کد خبر : 64287
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 238 بازدید

32 کيلو هروئين در عمليات پليس لرستان توقيف شد

  فرمانده انتظامي لرستان از کشف 32 کيلو گرم هروئين و دستگيري هشت سوداگر مرگ در شهرستان‎هاي كوهدشت و پلدختر خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، سردار محمد قنبري در جمع خبرنگاران، افزود: در پي دريافت اخبار رسيده مبني بر حمل مقاديري موادمخدر توسط يك باند سوداگر مرگ با سه دستگاه خودرو […]

38271t

 

فرمانده انتظامي لرستان از کشف 32 کيلو گرم هروئين و دستگيري هشت سوداگر مرگ در شهرستان‎هاي كوهدشت و پلدختر خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، سردار محمد قنبري در جمع خبرنگاران، افزود: در پي دريافت اخبار رسيده مبني بر حمل مقاديري موادمخدر توسط يك باند سوداگر مرگ با سه دستگاه خودرو سبك از كرمانشاه به كوهدشت، ماموران اين فرماندهي موضوع را به‎صورت ويژه در دستور كار قرار دادند.

وی اظهار کرد: ماموران با اكيپ‎هاي ويژه در محورهاي مواصلاتي اين شهرستان مستقر و با مشاهده سه دستگاه پژو 206، 405 و سواري پرايد، در يك تعقيب و گريز آن‎ها را توقيف مي‎كنند.

فرمانده انتظامي استان لرستان تصریح کرد: در اين عمليات كه پليس عرصه را بر قاچاق‎چيان تنگ كرده بود، سوداگران مرگ به ناچار مواد مخدر همراه خود را در منزل شخصي در مسير تعقيب و گريز انداخته و به فرار از چنگال پليس ادامه مي‏دهند، كه در نهايت شش قاچاقچي دستگيرشدند.

قنبری اضافه کرد: ماموران با همكاري صاحب‎خانه در بازرسي از منزل مذكور 25 کيلوگرم هروئين كه در سه كيسه برنج جاسازي شده بود کشف و ضبط كردند.

وی گفت: همچنين در عملياتي مشترك ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان‎هاي كوهدشت، رومشكان و پلدختر با توقيف يك‎دستگاه سمند و دستگيري دو سوداگر مرگ مقدار 7 كيلوگرم هروئين كشف كردند.

وی ضمن تقدير و تشکر از همکاري سپاه پاسداران استان لرستان در اين دو عمليات موفقيت‎آميز، افزود: هشت قاچاقچي همراه 32 كيلوگرم هروئين تحويل مراجع قضائي شدند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بیرقی در گفته :

خبر خوشحال کنند ه ای بود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :