کد خبر : 64046
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 596 بازدید

فرماندار کوهدشت:اعتدال موجب توسعه جامعه می شود

  به گزارش میرملاس ؛ فرماندار شهرستان کوهدشت در جمع دانشجویان کوهدشت گفت:  جامعه ای که اعتدال و تعادل داشته باشد توسعه پیدا خواهد کرد .محمدی توسعه رافرآیندی برگرفته از تعادل ارزیابی کرد وگفت:توسعه مساوی با آزادگی است و آزادی از تعادل و اعتدال نشات می گیرد. فرماندار کوهدشت شهداوخون شهدارخطوط قرمز مردم دانست وافزود: […]

0-11

 

به گزارش میرملاس ؛ فرماندار شهرستان کوهدشت در جمع دانشجویان کوهدشت گفت:  جامعه ای که اعتدال و تعادل داشته باشد توسعه پیدا خواهد کرد .محمدی توسعه رافرآیندی برگرفته از تعادل ارزیابی کرد وگفت:توسعه مساوی با آزادگی است و آزادی از تعادل و اعتدال نشات می گیرد.

فرماندار کوهدشت شهداوخون شهدارخطوط قرمز مردم دانست وافزود: ما همه شهروند ایرانی هستیم ، همه هم درجه هستیم بنابراین معیار درجه بندی تقوای الهی  است .

وی بیکاری رادرکوهدشت یک معضل ریشه دار ارزیابی کرد وگفت: شهرستان های کوهدشت و رومشگان ۲۳۰ هزار نفر جمعیت دارند ، در سال ۸۱ که آخرین سال فرمانداری بنده نیز در شهرستان کوهدشت بود با اینکه نرخ بیکاری ۱۸ درصد بود جزء بیکارترین شهرستان های استان بودیم ، الان ۳۰ هزار نفر بیکار داریم ، ۴۳ درصد از جمعیت فعال شهرستان بیکار هستند وی اظهارداشت:با توجه به اینکه شهرستان در بین ۲ رود خانه بزرگ قرار دارد اگر بتوانیم آب را سطح زمین های کشاورزیمان بکشانیم خیلی از مشکلات شهرستان خود به خود حل شدنی است .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

خدا رو شكر كه فرماندار دم از اعتدال ميزنه

[پاسخ]

جوزی پور پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۲ بهمن , ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹:

خدا وکیلی غیر از اعتدال از ایشان کدام تند روی را دیدی !! آیا از ایشان بر خورد تند و ناپسندی در راستای بی احترامی به قشری خاص سر زده که ما نمیدانیم ؟ در ضمن تا بوده همین بوده هر دولتی که روی کار آمده از نیروهای وابسته به خودش استفاده کرده و انصافا ایشان یکی از نیروهای قوی و پر کار و کاربلد است . شهروند عزیز سالم باشید و منصف .

[پاسخ]

شهروند در گفته :

جناب اقای فرماندار با سلام وخسته نباشید از بهشت زهرا تا کمیر وباغ زال روزانه چاه داران سرمایه ملی نسلهای اینده را با موتوهای قوی استحصال میکنند وذرت وچقندر میکارند تنها راه برون رفت از خشکسالی (آب شرب)کشاورزی بماند، جلوگیری از برداشت آب والگوی کشت جایگزین است ،متاسفانه چاه داران متمول اب را براحتی در مزارع خود رها میکنند ودر کلانشهرها ویلاهای انچنانی دارند اما قشر محروم در صورت وقوع خشکسالی صدمات جبران ناپذیری متحمل مشوند جا دارد جنابعالی با درایت والبته با حمایت مسئولین شهرستانی واستانی این معضل را بر طرف نمایید چون چالش آینده پیش روی شهرما بجز بحران بیکاری واعتیاد ( بحران آب) است .

[پاسخ]

مهدي محمودي در گفته :

درود بر فرماندار فهيم و با تدبير كوهدشت
اميدواريم كه با برنامه هاي خوب و عملي خود زخمي از زخم هاي اين شهر “كت كت بي ” را التيام بخشيد.

[پاسخ]

خبر نگار بیکار کوهدشتی در گفته :

بلی ماهمه حضو رجناب فرماندار سلام داریم وخسته نباشی می گویم نه به رویه شما سهروند جناب فرماندار سخن از اعتدال و تعادل دارد. ایشان می گوید جامعه اگر دارای اعتدال و تعادل باشد آزادی وآزادگی دارد شهروند محترم این است بیانات جناب فرماندار نه تند روی های شما که می گوید با برخورد تند و سر کوب و بی احترامی درحق قشری زحمت کش ازجامعه خوب است کمی خود شناس باشیم نه خود پرس امید است که خداوند مهربان به جناب فرماندار عزیزمان دراین راهی که درپیش گرفته توانمند و پیروز و سر بلند کند آمین

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :