کد خبر : 63858
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 173 بازدید

کوهدشت / خريد و فروش پرندگان ممنوع!

  رئيس اداره محيط زيست كوهدشت گفت:خريد و فروش و زنده گيري پرندگان ممنوع است. عباس احمدي در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پي گشت و كنترل يگان اجرايي اين اداره از سطح حوزه‎هاي استحفاظي و ميادين شهري از مراكز فروش پرندگان و  عمده فروشان ماهي در سطح شهر بازديد ميداني به عمل آمد. وی […]

38040t

 

رئيس اداره محيط زيست كوهدشت گفت:خريد و فروش و زنده گيري پرندگان ممنوع است.

عباس احمدي در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پي گشت و كنترل يگان اجرايي اين اداره از سطح حوزههاي استحفاظي و ميادين شهري از مراكز فروش پرندگان و  عمده فروشان ماهي در سطح شهر بازديد ميداني به عمل آمد.

وی اضافه کرد: پس از بررسي و پيگيري كامل، مجوزهاي فروش  با دادن اخطاريه و تذكرات زيست محيطي  به مراكز غيرمجازي كه اقدام  به فروش پرندگان و صيد غيرمجاز ماهي بدون پروانه  در سطح شهرستان کردهاند به پيوست صدور حكم  اخطاريه جهت سير مراحل قانوني به دادگستري شهرستان معرفي ميشوند تا نسبت به تكميل پرونده و سير مراحل قانوني اقدام جدي بعمل آيد.

احمدی ادامه داد: با صدور حكم دادگاه  نسبت به پلمپ مراكز غيرمجاز فروش  پرندگان و جمعآوري صيادان غيرمجاز در شهرستان اقدام مقتضي صادر شود.

رئيس اداره محيط زيست كوهدشت با بيان اينكه خريد و فروش و زنده گيري پرندگان ممنوع است؛ افزود: ‌اين اداره با تلاش و كوشش در راستاي حفظ اكوسيستم حياتوحش و الگاريسمي طبيعت همواره نسبت به پيگيري اين موضوع مهم را در دستور كار قرار داده تا مراكز فروش غيرمجاز پرندگان طبق قوانين و مقررات سازمان حفاظت محيط زيست مورد رسيدگي قرار گيرند/منبع :ایسنا

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروندکوهدشتی در گفته :

کبوتر فروشها نانتان سنگ شد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :