کد خبر : 6399
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 693 بازدید

بی غمی درد بزرگی است که دور از ما باد

  ابراهیم امرایی : لطفا نماینده مردم کوهدشت بخوانند : بی غمی درد بزرگی است که دوراز ما باد. تغییرو تحول در مدیریت دستگاههای دولتی از نخستین تبعات راه یافتن چهره ای جدید به صحن مجلس است رویه ای که حکم قانون نانوشته ای را ماند که عدول از آن نا ممکن بلکه انجامش حتمی […]

 

ابراهیم امرایی :

لطفا نماینده مردم کوهدشت بخوانند :
بی غمی درد بزرگی است که دوراز ما باد.

تغییرو تحول در مدیریت دستگاههای دولتی از نخستین تبعات راه یافتن چهره ای جدید به صحن مجلس است رویه ای که حکم قانون نانوشته ای را ماند که عدول از آن نا ممکن بلکه انجامش حتمی و ضروری است . تقسیم غنائم ، ادای دین به هواداران ، چینش مهره های خودی و …از جمله تعابیری هستند که درفرهنگ سیاسی شهرما به این رویه اطلاق می شود سبک وسیاق این انتصاب ها هم براساس میزان تلاش وتاثیری است که افراد درصحنه انتخابات به نفع کاندیدای مورد نظرداشته اند .
اسفندماه پارسال کوهدشت شاهد برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی وبرگزیده شدن الهیارملکشاهی به عنوان نماینده منتخب این دوراز انتخابات بود. اگرچه چند ماهی بیشتراز شروع به کار ایشان نگذشته اما خیلی ها ازعزم او برای رفع کاستی ها و جبران عقب ماندگی ها می گویند.
آقای ملکشاهی دراین مقطع از عمر نمایندگی اش در آینده نچندان دور وارد مرحله تغییرو تحولاتی خواهد شد که در ابتدای مطلب درخصوص آن سخن گفتیم مرحله ای که به یقین کم و کیف آن درکارنامه سیاسی وآینده کاری ایشان تاثیربسزایی خواهد داشت . ائتلاف گروههای مختلف برای پیروزی ایشان اما کار را در توزیع پست های اداری ممکن است تا حدودی مشکل سازد ، فرا رو ، ترکیبی نه چندان یک دست ، روند انتخاب وانتصاب را در برخی پست ها کند و طولانی می کند .
مسئولین محلی ، بازوی اجرایی دولت و به تبع نمایندگان مجلس هستند انتصاب نادرست وانتخاب ضعیف آنان می تواند تلاش های نماینده را، ازهفت خوان کسب اعتبارو بودجه گرفته تا صرف و هزینه آن را چنان کند و بی رمق جلوه دهد که گویی نماینده بینوا در این ۴سال صدارتش هرچه کوبیده بردربسته بوده است .
پیچیدگی اوضاع سیاسی درشهرکوچکی چون کوهدشت که البته بیشتر نیاز و توقعات شخصی به آن دامن میزند تا جریان واقعی سیاست، انرژی اغلب نماینده های ادوار گذشته را مصروف خود ساخته .
آهنگ تغییرات خواهی نخواهی نواخته خواهد شد برای چون مایی که سالهاست ترک وطن کرده ایم دیدن دیاری که هر سال فقط شاهد افزایش جمعیت آن هستیم بی آنکه تغییرچشمگیری درخدمات شهری وکیفیت زندگی شهروندانش روی دهد اهمالی است که بی گمان هیچ وجدان بیداری آن را نمی پذیرد .
دوره ۴ ساله نمایندگی مجلس زمان اندکی نیست که در جایگاه یک قانونگذاردر خانه ای که عصاره فضایل یک ملت نام گرفته نتوان کاری از پیش برد می ماند تغییر نگاه به رویه سنتی عزل و نصب هایی که می بایست بسیار دقیق ، عالمانه و متفاوت با گذشته باشد بدون توجه به اینکه افراد حامی بوده یا مخالف . این اما نگاهی سنتی و غیرعالمانه به توان مدیریت افراد است که سالهاست در قالب تعصبات باندی وجناحی تیشه به ریشه داشته هایمان زده است .
اما پیشنهادی به نماینده محترم مردم کوهدشت :
جناب آقای ملکشاهی: سالها تحصیل ، مراوده وخدمتتان در مشاغل مختلف موجب شده تا حدود زیادی با فرزندان نخبه این دیارکه اینک درعرصه های مختلف جز افتخارآفرینان ایران اسلامی هستند آشنا باشید بی شک با وجود مشغله های فراوانشان امید به ایجاد تحولی عمده که به سود مردم دیارشان باشد موجب می شود تا دستی را که برای یاری گرفتن از آنان به سویشان دراز شود به گرمی بفشارند . فرصت را غنیمت شمرده و با فراخوان چهره های شاخص شهرمان چه در داخل و چه در خارج از کشور، بدورازتوصیه و اظهار نظرسیاسی کاران ، ازتوان فکری و بینش آنان در این راه یاری بجویید .
اقدام در این راستا در قالب برگزاری همایش آسیب شناسی شهرمان براستی کسب ثروت عظیمی را ماند که با مدیریت شما وکمرهمتی که برای ایجاد تغییرات مثبت بسته اید می تواند چهره شهرستان کوهدشت را تا حدود زیادی متحول سازد . خیرینی که سرمایه های کلانشان در داخل و خارج از کشورتوسط دیگران هدایت و سرمایه گذاری می شود ، نخبه های پزشکی و علمی که به صورت پروازی خدمت رسان مراکز درمانی و علمی دیگر استانهای کشورند ، مدیران موفقی که ارتباط های نزدیک آنان با مردان تراز اول کشور و وساطتشان منابع فراوان و مختلفی را به دیگر استانهای کشور هدایت می کند ودهها و بلکه صدها چهره ارزنده و تاثیر گذار دیگرکه تشنه خدمت به مردمان دیار خودند .
با همفکری و استفاده ازاندیشه موجود دراین ظرفیت هاست که می توان گزینه های مناسب را برای مدیریت ادارات شهرمان انتخاب نمود وآنگاه امیدوار بود که شهرستان کوهدشت سرانجام پس از سه دهه طعم شیرین خدمت رسانی و تحول واقعی را خواهد چشید .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهناز خسروی در گفته :

“توسعه فرایندی هدفدار است که به وسیله انسان آغاز می گردد و هدف آن بهبود بخشیدن به شرایط زیستی کلیه افرادی است که در یک جامعه زندگی می کنند.” (تعریف یونسکو از توسعه)
رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار در هر جامعه ای،ملزوماتی می طلبد که طرح آن در این مجال اندک نه امکان پذیر است و نه ضروری.
آنچه بدیهی است نقش انکار ناپذیر افراد آن جامعه در دست یابی به توسعه در عرصه های مختلف محیطی ،اقتصادی و اجتماعی است. و برگزاری همایش آسیب شناسی توسعه قطعا گام بزرگی در شناخت و بررسی شاخص ها و موانع توسعه (حقوقی ،فرهنگی و…)شهرمان خواهد بود.
آقای امرایی با طرح هوشیارانه و مسئولانه این پیشنهاد ،درک خود از ضروریات جامعه را به نمایش می گذارد که امیداست با استقبال مسئولان و نخبگان مواجه شود.
سپاس

[پاسخ]

یک همشهری در گفته :

امیدوارم به این پیشنهاد سازنده توجه شود.

[پاسخ]

رضا حیدری در گفته :

جناب امرایی بسیار عالی بود ، نماینده مردم کوهدشت اگر طالب خدمت به مردم این شهر است باید حتما به این پیشنهاد توجه کنند . ایشان 4 سال باید خدمت کنند چه چیزی بهتر از داشتن مدیرانی قوی ، امید است همچنان این قضیه را به عنوان مطالبه همه مردم کوهدشت دنبال کنید

[پاسخ]

آتنا محمدی در گفته :

آقای امرایی باز هم مثل همیشه خوب و تاثیرگذار نوشتید اما یک سوال واقعا آقای ملکشاهی به این حرف ها توجه دارند ؟باید منتظر بود ودید

[پاسخ]

حمید دالوند در گفته :

دوست عزیز با آنکه کوهدشتی نیستم اما چون شما معتقدم این شهر زنان و مردان موفق زیادی داره که میتونه برای حل مشکلات این شهر و حتی استانمون تاثی گذارباشند ای کاش همه نماینده ها به فکر استفاده از توانایی همشهریانشون باشند به قول شما استفاده از این استعدادها کسب ثروت عظیمی است اما کو گوش شنوا ، خوب نوشتید راستی قیافتون خیلی آشناست کجا شما رو دیدیدم لطفا بنویسید

[پاسخ]

آرش پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۶ تیر , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳:

ایشون در صداوسیما ی استان مشغول بکار هستند

[پاسخ]

دوست محمدی در گفته :

جناب آقای امرایی برادر عزیز،از اینکه مرتب به فکر راههایی برای ایجاد تحول در کوهدشت هستید متشکریم صددرصد با نظر شما موافقم چه هم باند چه غیر آن افراد اگر مدیران قوی و لایقی باشند باید از آنان دعوت کرد.بله من هم در داخل و خارج کشور کسانی را می شناسم که دارای قدرت و ثروتی هستند که در صورت سرمایه گذاری در کوهدشت خیلی چیزها بهبود میابد اما مسئولین هم اینگونه فکر می کنند..؟

[پاسخ]

بیطرف در گفته :

باسلام من.رای به اقای ملکشاهی ندادم ولی به نظر من تا مدیران قبلی که طرفدار جناح خاصی هستند نروند جناب ملکشاهی کاربردی ندارد وباید مدیران دلسوز واز همه جناحها بگمارد که شاید این قضیه باندبازی حل شود

[پاسخ]

افشین نادری فر در گفته :

من با نظر آقا یا خانم بی طرف مخالفم که تا فلان جناح نره آقای ملکشاهی کاری نمی تونه بکنه پس این مطلب آقای امرایی را خوب نخوندید که معتقده شایستگی افراد مهمه نه باند و جناح دوست عزیز این افکار رو همه باید کنار بگذاریم به قول نویسنده این مطلب همه در هر سطحی و با هر شغلی باید متحد بشیم تا تحولی صورت بگیره توصیه می کنم یک باره دیگه مقاله آقای امرایی را بخونید

[پاسخ]

مهدی دوست محمدی در گفته :

با تشکر از آقای امرایی دوست گرامی.
به زعم حقی

[پاسخ]

مهدی دوست محمدی در گفته :

با تشکر از آقای امرایی دوست گرامی.
به زعم حقیر اوضاع سیاسی اجتماعی کوهدشت شخصی سلحشور رو می طلبه که فارغ از باد و مباد و فارغ از بیم انتخاب مجدد به سمت شایسته سالاری حرکت کنه و دست کم در بین همراهانش اشخاص احسن از نظر مدیریتی ، فکری و اجتماعی رو انتخاب کنه.
غم مباد…

[پاسخ]

محمد رستمی پور در گفته :

من گاهی غبط می خورم برای بعضی از همشهریهایم که فکر می کنند بله الان نماینده ها میان و به حرف و پیشنهادشون توجه می کنند -آقای امرایی ببخشند که من این حرف رو می زنم چون از دیدگاه بی طرفانه ایشان به خاطر شغلی که دارند اطلاع دارم – اما واقعیت است جناب امرایی بعید است در شهر ما به پیشنهاد شما که بنده به شخصه تاییدش می کنم عمل بشه ، من خودم طرفدار آقای ملکشاهی بودن راستش معتقدم نباید به طرف مقابل فرصت اداره امور را داد هرچند باور کنید صحبت های شما را از ته دل قبول دارم و میدانم کاملا منطقی است

[پاسخ]

باسلام خوب بود

[پاسخ]

حجت پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷:

چی خوب بود؟

[پاسخ]

خسروانی امیر در گفته :

نویسنده مقاله آقای امرایی به نظرم در رویایی به سر می برید که گمان نکنم به واقعیت به پیونده چرا که انتظارات از آقایان نماینده اونقدر زیاده که حتی اگر خود ایشان هم بخوان این کار شدنی نیست اما بیایم به قول تصور کنیم اگر خط مشی نوشته شما تحقق پیدا کنه چی میشه چقدر اوضاع و احوال شهرما تغییر می کنه ؟ جمعی بودیم که نوشته شما را خواندیم و در مورد آن نظر دادیم بی صبرانه منتظر پاسخ آقای ملکشاهی به نوشته شما هستیم در بین ما کسانی هستند که با مدارک و تحصیلات عالیه آماده هرگونه کمک در زمینه های مختلف هستند .انشالله همایش که گفتید اتفاق بیافته تا ما هم به هر شکلی کمک کنیم موفق باشید جناب امرایی

[پاسخ]

نسرین محمدی در گفته :

باسلام به نظرم گوش آقایان سنگین تر از این حرفهاست که بخوان به این پیشنهاد های سازنده اهمیت بدهند. اگر چه این پیشنهاد ها در صورت عملی شدن آدم رو به یاد روزهای اول انقلاب که همه باهم جهاد می کردند و مثلا به کمک کشاورزها می رفتند و یا خیابونها رو تمیز می کردند ما افته اما باز هم بعید می دونم آقای نماینده حتی این مطلب رو بخونند از شما برادر عزیز هم به خاطر نوشتن این مطلب تشکر می کنم امیدوارم حداقل شما برای یاد آوری این مطالب خسته نشین

[پاسخ]

ف-میرزایی در گفته :

راز موفقیت در این است که بتوانیم ایده های دیگران را کسب کنیم و به مسایل، هم از دید خود و هم از دید دیگران بنگریم.

هنری فورد

[پاسخ]

علیرضا رضاییان-فر پاسخ در تاريخ جمعه ۲۳ تیر , ۱۳۹۱ ۱۵:۱۴:

به جای اینکه سعی کنید مرد موفقیت باشید، سعی کنید مرد ارزش ها باشید.

آلبرت اینشتین

[پاسخ]

انسیه مرادی در گفته :

سلامی چو بوی خوش آشنایی به حضور همه همشهریان عزیزم کلمه کم توقعی از اون کلماتیه که به نظرمن برای مطالبات واقعی جامعه حرف زشت و بدی محسوب میشه کم توقع بودن موقعی خوبه که همه به طور یکسان از یک چیزی برخوردار ویا محروم باشیم نوشته آقای امرایی به ما یاد آوری می کنه که همه باید متحد وهمدل به جنگ محرومیت های خودساخته ای بریم که همین کم توقعی عامل اونه به عنوان شهروند کوهدشتی که چند سالیه به خاطر تحصیلات عالیه از شهرم دورم به نظرم آقای ملکشاهی ویا هر کس دیگری که می تونه در راستای این مقاله گام برداره اگر خواهان تغییر اساسی و به گور سپردن جناح و خط بازی هستند بایست به توصیه های این نوشته عمل کنند به خدا هر بار که به کوهدشت میرم کلی غبط می خورم انشالله شاهد تغییرات اساسی در کوهدشت عزیز باشیم

[پاسخ]

محمد امرایی- رومشکان در گفته :

سلام به نظر من که از طرفداران آقای ملکشاهی هستم با وجودی که در زمان انتخابات پس از پیروزی هرجناح جناح برنده هیچ امتیازی به طرف بازنده نمی ده اما به نظرم اگر برای رفع کاستی ها یک بار برای همیشه -همین طور که برادرمان امرایی گفته – می توان تا حدود زیادی از کمبودها کاست البته صاحب نظر آقای ملکشاهی هستند

[پاسخ]

بهروز حاجی زاده در گفته :

بیاتا گل برافشارنیم و طرحی نو در اندازیم

[پاسخ]

مرتضا خدایگان / سرویس ادبی ، هنری در گفته :

با سلام و خسته نباشید خدمت دوست گرامی جناب امرایی. سپاس از دغدغه مندی شما و به امید روزی که دغدغه های ما دست و پا زدن برای رفع نیازها و رسیدن به حقوق اولیه و بدیهی مان نباشد…

[پاسخ]

یک همشهری در گفته :

به نظر بنده راه حل دادن واجب تر از انتقاد است جناب امرائی حرف دل بسیاری از مردم را در قالب پیشنهادی بسیار مفید وسازنده وبجا وبه وقت وشدنی با حسن نیت ارائه نموده اند که اگر پذیرفته وبکار آید خیر بزرگی برای همه مخصوصا نماینده شهرمان در بر خواهد داشت واگر عنایتی نفرمایند گناه خودشان بیشتر میشود .

[پاسخ]

فردین ابراهیمی در گفته :

باسلام خدمت همه عزیزانی که این مبحث را خوانده اند قبلا یادم می آید که وقتی نماینده جناح و یاباندی برنده می شد خبری از این پیشنهادها نبود حالا می بینم از همه طیفی خواهان اتحاد وهمدلی برای رفع مشکلات هستند و این یعنی تغییر جو که امیدارم گوش شنوا و وجدان بیداری برای آن پیداشود به عنوان یک همشهری از همه دوستانی که در این مورد صاحب نظر هستند خواهش می کنم تا در این بحث مثل آقای ابراهیم امرایی وارد شوند این کمترین کاره بی تفاوتی هیچ حاصلی نداره آقای ملکشاهی خواهی نخواهی نماینده همه ماست چه کسانی که بهشون رای دادند چه مخالفین ایشان امیدوارم ایشان هم واکنش مثبتی به این پیشنهاد ها نشون بدن باتشکر از همه .

[پاسخ]

فیروز یار احمدی در گفته :

من هم با نظر این دوستمون کاملا موافقم باد با همدلی به فکر تحولی اساسی و مفید در کوهدشت بود

[پاسخ]

فرزاد علی محمدی در گفته :

بلاخره این دوستمون جوابی هم از آقای نماینده گرفتند یا نه؟

[پاسخ]

م-کوهنانی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۸ تیر , ۱۳۹۱ ۱۹:۲۴:

باش تا صبح دولتت بدمد

[پاسخ]

ف-جهانگیری در گفته :

انشاالله آقای امرایی به این توصیه ویشنهاد شما جامع عمل پوشیده شود هرچند……..

[پاسخ]

رضا غلامپور - رومشکان در گفته :

سلام برهمگی به نظر من پیشاپیش مسئولین انتخاب شدند دیگر مجالی برای این بحث ها نیست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۷ تیر , ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷:

انتخاب نشدند همانهایی هستند که بودند انگار که با چسب به میزهاشون چسبیدن

[پاسخ]

احمدرضا عبدی لر-کونانی در گفته :

با سلام وعرض احترام وادب هرچند بنده طرفدار جناب ملکشاهی بودم و برای ایشان تلاش بسیار کردم اما معتقدم در گزینش مسئولین بایست شایسته سالاری باشه چراکه سودش به خودمون برمی گرده .امیدوارم ایشان در دوره نمایندگی شون بتونند خدمات شایانی به منطقه بکنند

[پاسخ]

حکمت نظری در گفته :

براستی : بی غمی درد بزرگی است که دور از ما باد………..

[پاسخ]

م-کوهنانی در گفته :

من معتقدم اگرچه این پیشنهاد پیشنهادی عالی و سازنده است اما بعید می دونم به اون عمل کنند .

[پاسخ]

فرشید فرج الهی در گفته :

جناب امرایی خسته نباشید خوشحالیم که هنوز با وجود دوری از شهرتان دغدغه آن را دارید امید است با دادن این راه کارها و توجه مسئولین مردم شهرمان بالاخره طعم آبادانی را بدور از سیاسی کاریهای معمول بچشند به آقای ملکشاهی هم توصیه می شود حتما حتما به این موارد توجه کنند تا نماینده ای برای همه مردم باشند نه مثل دیگران فقط نماینده ای برای عده ای خاص انشاالله نماینده ای برای تمام فصول باشند انشالله

[پاسخ]

فرحناز رحمتی در گفته :

امیدوارم این پیشنهاد عملی بشه مثل طرح های عمرانی نیمه کاره و بی صاحب نمونه اون وقته که شاید شاید بشه به آینده ما جوانها امیدوار بود

[پاسخ]

ر-احمدی در گفته :

سلام بر همه اهالی کوهدشت بیایید برای لحظه ای هم شد تصور کنیم پیشنهاد آقای امرایی عملی شده . مدیرانباکفایت وقوی شهر آباد بیکاری در کمترین حد ممکن و……. وای که چیمی شد اما افسوس نه آقای ملکشاهی ونه هیچکدام از نماینده ها بعید میدونم این کار روعملی کنند بهامید اون روز .

[پاسخ]

اردشیر-خ در گفته :

به عنوان یک بی طرف معتقدم برندگان این دور از انتخابات فعلا سر خوش تر از آنند که بخواهند به این موعظه ها توجه کنند اواخر دوره نمایندگی است که برای برد و رای بیشتر به این پیشنهاد ها توجه می کنند ..افتاد آقای امرایی؟

[پاسخ]

سلیمانی -درب گنبد پاسخ در تاريخ جمعه ۳۰ تیر , ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹:

من هم با نظر شما موافقم معمولا آقایان وقتی که رو به اتمام است دور نمایندگی اشان تازه یادشان می افتد که ای داد می بایست چکار می کردند و نکردند من هم می گم آقای امرایی افتاد..؟

[پاسخ]

محمدرضا رشنو پاسخ در تاريخ جمعه ۳۰ تیر , ۱۳۹۱ ۲۰:۰۴:

سلام دوست عزیز به نظرم با این اوصاف هم نباید نا امید شد حد اقلش اینه که ما به وظیفه مون عمل کردید حالا آقایان خود دانند از آقای امرایی هم به خاطر توجهشون تشکر می کنم

[پاسخ]

اسدالله آزادبخت در گفته :

درود بر امرایی عزیز دوست قدیمی

[پاسخ]

مصطفی در گفته :

مصطفی رباطی
باسلام ، آقای امرایی بنده هم با دغدغه شما موافقم ولی باید گفت که وجود این رویه دلایل مختلفی دارد که به نظربنده دلیل اصلی آن نبود احزاب و گروههای سیاسی درکشوروبویژه درشهرستان هاست .
تازمانی که احزاب قوی و قانونمند درکشور شکل نگیرد روند انتخاب نماینده به همین منوال خواهد بود . یعنی باید کسی که سودای نمایندگی دارد چون تشکیلات منسجمی پشت سرخود ندارد مجبور به حمایت افراد و خانواده هها و طوایف و …..است و هرکدام ازاین افراد خواسته و اهداف مختلفی در حمایت از نامزدها دارند ووقتی که فرد مورد نظر انتخاب شد قطعا توقع دارند که وی به خواسته های آنها توجه کرده و جواب دهد . درچنین فضایی کسی که برنده انتخابات شده به ناچار اگر بخواهد برای دور بعدی هم درصحنه بماند باید طرفداران خود را راضی نگهدار دارد و به خواسته های آنها توجه نماید .
بدین ترتیب نماینده ای که باید چهار سال را صرف قانوگذاری و نظارت براجرایی قانون کند مجبور است در تهران به دنبال کارشخصی افراد بوده و از وظایف اصلی نمایندگی بازماند .
بی تعارف باید گفت : ازدید ما لرستانی ها وبویژه کوهدشتی ها نماینده خوب نماینده ای است که درتهران درب خانه اش به روی موکلین بازباشد ، به صورت حضوری و یاتلفنی و…مسائل و کارهای شخصی موکلین را پیگیری کند ، درتمام مراسم غم و شادی در منطقه حضور بهم رساندوووو……
درشهرهای بزرگ مثل تهران ، اصفهان و… این مشکلات کمتر است احزاب لیست و فهرست خود را اعلام می کنند و مردم هم براساس لیست رای می دهند . نماینده مردم تهران وشهرستان های بزرگ دیگر وام دارافراد و….نیستند . به همین دلیل بیشتر نمایندگان تهران با فراغ بال مسائل کشور رادنبال می کنند و درمجلس جریان ساز هستند .
ولی نمایندگان شهرستانها اکثرا در جلسات غایب هستند و یا در وزارتخانه ها به دنبال کارهای شخصی مردم هستند .
درلرستان هم همیشه نمایندگانی موفق بوده اند و توانسته اند برای چند دوره انتخاب شوند که بیشتر پیگیر کار افراد بوده اند .به همین دلیل هیچ کدام دنبال کاراساسی برای لرستان (ایجاد طرحهای بزرگ و اشتغالزو..)نرفته اند .
به هرحال برای اصلاح این روند معیوب همه و همه مسئولیم و باید برای اصلاح آن بکوشیم .

[پاسخ]

یک همشهری پاسخ در تاريخ شنبه ۳۱ تیر , ۱۳۹۱ ۰۰:۳۳:

سلام دوست عزیز گمان نمیکنم کسی با نظر حضرتعالی مخالف باشه چون همش عین واقعیته همچنین به احتمال زیاد جناب امرایی با اشراف به امور این پیشنهادرا مطرح کرده اند وقطعا کسی انتظار معجزه از این پیشنهاد راندارد اما برای تغییر باید سماجت وحوصله داشت.

[پاسخ]

عباد در گفته :

استاد امرایی اگه همه لرستان مثل شما فکر می کردند لرستان چی می شد . آبادی پایین برره

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :