک تحصیل می کرد که با پیش امدن انقلاب و سپس جنگ ، تحصیلات دانشگاهی اش را نیمه کاره رها کرد و به سپاه رفت. او پس از جنگ در رشته اقتصاد ادامه تحصیل داد و دکترا گرفت.
رضایی در دور گذشته انتخابات ریاست جمهوری ، به عنوان ” با برنامه ترین کاندیدا ” مطرح شد اما در فضای دو قطبی موسوی-احمدی نژاد ، اقبالی برای کسب رأی نداشت. فدرالیسم ، مهم ترین یا دستکم معروف ترین برنامه وی است.

محمدرضا عارف

متولد سال ۱۳۳۰ در یزد است. عارف بین سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ معاون اول رئیس جمهور ایران سید محمد خاتمی بود و در حال حاضر با حکم رهبر انقلاب، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

عارف دکترای خود را از دانشگاه استنفورد آمریکا و رشته مهندسی برق گرفته و زمینه تحقیقاتی اش نظریه اطلاعات و رمزنگاری است.

پرویز فتاح

متولد ۱۳۴۰ در ارومیه است. در دوران دفاع مقدس در جبهه ها حاضر بود . در سال ۱۳۶۸ در رشتهٔ مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف فارغ‌التحصیل شد و در سال ۱۳۸۲ نیز مدرک کارشناسی ارشد صنایع (گرایش سیستم‌ها) را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر دریافت کرد. فتاح در دوره اول ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد ‬وزارت نیرو را برعهده داشت ولی منش رفتاری او با رویکردهای احمدی نژادی سازگار نبود. بنابراین در دولت دهم حضور نیافت و راهی بنیاد تعاون سپاه شد تا به عنوان مدیرعامل در آنجا فعالیت کند.

محمدباقر قالیباف

سال ۱۳۴۰ در طرقبه مشهد به دنیا آمد.از فرماندهان دوران دفاع مقدس بود و از دانشگاه تربیت مدرس دکترای جغرافیای سیاسی گرفته است.فرماندهی نیروی انتظامی کل کشور ، فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا ، فرماندهی نیروی هوایی سپاه و ریاست ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالا (با حکم محمد خاتمی) مهم ترین سمت های او قبل از شهرداری تهران بوده اند. او همچنین خلبان ایرباس است و هر از گاهی در خطوط پروازی داخلی پرواز می کند.

قالیباف ، در انتخابات نهم ریاست جمهوری کاندیدا شد ولی رأی نیاورد و پس از آن راهی شهرداری تهران شد.

علی لاریجانی

متولد ۱۳۳۶ در نجف و دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف در رشتهٔ کاربرد کامپیوتر در ریاضی است. او دکترای خود را در رشته فلسفه غرب اخذ کرده است. وی پیش از این رییس سازمان صدا و سیما ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارشاد و دبیر شورای عالی امنیت ملی بود. او پس از اختلاف با احمدی نژاد ، از دبیری شورای عالی امنیت ملی استعفا کرد.لاریجانی رئیس مجلس هشتم بود و هم اکنون نیز ریاست نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارد.

منوچهر متکی

متولد ۱۳۳۲ ‬ بندر گز است و وزیر امور خارجهٔ ایران در سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۹ بود. وی پیش از وزارت ، دو دوره نمایندگی مجلس، سفارت ایران در ژاپن و ترکیه ، چندین مدیرکلی و معاونت وزیر در وزارت امور خارجه را در سابقه اش دارد. اختلافات او با احمدی نژاد درباره نحوه اداره سیاست خارجی کشور نهایتاً باعث شد وقتی در سفر رسمی سنگال به سر می برد، توسط احمدی نژاد برکنار شود. اوج اختلافات او با احمدی نژاد مربوط به موازی کاری در سیاست خارجی بود که متکی زیر بار نرفت. او بعد از برکناری، وقتی مواجه با حملات احمدی نژاد و اطرافیانش علیه خود شد در چند مصاحبه پاسخ آنها را داد که معروف ترین شان ” ۲۴ خلاف گویی احمدی نژاد در ۲۰ سطر سخن” بود.

علی مطهری

متولد ۱۳۳۶ تهران و فارغ التحصیل دکترای فلسفه و کلام اسلامی است. او از منتقدان سرسخت اصلاح طلبان بود اما در عین حال ، از سیاست های احمدی نژاد نیز انتقاد می کند و معتقد است که سهم احمدی نژاد در حوادث بعد از انتخابات ۸۸ را نباید نادیده گرفت.
او که از طراحان اولین سوال از رئیس جمهور در تاریخ جمهوری اسلامی است در سال ۱۳۹۰ در اعتراض به رسیدگی نشدن به طرح سوال از رئیس جمهور از سمت نمایندگی مجلس استعفا داد ولی درخواست استعفایش رای نیاورد. مطهری در انتخابات مجلس نهم ، از سوی اصولگرایان بایکوت شد ولی خود به تنهایی به میدان آمد و با تشکیل ائتلاف صدای ملت ، راهی مجلس شد.

محمدعلی نجفی

متولد ۱۳۳۰ تهران و از بنیانگذاران حزب کارگزاران سازندگی است. او تحصیلات خود را در رشته ریاضی تا مقطع فوق لیسانس در آمریکا ادامه داد ولی به علت انقلاب به کشور بازگشت و دکترایش را ناتمام گذاشت.

او هم‌اکنون یکی از اعضای شورای شهر تهران است. در رزومه کاری او وزارت علوم،آموزش و پرورش و ریاست سازمان برنامه و بودجه وجود دارد.

علی اکبر ولایتی

متولد ۱۳۲۴ شمیران است. در رشته پزشکی اطفال دکتر گرفته و فوق تخصص بیماری‌های عفونی را در دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا گذرانده است. او بعد از انقلاب ، نماینده مجلس و سپس به مدت ۱۶ سال وزیر خارجه ایران شد. ولایتی هم اکنون مشاور عالی رهبری در امور بین الملل است و از معتمدان جریان اصولگرا به شمار می رود.

بر اساس این گزارش اسامی ،افراد  دیگری از سوی کاربران مطرح شده است :

مصطفی پورمحمدی، عماد افروغ، نهاوندیان، حسن روحانی، حدادعادل، کرباسچی، کمال خرازی، نیک زاد، لنکرانی، مهرعلیزاده، باقری لنکرانی، زنگنه، مشایی، پزشکیان، ناطق نوری، ضرغامی،صالحی، مسجدجامعی، توکلی، حاج بابایی، صدر، شمخانی و …

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جوان كوهدشتي در گفته :

اصلاحات زنده باد

فقط خاتمي مي تواند اوضاع نابسامان اقتصاد ايران را سروسامان دهد

تجار كرمانشاه در گفته :

خدايا خاتمي را حفظ كن وايشان را در انتخابات پيش رو موفق بگردان آمين

پيشنهاد ميكنم شما هم دراين سايت نظرسنجي بكنيد

دوستی در گفته :

درودبراصلاحات درودبرعارف

آقاي مدير سايت چرا مطلبي كه صبح من نوشتم احمدي نژاد اقتصاد ايران را به گند كشيده را حذف كردي چرا سليقه اي كار مي كني

شماروبه خدا ول کنید درودبرکی من میگم درودبرکسی که به فکرما باشه تحصیلکرده ایم وبدبخت

شاطهماس در گفته :

خدا قوت
هر كدام پيرو ولايت هستند ملت دوستش دارند بهش راي مي دهند

ناشناس در گفته :

درود بر خاتمی

ناشناس در گفته :

درود بر عارف

ناشناس در گفته :

درود بر سید حسن خمینی

ناشناس در گفته :

درود بر خاتمی بزرگ و دوست داشتنی

منصور گراوند در گفته :

موافقم

یک کوهدشتی در گفته :

ممد خالی بند که گند کاشته و اگه هم بیاد مردم با فضاحتی که برای معین پیش آوردند اون رو هم بدرقه می کنن، از بین همه گزینه ها امید موفقیت جلیلی بیشتر از بقیه است. که انصافاً انسان شایسته ای هم هست. الله اعلم

ازادبخت در گفته :

کار را باید به کاردان سپرد کسی که بتواند اوضاع اقتصادی را سر و سامان بدهد فقط و فقط اقای دکتر رضایی است

ريويارشكت در گفته :

خدا بداد اين مردم بدبخت برسه در انتخابات رياست جمهوري

شهروند در گفته :

درود خداوند برسید حسن خمینی که قطعا فقر راریشه کن خواهد کرد

رضا در گفته :

بله درست است فقط و فقط آقای خاتمی،حتی آقای عارف هم در شرایط کنونی نمی تواند چندان تأثیر گذار باشد.

رضا در گفته :

باید سراغ کارآزمودگان و امتحان پس داده ها رفت و رخصت نداد جایگاه رفیع ریاست جمهوری ، محلی برای آزمون و خطا و تنش های دائمی باشد پس با این شرایط فقط آقای خاتمی صلاحیت کافی را دارد.

حسین در گفته :

فقط فقط جلیلی

آذری در گفته :

هر کی ریس جمهور میشه فقط این یارانه ها رو جمع کنه بخدا زندگی همه رو به گند کشیده

سامان در گفته :

فکر نکنم اینجور باشه مردم نشون دادن تو دلشون چیه !

سمیه در گفته :

اگه دقت کرده باشید صدا و سیما از الان کارش و شروع کرده و زمینه مصاحبه با دختران بی حجاب را آماده کرده

راوی حقیقت در گفته :

سید حسن نمیاد حاشیه سازی است // فقط خاتمی

سلام مردم!
فقط کسی که کار، مسکن، ازدواج و فقر رو حل کنه.

آره والا

آشناي غريب در گفته :

فقط دكتر جليلي شما كه ميگيد خاتمي يادتون رفته يا سنتون نميرسه كه مردم با چه بدبختي زندگي مي كردن داداش تهران رو فقط نبين شهرستانيها رو بيچاره كرده بود بدتر از احمدي نژاد

مرتضی در گفته :

والا ما خودمونم شهرستانی هستیم تو دوره ی همین سید محمد خاتمی با 25تومن از این سر شهر میرفتیم تا اون سر شهر البته این فقط کرایه خط واحد بود بقیه چیزا از اینم ارزونتر،اینم از شهرستان حرف دیگه ای هس؟
خدا پدر محمد خاتمیو بیامرزه سلطان اقتصاد بود

بهنام در گفته :

8 سال آقای رفسنجانی. 8سال آقای خاتمی مجموعا 16 سال اصلاحات بود مردم حتی در انتخابات 84 و 88 نشون دادند که هنوز هم حامی اصلاحات اند. الان در شرایط کنونی فقط اصلاحات ارجعیت دارد. من به عنوان کسی که سال 92 قراره برای اولین بار رای بدم فقط به آقای خاتمی رای میدم. درود بر خاتمی. این مرد مظلوم سیاست….

با سلام گرونی و پارتی بازی و بدبختی خفمون کرد یکی به دادمون برسه هر کی میاد هدفمندی یارانه رو جمش کنه نخواستیم چهل و پنج تومنو

بزک نمیربهارمیاد/کمبزه باخیارمیاد

ناشناس در گفته :

اقاي دكتر محسن رضايي .از شما خواهش ميكنيم زود تر بيايد تامارو نجاد دهيد

ناشناس در گفته :

خداکنه بزارن خاتمی بیاد.والا مردم میخوانش.بزارین بیاد

آدینه کوهدشت در گفته :

فقط رضایی وجلیلی کاربلد وبادانشن

مصطفی در گفته :

اینقدرخودتون روبرای احمدی نژادوخاتمی وسیدحسن نکشید.هرکس که پیروامام خامنه ای باشه.اصلاحات برامون چی کردن!؟.اول بریدمطالعه سیاسی کنیدبعداظهارنظرکنید.من دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه دولتی شیرازم هنوز که هنوزه از سیاست سردرنمیارم بعدشمااز اصلاحات و…حرف میزنید!

لطفا منو راهنمایی کنید اگه بخوام برای نامزدی تبلیغات کنم به کجا باید مراجعه کنم مخصوصا اصلاح طلبان

اقا مصطفی بیا خودم بهت سیاست نشون بدم

سیاست بلد نیستی بیا خودم یادت میدم

بله از نوع مدرک شون معلومه

جلیلی یه بله قربان گوی بیش نیست مملکت ما مدیری لایق چون خاتمی رامیخواد

ناشناس در گفته :

چیه ؟ تند نرو اگه تو پول داری به ما رحم کن ما بد بخت بیچاره ها این دو سال که دارن یارانه میدن یه خورده تونستیم خودمونو از منجلاب بدبختی نجات بدیم اگه هم یارانه نمیخوای مجبور نیستی بگیری خب برو انصراف بده.

ناشناس در گفته :

پس نمیشناسیش.

ناشناس در گفته :

مگه میخوای واسه کی تبلیغ کنی؟

ناشناس در گفته :

لطفا مردمو با خودت جمع نبند . مردم ، خدا تو دلشونه نه چیزایی که تو فکر میکنی.

ناشناس در گفته :

لطفا نگو مردم ،بگو من .

ناشناس در گفته :

سلام کسی را انتخاب کنید که صلاحیت داشته باشد و بدون مطالعه و مشورت قضاوت نکنید.سردار بیابانگرد

ناشناس در گفته :

انشا الله تا اون زمان امام زمان عج ظهور میکند .

چه کسی جز جناب اقای خاتمی میتواند ملت ایران را از جنگ احتمالی با امریکا واسرایل نجات بدهداوپدری دلسوز برای همه مردم ایران است پدرجان یاری کن ما را

محمد رضا در گفته :

ما با ولايت زنده ايم .اصلاحات يعني فساد

محمد رضا در گفته :

خاتمي اگه مرد بره بي بندوباري هارو كه درست كرد جمع و جور كنه.فقط پيروان ولايت ميتونن تو اين بحران با عنايت اقا امام زمان ونايب بر حقشون كمكمون كنن.

علیدادی در گفته :

سلام و و درود خدا برتمام کسانی که برای ایرانی آباد تلاش میکنند
بنظر من جناب دکتر محسن رضایی لیاقت این پست با اهمیت رو دارند از تمام برنامه های ایشان راضی هستم بخصوص فدرالیسم .
امید است برای ساختن ایرانی نو همه دست به دست هم بدهیم

نا شناس در گفته :

زنده باد اقای خاتمی

صیدی از ایلام در گفته :

زنده باد خاتمی زند باد هر چی اصلاح طلبه

محسن از مرند در گفته :

فدرال بهترین طرح برای تحول اقتصادی ایران است ولی حیف …..

پيرو ولايت در گفته :

فقط پيرو ولايت و رهبري.درود بر كسي كه پيرو رهبري باشه و بس…

موسوی در گفته :

فقط و فقط اقای لاریجانی میتونه به دردمون بخوره

امید در گفته :

اگه خاتمی بیاد که نمیاد و نمیزارن که بیاد شاید بتونه کاری کنه

يه جوان لرستاني در گفته :

فقط اصلاح طلبان(خميني و خاتمي) به اميد خدا در سال 92 يكي از اصلاح طلبان بر تخت رياست جمهوري خواهد نشست اگه بذارن

ناسناس در گفته :

باسلام . امیدواریم فقط هرکی میخوادبیادصداقت داشته باشه ودروغ به مردم تحویل نده مثلآحقوق کارمندان رارسانه ای یه چیزی اعلام میکنندامابلافاصله بخشنامه میدن دوبرابراون چیزی که گفتن اضافه بشه کم کنن

محرومین بشاگرد در گفته :

شمارا بخدا یه فکری بکنی بحال مردم محروم . بااین 40هزاریارانه که دولت به ماداده خونه خرابمون کرده اگه ازروستاقبلآ تاشهرمیومدیم 2000تومان کرایه میدادیم الان باید15000بدیم برنج 10کیلویی 17000تومانی الان باید45000بخریم . احمی نزادمارا خانه خراب کرد.

جوان تیابی در گفته :

درودبرقالیباف . چون باتمام اقتار تونسته تهران بزرگ را متحول کنه .

شهاب در گفته :

با توجه به گفته شما دکتر سید محمد خاتمی تنها حلال مشکلات است.

شهاب از رفسنجان در گفته :

تو که میشناسیش بهش بگو!!!
تو که ادعات میشه حرف آقا بهنام غلطه چرا جوابشو کامل ندادی؟؟ فکر کنم چیزی نداشتی که بگی آقا بهنام درود بر تو ولی برو بیشتر تحقیق کن تا حرفی بزنی که اینا حتی از خوندنشم بترسن!!!
یا زهرا (س) مددی

نیما در گفته :

ان شا الله که آقای خاتمی میاد

نیما در گفته :

عزیزم فکر نکنم دیگه این کارشدنی
باشه

نیما در گفته :

از کجا این همه مطمعنی که کار بلدن؟؟

نیما در گفته :

عجب سوادی داری ما شا الله

نعمت روستایی در گفته :

درود بر قالیباف که جزو 10 شهردار نمونه دنیا شد

حسین در گفته :

چه مدانم ؟ عجب روزگاری ؟ ولی هر چه سن آدم بالا می ره بیشتر مفهمه چه خبره؟؟؟؟؟؟

ناشناس در گفته :

درود بر خاتمی تنها کسی که این وضع را میتونه درست کنه خاتمی هست خدا کنه وارد صحنه بشه

رضا در گفته :

اگه اون نبود تو الان نمی تونستی این همه راحت اظهار نظر کنی

بی نام ونشان در گفته :

سلام به جای اینکه بیایم این همه وقت بذاریم باهم بحث وجنگ کنید
بهتره یک ذره به فکر منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) باشید
وبرای فرجش دعا کنید که زودتر ظهور کنند چون کسی غیراز ایشان
نمیتواند جهان را پراز عدل وداد کند واینقدر نائب ایشون سید خراسانی
را باکارها و نظرات بیهوده تون نرنجونید چون اینکار باعث میشه تا یک
مشت حروم زاده و بی دین به مابخندند ومسخره مون کنند…
((اللهم عجل لولیک الفرج)) ((اللهم عجل لولیک الفرج))

پسری از کردستان سربلند در گفته :

عزیزان شعار ندید با شناختی که از کاندیاها دارید اطلاع رسانی کنید/تا بیشتر از این بلا سرمون نیاد

ناشناس در گفته :

درودبرخودم

ایرانی کرد در گفته :

به نظر من تا حالا ایران 5 رئیس جمهور داشته اگه خدایش اگه بخواییم از اوضاع مملکت بگیم متونیم از قدیمی های کوچه بازار پرسید دوران کدوم رئیس جمهور وضعیت مالی خوب بوده تو چه دوره ای سطح رفاه خانوادت نمیگم عالی بهتر بوده کافیه میانگین 10 نفر روپرسید مطمئن باشید دولت خاتمی بهترین دوران ریاست جمهوری تاریخ ایران اصلا رئیس جمهور باید پرستیژ داشته باشه به امید ایرانی ازاد و اباد و قدرت مند .و مقتدر

مریم در گفته :

من که فقط تابع رهبرم وگرنه بعد از رحلت حضرت امام خمینی تا به الان اقتصاد ایران خیلی به هم ریخته و اون هم ناشی از مدیران بی کفایته و همینطور هم مسئولین – نمونه اش همین شرکت قند دزفوله که یه زمانی بزرگترین شرکت قند در خاورمیانه بود ولی الان برید ببینید چی به سرش اومده اگه بهتون بگم بعضی از کارکنان اون شرکت به پرورش گوسفند توی منازل همون شرکت پرداختن شاید باور نکنید. باور کنین این مثل کسی که از عرش به فرش کشیده شده خب الان هم کسی جوابگو نیست. ولی باز امیدوارم که وضع ایران بهبود پیدا کنه.

فقط بی منطقان و بی تدبیرانی چون شما هستند که این نظام مقدس را دچار چالش می کنند ما فقط گوش به ولی امر مسلمین امام خامنه ای داریم هر نشانه ای که در گفته :

حامد از کرمانشاه

کوهشاه احمدی در گفته :

فقط خاتمی

اطهر در گفته :

با حرفهای بیخودی ویاد ایام خاتمی فقط دلتونو خوش میکنید این مردم نه زمانشاه راضی بودند نه زمان امام نه زمان سازندگی نه زمان اصلاحات ونه زمان عدالت.درهمه این دوره ها انقدر نق زدند گفتند گرانی است وکفران نعمت کردند که دیگه عادتمون شده .حالا هم که کفر نعمت نعمت را از کفمان بیرون کرده .شما را به خدا بگویید از زمانی که به دنیا امدید شنیدید کسی بگه خدا رو شکر چقدر متنعیم.

رضا در گفته :

الهم عج الولیک الفرج تنها به یاد خدا باشید که از دست بنده هیچ بر نمی اید همه وسیله هستن تا خدا نخواهد هیچ کاری نمی شود

احمد در گفته :

موافقم
هیچ کس به غیر از خاتمی نمیتونه آبروی از دست رفته ایران رو برگردونه

احمد در گفته :

دقیقا

ناشناس در گفته :

مردم دوست خوبم ، مردم اگر بیاد میبینی که مردم

ناشناس در گفته :

ماشا الله خدا شما رو نگه داره براشون

ناشناس در گفته :

محمد رضا جان چند سالته؟؟؟ والا ما زمان خاتمی رو دیدیم الانم داریم میبینیم که بی بند و باری به کجا کشیده

ناشناس در گفته :

درود بر تو

سید هادی در گفته :

آبروی ایران را امثال خاتمی بردند البته خواستند ببرند که با درایت مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران این فتنه هم نقش بر آب شد

رضا ب در گفته :

زنده باد دکتر جلیلی بزرگ مرد دیپلماسی سیاست خارجی ایران ان شاه اله بر مسند ریاست جمهوری تکیه میزند.

دلسوز در گفته :

احسنت حرف دلمو گفتی

حمزه در گفته :

مطمئنم این دفعه قالیباف انتخاب میشه

ناشناس در گفته :

قالیباف

محمد در گفته :

زمان خاتمی خیلی عالی بود.الان همه گرفتارن بخدا.درگیر خودشونن بدجور مردم اذیت شدن

علی در گفته :

درودبرولایت

یسنا در گفته :

درود بر ولایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت
خدایا خودت صلاحمان دانی

بختیاری در گفته :

فقط اصلاح طلب باشه فرقی نمیکنه کی باشه اگه اصلاح طلب بگه بمیرید بهتره تا اینکه یک اصولگرا ریاست جمهوری را بر عهده داشته باشه

پروین در گفته :

امام خاتمی باید بیاد

خاتمی

ناشناس در گفته :

ما حامیان دکتر جلیلی هستیم…..ملت همیشه پیروز ایران

ایرانی اصیل در گفته :

اونی که به فکر ایرانی بودن بود و دلش برای مردم می تپید فقط فقط خاتمی بود

شیعه و پیرو ولایت در گفته :

یاصاحب الزمان به داد کشورت و نایبت برس که در این فتنه های غبار آلود ذره ای از مظلومیت تو را دارند
می بینی که چگونه دشمنان داخلی و خارجی به جان کشورت افتاده اند تا آن را از پای درآورند
کمکمان کن

محمود در گفته :

آره بخدا

محمد در گفته :

سید محمد خاتمی کسی است که اگر بگذارند می تواند در این دوره ی حساس کشتی انقلاب را از طوفان دسیسه های دشمنان , به آرامشی و تعادلی برساند که بیش از اورانیوم غنی شده , ترس در اندام امریکا می اندازد .

محمد در گفته :

مردم ایران یکی از شاکرترین و فهمیده ترین ملل دنیا بود , هست , وخواهد بود.

محمد در گفته :

آقا , برای امتی که روح و اندیشه ی خودشان را پرورش داده و آماده ی پذیرش حق باشند ظهور خواهند کرد ,نه ملتی منفعل!

مريم در گفته :

هر كي ميخواد بشه ولي يه كم به فكر جوان ها هم بشه

مريم در گفته :

اين كنكور هم حذف كنه

mhpM در گفته :

خاتمی به هیچ وجه نباید بیاد چون اگه واقعا رای نیاره بازم فتنه میشه بیاره بازم فتنه می شه

ص.س در گفته :

فقط جلیلی رو عشقه

امين در گفته :

فقط دكتر علي اكبر ولايتي

سید مجتبی در گفته :

هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
هرچه نچرخد روغنش میزنند وای بروزی که نچربد روغن

ناشناس در گفته :

واقعاً متاسفم برات تابناک جان

ناشناس در گفته :

اللهم عجل لولیک الفرج! آمین

سبحان در گفته :

سلام فقط جلیلی رو عشق است………..

ساجده در گفته :

فقط و فقط سید محمد خاتمی…………….. درود بر اصلاح طلب ها.

اشتباه نکن دوست عزیز.کمی به دنیای اطرافت نگاه کن تا ببینی مردم آبروی این کشور هستند اما امروز متاسفانه در شرایط سختی به سر میبرند.در این شرایط بهتر اینه که این رو مدنظر داشته باشیم که “بصیرت” جنبه های دیگری هم داره

راست میگه عزیزم.چرا ناراحت میشی

موافقم .فقط رضایی.اولویت در شرایط فعلی با اقتصاد و کسی که اقتصاد رو درک کنه

اما متاسفانه ایشان کاندید نخواهند شد.پس باید واقع بین بود و در اولویت دوم از کاردانان حمایت کرد نه کسانی که با سعی و خطا میخوان یک کشور رو هشت سال اداره کنند.معقول بدن و پرهیز از تندروی و کند روی هم بسیار مهمه.رضایی یا خاتمی معقولانه ترین گزینه ها هستند

خیر دوست من.من هم در شهرستان هستم.دوره خاتمی رشد اقتصادی بسیار خوبی داشت و سطح زندگی مردم بالا رفت.بسیاری از طرح های اوایل ریاست جمهموری احمدی نژاد از برنامه های منظم دوره خاتمی سرچمه گرفت و رشد کرد.برنامه های هر رییس جمهوری رو باید در پایان دورش دید.حالا باید به آمار نگاه کرد تا متوجه کارنامه های هر کسی شد

هر چند که اغتشاشات بعد از انتخابات اصلا پسندیده و به جا نیست اما نباید به خاطر ترس از فتنه،افراد لایق رو کنار بزنیم و واسه ریاست جمهوری به افراد نالایق رای بدیم.خاتمی یا رضایی بهترین گزینه ها هستند
دوستان حداقل ویژگی رییس جمهور اینه که تعادل عقلی داشته باشه

مردم عزیزم.مردم

سیاست و اقتصاد چیز دیگست جوان.احمدی نژاد هم قبل از قالیباف تهران رو متحول کرد اما ملت و مملکت داریش بدتر از این نمیشد

انشاالله رییس جمهور بعدی در درجه اول آرامش سیاسی و اقتصادی رو برای ملت به ارمغان بیاره نه به اسم ملت حرفهای بی ارزش و تنش آلود در سطح جهان بگه و ملتی رو در دنیا بی ارزش کنه

مسعود در گفته :

به حول و قوه الهی فقط وفقط پیرو حقیقی رهبر بالا میاد ( دکتر جلیلی)

مهرداد در گفته :

راست می گی واقعا فقط کار خودشه که این نابسامانی هارو جمع کنه

مهرداد در گفته :

عشق است علمدار رهبر در خارج از کشور

علی اکبر در گفته :

اره خوب وقتی جناب خاتمی برای کشیدن ناز غربی ها بیست سال هرگونه فعالیت هسته ای رو تعلیق کرد ! خیلی ابروی ایران رو داشت حفظ می کرد !! ولی الان که ماهواره می فرستیم فضا واقعا از دست رفتس ابرومون !! دوست عزیز بهتره بیشتر راجب ابرو و عزت و استقلال و این مفاهیم مطالعه کنی ! شاید واقعا معناش رو نمی دونی ؟ یا ما نمی دونیم ؟!

با سلام در شرایط فعلی کشور نیازمند فردی است که با دو حزب اصلی رابطه خوبی داشته باشد و اقتصاد دان باشد چون دغدغه اصلی کشوره و بهترین نحوه بتونه چشم انداز ایران 1404رو اجرا کنه به نظرتون چه کسی توانایی این مسولیت خطیر رو داره

باسلام به نظرم اقاي خاتمي ريس جمهور اينده مي باشد

منیژه در گفته :

امیدوارم هرکی میاد به فکر مردم باشه ومارو از این بدبختی نجات بده خیلی وضع مردم نا بسامانه

ناشناس در گفته :

خاتمی تورو خدا بییییاااااااااا

ناشناس در گفته :

عجب

علیرضا در گفته :

فقط خاتمی….
البته اگه به فکرمون باشه

علیرضا در گفته :

به خداخیلی مشکل داریم
کسی بیادکه به داددل مردم برسه

علیرضا در گفته :

خوب نیست اینجورنگو
البته خودمم طرفداراقای خاتمی هستم

علیرضا در گفته :

متاسفم

علیرضا در گفته :

اگه بذارند

علیرضا در گفته :

درودبرتو…….

علیرضا در گفته :

شهردارباقی بمونه بهتره……

علیرضا در گفته :

بیشترمطالعه داشته باشید

ناشناس در گفته :

ما نه دوره خاتمی خیری دیدیم نه احمدی نزاد فقط یکی بیاد که فکر مردم بدبخت بچاره باشه

تارا در گفته :

به نظر من برادر اقتصادی هاشمی فقط خاتمی به درد مملکت میخوره.توسعه اقتصادی یعنی رفاه مردم.پس نیازی به یارانه نداریم.بهتره به رویکرد اقتصادی هاشمی نگاهی کنید اگر ضعفی وجود داشت به خاتمی رای ندهید .لطفا به ایده های اقتصادی دقت کنید.نه به آمار دورغین دولت نهم ودهم

ناشناس در گفته :

حرف دلمو زدی تارا آفرین! درود بر خاتمی لعنت بر هرچی دروغگویه

تارا در گفته :

این حرف دل من وتو نیست .حرف همه طرفداران من,تو وخاتمی هست.اینجا ایران سرزمین من و تو ایرانی

فرهاد در گفته :

جناب آقای خاتمی در انتخابات قبل توسط خود اصلاح طلبان مهره ی سوخته شد
مطمئن باشید این دوره نمی آید

ناشناس در گفته :

فقط وفقط سید محمد خاتمی

دوست دار اصلاح طلب در گفته :

اقا فرهاد سوخته اش به درد مردم میخورد

بی نام در گفته :

تنها کسی که همه چیز از دست رفته ایرانو بر میگردونه فقط رفسنجانیه.خدا کنه کاندید بشه.اگه بشه مطمئنا رای میاره.

ناشناس در گفته :

اصلاحات ضرورت اجتناب ناپذیر جامعه امروز ایرانه البته اگه مسئولین سرعقل بیان چون پیشرفت در سایه پویایی و عقلانیت جامعه و حکومته(صلاح وضعیت فعلی) در غیر این صورت همچنان پسرفت داریم.

ناشناس در گفته :

جناب تابناک چرا سلیقه ای کارمیکنی چرا بعضی نظرای منو منتشر نمی کنی؟

فقط خاتمی

فاراد در گفته :

فقط خاتمی ……….

عرشیا خاتمی در گفته :

خاتمی میاد / قول میدم 100%

نا شناس در گفته :

لیاقت شماها خاتمی و امثال اونه

میرولی در گفته :

دورد به کسی که به فکر مردم باشه نه خودش وحزبش

فقط خاتمي
خاتمي

حمید در گفته :

زنده بادخاتمی

حسین در گفته :

دکتر علی ولایتی یکی از مردان خبره ایران است-
یا علی ولایتی

حامد در گفته :

بابا تودیگه کی هستی
همه با هم شعار سال
دکتر علی ولایتی مرد نبرد
2

ناشناسسسسسسسسسسسسسسس در گفته :

بنظر من آقای ولایتی سوژه مناسبی است

ایمتا در گفته :

نه نه نه

متین دو هنجره در گفته :

متاسفم
فقط ولایتی

شعر نگوووووووووو
تو تخیلات به سر می بری

زهرا در گفته :

خدا نکنه که بیاد
صلاحیتش هم تایید نمیشه .

زهرا در گفته :

لعنت بر فتنه گر

زهرا در گفته :

اصلا.قبلا مگه کار خاصی انجام داد ؟

زهرا در گفته :

نه من نمی خوامش .
خودتو مردم حساب نکن.

زهرا در گفته :

موافقم

آمین

ناشناس در گفته :

اره لا اقل در انتخابات 88 مودب بود

ناشناس در گفته :

خاتمی به فکر مردم بود از درگیری ها در سال 88 حمایت نمی کرد . به قول زهرا مگه قبلا کاری کرد؟ . وقتی رئیس جمهور نبود به خاطر منفعت خودش به فکر امنیت کشور نبود چه برسه وقتی که قدرتش بیشتر بشه . اگر قرار با خودشیرینی برای غرب وضعیت بهتر بشه .همین زندگی شرف دارد به زندگی با ذلت

ناشناس در گفته :

مظلوم !!!!!!!!!!!!!!!
اصلاحات فقط شعار .انها اصلاح طلب نیستند .فقط در طلب منفعت خودشان هستند .کمی واقع بین باشید .
انشالله که صلاحیت نیاره . انشالله هر کی که خون جوانان مردم را صرف جمع کردن رای می کنه ……
امین

ناشناس در گفته :

هر کی خاتمی را می خواد حتما دلش می خواد خدایی نکرده یکی از عزیزانش در درگیری هایی که خاتمی و بقیه راه میاندازند کشته شود .

ناشناس در گفته :

اون با اشوب اظهار نظر می کنه

ناشناس در گفته :

بیشتر مطالب فتنه88 را بخوان

ناشناس در گفته :

دیدیم در اشوب 88 چطور به دسیسه های دشمن پاسخ داد .
واقعا چطور این طور فکر می کنید ؟اصلا اخبار گوش نمی دهید ؟ به خودتان رحم کنید . تمام سران فتنه مسئول جان و مال کسانی هستند که در سال 88 به باد رفت

ناشناس در گفته :

اطلاح طلبان خود دسیسه کننده اند

ناشناس در گفته :

تا موقعی که کسایی مثل شما خاتمی رو دشمن نظام بدونن وضع مون همینه لیاقتتون همین احمدی کساده دورود بر خاتمی

ناشناس در گفته :

امید دارم رهبر معظم انقلاب زمینه را برای مشارکت حداکثری آماده کنن و انشالله آقای خاتمی هم لطف کن و به صحنه بیان تازه داریم قدر خدمات آقای خاتمی رو میدونیم زنده باد اسلام زنده باد ایران و ایرانی

ناشناس در گفته :

آقای خاتمی بهترینه . اما نمیاد چون آخرش از دست مملکت داغوون ما ، دق میکنه…..خدا حفظش کنه..
الان که اوضاع مملکت خرابه. خدایا گرونی نابود کن.

محمد در گفته :

انتخاب ما خاتمی

محمد در گفته :

(زنده باد سید علی خامنه ای )

حسین در گفته :

وای خاتمی هرگز… ( بیش ار این آبروی کشورمان نباید برود)

سجاد در گفته :

کشور ما نیاز به یک مدیر مدبر داره به نظر من هر کسی که بتونه کلانشهر ملی تهران رو اداره کنه میتونه ایران رو هم اداره کنه و اون کس کسی نیست جز دکتر قالیباف.

حمید در گفته :

با نظرت موافقم

ایمان در گفته :

دکتر ولایتی کسی نیست که دینش را به دنیایش بفروشد ……………….

ناشناس در گفته :

برای پیشرفت کشور و در امان ماندن از تهاجم بیگانگان شخصی چون خاتمی باید رئیس جمهور شود زیرا هم از نظر داخلی و هم از نظر بین المللی از محبوبیت و جایگاه ویزه ای برخوردار میباشد

ایرانی در گفته :

شخصی با درایت و دارای محبوبیت اجتماعی و بین المللی – کسی نیست جز سید محمد خاتمی

یه کم فکر کن بعد حرف بزن بس نبود خاتمی با گندی که زده دوباره بیاد آخه کی اونو تایید می کنه . در گفته :

مرگ بر ضد ولایت فقیه

چی اصلاحات ؟…….1

تایید نمیشه …..چه برسه بیاد درس کنه و….حلا میگم شاید برا بچ شورای نگهبان …نه قبول نمی کنن

ثنا موافقم چرا اینا این جوری فکر می کنن انشاا.. خدا جوابشونو با ظهور اقا میده

شما که این رو فرمودید کمی فکر کن ببین سال 1360کرایه چقدر بود 1تومن یه تومن پس از این به بعد این جوری فکر نکن سلطان اقققققققتتتتتتتتتصصصصصاااااددددد.

تنهایی به این نتیجه رسیدی ؟

خیل یمی تپه تو فتنه 88دیدیم

این نظر شماست پس نظر مارو هم بشنوید ،فقط فلانی اشتباه باید درست فکر کرد ودرست عمل کرد اداره تهران توسط برادر قالیباف دال بر این نیست که کشور رو بتونه اداره کنه …

رند خرابات در گفته :

فقط سعید مدیر محترم لطفا حذف نکن

مرتضی در گفته :

دوست من اقای هاشمی به دلیل سش اصلا شرایط نامزد شدن رو نداره
در ضمن من باورم نمیشه که بعضی ها چطور با آقای علم و ادب جناب اقای خاتمی مخالفت میکنند
خیلی سخته درک این مطلب
حالا میگن تایید نمیشه هم بگم براتون که کسایی که میخوان تایید کنن خودشون مورد تایید ما نیستن ولی مهم اینه که ایشون مورد تایید ما هستن و در دل ما زنده است

ایران من در گفته :

درود بر خاتمی انشااله که پیروز شود

مرتضی از استانه اشرفیه در گفته :

در اینکه جناب آقای خاتمی در هر زمانی و هر شرایطی بهترین فرد برای ریاست جمهوری این مملکت هست هیچ شکی ندارم(نظر الباقی دوستان هم محترم هست)
ولی باید دانست که در 4 سال یا حتی 8 سال اخیر بدجوری چهره ی این فقید رو خراب کردند مثلا مقایسه او با افرادی که به واقع دشمن این مرز و بوم هستند.
پس متاسفانه او به هیچ عنوان نمیتواند به میدان بیاید و من فکر میکنم در این شرایط جناب آقای محسن رضایی که از با برنامه ترین هاست گذینه ای مناسب باشد(به لحاظ اقتصادی)

رضا در گفته :

با وضعیت اقتصادی کشور رضایی بهترین گزینه هست

علی در گفته :

اواقعا رضایی در مناظر ها گفت کشور از همه لحاظ به پرتگاه میرد اخر هم همون شد چون هم اقصادی هم سیاسی بین همه سران نظام محبوبیت دارد ولی کو سواد هر کسی که با ادبیات سطح پایین صحبت کند رای میارد در این کشور

مهدی در گفته :

هر کی میخواد بیاد فقط اصلاح طلب نیاد، به اسم اصلاحات میخوان همه چی ازمون بگیرن، این مشکلات اخلاقی،بی بند و باری ها ، آمار بالای طلاق، توقعات بالا ، عدم تربیت صحیح کودکان، از زمان همین اصلاحات کلیدش زده شد، تازه میخواستن تو این جو بد ورزشگاه ها ، زنها هم به ورزشگاه ها بیارن………………

اراز ازاد در گفته :

اقا مهدی واقعا برات متاسفم .اره راس میگی توقع مثل ادم زندگی کردنو برا ادم ارزش قایل شدن برا خیلیهامون توقع خیلی بالایی شده واقعا که این وضعیت حقمونه

اراز ازاد در گفته :

دیدیم اقای احمدی نژاد چه جور مملکتو اداره کرد

اراز ازاد در گفته :

باچه دلیلی این حرفو میزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اراز ازاد در گفته :

درود وصد درود بر هر کس با هر دیدگاهی که به فکر مردم باشه وتو عمل خدارو اون بالا ناظر براعمالش ببینه نه تو حرف .حرف حرف حرف حرف بسته

فاطمه از کرمانشاه در گفته :

اخه آدم عاقل خاتمی با چه رویی میخواد نامزد بشه تو را خدا حیف اون برگه و خودکار نیست که میخوای حرام کنی به اسم این بی لیاقت ،ما هرچه بدبختی میکشیم از دوره ریاست جمهوری خاتمیه که حالا داریم تاوان میدیم آ…خه فتنه 88کم برادر وخواهرامان به شهادت رسیدن به خاطر دارودسته خاتمی ها این خون ها نباید فراموش بشه اگه این گروه خود پرست به فکر مملکت بودن اینقدر ضرر به کشورشان نمی زدن خواهر وبرادران عزیزم دردودل آقای خامنه ای را باامام زمان(عج ) رادر نماز جمعه 88 رافراموش نگنید بادید باز بهترین را انتخاب کنیم که همانا حق با ماست

امین از کرمانشاه در گفته :

مابا ولایت زندهایم تا زندهایم رزمنده ایم ،دیگر نگداریم کشورمان به دست موسوی های امروزی نابود گرذد ،یک کم هم به فکر کشورمان باشیم دیگر بیش از این خارش نکنیم ما طرف دار حقیم

فاطمه ر در گفته :

عزیزم اگه طرفدار ایرانی بگو انشا… که حق پیروز است نه خاتمی

فاطمه ر در گفته :

عزیزم دیدگاهت را عوض کن خاتمی به درد ریاست نمی خورد بیشتر تحقیق کن اگر ایرانت را ورهبرت را دوست داری

فاطمه ر در گفته :

عجب نداره عین واقعیته فقط چشم بصیرت میخواد

ناشناس در گفته :

فاطمه خانم لطفاً دیگاهتو عوض کن این بد بختی ها ارمغان این دولت و حامیان این دولته که دیگه نه دوستی برای ایران باقی گذاشتن نه آبرویی بی خودی ندانم کاری های دولت را گردن این سید مظلوم و بی دفا ننداز

بده کار! در گفته :

شما کاروزندگی ندارید!بخدا بدهکارم بدجور هیچکس همبدادم نمیرسه شما دلتون خوشه کری میخونید بابا بیایید به منه بدبخت کمک کنید ازگرسنگی بچه هام مردن !

آرمین در گفته :

بسم الله الرحمن الرحیم
انشا الله این دوره مانند سال 88 نخواهد شد و به خوبی و سلامت کامل ریاست 4 سال آینده نیز انتخاب میشود و دردی از مردم دوا میشود.

داور هدایتی در گفته :

بسم الحق العالمین
انتخاب اشخاص شایسته و متعهد به انقلاب وآرمانهای انقلاب ،انتخابی مفید وبرازنده ی ملت بصیرت محور جمهوری اسلامی ایران است.کسانی باید انتخاب شوند که در پی راهکار جدید ساختن نباشند،بلکه پیرو و ادامه دهنده ی راهها وراهکار های مشخص شده از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)ومدیران شایسته و جانسوز ملت باشند…
امید است،حضور پرشور مردم عزیز ایران اسلامی،
تحکیم پایه های انقلاب را سبب شود
والی الله ترجع الامور…

ناشناس در گفته :

جناب هدایتی با این نظری که شما ارائه فرمودید کشور از این بن بست خارج و به سرعت آباد میشه آفرین به این همه هوش و درایت

زهرا در گفته :

انشاالله کسانی رای بیاورند که حرف وغملشان یکی باشد نکویند ما ضد ولایتیم وبرعکس شود یاولایتی هستم ضد ولایت باشند مهم یکی بودن ظاهر وباطن است

مرتضی در گفته :

کاش میشود در انتخابات کسانی که کاندید هستند عملکردهایی که میخواهند انجام دهند را تضمین میکردند که در صورت اجرا نشدن از سوی مردم مجازات میشدند در این زمانه حق از باطل را نمیتوان تشخیص داد به امید ایرانی آباد وصبر ایوب

hamed در گفته :

با نامزدی مطهری و قالیباف و خاتمی و سید حسن خمینی موافق هستم -به امید بازگشت اشتغال برای جوانان و بالا رفتن ارزش ریال ایران و همچنین ایجاد ارتباط دوطرفه ی اقتصادی و دیپلماتیک با تمامی کشورهای دنیا – دیگه از این ماجراجویی های مسخره خسته شدیم – والله دیگه زندگی خیلی خیلی سخت شده و ازدواج و تشکیل خانواده غیر ممکن شده -امنیت شغلی هم که اصلا وجود نداره تازه اگه شانس بیاری شغل های قرار دادی و برده داری – این آرمانهای انقلاب نبود

hamed در گفته :

تنها قربانی این آقایان اسلام و عدالت بود و هست

hamed در گفته :

انسان خلیفه الله بر روی زمین است و بسیار ارزشمند و هر کس خود را قیم و بزرگ و برتر از مردم بداند مشرک است کسانی که دست دراز میکنند تا مردم بر دستشان بوسه بزنند و به پایشان بیفتند مشرکند و حتی به توحید ایمان ندارند -

بهروز در گفته :

بانامزد شدن سیداحمد کاملا موافقم

بی نام در گفته :

فقط سید محمد خاتمی

محمد اکبری در گفته :

بسمه الله الرحمن ارحیم
ریس جمهور باید ولایت داشت باشد .هرکه می خواهد باشد اکر اینکونه بود از حان ودل بی شک با رهنمودهای امام خامنه ای مسیر را به درستی خواهد رفت .حال ما باید صحبتهای آن عزیز جان را که نایب بر حق امام زمان است کوش داد و راه درست ونامزد درست را انتخاب نمود.انشاءالله

لیلا در گفته :

اگه خاتمی و قالیباف بخوان نماینده مردم باشن که باید قید عزت نفسمونو بزنیم.
نوه امام هم آدم بسیار محترمی هستند ولی فرد مناسبی برای این پست نیستند، چون قدرت لازم رو ندارن.
کسی باید متصدی این پست باشه که هم لیاقت و سوادش رو داشته باشه هم تجربه و قدرت. مثل آقای جلیلی یا لاریجانی. البته من خیلی دوست دارم آقای صالحی(وزیر امور خارجه) کاندید بشن.

متاسفانه بی نشان در گفته :

ما برخی اوقات باید شکست را بپذیریم که خود نوعی پیروزیست
اصلاح طلبان مگر مسلمان و برادر ما نیستند
تاریخ نشان داده است که تقریبا 16 سال گذشته دوره اصلاح طلبان جمهوری اسلامی ایران به موفقیت های زیادی در دنیا رسید
و روابط بسیار دوستانه ای با دنیا داشتند
و از همه مهمتر اقتصاد و زندگی مردم است که بی انصافی است بگوییم این 8 سال اصلولگرایی بهتر از 16 سال اصلاح طلبان
که هر دو برادران دینیمان هستند ، بوده
پس بگذارییم مردم انتخاب کنند

متاسفانه بی نشان در گفته :

موافقم با شما دوست عزیز

با نشان در گفته :

حرف شمل حق است

فقط خاتمی

ناشناس در گفته :

ایرانی در خواب بیند پنبه دانه…

ناشناس در گفته :

تقبل الله محمد جان

ناشناس در گفته :

فتبارک الله متاسفانه جان

بیکار در گفته :

کاره خوبی کجا باید ثبت نام کنیم

دودول در گفته :

به نظر من لاریجانی در انتخابات موفق میشه ولی کاش حاج سید احمد خاتمی هم در انتخابات شرکت میکرد..

نادر در گفته :

من که رای به سید حسن خمینی میدم >شما چه طور؟؟؟؟؟؟

بسیجی دوران دفاع مقدس در گفته :

به حرمت شکنان وطلبکاران ازانقلاب که جز توهین وافترا به دیگران چیزی در چنته ندارند رای نخواهیم داد.

ناشناس در گفته :

سن نوه ی امام کمتر از، قانونی است که برای انتخابات 92 وضع کردن پس نوه امام منتفی است

ناشناس در گفته :

ولایتی گزینه ای برگزیدهای می باشد.باتشکر

ahmadi در گفته :

به گمانم اگه انصاف داشته باشیم سید محمد خاتمی تنها گزینه لیاقت است .
الله أعلم

امیرحسین اقبالی در گفته :

با سلام
از انجایی که احتمال ان میرود که اقای خاتمی شرکت نکند در انتخابات احتمال ان که اقای دکتر محمدرضا عارف از اصلاح طلب به میدان بیایید …
در هر صورت من در انتخابات شرکت میکنم

((خون اصلاح طلبی دارم))

ناشناس در گفته :

انصاف؛ عدالت؛ خداترسی و بی طرفی چیز خوبیه اگه کسی داشته باشه نه اینکه نظر یک کاربر که درتاریخ 91/9/2 صرفاً نظر خودشو اعلام کرده دوباره منتشر کنید اگه راست میگید و شهامت دارید نظر همه کاربران که در حمایت از اصلاح طلبان اعلام کردند منتشر کنید

به نظرم من بهترین گزینه سید محمدخاتمی می باشد

حامی حق در گفته :

نظر تو چه اهمیتی دارد

شکراله در گفته :

فقط اقای خاتمی

یک ولایتی در گفته :

ولایتی چون ولایتیست

منم رای میدم ولی فعلا نمیگم تا دلتون بسوزه

اینجا چت رومه یا انتخابات…………
من به اونی رای میدم که عقد سه سال شده منو خاتمه بده و پولی بده که دس زنمو بگرم و برم زیر یک سقف و عشقولانه بزندگیم.

هرکی بیاد اش هونه وکاسه همون

من یا خاتمی یا نوه کبیر انقلاب سید حسن

واقع گرا در گفته :

فقط خاتمی.

محمد در گفته :

خاتمی

آرش در گفته :

شما در کل رای ندهید بهتر است، رای قبلی شما منجر به انتخاب محمود احمدی نزاد شد ، که اکنون این است وضعیت رفاهی و اقتصادی و … این ملت …

آرش در گفته :

از نظر من بهترین گزینه آقای محمد خاتمی است که در صورت عدم حضور … دکتر عارف بهترین گزینه می شود …

محسن در گفته :

کسی که عاشقانه و عادلانه زحمت بکشه
حتی اگر ما قدرشو ندونیم
یکی مثل احمدی نژاد>>ولایتی پاکی و عشق به ایران تو چشاته.به خاطر آقا بیا.
قول میدی بیای؟؟؟

ناشناس در گفته :

محمد خاتمی بهترین گزینس و امیدوارم که بیاد

ناشناس در گفته :

خاتمی فقط خاتمی خاتمی بیا وضعیت اقتصادی و درست کن پدرمون دراومده دیگه

ختم در گفته :

خاتمی برای رابطه ملل عالی برای ملت هم جاش خالی

مهرداد در گفته :

کسی که حداقل دم از ازادی بیان ازادی اندیشه میزد خاتمی بود پس اگر خاتمی بشه ریس جمهور شاید بشه حداقل به شعار ازادی دل خوش کرد

پیکاو در گفته :

اصولا رای دادن وظیفه هممونه ….. اما هرکی رئیس جمهور بشه تا ده سال باید … احمدی نژادو پاک کنه و اصولا فرصت بازسازی ، رفاهی ، فرهنگ سازی فکر نکنم داشته باشه . انشاالله هرکی میاد فقط مفاسد اقتصادی دوره های گذشته رو پیگیری کنه؟… درود بر رهبر و ولایتی

ناشناس در گفته :

ای کاش مسئولین و مردم سرنوشت کشور را به دست نااهلان و … نسپارند! بهترین گزینه اصلاح طلبان هستند خاتمی یا عارف

عاشق مردان واقعی و بی ادعا زمان جنگ تحمیلی در گفته :

اگر قرار است مردم با توجه به گذشته افراد رای بدهند محسن رضائی بهترین گزینه است چون امتحان خود را در زمان جنگ با به کارگیری جوانان پس داده است اما اگر قرار باشد مردم به برنامه های ارائه شده رای بدهند بازهم باید محسن رضائی را انتخاب کنند چون انصافا در مناظره های سال 88 ایشون فقط اعلام برنامه کرد و بقیه فقط دعوا کردند

میلاد در گفته :

خوشم میاد مملکتو میبینین و بازم میگین…………..
خدایا اینا تو مملکت نیستن یا پولشونو خدا میذاره تو سفرشون یا اون کسی که بهش رای دادن…..
خدایا مارو با کیا کردی 70 ملیون؟؟؟؟؟؟

محسن در گفته :

فقط ولایتی را عشق است

ناشناس در گفته :

مطمن باشید سردار رویانیان کاندیدهای انتخاباتی هست

اشنا در گفته :

کاندیدهای مورد نظر و احتما 90% امکان امدنش هست اونهم سردار رویانیان

ناشناس در گفته :

چه شکست و خفتی از این بالاتر که نظرات مردم را پاک میکنید که نکنه همه مردم نظرات را ببینند و بفهمند که مردم طرفدار کدام گروه هستند؟

به نظرمیرسه نام آقای غلامحسین الهام را جاانداختین….!!!

ایرانی در گفته :

سلام و درود بر شما دوستان نازنین
به نظر بنده آقای ولایتی می تواند بهترین مهره انتخابی باشد

ناشناس در گفته :

به نظر من سعید جلیلی از همه بهتره بقیه کاندیدا ها اصلا شایستگی ندارند

reza2012 در گفته :

مهره ي بيطرف دلسوز مردم سيد حسن خميني چشم هارا باز كنيد

آيدا در گفته :

آقاي سيد حسن خميني بهترين انتخاب است دوستان گلم بار ديگر ياد امام را زنده نگه داريم

امام ره فرمودند:نگذارید انقلاب بدست ناهلان(افرادی که اهل آن کارنیستند)بیفتد

ناشناس در گفته :

موافقم شديد!!!!!!

ناديا در گفته :

ايشالله هركي لايقه رئيس جمهور بشه فقط جون مادرش روش خميني رو زنده
نگهداره!!!!

روح الله در گفته :

کسی بدرد این جامعه می خوره که درد محرومان را بفهمد.این آقایان اگر فقر را چشیده اند اما حالا جز مرفه ترین آدما هستند.پس ما ضعیفان همواره چوب اقویا را خواهیم خورد.مزگ بر مظلوم کش

سلمان در گفته :

بنظر من بعضی ها که اسمشون جزء این 12 نفر هست تو فتنه88 خودشونو نشون دادن نیازی به نام بردن ازشون نیس هواسمون باشه تو هوای غبار الود راه وگم نکنیم

بسيجي در گفته :

خداكنه دكتر جليلي بياد
اگراومد راي مابسيجي هااست

ناشناس در گفته :

دوست عزیز رویانیان عرضه نداره یه تیم مثل پرسپولیس رو رهبری کنه بعد توقع داری بیاد نماینده 75 ملیون نفر بشه
یکم در افکارت تجدید نظر کن!!!

با مروری بر گذشته میشه فهمید که اقای خاتمی از همه کاندیدهای محترم بالا میزنه
اینو مطمئن باشید رای اکثریت اقای خاتمی هست

ناشناس در گفته :

آقای علی اکبر ولایتی بهترین گزینه است

فرد ایرانی در گفته :

آقای علی اکبر ولایتی بهترین گزینه است

محمد در گفته :

امیدوارم کسی ریس جمهور بشه که مملکت را به باد نده
پیام ما نه شرقی نه قربی جمهوری اسلامی

کرباس فروش محله در گفته :

همشون سر وته یه کرباسن! فرقی نمی کنه کی باشه.

دلسوز عاشق وطن و ارزشهای اخلاقی در گفته :

ای مردم مظلوم و ستمدیدۀ ایران به هوش باشید فقط اصلاح طلبان! خاتمی، عارف، نجفی و…

ناشناس در گفته :

درود بر سید حسن خمینی! سیدحسن خیلی خوبه ولی متأسفانه تجربه اجرایی نداره

ناشناس در گفته :

خاتمي بهترين انتخابه، هم تجربه داره هم اينكه در بين كشورهاي خارجي احترام و اعتبار داره

ناشناس در گفته :

واقعا همینطوری هم هست

ناشناس در گفته :

دوستان این موضوع ها مهم نیست.مواظب فتنه های دشمن باشید.مهم مهم مهم

نسل سوم خط امام در گفته :

دکتر حسین علایی، استراتژیست و فرمانده عالیرتبه جنگ، استاد دانشگاه و تئوریسین مسائل خاورمیانه را جا انداختید. ایشان یکی از نیروهای معتدل و انقلابی هست که بین دو جناح محبوبیت کافی داره و تنها کسیه که میتونه خرداد 76 رو تکرار کنه. اصولگرای اصلاح طلب واقعی ایشون هست و بعد از داستان سال قبل، بین نسل سوم محبوبیت فوق العاده ای پیدا کرده.

سینه سوخته از بی عدالتی ها در گفته :

ایران در این وضعیت به یک مرد میدان دیده و کار آزموده نیازداره اونهم فقط آقای اکبر هاشمی رفسنجانی هستش جونم فداش

سامان در گفته :

عشق است لاریجانی

ناشناس در گفته :

دقیقا

رای ما اصلاح طلبان است

بهمن در گفته :

نه والله

khakhs در گفته :

اقاي خاتمي بهترين گزينه است چون در سالهايي كه او رييس جمهور بود تورم كم بود و مديريت وسياست خارجي خوبي داشت

ناشناس در گفته :

كاملأ موافقم خاتمي از بقيه كانديداها بهتره

کرمان در گفته :

بهترین گزینه ها به ترتیب : ۱-خاتمی ۲ – سعید جلیلی ۳- نوه خمینی

کرمان در گفته :

چرا فکر آینده نیستید؟ دلار رفت بالای 4000 تومان

رها در گفته :

یاد امام ربطی به سید حسن ندارد که کلا ربطی به امام ندارد !
از کی تا بحال شما طرفدار یاد امام شدی ؟
تا بحال کجا بودی که الان یهویی یاد زنده نگه داشتن یاد امام افتادی
لعنت بر شیطان

رها در گفته :

سعی کنیم ایندفعه اشتباه دفعه قبل را تکرار نکنیم .احمدی نژاد هم خیلی از مردم مایه گذاشت ولی همه را پل پیروزی کردرئیس جمهور بعدی باید یه آدم شجاع و با تجربه باشه که خرابکاری این 8سال را درست کنه.رای من دکتر علی لاریجانی

مهران در گفته :

کدوم اعتبار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد در گفته :

به نظرمن محسن کوهکن ازهمه بهتره که ازقلم افتاده

رضا در گفته :

به نظر من همشون خوبند ولي خاتمي و رفسنجاني تجربشان بيشتر است

tarsa در گفته :

باید بگی جون مادرش مثل قبلی گند نزنه تو مملکت قربون دستش گندای اونم جمعو جور کنه

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح ساختارکنونی میتونه کشور را از این وضع نجات بده

Moro در گفته :

بهترین گزینه…علی اکبر هاشمی رفسنجانیه

سرباز امام (ره) در گفته :

فقط نوه امام سید حسن مرد حق

ناشناس در گفته :

همون اعتباري كه رىيس جمهور فرانسه 6تا پله رو اومد پايين تا با خاتمي دست بده، يك ذره تو اينترنت سرچ كني ميفهمي كه تو خارج از كشور محبوبيت خاتمي بيشتره يا احمدي نژاد، داخل كشور هم كه مشخصه

سرباز امام (ره) در گفته :

فقط اصلاح طلبان میتوانند این کشور را سر وسامان بدهند

ناشناس در گفته :

منم باهات موافقم دوست عزیز اما فکر نکنم ایشون خودشونو ضایع کنن اوضاع مملکت خراب تر از این حرفاست با اینحال اگه کاندید بشن به نظرمن بهترین گزینه هستن به هرحال ایشون پسر احمد اقان و احمد اقا یکی ازبهترین مردای انقلابن. حتما منش پدرشونو به ارث بردن

مهدی در گفته :

خاتمی چون روی گذینه تورم حساسیت داره

ناشناس 2 در گفته :

همه با هم فقط اصلاح طلب حالا هر کدوم باشه.

فقط خاتمی

بهمن در گفته :

کاملا موافق

بهمن در گفته :

like

ناشناس در گفته :

از آنجایی که اکثریت مردم ایران خواستار اصلاح طلب هستند ، فقط به فقط یک شخص اصلاح طلب می تواند این اوضاع نابسامان مملکت را سر و سامان بدهد ، فرقی نمی کند چه کسی باشد (هاشمی،خاتمی،سیدحسن خمینی،عارف و …)

فقط باید به خواسته اکثریت مردم که مطمئناً اطلاح طلب است توجه ویژه ای شود تا کشور عزیز ایران جان و شخصیت جهانی تازه ای بگیرد

امین در گفته :

به نظر من بهترین گزینه ها جناب آقای دکتر محسن رضایی و جناب آقای ولایتی هستند. بازهم این نظر من بود و امید وارم شماهم نظراتتون رو بگین.

امین در گفته :

یعنی واقعا اعتقاد شما اینه؟ اعتقادتون اینه که رییس جمهور فرانسه که کشورش اندازه ی یه نقطه هست تو دنیا بیاد با رییس جمهور کشور اَبَر قدرتی مثل ایران دست بده.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من به اعتقادتون احترام میذارم اما تورو خدا یه ذره بشینین فکر کنین ببینین که ما افتخاراتمون چیه؟

خدا وکیلی رهبرمون افتخارمون نیست که الآن کل خاورمیانه بلکه هم بیشتر زیر فرمان ایشونن

پایداریمون تو تحریم ها افتخارمون نیست که اگه سر هر کشور دیگه ای این بلا میومد مطمعنا تسلیم میشد

و………………………..

بازم منتظر جوابتون هستم

خداحافظ

سعید در گفته :

مشخصه که محبوبیت کی بیشتره. کی مردمی تره؛ مردم ده کوره های ایران رو کدومشون مستقیم سرزده؛ خاتمی که همش ژسته عزیز دلمممممممم

سعید در گفته :

سرتو از لاکت بیار بیرون

سعید در گفته :

کی گفته که اکثریت مردم ایران خواستار اصلاح طلب هستند ؟؟؟؟ حتما شما هم دچار توهم تقلب شدید عزیزمممممم. رأی بیستو چهار میلیونی یادت نره قربونت برم. توهم تقلب زدی ؟

ناشناس در گفته :

جلیلی و ولایتی

ناشناس در گفته :

فقط هاشمی

محسن در گفته :

با درود..واقعا متاسفم که این همه نظر دادین و هیچکدوم با منطق نبوده.فقط طرفداری از کاندیداها بوده..من فکر میکنم توی این شرایط وخیم اقتصادی تنها کسی که توانایی حل این مشکلات رو داره آقای محسن رضایی هست.که مطمئنا میتونه از نظر اقتصادی مردم ایران رو نجات بده.همونطور که پیروز مناظره های قبلی هم ایشون بودن.

ناشناس در گفته :

به نظر من اگه دکتر قالیباق ریاست جمهوری ایران را بدست بگیره بسیاری از مشکلات اعم از اقتصادی تحریم ها و ….. حل خواهد شد به امید آن روز که هیچ مشکلی در کشورمان نداشته باشیم

جنبش سبز در گفته :

سرعت تایپمون بالاس شرمنده

مهدی در گفته :

سلام به همه دوستان به نظر من آقای جلیلی البته بقیه هم خوبن ولی من فقط جلیلی

ناشناس در گفته :

راي ما سعيد جليلي از اول انقلاب خوب كار كرده خود رهبرم اوردتش رو كار وجزء جبهيه پايدار هست

ناشناس در گفته :

راي ما سعيد جليلي جبهيه پايدار

محسن در گفته :

صد در صد موافقم.
دوستان همه دارن از ديد “سياسي” شخص مورد نظرو انتخاب ميكنن
يكي ميگه دكتر جليلي چون حزب اللهيه يكي ميگه خاتمي و سيد حسن چون تو جبهه اصلاحاته.
آقايون رييس جمهوري يه پست اجراييه نه فقط جايي براي تحميل سياست ها
بنابراين بهترين گزينه كسيه كه شهردار اول آسيا و شهردار هشتم جهان شده و توي سيل هاي تهران پاچه هاشو ميزنه بالا ميره كمك.
ضمن اينكه از لحاظ سياسي هم شخص بسيار معتدليه و نه افراط تو رفتاراش ديده ميشه و نه تفريط.
تورو خدا اينقدر از دوي احساسات انتخاب نكنيد كه نتيجه اش ميشه ايني كه هستيم!

پایدار در گفته :

رای ما ولایتی

ناشناس در گفته :

روئیانیان عرضه نداره تیم پرسپولیس رو رهبری کنه رو خوب اومدی

ناشناس در گفته :

آقا هرکی شد جون هرکی دوست داره بیاد اوضاع رو درست کنه … پدر ملت در اومده.. یا اگه کسی نمیتونه راه بده یه ادم با لیاقت رئیس جمهور شه…………….. البته امیدورام که بگذارند اصلاح طلبان شرکت کنند

مرتضی در گفته :

رای ما فقط خاتمی

ناشناس در گفته :

آقا اول حسن خمینی بعد هاشمی/ تجربه نشون داده هرکسی رو این دولت کنار زده به درد این مملکت میخورن/ ظلمی که احمدی نژاد به این ملت کرد تو کل این تاریخ تکه

ناشناس در گفته :

ولی خاتمی از سیاست کنار کشیده
به طور کامل نه ولی از سیاستگزاران علنی محسوب نمیکنه خودشو
وقتی هم که سید حسن خمینی ایشونو برای مراسم حضرت امام راحل دعوت میکنن تا در اون مجلس ازشون بخوان که به عرصه برگردن مسافرت به دیار پدری رو بهانه میکنن و در مراسم حضور پیدا نمیکنن.

ناشناس در گفته :

شنیده ها بر دلار 6000 هزار تومانی در همین نزدیکی هاست

دانشجو در گفته :

یه بار مملکتو 8سال به فنا دادین بس نبود

دانشجو در گفته :

پراید شش ملیونی خاتمی / پراید بیست ملیونی احمدی / طلا گرمی بیست هزار تومن خاتمی طلا گرمی صدو بیست هزار تومن احمدی / دلار هفتصد تومن خاتمی / دلار سه هزار و هفتصد تومن احمدی /مدیریت خاتمی / اختلاصای احمدی / عزت زمان خاتمی / خفت زمان احمدی

دانشجو در گفته :

رضایی / متکی / خاتمی / هاشمی / خمینی / هر کدوم از این آقایان منصب ریاست جمهوری را تحویل بگیرند ایرانی آباد و اسلامی و با عزت و قدرتی خواهیم داشت

ت-ه-ر-ا-ن در گفته :

اگه خاتمی اومد پیدام کن تف کن تو روی …
از این سایت بکشین بیرون بیاین بیرون سر کو چه یه کیلو تخمه بگیرین واسه عید بعد برین رای بدین

ت-ه-ر-ا-ن در گفته :

داداش اومد منم بش رای میدم!!!

ت-ه-ر-ا-ن در گفته :

دلت خوشه ؟ قرضاتو صاف کردی؟ تازه وامت جور شده ؟ خونه گرفتی ؟ یا ایران نیستی؟

ت-ه-ر-ا-ن در گفته :

جتما!فعلا چاله چوله های تهرانو پر کنه چاله چوله های ایران پیشکش!

ت-ه-ر-ا-ن در گفته :

عزیزم بی خیال

مرتضی در گفته :

با احترام به نظر همه دوستان ، به نظر من تا کنون هیچ رییس جمهوری به اندازه شهید رجایی، آقا خامنه ای و اقای محمود احمدی نژاد به شعارهای داده شده عمل نکرده است وبه نفع مهرومین قدم بر نداشته است

مرتضی در گفته :

با احترام به نظر همه دوستان ، به نظر من تا کنون هیچ رییس جمهوری به اندازه شهید رجایی، آقا خامنه ای و اقای محمود احمدی نژاد به شعارهای داده شده عمل نکرده است وبه نفع مهرومین قدم بر نداشته است.

ناشناس در گفته :

باسلام به مردم خوب ایران زمین مایک به یک نظر دادیم ولی اسم ولی خودمان حضرت امام خامنه ای مدظله عالی نیاوردیم مابایدفرمایشات اقایمان رامدنظر بگیریم وبعدانتخاب خوب انجام دهیم انشاالله

گلی در گفته :

از اول تا اخرشون

گلی در گفته :

مملکنو زدن و بردن باز روشون زیاده اومدن کاندید شدن

ناشناس در گفته :

انشاالله مردان خدایی

ناشناس در گفته :

انشاالله انتخاب مفید

ناشناس در گفته :

انتخاب اصلح

ناشناس در گفته :

فکرت منفی است یک ذره مثبت فکر کن

سعید در گفته :

فقط اصلاحات.
شما چطور؟

ناشناس در گفته :

خاتمی

ابوالفضل در گفته :

موافقم: جلیللی رو گزاشتن برای دقیقه نود بگن این رجایی زمان است و درضمن آدم خوب و سیاسی پر کار و بی درد سری است

محدثه در گفته :

سردار همه جا پیشقدم هستن !از نیروی انتظامی بگیر تا فوتبال…
ایشون عرصه رو خالی نمیکنند..
آخه یه شغل که کفاف زندگی رو نمیده اونم با این اوضاع اقتصادی…
باید یه اساسی بکنن دیگه…………..!

محدثه در گفته :

با نظر شما موافقم چون ایشون در خط رهبری قدم بر میدارن که متاسفانه خیلی از کاندیدهای احتمالی اصلا خط مشی آقا رو قبول ندارن

محدثه در گفته :

توصیه میکنم وصیت نامه امام رو بخونید و تحقیق کنید چشم بسته و صرف لینکه ایشون نوه امام هستند تصمیم نگیرید..
امام در آخر وصیت نامه فرمودن خیلی از کسانی که زمانی خدمتگذار انقلاب بودند تغییر کردند و میزان در هر کس حال فعلی اوست

محدثه در گفته :

میشه منظورتون رو واضح تر بگید؟ ایشون از اول بازی اعلام حضور کردن منظورتون از دقیقه 90 چیه؟

محدثه در گفته :

زنده باد…..

محدثه در گفته :

بله شما درست میگید …اوضاع اقتصتادی خیلی خرابه
اگه ایشون کمک کنن و یه وام به دولت بدن همه چی درست میشه ایشون که دستشون به دهنشون میرسه یه کمکی هم به این ملت بکنن………..!

محدثه در گفته :

اوضاع آروم به چه قیمتی؟ مرداب هم آرومه ولی حال آدمو بهم میزنه آرامش یعنی اینکه از حق خودت بگذری و وابسته باشی/

محدثه در گفته :

منطقی فکر کن و بصیرتت رو بالا ببر خیلی زوده شخصی رو نام ببری مونده تا این آقایون نشون بدن چند مرده حلاجن…
به عمل کار برآید به سخنرانی نیست………

محدثه در گفته :

به نظر من خیلی زوده که اسم شخصی رو نام ببریم الآن باید چشامون رو باز کنیم و گول شعارهای قشنگ و رنگارنگ رو نخوریم.چندتا از دوستان اشخاصی رو انتخاب کرده بودند صرف نسبتی که با امام داشتند یا امام از اونا تقدیر کرده بود..اما دوست من امام در پایان وصیت نامشون فرمودند که گول سالوس بازیها را نخورید و میزان در هر کس حال فعلی اوست ..برید تحقیق کنید این آقایون بعد امام چه کردن وچه میکنند…
اصلا این آقایون از گل هم پاکتر آیا عرضه اجرایی و اداره مملکت رو دارند یانه؟میتونن اقتصاد کشور رو سر و سامون بدن یا نه؟ما در سیاست هیچ نقصی ندارم اگر هم باشه ضربه پذیر نیستیم اما اقتصاد ما فوق العاده در خطره اصلا این آقایی که قراره رییس جمهور بشه میتونه جلوی این مفاسد اقتصادی رو بگیره یا خودش هم یه دزده تمام عیاره؟

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح طلبان! آقای خامنه ای تنگ نظری نفرمایید فقط اصلاح طلبان با صداقتی که دارند میتونند کشور را از این وضعیت نجات دهند. به امید ایرانی سرسبز و آباد!

دلسوز در گفته :

فقط اصلاحات

بینام در گفته :

تو این مملکت اخرای ریاست جمهوری که میشه رییس جمهور رو تو مجلس هو میکنن(تبلیغات اقای لاریجانی .به همین خیال باش) ولی اینو بدونین احمدی نژاد انسان بزرگی بود

دلسوز عاشق وطن در گفته :

امام کاظم(ع) می فرماید حقیقت بگو اگرچه به ضررت باشد(قابل توجه محدثه خانم)

هانی در گفته :

yes

كربختياري در گفته :

به اين ليست نورالله حيدري دستنايي نماينده سابق استان چهارمحال وبختياري رو هم اضافه كنيد چون چند روز پيش جهت حضور در انتخابات رياست جمهوري به طور جدي اعلام آمادگي كرده.

بهتاش در گفته :

خدارودرنظربگیرین کی بهتراز خاتمی میتونه مملکتوجمع کنه ها؟

علی در گفته :

زنده باد بهار.

تورم در گفته :

در حال حاضر معلومه ب کی باید رای داد …………..

تورم در گفته :

انشاالله

تورم در گفته :

تومیگی چند تا رای میاره

تورم در گفته :

هاشمی یا عسکری

تورم در گفته :

تو تورم حسن روحانی بهتره

تورم در گفته :

باشه اصلا بره بالای بیست هزار حالا باید کی فکر کنه

تورم در گفته :

حالا کدوم لاریجانی لاریجانی یک لاریجانی دو لاریجانی سه …………………….

تورم در گفته :

آره یک وام مسکن مهر بدنهمیگن مشایی اجاره نشینه

تورم در گفته :

NO

تورم در گفته :

اخه خوبه که بی طرف باشه بهتره

یک اصولگرایی سنتی با یک روشنفکر ببینیم چکار میکنن

تورم در گفته :

اخه از نظر قدی کوتاه بود ندیدنش

تورم در گفته :

با عکس علی کریمی و مهدی مهدوی کیا و خودشم وسط تبلیغات خوبه ولی اول پیروزی را بیاره رده 5 جدول

تورم در گفته :

1- هاشمی رفسنجانی2- ولایتی 3- مطهری

تورم در گفته :

با هاشمی موافقم

ایرانی در گفته :

هر کسی دوست دار خودش را انتخاب منماید منم انشالله 24/3/92 دوست دارم را انتخاب خواهم کرد برای فرج امام زمان (عج صلوات )

hamed در گفته :

باتوجه به وضعیت کشور وعدم حضوریک گفتمان کارسازدرامورجاری کشوربه نظرمن فقطبایدبه برنامه های یک کاندیداتوجه شود

سلام به نظر من هم سیدحسن خمینی انسان مظلومو مانند جد بزرگوارشان قدرت درونی را دارند از اینکه کاندید شدن خوشحالم مطمعنن مردم با خاطراتی که از رهبر کبیر انقلاب دارند به ایشان رای می دهند

نگین در گفته :

بهترین رئیس جمهور “”"خاتمی”"”" انسانی به تمام معنا

پیمان در گفته :

به خدا من که دیگه گیج شدم.خاتمی که رفت همه بهش فهش میدادن میگفتن منافقه و … احمدینژادم که داره میره بازم همین حرفا هست ………………. خدایا خودت به قلم من فرمان بده تا اسم اصلح ترین شخص و روی برگه ی رای بنویسم…آمین

نااشنا در گفته :

رای من کسیست که برای ایران عزت اورد …در دوره او فرهنگ وادب رعایت میشد با دروغ وبی ادبی باعث سر شکستگی وخفت مردم نمیشد حضورش در مجامع بین المللی باعث سر افرازی بود …نماد حکومت دینی مردم سالار بود …اگرچه به او بی مهری ها میشد و هنو. می شود …امابا سعه صدر ومتانت می گذرد و هدف ونیتش حفظ نظام اسلامی و انقلاب است…درود بر او که مصلح اجتماعی است ومعلم اخلاق…
اگر معاندان و حاسدان بگذارند که کاندید شود …بازهمو بیشترین ارا با اوست

يه بدبخت فقير در گفته :

با سلام خدمت تمام دوستان سياست مدار خودم ، فقط ايران ديگه هيچ اميدوارم ايران به جايگاه واقعى خودش برسه يعنى ايرانى كاملا ايرانى همين . سياستم خوب نيست بدرد هيچ كدومتون نميخوره ، چون همه چير طبق روال خودش پيش ميره شما هم هيچ نقشى ندارين ‏.

شاهرخ در گفته :

کاشکی راه امام خمینی و امام خامنه ای رو میرفت…..3>

امین در گفته :

افزین

شاهرخ در گفته :

ماایرانیم وایرانی هستیم

ناشناس در گفته :

کاشکی

ناشناس در گفته :

انشاالله

دلسوز در گفته :

آفرین نگین حرف دلمو زدی!

یاسمن در گفته :

قالیباف خوبه . خیلی خوش تیپه

جواد در گفته :

سلام دوستان …..
اجازه دهید کاندید ها رسمی شوند بعد انتخاب کنید و بهتر است که برنامه هایشان را رو کنند
ولی هرکی بشه فقط ادب داشته باشه و اقتدار را به ایران برگردانه
دور قبلی آقای محسن رضایی بهترین بود هم برنامه و در ادب
باید این دور را دید
یادتان باشد نظر هرکس محترم هست

غریبه در گفته :

سلام فقط لاریجانی

محمد در گفته :

عزیزان من با این راه نادرستی که ما پیش گرفتیم و این سیستم خراب مدیریتی که فقط اسم جمهوری رو یدک میکشیم هر کی انتخاب بشه فرقی نمیکنه چون هم اصلاح طلبان اومدند هم اصولگراها و هم بی طرفها ولی هیچکدوم نتونستن واسه مملکت کاری کنن ولی خوب ما می تونیم بین بد و بدتر بد را انتخاب کنیم پس:
محمدعلی نجفی ( بی حاشیه روشنفکر بی طرف و کاملا کاربلد و متخصص)

محمد در گفته :

خاتمی خاتمی خاتمی خاتمی.مرد عمل خاتمی خاتمی.خاتم تحریمات.خاتم گرانی.خاتم فساد اقتصادیو

بهناز در گفته :

بسم الله الرحمن الرحیم.
عزیزان اصولگرا احتمالا همگی به دکتر ولایتی رای میدن.چون تنها کسی که اهل حاشیه نیست و معتمد همه همست ایشونه.با تشکر.یاعلی.

مهرداد در گفته :

آهای شمایی که مدیر سایتی؟چراپس نظراته همه را نمیزاری؟اگه خاتمی در انتخابات 92شرکت کنه مطمئن باشین که هیچ رقیبی نداره!همه خاطرات خوش دولته اصلاحاتا بیاد دارن!مردی که وقتی اومد دلار800تومان بود ولی تا رفت770 تومان بود!مردی که بعد8سال گرونی که نیاورد هیچ ارزونیم بود!فقط کاش سید بیاد!سید ازت خواهش میکنم بیاو مارا ازین وضعیت نجات بده

هادی در گفته :

اصلا اینکاره نیست یادتون نیست چندسال پیش سخنرانیشو توسالگرد امام،فکرکنم برگ برندش همینکه نوه امام(قدس)

هادی در گفته :

جون مادرت تازه هسته ای رو دستمون گرفتیم خاتمی میاد باز جشن تولد با اونا!تقدیمشون میکنه

هادی در گفته :

من خودم نطرم آقای ولایتی و سعید جلیلیه با حدادم موافقم

هادی در گفته :

یکمی هم داداشی تو اقتدار مقایسه می کردی بد نبودقربونت بشم یکمی مونده بود با مجلس ششم جلو آق بایستند

هادی در گفته :

باریکلا!خوب گفتی

هادی در گفته :

یکبار ریختیم تو خیا بون بس نبود

هادی در گفته :

منطقو برم !خداییش یه دکتری افتخاری حقته

ناشناس در گفته :

خاتمی بالای 60 درصد میاره

ناشناس در گفته :

میشه گفت از بقیه اصولگرا ها بهتره
البته قالیباف هم قابل احترامه

ناشناس در گفته :

غربی؟ :ي

ناشناس در گفته :

هیچش شما راحت باش. قاهره یادتون نمیاد؟

ناشناس در گفته :

100 درصد بعد از خاتمی عالیه

ناشناس در گفته :

:) )))) والااااااااااااااااااا

ناشناس در گفته :

این حرفارو جایی نگی بهت میخندن!
کنار کشیده؟ :ي

ناشناس در گفته :

خداوکیلی دوره خاتمی رو یادت میاد؟

ناشناس در گفته :

1. خاتمی 2.هاشمی 3.قالیباف

ناشناس در گفته :

آهان اوج بصیرتتونو رو تو قم بعد از سخترانی دکتر لاریجانی دیدیم.

ناشناس در گفته :

حسن روحانی عالیه اما نفوذ خاتمی رو تو بدنه ی اجتماعی نداره

ناشناس در گفته :

ولایتی رو موافقم
اما جلیلی احمدی دوم میشه

ناشناس در گفته :

رای نداره

ناشناس در گفته :

موافقم

ناشناس در گفته :

بالایه 60 درصد رای داره

ناشناس در گفته :

به جز احمدی با بقیه موافقم

ناشناس در گفته :

تکبیر

ناشناس در گفته :

تهشو خیلی خوب اومدی.

ناشناس در گفته :

خاتمی عالی بود
حقیقت رو باید دید

ناشناس در گفته :

1 خاتمی 2 خاتمی 3.خاتمی 4. هاشمی 5.قالیباف

لنگر در گفته :

خدا صاحب اصلی ولایت رو بفرسته وگرنه هرکدوم از این آقایون انتخاب بشن دیگه این وضع رو نمیتونن به 8سال پیش برگردونن پس اللهم عجل لولیک الفرج .آمین

حتما…..

هههههههههههههههههههههه …ایول خوب گفتی

اره …منم موافقمممممممممممممممممممممممممم

جعفر در گفته :

آخههههههههههههههه…کی می تونه خرابکاری های بعضی ها رو جمع کنه

جعفر در گفته :

آخه مرد حسابی …احمدی نجات هم انتخاب شما بود …یادتون رفته…..هنوز کمته….جگرمون کنده شد از تورم…

جعفر در گفته :

ایوال خوب گفتی …قبول

ایرانی در گفته :

بهترین انتخاب هاشمی رفسنجانی

بی نام در گفته :

باسلام با سکوتی که خاتمی داشته اندحاکی ازسیاست بالای ایشان است که گزینه خوبی است

عباس در گفته :

خاتمی عالی

مصطفی و محسن تجری در گفته :

عشق است سید حسن خمینی

موسوی در گفته :

بهترین گزینه آقای غلامرضا تاجگردون هستند.لطفا درمورد ایشون سرچ کنین

دانشجو در گفته :

با پنج مخالفم

دانشجو در گفته :

ایول الله خوب گفتی

دانشجو در گفته :

محسن رضایی مغز متفکر اقتصاد و برنامه ریزی کشورییه تو این مورد هیچ کس نمی تونه چیزی بگه تو منازره های سال88 تنها کاندیدی که به فکر خراب کردن دیگر کاندیدا نبود و طرح خودشو ارائه میداد رضایی بود

بینام در گفته :

خاتمی و حسن خمینی رو رد صلاحیت میکنن لاریجانی هم فکر نکنم شرکت کنه میمونه قالیباف و ولایتی و دکتر عارف که گزینه های اصلی هستن، که دکتر عارف از همه بهتره

رضا در گفته :

بهترین گزینه اقای رضایی هستن-هم سوادش از بقیه بیشتره هم انقلابیه واقعیه

ناشناس در گفته :

اگه مصطفی کواکبیان بیاد هم خوبه البته خودش گفته اگه خاتمی بیاد دیگه او نمیاد

آریو برزن در گفته :

زنده باد اصلاحات. رای ما خاتمی

حمید در گفته :

خاتمی یه عشق کاملا ایرانیه بین ما ایرانیان

سعید در گفته :

خودتونو اذیت نکنید.بنظر من همه اینها یکین هیچکدوم به فکر ملت نیستند دولت ایران فقط خخوشونو میبینن که بااین همه سرمایه توایران ما انقد سختی میکشیم.

تاتا در گفته :

فقط خاتمی

ناشناس در گفته :

ایکاش یکی به درد دل مردم برسه کسایی که از خون جوناشون گذشتن برای اینکه به خدا و اسلام ایمان دادند امیدوارم یه مرد بیاد جلو نه کسیکه پشت اعتقاد مردم برا خودش گلیم میسازه برا من شخص مهم نیست مهمه که به مردم خیانت نشه مردم ما سختیها و جنگ و …. رو تحمل میکنن برای اعتقادشون . تنها چیزی که نمیتونن تحمل کنن اینه که خون پاک عزیزنشون زیر پای استعمار خارجی و خیانت داخلی پایمال بشه خدا کنه اینها که از اوضاع برا خودشون نمد میسازند یاد قیامت بیفتن

چیز در گفته :

من فک کنم از بین اینها یا خاتمی رای میاره یا مطهری
ولی خودم به شخصه بخوام رای بدم ، به محمد علی نجفی رای میدم

اعظم در گفته :

همه خوبن ولی نه به خوبی مردم که در بدترین شرایط هم خوبن

هادی در گفته :

فقط اصلاح طلبان

عطیه در گفته :

دمت گرم بابا زدی به خال

ناشناس در گفته :

بالاخره کدومش؟
اون؟ یا آن؟ یا این؟ !!!!

علي در گفته :

همه شمابه كانديداي پنهان ، محبوب ومردمي و….حضرت آقاي اكبري راي ميديد؟ميديد؟حالاخواهيدديدكه ميديد

سهیل در گفته :

خرابی از جنوب و از شمال است که در این مملکت قحط الرجال است

ناشناس در گفته :

جز اصلاحات

ناشناس در گفته :

بااون پرونده ی سیاهش؟خیلی رو داره از اومدن حرف زده

واقع گرا در گفته :

فکر نمی کنید اتفاقات فعلی سنگ اندازی های مهره های دولت قبلی است؟

واقع گرا در گفته :

مملکت رو یا رقاصه ها رو (اهان منظورت تعلیق هسته ای و ایناهاس…..)

واقع گرا در گفته :

حسن آقا گیرم پدرتوبود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل؟

واقع گرا در گفته :

رو روبرم

ناشناس در گفته :

نکنه منظورت کنفرانس برلینه؟

ناشناس در گفته :

پیش میرفتی به مجلس ختمش میرسیدی

کسی که قراره بشه میشه به رای من و تو نیست

نیلوفر در گفته :

زودتر قضاوت نکنید. بیشتر کاندیداها موقع رقابت برای ریاست جمهوری در انتخابات از طریق رسانه ها مشخص میشند چطوری قول میدهند وچطوری عمل خواهند کرد. کسی که واقع بین هست زیاد حرف نمیزنه که بعدا تنونه عمل کنه اگه در امور اجرایی کشور قبلا کار کرده مسلما بهتر خواهد بود کلا امیدواریم زیاد حرف نزنه با کشورهای غربی زیاد شاخ به شاخ نشه ورفتار منطقی داشته باشه خود امام هم فقط با حرف منطقی جواب غرب مخصوصا آمریکا را میداد.

ناشناس در گفته :

امیدواریم کسی که عرضه این کار رو داره بیاد جلو نه امثال د م ا
شاید ع ا و بیاد………………..

پژمان بنایی در گفته :

اگه رای مردم خوانده بشه خاتمی رای می اره اما معتقدم مصلحت کشور کسی مثم هاشمی رک می طلبه و امان از این گزینه بهتر نداریم

ناشناس در گفته :

میشه تو حرف نزنی پیداست هیچی بارت نیست

ناشناس در گفته :

پسر نوح یادتون نره

ناشناس در گفته :

مدیر سایت بین مطلبها فرق نگذارید

وای خدا من کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدا شما لیاقت اینو نداری یکی مثل خاتمی رئیس جمهورت باشه همین فعلی از سرتم زیاده

احسنت با 2000 لایک

املا چند شدی عمو؟

دم خودتم گرم

یا لثارات الحسین (علیه السلام) در گفته :

به نام خداوند مهدی صاحب الزمان (عج)
انشاالله هر کس که قلبش از نور مهدی فاطمه پر است رئیس جمهور شود و نام آقایمان را در جهان طنین انداز کند و مملکتی بسازد که پیشقدم ظهور منجی باشد
باز از رئیس جمهور محترم آقای احمدی نژاد تشکر دارم چون نام مولایمان همیشه در زبانش است و همین بس که نام آقا را در سازمان ملل جلوی تمام دنیا ذکر کردند و دنیا تمامشان از نام “مهدی صاحب الزمان منجی بشریت” حیرت زده شدند…
خداوندا به من هم عنایتی کن تا بتوانم نام آقایم را در جهان طنین انداز کنم و در موقع ظهورش سر در زانو آقا به شهادت برسم
برای ظهور سرورمان صلوات و از ته دل برای ظهورش دعا کنیم

محمد علی در گفته :

دمت گرم

yassssssss در گفته :

فقط قالیباف رو عشقه

دوستان که تبلیغات می کنند این بد است اون خوب است به نظر من هر کی بیاد من یکی که هر چه کاره بودم خوا هم ماند و شما هم همین تور مان عمله هستم و برام فرقی نخوا هد کرد خدا را شکر! کی میشه و نمیشه در ثنی تجربه نشان میده هر کی رییس چمهور میشه بعدا واسه افا مون اسباب دردسر میشه و افا رو نا را جت می کنند من به خا طر رعایت حال رهبر که برکت کشور هست یا رای نمی دم یا اگه دادم سفید می دم

دانشجو در گفته :

این مملکت و کل جهان مطعلق به آقا امام زمان حجت بن حسن عسگری (علیهه سلام ) است هرنفسی که کل موجودات میکشند مطعلق به وجود نازنین آقا امام عصر (عج) است لاکن باید این را بدانیم که فقط اللهم عجل لولیک الفرج خشک خالی کافی نیست باید قلبن و روحن و عملن با امام زمان بود و مطابق نظر آقا بود اما چه بسا از نامسلمانان خارجی هستند که از نظر عملی کارهایشان بیشتر با فرمایشات ائمه ططابق دارد تا با بعضی از مسلمانان بس دین با عمل و عمل با دین کامل میشود

ساقیا بده جام طلایی! در گفته :

این لیست کاندیداها مربوط به 20 تیرماهه!
یه لیست دیدم خیلی از این لیست کاملتر و بهتره.
بهتره یه نگاه بندازید:
http://hello.blog.ir/1391/11/28/The_names_and_characteristics_of_the_presidential_candidates_92

ساقیا بده جام طلایی! در گفته :

اینکه هر کسی از امام مهدی (عج) صحبت کنه نشانه خوبی اون طرف نیست وگرنه انجمن حجتیه خوبهای عالمند!
ولی کمی با صحبتهای شما موافقم

ناشناس در گفته :

رویانیان بهترین مدیر برای پرسپولیسه بعد از امیر عابدینی

ناشناس در گفته :

فالیباف اندازه این حرفا نیست سقفش همین شهردار تهرانه

ناشناس در گفته :

فقط مشایی عاشقشم ابر مرد این زمانه عاشق ایران

ناشناس در گفته :

علی مطهری با خودش هم مخالفه بابا کلا هالیدیه

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح طلبا

حمید در گفته :

حیف ک حسن عباسی نمیاد …
اگه میومد بهتر میشد ایران رو ساخت..
اما اونچه ک میتونه ایران رو ابرقدرت کنه،اتحاد
بنابراین بهتره ک ی نفر از اصولگرایان رییس جمهور بشه
چون هم با رهبری ارتباطشون بهتره هم ک بیشتر با اهداف انقلاب اسلامی مطابقت داره

نرگس در گفته :

منم موافقم با نظرت

محمد در گفته :

مرد عملشو خوب اومدی!!!

دانشجو در گفته :

برادر من این سایتی که شما معرفی کردی اسم هرکی دستش اومده نوشته کم مونده اسم بقال سرکوچه مارو هم بنویسه توی او لیست اسم بالای 40 نفر بود اگه همه اونا بیان هر کدومشون 2000 تا رای میاره

دانشجو در گفته :

متکی / ولایتی / هاشمی / خاتمی / خمینی/ رضایی/ سیاست مدار واقعی یعنی اینا یکی از این آقایان می توانند ایران و آینده ایران را بسازند

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح طلب

ناشناس در گفته :

مگر امام زمان بیاید بس

یاد در گفته :

رفسنجانی برده.با اینکه طرف کسی نیسم.اما بعضییییییی از سازمانها میگن که فقط اون میتمنه این وظع رو دوباره درست کنه

بلدی در گفته :

فقط خاتمی ودیگرهیچ

حوجی جون باهوش در گفته :

درودبرمردم باغیرت وبافرهنگ ایران/ فقط اصلاح طلبه که میتونه درد مردم رو دوا کنه..اینو تو 8سال ثابت کردن////رای ما خاتمی خمینی و پیر خرابات هاشمی

حوجی جون باهوش در گفته :

موافقم….فقط وفقط اصلاح طلبا

محمد در گفته :

از حزب موتلفه کدام کاندیدا حمایت میشود

سید علی اکبر غلامپور در گفته :

خاتمی

www.naeem-beigi@yahoo.com در گفته :

به نظر من مملکت کنونی ایران نیاز بسیار شدیدی به محمد خاتمی داره

ناشناس در گفته :

مردم خواستار تغییرند.. کمر مردم زیر بار این گرونی شکسته!!
هرکس ک طرفداری اصول گراها را میکنه یا پولداره یا مردم براش اهمیت نداره

ناشناس در گفته :

اصلاح طلب.
فقط همین

این عزیزانی که وضع 8سال اخیرو دیدن نمیدونم باچه رویی از اقایان ویا مشابه اونا حمایت میکنن……من عاجزانه از اساتید خبرگان رهبری وشخص رهبرفرزانه میخام که اجازه کاندیتاتوری اقایان خاتمی یاهاشمی روبدن تا دردی ازملت دوا شه…..خواهش خواهش خواهش….

مسلم در گفته :

دنیا احمدی نژاد . ای کاش میشد دوباره کاندد بشه ای کاااااااااااااااااااااااااااااش
هیچکی مثل محمود نمیشه ولی بین بد و بدتر باید یکی انتخاب بشه دیگه. محسن رضایی از همشون بهتره.

شایان در گفته :

چرا احساسات و غیرت توایران از بین رفته و جاشو ب تمسخر و ترس و تعصبات بیجا داده؟ واقعا این همه تمسخر و بی اعتماد به نفسی از کجا اومده؟——اصل و ریشه بدبختی ها در اینه کخودباوری ها از بین رفته و جاشون رو تعصبات بی جا داده است– چرا نباید حرفامون رو منطقی بزنیم؟— چرا الان باید ماشین کره ای وارد کنیم؟ —-چرا یه جوون 23 ساله مثل من باید هروز تو فکر خودکشی باشه؟ ب نظر من اساس و پایه های سیاست گذاری کشور ما خیلی اشتباهه— ذهنیت ها بسمت مسائل بیخودی کشیده میشه– اگر این آقایون معرفی شده باشند ب نظر من 4 سال بعدی هم درد آور خواهد بود—-

اونوقتا هم می گفتین احمدی نژاد ولی حالا شد جریان انحرافی.

این تیکه اخرت خوب بود دمت گرم فهمیدم

سلام کر بختیاری خوشوقتم .. از ایذه

نه بابا تک تیر …یه چیزی شنیدی بهش نرسیدی .

من هم

مهدی در گفته :

فقط قالیییییییییییییییییی باف

ابراهيم در گفته :

ايول دادش خوب گفتي

ما همه گوش به حرف رهبریم

مملی در گفته :

چقدم مشخص نیست که این سایت و نظرات و دیدگاه هایی که نشون میده وایسته به هیچ کجایی نیستن و اینا همه حرفای دل مردمه !!!!!!!!!!! یعنی تو اینهمه نظر یه انتقاد نیست ؟!؟!؟ بابا ایول

اقای مملی وقتی اکثریت نظرها موافق اصلاح طلباست یعنی این 8سال رو به باد انتقاد گرفتن..ما منکر برخی اززحمات اقای احمدی نراد نیستیم ولی مردم واقعا تواین دودوره مشقت زیادی رو تحمل کردن……….

91 در گفته :

من هنوز گزينه خاصي را انتخاب نكرده ام ولي احساسم ميگه عارف راي مياره .ببخشيد.

x در گفته :

انشاله من در انتخابات شركت خواهم كردوبه گزينه مورد نظرم راي خواهم داد وازاقاي احمدي نژاد هم تشكر مي كنم
به هر صورت زحمت كشيدند ونيتشان خير بوده است .به اميد سرافرازي هر چه بيشتر كشورم .

هادی در گفته :

بابا چه رییس جمهوری اینا همشون سر و ته یک کرباسن .هیچ کدومشون فکر مردم نیستن. گرانی داره واقعا یه عده ای را نابود میکنه خوب چرا یه کاری نمی کنند. تا کی این وضعیت ادامه میابه؟ کاری ندارم که کی میخواد رییس جمهور بشه فقط امیدوارم که اون کسی که میخواد کاندید بشه واقعا در خودش اون توانایی لازم برای خاتمه دادن به این اوضاع نابسامان اقتصادی رو ببینه.

ساقیا بده جام طلایی! در گفته :

دانشجو! تو اون سایت بیچاره که نوشته هر کی دم از انتخابات زده اسمشو نوشته. مثلا جبهه پیروان 4 نفر رو معرفی کردند یا پایداری 3 نفر یا …خب معلوم نیست که کدوم یکی از اون چند نفر مال اون جبهه یا حذب میاد.
ضمنا بعضی ها هم اعلام حضور کردند مثل حیدرپور و متکی و رضایی و نصیری زاده و …

ايراني در گفته :

شقايق از خدا بترس! پا روحق نگذار و به خاتمي توهين نكن

ناشناس در گفته :

شک ندارم که جلیلی رای میاره
مردم فهمیده و کسایی که درگیر فتنه 88 نشدن و کسایی که رهبر را قبول دارن به جلیلی رای میدن که مثل دو دوره قبل ما خیلی زیادیم
حالا می بینید….

ناشناس در گفته :

خدا کنه خوب ترینشون بی یاد رویه کار……

مرد قانون! در گفته :

هاشمی 79 سالشه، از لحاظ قانونی دیگه نمیتونه کاندید بشه…

ای کاش صالحی یا روحانی بیان، هر دوتاشون هم میانه رو هستن هم مدیرای موفق

مرد قانون! در گفته :

کاندیدای پنهان رو خوب اومدی!!!

اختلاس(شایدم اختلاص)! در گفته :

مخفف میگی یاد اختلاس گرا میافتم!

ناشناس در گفته :

سلام.امیدوارم کسانی که برای ریاست جمهوری کاندیدا میشن سرباز ولایت باشن.

ناشناس در گفته :

گل گفتی

زهره در گفته :

گل گفتی. خلایق هرچه لایق

زهره در گفته :

حرف دل منو زدی. مگه اون بتونه خرابکاری های این خیر ندیده رو درست کنه. والا هیچکس دیگه نمیتونه.

زهره در گفته :

فقط هاشمی.

زهره در گفته :

خلایق هرچه لایق

زهره در گفته :

ای ول

ایمان در گفته :

اصلاح طلبان قابل اطمینان نیستند …
جلیلی جز بهترین گزینه هاست

ناشناس در گفته :

اتفاقا ايشون کاملا با پدر خدا بياهرزشان هم نظرند.

ناشناس در گفته :

اصلاح طلب ها بایند بیان تا انتخابات پر شور باشه دوست دارم حسن روحانی یا سعید جلیلی بشه چون افراد با سوادی هستن زنده باد ایران سربلند

مهرداد در گفته :

سلام . خاتمی برای نگه داشتن مملکت به همه دشمنان باج میده و این اصلا خوب نیست . متکی بهترین گزینه است

ناشناس در گفته :

خدا كنه بار ديگه اين افتخار نسيبمون بشه كه رءيس جمهورمون جناب خاتمي باشه.

عقيده در گفته :

جناب خاتمي باج نميدادند.بلكه با سياست و زيركي مملكت رو به سمت پيشرفت سوق ميداد.در سازمان ملل حرف از گفتگوي تمدن ها زد و اون سال به همين نام ناميده شد.اعتبار ايران رو از هر لحاظ بالاتر برد.ابتدا عميق فكر كنيد بعد تصميم بگيريد…

ناشناس در گفته :

ما به کسی رای میدیم که با مردم باشه فقط مردم.

ناشناس در گفته :

رای 99 درصدی مردم به آقای خاتمی!قول مدم.

نیلوفر در گفته :

آقای ولایتی خیلی خوبه ان شااءا…که بشه

خسرو در گفته :

فقط و فقط …………………………………………………………………………………………………………… خاتمی …………………………………………….. زنده باد

مهرداد در گفته :

خواهشا یجور انتخاب نکنید که 8 سال بشیمونه به باد بیاره
در ضمن اقای خاتمی از هر نظری شناخته شده اند ایشون یه اصلاح طلب واقعی هستن

رام در گفته :

گل گفتی

عرفان در گفته :

من به دكتر جان اقاي احمدي نژاد راي مدهم انشاالا چهار سال منتظر باشيم دكتر جان

احمد در گفته :

نیت آقای احمدی نژاد صادقانه خدمت کردن به مملکت واقشار ضعیف جامعه بود،اما مافیای سرمایه داری در این کشور که در دست تعداد اندکی است، باعث گرانی های اخیر،آشفتگی بازار ارز گردیده ومتأسفانه تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس فقط به دلیل مخالفت وغرض ورزی با آقای احمدی نژاد اصل کار خود که رها کرده وبه فرع آن پرداخته اند،شدیدترین تحریم ها،بیشترین مخالفت ها،کمترین کمک ها،بیشترین انتقادها ازدولت آقای احمدی نژاد بوده،تعدادی از نمایندگان مجلس هم فقط در مجلس به دنبال نقطه ضعف گرفتن از آقای احمدی نژاد دولت ایشان بودند،امااز واقعیت فرار کردن کار آدم های ترسو است،نگاهی واقع بینانه به عملکرد دولت نهم ودهم به خوبی میشود احساس کرد تغییرات اساسی را ،پیشرفت ها ،جاده سازی ،مسکن مهر ،رونق کشاورزیري،رونق صنعت،و…….امروزه ببینیم بحران کشورهای اروپائی را،آشفته گی کشورهای خاورمیانه ، همسایه های ایران را، و…..چه کسانی باعث و بانی این نابسامانی ها در جهان امروز هستند،آگاهانه نظر بدهیم وتصمیم بگیریم برای سربلندی ایران عزیز………پاینده باشی وطنم ایران بیشۀ شیران.

دانشجو در گفته :

اگه اینایی که میگی بیان اونوقت باید کفشای آمریکایی هارو جفت کنیم داداش

دانشجو در گفته :

مگه سیدحسن چندسالشه که بخواد رییس جمهور ایران بشه؟؟؟؟؟؟؟//
هنوز خیلی واسش زوده. درضمن یادتون نره که هیچ کار اجرایی تو
پروندش نداره

دانشجو در گفته :

آره خباونوقت هم باید دست از انرژی هسته ایمون بکشیم و جلوی اجنبی جماعت خم و راست بشیم

مصطفی در گفته :

من دعا میکنم آقای خاتمی اتخاب بشه و میشه شما هم دعا کنید ممنون شعار ما خاتمی خاتمی فقط بگو با منی

دانشجو در گفته :

ماشا الله احسنت ایول الله

ناشناس در گفته :

امیدوارم سید حسن خمینی کاندید بشه

ای بابا در گفته :

کفش امریکا و انگلیس و افغانی و روس نداره داداش. مهم اینه گرونی نباشه که اصلا نیست!!!!!
مهم اینه که آرامش باشه که آرامشو در چهره مردم شهر ها میشه دید!!
مهم اینه کسی کار به کارت نداشته باشه
مهم اینه مریضا بدون دارو نباشن
مهم اینه وجدان مردم بیدار باشه که میبینیم هست پاش بیوفته سرتو کلاه میذارن:ِ

ای بابا در گفته :

آقایون شما که لایک و لویک کردید من دنبال کارم اگه اینقدر اوضاع خوبه و جلوی تحریما وایسادیم میشه به اشناهاتون بگید واسه من کار پیدا کنن:ِ

mohammad در گفته :

اره خوبه ولی باید ببینیم برنامه هاش چیه

mohammad در گفته :

واقعا متاسفم اگه اینطور بود ازشما جلو تر رهبر وایستاده

ناشناس در گفته :

دقیقاااااا

منتظر در گفته :

فقط امام زمانیاش فقط ولاییاش/ متعهدا/ متخصصا/ مردمیا پا بذارن وسط ….یا علی ما هم هستی

جلیلی

عارف

فتاح

صالحی
راست وچپ مهم نیست فقط ولایی ولایی ولایی

زهرا در گفته :

موافقم

زهرا در گفته :

آفرین

سعید در گفته :

سلام . من با هیچ کدوم از اونا کار ندارم . هر کسی هست فرق نمیکنه فقط انسان باشه و بدونه انسانیت یعنی چی .

انشاالله با دعای امام زمان(ع) وامام خامنه ای دامت برکاته وکمک حضرت زهرا (س) فردی انتخاب شود که احترام خون شهدا را نگه دارد ومانند بعضی چهار پایی روی خون این عزیزان راه نرود

سعید در گفته :

واقعا برات متاسفم فقط امیدوارم که اسمتو نذاشته باشی دانشجو .

ناشناس در گفته :

هاشمی رفسنجانی بهتره

ناشناس در گفته :

موافقم

ناشناس در گفته :

رفسنجانی

علیمردان در گفته :

همه شان خوبن————————————————————————————————————-

ذللالذذ در گفته :

بلبلبرب

محمد در گفته :

سلام دوستان چه خبر از انتخابات

ماری در گفته :

هیچ کدوم از اینا به درد نمیخورن.

ارزو در گفته :

ایرانی.چرانباید توهین کرد.

باتو در گفته :

شقایق از خدا بترس.

ماری در گفته :

اقای مدیر چرا قبول نممممی کنیییییی.

اسما در گفته :

خاتمی فعلا تاریکی نشسته و روشنایی رو میپاد. تا معلوم نشه که اوضاع چقد به نفعشه خودشو نشون نمیده

عبداله در گفته :

احمدي نزاديك كشورسوخته تحويل ميدهد يك مردميدان مثل هاشمي رفسنجاني وارد شود واين خرابي هارا اصلاح كنه

مهدی در گفته :

واقعا دوستان اگه اقای سید حسن خمینی مرد سیاست باشه که هست وارد عرصه انتخابات نمیشه
چون پسر آقا سید احمد هستن

دوست در گفته :

این آقای رویانیان واقعا از شرم هیا چیزی نمی دانند و بعید نیست
که بیاد . واقعا در این کشور قحطی رجال است که فقط ایشون همه چیز رو میدونن اون از نیروی انتظامی -از فوتبال – سوخت و …

سینا در گفته :

بانظرت کاملا موافقم گویی مردم ما فقط اسم امام رو میشناسن باید یادش روباز زنده کنیم

سینا در گفته :

میدونی زیادحرف زدن باعث میشه شخصیت ادم پایین بیاد……رها خانوم

امیر در گفته :

آقای … اصلاح طلبان پیشینه ای دارند که وصل میشه به بزرگان مملکت همچون امام (ره)

امیر در گفته :

واقعا متاسفم! چرا بعضی ها اینقدر بی خود اظهار نظر می کنند شخصیت های همچون نوه امام بزرگوار آقا سید حسین خمینی ، آیت ا…هاشمی رفسنجانی ، سید محمد خاتمی برای این انقلاب از جون و دل مایه گذاشتند باید قدر امثال اینها رو دونست باید حمایت شون کرد نه اینکه حرفهای غیر منطقی زد در وضیعت فعلی تنها کسانی که می توانند به مردم کمک کنن و به کشور سرو سامان بدهند فقط آیت ا… هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی هستند به امید آبادانی و یر بلندی ایران عزیز

امیر در گفته :

واقعا ممنون از طرز تفکرت زهره باید حرفتو با طلا نوشت

امیر در گفته :

آقا هادی کاندید یعنی الاغ برادر من کاندیدا درسته آقای باسواد

يك دختر ايراني ومسلمان در گفته :

با سلام من تقريبآ همه نظرات شما عزيزان رو خوندم اما دلم ميخواهد خودم يه خواسته ازتون داشته باشم روي صحبتم با همه كسايي كه با سواد هستند با سواد به معني واقعي كه با گفتن ورواج اين فرهنگ در بين همه مردم عزيز وخانواده هامون كه بايد از گذشته درس بگيريم نه فقط از دوران رياست آقاي احمدي نژاد وبه همه بگيم كه با آگاهي وعلم واطلاعات وبصيرت كامل نسبت به هر كانديدايي راي بدن تا به جاي اصلاح اشتباه نكنيم

ناشناس در گفته :

خجالت نميكشي عرفان اين حرفها راميزني بي تربيت

ناشناس در گفته :

فقط اصلاح طلبان! خاتمي؛ عارف؛ خميني و نجفي زنده باد اصلاحات

مریم در گفته :

آقای خاتمی یک مرد جنتلمن و باسیاست هستند.ای کاش مردم تشخیص میدادند … ای کاش…

ناشناس در گفته :

کاملا اینطور نیست

علی در گفته :

سید احم خمینی – ولایتی و زضائی

رهرو در گفته :

کاش یکی رییس جمهور میشد که واقعا ما جوان ها را درک کنه

کارمند در گفته :

از عمل کرد احمدی نزاد مردم گلمندند خدا کند شورای نگهبان فضای انتخابات را خسته نکند

بي نام در گفته :

سلام. كسي بايد رئيس جمهور بشود كه وضع اقتصاد ما ايراني ها را بهتر كند. هدفمندي را پياده نكند. رايانه ها را هم قطع نكند. روابط ما را با خارجي اقلا بهبود بدهد و تحريم ها را كم كند. به نطر من اول تحقيق كنيد. نترسيد . همه شون را شورا تاييد مي كند پس دين و ايمانشون خوبه. اما كدام يكي مي تونه وضع زندگي ما ايرانيها را بهتر كند؟ من 4 سال پيش يكي را همينطوري ! انتخاب كردم و حالا پشيمانم. بهتره قبل از انتخاب خيلي تحقيق كنيد. لابد مناظره مي گذارند. مناظره ها را گوش كنيد. ببينيد چه كسي توان و جسارت و قدرت و خلاصه صلاحيت كافي دارد بعد راي بدهيد.

ناشناس در گفته :

زنده باد خاتمی

ناشناس در گفته :

فقط خاتمی

ناشناس در گفته :

فقط قالیباف

[...] احتمالی ریاست جمهوری/۱۲مرد میدان انتخابات۹۲ نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری/۱۲مرد میدان انتخابات۹۲{ وآخرین خبرها در این مورد} اسامی ۱۲ نفر برتر که [...]

ناشناس در گفته :

باور کنم ولی دیگران باور نمی کنند .

ناشناس در گفته :

مدیریت تو زبون نیست تو عمله.

ناشناس در گفته :

رای ما دکتر علی اکبر ولایتی

هادی در گفته :

دنیا و خودم خودم میام و رای هم میبرم

44 در گفته :

ای کاش سربازی لایق پیدا بشه که باز دل شهدا رو خون نکنه.

ناشناس در گفته :

همه خوب هستند اما مردم انتخاب ميکنند

ناصر رومیانی در گفته :

قابل توجه کاربران و دوستان عزیز
اصلاح طلب و اصول گرا دو بال انقلاب اسلامی ایران می باشند و اگر ما ادعایی دموکراسی داریم باید انتقادات و اعتراضات را حل وفصل کنیم واگر اعتراضی نباشد یعنی آزادی وجود ندارد لذا خواهش مندم به هیچ طیف یا گروهی بی احترامی و بی حرمتی نکنید
باتشکر

نا شناس در گفته :

ا تهمت به هرفردی که مورد توجه افراد زیادی باشد حال هر که باشد اشتباه محض میباشد به نظر م بهترین گزینه با ز هم خاتمی است

ناشناس در گفته :

هر کسی میتونه خوب ریاست کنه به شرطی که همه سران باهم متحد باشند نه اینکه زیرپای طرف خالی کنند

دوست سياسي شما در گفته :

لاريجاني يا خاتمي هر كدام باشد فرقي ندارد به نظر من هر دو خوب هستند هر كي باشد بس علاقات خود را با بقي حكومت ها باز كند باهم برادر وبرابر باشند فرق بين شيعه وسني نباشد هردو مسلماني

محمد در گفته :

اره …منم موافقمممممممممممممممممممممممممم رها خانوم

کوثر در گفته :

ببخشید نیست که لاریجانیا کم امورات اصلی و مهم مملکتو (مقننه.قضاییه) رو گرفتن فقط مونده مجریه ک جمع خانوادگیشون کامل شه شانس اوردیم 3تا برادر نیستن وگرنه کاملا موروثی میشد

کوثر در گفته :

منم با شما موافقم چون اقای احمدی نژاد واقعا تاجایی ک در توانشون بود کار کردن درسته یه سری شیطنتا داشتن ولی در کل نگاه کنیم خوب بودن و ما باید به خاطر بسپاریم رئس جمهور یه نفره و کار اسونی نیست که هر کسی از عهدش بربیاد

کوثر در گفته :

ادم اگه هوشیار باشه هیچ وقت از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه دوست عزیز

حسین در گفته :

لطفا از اقای دکتر پزشکیان هم بخواهین از طرف اذری زبانها جهت ریاست جمهوری اقدام نماید چون ایشان لیاقتشو دارد

شفیق در گفته :

اقا به همشون رای بدیم دلشون نشکنه مهره ها که همش همیناندفقط جاشون عوض میشه

یاس در گفته :

فقط خاتمی

یاس در گفته :

آقای خاتمی جزء فتنه گران نبودن ان شاالله بیان ورای بیارن تا مزد سکوت تهمتهایی که به ایشان زدند داده شود

علی در گفته :

بهترین گزینه اصلاح طلبان هستند شاید بتونند جمع و جور کنند

ناشناس در گفته :

خاتمی.هاشمی؟

ناشناس در گفته :

زنده باد خودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.................. در گفته :

افرین.عالی گفتی.معیار تمام انتخابای ما ولایت فقیه یعنی امام خامنه ای هستش.

.................. در گفته :

ایوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول.

.................. در گفته :

ساراتویی؟

.................. در گفته :

اصلا.کی گفته عشق ما ایرانیاس؟

...................... در گفته :

کاملا موافق (با ناشناس)معیار انتخاب ما،فقط و فقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط وفقط ولاااااااااااااییییییییییییتتتتتتتتتتتتتت فقیهه.
امام خمینی:پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت اسیبی نرسد.
عشق است خامنه ای.خدایی انسانی به این آگاهی و همه جانبه نگری و باهوشی سراغ ندارم.
مخلص اقا خامنه ای هستیم.

...................... در گفته :

کاملا مخالفم عزیزممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.اشتباه نکن.

...................... در گفته :

درسته ولی لطفا ذهنیت مردم از حضرت مهدی رو با احمدی نزاد خراب نکن.
احمدی نزاد که جل حضرت اقا واستاد.مگه ولی فقیه جانشین امام زمان برا مردم در موقع غیبت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس لطفا اسم مولامون رو با اسم احمدی نزاد که مردم ازش ناراحتن نیارین.تاثیر خوبی نداره.

...................... در گفته :

اصلا .

...................... در گفته :

شما حق انتخاب داری.میل خودته.ولی این خیلی مهمه که همه بیایم.
البته که همه میایم به عشق حضرت اقا،خون شهیدا وبه عشق ایرانمون البته ایران خوشگل اسلامیمون.
میایم تا چش دشمنای بی همه چیزمون دراد.
به خیال خام خودشون با شبکه های ماهواره ،مغز ایرانیا رو شستو شو دادن .کور خوندن.من به شخصه اگه بهم پولم بدن نگا ماهواره کوفتی نمیکنم.
حیف چشمم که با این چیزا کثیف بشه،حیف ذهن و اعتقاداتمون که اینجوری دچار شک بشه و خدشه دار.
ما باید نششون بدیم نفهم نیستیم و پشت شبکه های زهر ماری ماهواره نمیشینیم.
مگنه دوستای روشن فکرم؟

...................... در گفته :

افرررررررررررررررررررررررریییییییییین.

...................... در گفته :

انشاالله که این انقلاب از دست نازنین اقا خامنه ای به دست مبارک امام زمان برسه.
انشاالله.

...................... در گفته :

احمدی نزاد اصلا احترام اقا رو حفظ نکرد.

...................... در گفته :

چرا خود کشیییییییییییییییییییییی؟

...................... در گفته :

عالیه.
البته.

...................... در گفته :

من خیلی انتقاد دیدم.
شما چطور ندیدی؟

...................... در گفته :

انشاالله.
این به رای ما ملت و بصیرتمون بسته س.

...................... در گفته :

اره این خیلی خیلی خیلی مهمه.

...................... در گفته :

انشاالله.

...................... در گفته :

آفرین.

...................... در گفته :

ااااااااااااا.

...................... در گفته :

نظرتون کاملا درست و اخلاقیه.

...................... در گفته :

بصیرت بصیرت بصیرت
و
اطاعت از رهبری
خیلی خیلی مهمه.
ممنون از دغدغه هاتون واسه کشور اسلامی عزیزمون.
من که خیلی خوش حال شدم این همه نظر و دغدغه رو دیدم
موفق باشید

امير در گفته :

ان شاا…خدا خودش از گناه ي سري افراد كه به فرزند زهرا تهمت زدن بگذره واقعا تو انتخابات بايد سنگ تموم بذاريم دل سيدمون بزرگه ان شاا… با دعاي آقا امام زمان (عج) پيروز ميدان خواهي شد سيد عزيز و دوباره ايران عزيز را سربلند ميسازي راي ما فقط ســيــــد مـــحـــمـــد خــــاتـــمـــي

ناشناس در گفته :

من بو تو رای میدم !

ناصر در گفته :

هر چی تنور انتخاباتو گرم کنن اگه خاتمی نیاد میزان ارا کلی میاد پایین.کارنامه خاتمی که معلومه.اگه 20 نبوده 18 بوده.تا جایی که از دستش بر میومده کرده.زنده باد سید خودمون که نباشه نمیشه.

فقط مشایی

با سلام وتبریک سال نو خدمت همه ی ایرانیها
به نظر من آقای منوچهر متکی برای ریاست جمهوری عالیه.سیاست ایشون چه تو داخل کشور چه سیاست خارجی خیلی خیلی راهگشاست.رای ما فقط منوچهر متکی

منصور در گفته :

ملاک حال افراده

منصور در گفته :

اشتباه نکردید کلمه ی برترین را به کار بردید؟چون توی این اسامی اون قدر بدترین هست که نشه اسم برتر را بر آنها گذاشت

منصور در گفته :

جزء فتنه گران نبودند ولی خود فتنه گران بودند

منصور در گفته :

آورین

منصور در گفته :

4
تا برادر هستند عزیز دلم

منصور در گفته :

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :)

کوثر در گفته :

ایول دمت گرم

کوثر در گفته :

خانوما و اقایون محترم بیخود خودتونو خسته نکنید رئیس جمهور از قبل تعیین شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ساناز در گفته :

کوثر جان همین شماها هستید که فتنه میندازید بین مردم.حداقل از خدا بترسید….

کوثر در گفته :

عزیز دلم ما همیشه از خدا ترسیدیمو بس اگه رشته من اینه پس واقعیتم همینه شما زیاد خوش باور تشریف دارید

حمید در گفته :

ای کاش هاشمی کاندیدبشه،فقط اونکه میتونه مملکت رونجات بده،امااگه نیومدخاتمی بهتره

پارمیس در گفته :

الهم عجل لولیک الفرج
لاخرجنا من العسر و الحرج
سی و اندی ساله که فقط شعار دادیم و ریا کردیم و آبرو بردیم و خودمونیم که به خدا کمر اسلام وشیعه رو با این همه fبدی شکستیم . کاش کسی بیاد که به فکر اسلام پا برهنه ها باشه . کاش کسی بیاد که قلبش برا ی جوون بیکار و خسته و مجرد و بدون پارتی به درد بیاد . دعا کنید شاید صاحب اصلی بیاد و کسای رو که به اسم دین کمر دین رو شکستند ان شاا ِالله روسیاه کنه . دلتنگ از این همه ریا یا صاحب الزمان بیا بیا آقای ما سلطان ما بیا یبا !

پارمیس در گفته :

.حالا قابله مشاهده هم نبود گله ای نیست !
چندیست بر این قوم دگر حوصله ای نیست !

علی در گفته :

همه خوبن ما دنبال خوبتر هستیم کدام خوبترند ؟؟؟؟؟؟

مینا در گفته :

فققققققققققققققققققققققققققققققط خاتمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

مهدي در گفته :

درودبه روان پاك حضرت امام خميني ره ودرودبرمردم باوفاي ايران اسلامي (اميركبيردرستايش كريمخان زند)فرمودند چقدرخوب است هرچندگاهي يك شيربچه اي لرحكومت ايران رادردست بگيردتاعدالت رابه مردم عزيز مملكت خودتقديم كند حال ماايرانيهاي بااصالت كه درجهان نام مردانگي شجاعت وتاريخ سازخوبي داريم ازسربازصديق ايران اسلامي واقتصاددان تاريخ وشخصي كه حرمت همه كانديدهاي قبلي راداشت آنهم به حرمت كليه مردم عزيزايران اسلامي فقط دكترمحسن رضايي مردتاريخ سازدفاع مقدس بودحال ماجمعي ازجامعه مهندسين كشورازاين خادم خوب مردم وولايت حمايت مينماييم انشاءالله همه عزيزان ايران دوست به ايشان اعتمادنمايند

reza89 در گفته :

خواهشا یادمان باشد که به کسی رأی دهیم که مشکلات مردم فلاکت زده را مشکل خود داند و خالصانه برای بهبود اوضاع تلاش کند

به نظر من کار مملکت از این کارا گذشته

ساق در گفته :

امیداوار نباش سید حسن خمینی کاندید نمیشه … وصیت نامه امام رو بخونی میفهمی قضیه چیه ..امام(ره) فرمده اند هیچ یک از فرزندان من و نوه ها و …. حق شرکت در ریاست جمهوری رو ندارند باید از میان مردم باشند …. حالا هم که دشمنان انقلاب سید حسن خمینی رو برای اینکه نامش را خراب کنند اصلاح طلب معرفی کرده اند بخاطر همینم کاندید نمیشه

ساق در گفته :

کجاش خاتمی خوبه…همونیکه در فتنه 88 بی طرف ماند و امر رهبری را در مورد فتنه88 انجام نداد…و در رئیس جمهوریش بدحجابی رو رواج داد….الآن این همه بدحجابی رو که می بینی بخاطر خاتمی هست….کسی که لباس پیامبر رو میپوشه باید حرمت لباس رو نگهداره آیا خاتمی حرمت لباس رو نگه میداره….کسی که در سازمان بیلدربرگ صهیونیسم (سازمان مخفی جهان)عضو است آیا میتواند کشور اسلامی را اداره کند با قوانین اسلامی این امکان ندارد و……………………………….

كيوان ازتبريز در گفته :

برخودواجب ميدانم به عنوان يك ايراني با اصا لت كه تاريخ اورادرقلب خودجاي داده ودرستيزدشمناني كه به ميهن ما حمله كردند ومرداني پيداشد وشجاعا نه ازآب وخاكما ن به همراه ديگرشيرمرداني ازآن دفاع كردند حالا انشاءالله مابه نوبت خودمان ازاوحمايت خواهيم كرد مابه آقاي رضايي اعتماد زيادداريم

روح الله در گفته :

بنده ازايراني بودنم افتخارميكنم وبه نوبه خودم ازراي اوليهاهستم به احترام ولايي بودن آقاي رضايي كه خيلي به ولايت مطلقه فقيه علاقه منداست وازدشمنان ايران هيچ نمي ترسد ومرحم دايي شهيدم دروصيت نامه اش از به عنوان فرزندولايت دوست ومغزمتفكراستراتزيك ومودب درحرمت داري مردم ومملكت يادنموده و چون روستازاده است من هم از اوحمايت خواهيم نمود سربلندايران سرافراز

entezar در گفته :

این اصولگراها مملکتو داغون کردند فقط خاتمی

entezar در گفته :

خیلی باحالی

entezar در گفته :

زنده باد خاتمی امیدوارم کاندید شه

entezar در گفته :

اما تو این روزها اصلاحطلبان رو گوشه نشین کردند کیا اگه گفتید////////////////////////////////

entezar در گفته :

ایول خوب گفتی

entezar در گفته :

چرا بهشون تهمت میزنید

کوثر در گفته :

توی این دوره زمونه ادم به سایه ی خودشم نباید اعتماد کنه چه برسه ب کاندید ریاست جمهوری دوست عزیز

علی در گفته :

امیدوارم آقای هاشمی رفسنجانی بیاد چون بزرگترین سیاستمدار این مملکت بعد شخص رهبری ایشون هسن
ب امید فردایی بهتر برای ایران عزیز

کوثر در گفته :

ایشون 79 سالشونه به اندازه 79 تا نفتکش زیرخاکی از ایران بیرون اورده.به نظر منم خوبه چون فکر نکنم دیگه حرص و طمع داشته باشه

هادی در گفته :

من میگم اول باید کاندیدا رو بشناسیم بعد تحقیق کنم ب فرد الح و پیرو خط امام و ولایتی رای بدهیم

فتنه گر در گفته :

هیچ کدومشون لایق نیستن لایقش تو کنج خونشون زندانی ه

دانشجو در گفته :

درود بر خامنه ای سلام بر رضایی

دانشجو در گفته :

درود بر خامنه ای سلام بر رضایی

دانشجو در گفته :

درود بر خامنه ای سلام بر رضایی

ناشناس در گفته :

دم خاتمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی گرم که بچه یزده.

سعید ابویی در گفته :

سلام : شما خیلی از افراد را جا گداشتید . دکتر رستمیان هم مدتی است اعلام امادگی کرد .
ایشان مخترع میباشد و در علم پزشکی 4 مدال طلا در ژنو اورده و واقعا خدمت گذار ملتند حداقل به شهر ما خدمات زیادی داشتند

ناشناس در گفته :

خاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااتمی را عشششششششششششششششششششششششششششقه

سلام،شاید فقط آقای هاشمی بتونه باتدبیر و زیرکی یه فکری بکنه که بده بدتر نشه

امیر علی در گفته :

هر که ناموخت از گذشت روزگار
هیچ ناموزد ز هیچ آموزگار
شرط اول برای نظر اینه که ما حداقل یکسال یه کاندیداتورو از نزدیک بشناسیم و همه فعالیتعاشو بتونیم زیر نظر داشته باشیم.آخه ظرف 2 هفته من چجوری بدونم که برنامه این آقا یا نظر اون یکی درسته!کاش یکم رو راستر باشیم.اما در این گزینه های احتمالی برای حفظ سیاست خارجی و جلوگیری از مشکلات ردونی جناب آقای هاشمی بهتره

ایرانی در گفته :

من که خودم مخالف خاتمی ام ولی این چه سازمان مخفی هست که شما ازش خبر دارید؟

ناشناس در گفته :

فراخوان دعوت از دکتر غلامرضا تاجگردون برای کاندیداتوری ریاست جمهوری
http://tajgardoniha.persianblog.ir/tag/%D8%BA%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%B6%D8%A7_%D8%AA%D8%A7%D8%AC%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%86

امیر در گفته :

احسنت بر تو بسیجی

... در گفته :

ای گل گفتی ساناز جون

... در گفته :

زنده باد هاشمیییی و خاتمیییی بزرگگگگگ

ناشناس در گفته :

درودبررهبرمعظم انقلاب ومردم شريف ايران اسلامي ماهم رضايي راخيلي دوست داريم چون الان نيرويي مثل ايشان ميتواندازدرگيريهاي اقتصادي مارا نجات دهد

جعفر در گفته :

درودبررهبرمعظم انقلاب ومردم شريف ايران اسلامي ماهم رضايي راخيلي دوست داريم چون الان نيرويي مثل ايشان ميتواندازدرگيريهاي اقتصادي مارا نجات دهد

محمد در گفته :

سلام برايران قهرمان قدرتمند كه باپيروزي درجنگ بابيگانگان توانست خودرابه اينجابرساندوقطعاجناب رضايي ازجمله مرداني بودكه نقش ارزنده اي را ايفاء نمود شيرمردي نترس رزمنده اي دلير ويادگارظفرهاي ايران درمقابل بيگانگان متجاوز بعثي آقاجعفرماهم مثل شما رضايي رادوست داريم چون انسان نجيب وازقوم بااصالت لرميباشد ماكردهاي مهربان ايشانرادوست داريم

ادی در گفته :

راستش رو بخواهین از بین این همه کاندید فقط خاتمی و رفسنجانی میتونن اوضاع ایران رو عوض کنن هر چی باشه چند تا پیراهن بیشتر پاره کردن وفقط این دو نفر هستن که توی سیاست حریف ندارن و کسی نمیتونه جلودار این ابرقدرتها باشه به شما هم توصیه میکنم که شما هم از خاتمی و رفسنجانی طرفداری کنید

علی در گفته :

کاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااملا موافقم!!!!!!

علی در گفته :

نه بابا!

ناشناس در گفته :

آخه تو از کجا میدونی؟!!!!!!!!!!

ناشناس در گفته :

میگیرم میزنمت هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

دلالیان میاندواب در گفته :

تنها اگر دکتر حاج بابایی وارد انتخابات شود می تواند انتخابات با شگوه و بی نظیر اتفاق بیافتد

دلالیان میاندواب در گفته :

جناب آقای دکتر حاج بابایی بنده بعنوان یک فرهنگی شهرستان میاندواب اعلام آمادگی خود راجهت تبیلغات اعلام می دارم . وهر جامعه ای که بدست فرهنگی بیافتد ان جامعه سعادت مند خواهد شد.

به امید ایران آزاد فقط وفقط خاتمی عشق است خاتمیییییییییییییییی

مجتبی در گفته :

رئیس جمهور آینده کسی نیست جز دکتر علی اکبر ولایتی بقیه کاندیدا برن بوق بزنن

غلامرضا در گفته :

بابا دعوا سرچی میکنید هرکی بشه تا پوشاک ایران عوض کنه یک قرن میگذره.اخه شما 8 سال خرابی کنین کسی پاک نکنه ببین چی میشه. برای چی با هیچ کشور پیشرفته ای رابطه نداریم بخاط بوی بدی که این مردیکه راه انداخته

ناشناس در گفته :

اگر اين شهر است و اين شهريار خرابه دهمت هزاران هزار

رای ما فقط رفسنجانی

حكومت در گفته :

راي ما فقط رفسنجاني عزيزم

حكومت در گفته :

فقط خاتمييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي جگر

عرفان در گفته :

فعلا زوده در مورد کسی اذهار نظر کرد به نظرم باید وایسیم تا رهبر شاخصه ی فرد اصلحتر رو معلوم کنه. بعدش یکی از کاندیداها رو تعیین کنیم.

ناشناس در گفته :

اره شما راست میگوید اگه جامعه بدست فرهنگیان بیافته بین تعطیلیها همیشه تعطیله سه ماه تابستان تعطیله خواب خاله خرسه باید برن زمستان اونم تعطیله امروز هوا مساعد فرهنگیان نیست امروز تعطیل میکنیم کلا” بگم ایران تعطیله

ناشناس در گفته :

مگه رضایی میخواد با توپ وتانک جلوی تورم بگیره عزیزم مردم مرد سیاست میخواهند که اوضاع مثل سابق بشه اونم فقط هاشمی میتوته درست کنه مرد سیاست جهان

ناشناس در گفته :

بااجازتون من کپی کردم.حلال کنیدا.

کوثر در گفته :

شما اول برو از کسی حمایت کن که تو کاندید شدن بهش اجازه بدن هاشمی 79 سالشه دیگه باید بار اخرتشو ببنده تا شاید اونجا بتونه یه پستی گیر بیاره دوست عزیز

کوثر در گفته :

شما اول برو از کسی حمایت کن که تو کاندید شدن بهش اجازه بدن هاشمی 79 سالشه دیگه باید بار اخرتشو ببنده تا شاید اونجا یه پستی گیر بیاره دوست عزیز

اشکان در گفته :

به قول یکی از دوستام که می گفت ما دوره خاتمی خونه دار شدیم ماشین خریدیم تو دوره احمدی نژاد خونه ماشینو فروختیم گرسنه نمونیم خدا کنه تا تورم به 100 نرسیده خاتمی بیاد
فقطططططططططططططط خاتمی

ناشناس در گفته :

جک گفتی علیمردان!!!!!!!

ناشناس در گفته :

رای همه ایرانیان هاشمی . خاتمی

ناشناس در گفته :

وظایف رییس جمهور بعدی : احاطه ی قدرت ، جمع آوری ثروت ، عدم عدالت ، تورم بیشتر ، اختلاصی بزرگتر ، تحریم بیشتر ، باج مالی بیشتر از مال مردم به کشورهای عقب مانده ، ورود بیشتر کالاهای بی کیفیت چینی و … ، پس چرا رای بدهیم.

آراز در گفته :

به نظر من اگه کسی به غیر از خاتمی و هاشمی بیاد باید هشت ساله دیگه گشنگی بکشیم

ناشناس در گفته :

همه شون دنبال قدرت و ثروت و…هستند مردم را برای سواری میخواهند.

ناشناس در گفته :

اقی قالیباف اگر درشهرداری خوب کار میکرد اینقدر گرانی در مسکن نمی شد باجیکه شهداری بعناوین مختلف میگرد که برای همه آگاه هست وضلمی که شهرداران میکند باید هم ارتقا ئ داشته باشد

مياندوآب در گفته :

دكتر محبي نيا!!!!!!!!!!
عضو سابق هيئت رئيسه مجلس 90درصد كانديد ميشه.
ازجمله طرف دارانش هم باهنر و ابوترابي و توكلي و فتاح و …..هستند

محسن در گفته :

ان شاا… همع باهم پیش بسوی اصلاح طلبی.خاتمی و رفسنجانی

محسن در گفته :

ان شاا… خاااااتمی یا هاااااشمی هردو خوبن

دم بخت در گفته :

وای چه جالب همه مردم استان لرستان این سبک رفتاریشونه یه خواستگار از لرستان داشتم(کوهدشت)که متاسفانه باید جوابش کنم اخه برا حرف سیاسی ام دعوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم از الان!!!!!!!!!!!!!!!

دم بخت در گفته :

خدایی تو که اینو میگی اصلا نمیدونی که کی به صلاح جامعه است 8سال به اون گرگای تو لباس میش اعتماد کردیم برا هفت جدمون کافیه………..

ناشناس در گفته :

واقعا گل گفتی مگر پسر حضرت نوح چه عاقبتی داشت این اقا هم مثل اون دیگه تا خودت خوب نباشی>>>>>>>>>>>

ايراني در گفته :

عزت دوره خاتمي كجاست؟؟
خاتمي دوستت داريم تو را به خدا تو را به جدت امام حسن بيا

اکرم در گفته :

فقط خاتمی

ناشناس در گفته :

قدرخاتمی رو ندونستید

شمه در گفته :

قدرخاتمی روندونستید لیاقت میخواد خاتمی رو بشناسی

قپونی در گفته :

آزموده را آزمودن خطاست . به نظرمن آباد کردن دشواره ومدیریت برنامه می خواد ولی برا ی خراب کردن فرفی نداره کی بیاد

امیر حسین مهدیلو در گفته :

متن را نخواندم ولی خیلی نظر فرستادن به شما.حتما متن هم خیلی جالب دیگه.در کل خسته نباشی.

ارزو در گفته :

سلام بیاین منطق فکر کنید اون کسی که واقعا مردم براش مهمه کیه خارج از وعده وعید دادن خوب حرف زدنه اهل عمل کردنه با اینکه سابقه تو شهر داری نداشته تونسته مقام هشتم شهردار جهان رو بدست اورده قالیباف واقعا قابل احترامه

حسن در گفته :

احسنت

ارین در گفته :

بحث احترام به دیدگاه ها یه چیز دیگست. من نمیخوام به کسی بی احترامی کنم اما توروخدا بیاین عاقلانه واقعیت رو ببینید تو این 30وچند سال حکومت اسلامی حزب اصول گرا واقعا امتحانشون رو پس دادن و ثابت کردن لیاقت مسولیت پذیری یا حاکمیت رو ندارن و از اون جایی که تجربه ثابت کرده سیاستمداریه اصلاح طلب ها اگه عالی نبوده حداقل خوب بوده پس به نظر من چند بار نیش خوردن از یه سوراخ حماقته. باور کنید از روحانی بهتر کسی نیست………….فقط روحانی

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :