کد خبر : 6488
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 173 بازدید

لرستان یكی از پنج استان امن كشور است/ ایجاد احساس امنیت یک وظیفه همگانی است

 جانشین فرماندهی ناجا، با بیان اینکه لرستان جزو پنج استان امن كشور است و از جایگاه بسیار خوبی به لحاظ شاخص های امنیتی برخوردار می باشد گفت: ایجاد احساس امنیت در جامعه یک وظیفه همگانی است. به گزارش میرملاس نیوز؛ سردار احمدرضا رادان سه شنبه ظهر در حاشیه همایش ملی ‘احساس امنیت، نظم و امنیت’ […]

 جانشین فرماندهی ناجا، با بیان اینکه لرستان جزو پنج استان امن كشور است و از جایگاه بسیار خوبی به لحاظ شاخص های امنیتی برخوردار می باشد گفت: ایجاد احساس امنیت در جامعه یک وظیفه همگانی است.

به گزارش میرملاس نیوز؛ سردار احمدرضا رادان سه شنبه ظهر در حاشیه همایش ملی ‘احساس امنیت، نظم و امنیت’ در خرم آباد در پاسخ به سئوال خبرنگاران افزود: هر چند كه لرستان جزو پنج استان نخست كشور از نظر امنیت می باشد اما از نظر احساس امنیت در این جایگاه قرار ندارد.

وی افزود: در استان لرستان برای افزایش احساس امنیت باید به مولفه هایی چون شغل، درآمد، فرهنگ و جغرافیا توجه كرد. سردار رادان گفت:استان لرستان با برخورداری از فرهنگ غنی ، می تواند از نظر احساس امنیت از جایگاه برتری در كشور برخوردار باشد به شرط اینكه به مولفه های فوق توجه شود.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی همچنین گفت:اگر بخواهیم از تولید ملی ، كار و سرمایه ایرانی حمایت كنیم قطعا یكی از موارد مهم مقابله جدی با پدیده قاچاق كالا است. وی همچنین در خصوص اقدامات صورت گرفته در مرزهای كشور گفت:با نگاه مستقل به مرزها ،می توان گفت كه در مناطق مرزی شمال غرب و جنوب شرق كشور كنترل نسبتا خوب است اما كافی نیست كه با اختصاص اعتبارات بیشتر می توان ضریب كنترل در این مناطق مرزی را همچنان بالا برد.

وی اظهار داشت:در مناطق مرزی شمال سیستان و بلوچستان انسداد به طور كامل انجام شده و در بخش جنوبی این استان از تردد خودروهای حامل كالای قاچاق جلوگیری شده است. جانشین فرماندهی نیروی انتظامی گفت:بودجه دفاعی امسال به مرزهای آبی كشور اختصاص یافته تا غلبه بیشتری بر قاچاق كالا در آبها داشته باشیم.

 سردار رادان برای شركت در همایش ملی احساس امنیت ، نظم و امنیت روز سه شنبه به لرستان سفر كرد.

این همایش با حضور رییس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی ، استاندار لرستان و نیز جمعی از اساتید و صاحب نظران از سراسر كشور برگزار شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

برفین در گفته :

سالهاست این بزرگواران می گویند لرستان یکی از استانهای امن کشور است
همین شهر ما را در نظر بگیرید با کوچکترین درگیری انواع اسلحه به میدان می آید و شهر صحنه ی نبرد می شود
استانی که شب هنگام خانه های مردم را به رگبار می بندند کجایش امن است
همین یک مورد را اگر در نظر بگیریم کوهدشت یکی از نا امن ترین شهر های جهان خواهد بود

[پاسخ]

شیرکوه در گفته :

کوهدشت خود حکایتی غریب دارد..زیرا از دیرباز مامن انسانهای بزرگ و خودساخته ای چون اسدالله امیرپور ،غلام حسین رضایی، و دیگر ناماوران عرصه ی ادب و فرهنگ بوده ودر عین حال شرورترین افراد را نیز در خود پرورده است در هر دو سو قدرت شگرفی میبینیم که حاکی از روح پرقدرت کوهدشتیان است این مردمان استوار در پهندشت زاگرس و شیران لک..باید مدیریت شوند این همه نیرو که میتوانند بر ستیغ ها باییستند….

[پاسخ]

هفت سر در گفته :

باور کنین من خدمت مقدس سربازی ام در استان سیستان و بلوچستان بوده است اگه می گفتند اونجا استان اول کشور از نظر امنیت است جای هیچگونه بحثی نبود اما در شهرستان کوهدشت بخش رومشکان باور کنید شبانه افراد شرور وارد خونه های مردم می شوند و به سوی مردم تیراندازی می کنن…
باور کنین که کوهدشت یکی از نا امن ترین شهر های جهان است.

[پاسخ]

پوریا در گفته :

کو هدشت نا امن ترین جای دنیاست اینو همه میدونن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :