کد خبر : 63858
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 171 بازدید

کوهدشت / خرید و فروش پرندگان ممنوع!

  رئیس اداره محیط زیست کوهدشت گفت:خرید و فروش و زنده گیری پرندگان ممنوع است. عباس احمدی در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پی گشت و کنترل یگان اجرایی این اداره از سطح حوزه‎های استحفاظی و میادین شهری از مراکز فروش پرندگان و  عمده فروشان ماهی در سطح شهر بازدید میدانی به عمل آمد. وی […]

38040t

 

رئیس اداره محیط زیست کوهدشت گفت:خرید و فروش و زنده گیری پرندگان ممنوع است.

عباس احمدی در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پی گشت و کنترل یگان اجرایی این اداره از سطح حوزههای استحفاظی و میادین شهری از مراکز فروش پرندگان و  عمده فروشان ماهی در سطح شهر بازدید میدانی به عمل آمد.

وی اضافه کرد: پس از بررسی و پیگیری کامل، مجوزهای فروش  با دادن اخطاریه و تذکرات زیست محیطی  به مراکز غیرمجازی که اقدام  به فروش پرندگان و صید غیرمجاز ماهی بدون پروانه  در سطح شهرستان کردهاند به پیوست صدور حکم  اخطاریه جهت سیر مراحل قانونی به دادگستری شهرستان معرفی میشوند تا نسبت به تکمیل پرونده و سیر مراحل قانونی اقدام جدی بعمل آید.

احمدی ادامه داد: با صدور حکم دادگاه  نسبت به پلمپ مراکز غیرمجاز فروش  پرندگان و جمعآوری صیادان غیرمجاز در شهرستان اقدام مقتضی صادر شود.

رئیس اداره محیط زیست کوهدشت با بیان اینکه خرید و فروش و زنده گیری پرندگان ممنوع است؛ افزود: ‌این اداره با تلاش و کوشش در راستای حفظ اکوسیستم حیاتوحش و الگاریسمی طبیعت همواره نسبت به پیگیری این موضوع مهم را در دستور کار قرار داده تا مراکز فروش غیرمجاز پرندگان طبق قوانین و مقررات سازمان حفاظت محیط زیست مورد رسیدگی قرار گیرند/منبع :ایسنا

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروندکوهدشتی در گفته :

کبوتر فروشها نانتان سنگ شد

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :