کد خبر : 64186
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 236 بازدید

بانک ملی ایران میزبان دانش‌آموزان نخبه منطقه ۱۱ تهران

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  بانک ملی ایران با برگزاری جشن کانون جوانه‌ها میزبان بالغ بر ۴۵۰ نفر از دانش‌آموزان نخبه منطقه ۱۱ تهران در رشته‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ورزشی بود.در این برنامه مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی و پژوهشی دانش‌آموزان منطقه ۱۱ تهران طی دو مراسم جداگانه با همکاری اداره امور […]

۷a117e0406__76bab440db

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  بانک ملی ایران با برگزاری جشن کانون جوانه‌ها میزبان بالغ بر ۴۵۰ نفر از دانش‌آموزان نخبه منطقه ۱۱ تهران در رشته‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ورزشی بود.
در این برنامه مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی و پژوهشی دانش‌آموزان منطقه ۱۱ تهران طی دو مراسم جداگانه با همکاری اداره امور شعب جنوب تهران و اداره کل آموزش و پرورش منطقه ۱۱ تهران برگزار شد.
افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران در این مراسم با تقدیر از مسئولان آموزش و پرورش منطقه ۱۱ تهران ابراز داشت: دانش‌آموزان، آینده‌سازان میهن اسلامی‌مان هستند و بانک ملی ایران به عنوان بزرگترین بانک جهان اسلام توجه ویژه‌ای به آینده نوجوانان دارد که در این رابطه کانون جوانه‌های این بانک تاسیس شده است.
وی با تشریح خدمات مختلف کانون جوانه‌های بانک ملی ایران درباره مزایا و نحوه عضویت در آن گفت: آشنا شدن با مفاهیم و مدیریت اقتصادی از دوران کودکی یکی از مهمترین اهداف تاسیس کانون جوانه های بانک ملی ایران است.
نظریان رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۱ تهران نیز با تقدیر از برگزاری این دو جشن توسط مسئولان بانک ملی ایران، تاسیس کانون جوانه‌های این بانک را گامی مهم برای رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانان عنوان کرد.
این جشن که در نوبت صبح برای دانش‌آموزان دختر و در نوبت عصر برای دانش‌آموزان پسر در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۱ تهران برگزار شد، شامل برنامه‌های متنوعی نظیر سرود، نمایش، موسیقی، مسابقه و اهدای جوایز بود.
همچنین در این ۲ مراسم به تعدادی از دانش‌آموزان حاضر در سالن به صورت نمادین ملی کارت آرزو، ویژه کانون جوانه‌های بانک ملی ایران اهدا شد.
اداره امور شعب جنوب تهران طی روزهای اخیر با برگزاری جشن مشابهی میزبان ۲۸۰ دانش‌آموز دختر ناحیه یک آموزش و پرورش شهرری بود.

 

لازم به ذکر است که  افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران و جواد نظریان رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۱ تهران هر دو اهل کوهدشت لرستان می باشند.

 

 

 
 
da7bea8e51__85a9ac8888
 
 
 
 
b48a8e436b__46bc44899d
 
 
 
 
b09d5355e9__eecd9d802d
 
 
 
 
۸۲ad37861a__949eee7f86
 
 
 
 
 
۶۷a8c34a64__d2ea5b718d
 
 
 
 
 
۷a117e0406__76bab440db
 
 
 
 
 
de63f9a978__0e71143b98
 
 
 
 
 
a6f44d06d4__3e13c783b7
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

هادی قبادی در گفته :

با تبریک 22 بهمن و خدا قوت به این دو عزیز

[پاسخ]

افشین کاظمی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۵ بهمن , ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰:

باسلام وعرض اردات از لطف حضرتعالی سپاسگزارم

[پاسخ]

فلاح‏ ‏‏ در گفته :

درود‏ ‏بر‏ ‏حاج‏ ‏جواد‏ ‏عزیز‏ ‏وجناب‏ ‏کاظمی‏ ‏به‏ ‏خاطر‏ ‏این‏ ‏حرکت‏ ‏خوب‏ ‏

[پاسخ]

فیروزایازی در گفته :

سلام وخسته نباشیدبه همکارعزیزم جناب آقای کاظمی وبرادربزرگوارم آقاجواد،باعث افتخارماهستیدانشااله همواره درتمامی مراحل زندگی موفق مویدوسربلندباشید

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۲۵ بهمن , ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴:

باسلام وعرض ارادت ازمحبت شما کمال تشکررادارم داشتن دوستانی مثل حضرتعالی باعث خوشحالی وافتخاراست

[پاسخ]

افشین کاظمی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۵ بهمن , ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸:

از لطف شما کمال تشکررادارم داشتن دوستانی مثل شما هم باعث افتخاراست

[پاسخ]

مشتاق دیدار در گفته :

با تبریک به جناب نظریان و کاظمی .سوال اینجاست چرا مسولان بومی خودمان از این ظرفیت ها استفاده نمیکنند.این همه جوان نخبه در شهر وجود دارد ولی متاسفانه مسولین نمیبینند.از مدیریت اموزش وپرورش و بانک ملی شهرستان کوهدشت خواهشمندیم نمونه این حرکت را در کوهدشت برگزار نمایند.

[پاسخ]

مهدی احمدی در گفته :

احسن و خدا قوت بر جناب کاضمی و نظریان به خاطر همبستگی در این گردهمایی ها…انشالله ادامه دار باشد و مدیران ارشد شهرستان کوهدشت هم در این راستا جهت اهمیت و ارج نهادن به نخبگان پیشقدم باشند چونکه شهر کوهدشت و جوانان کوهدشتی شایسته این سنت هستند.انشالله عاقبت بخیر باشد هر آنکس قدمی بهر خدمت برمی دارد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :