کد خبر : 64899
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 213 بازدید

وحید امیری: پنالتی با عراق را فراموش کرده‎ام کسی نمی‎تواند جز کی‎روش به فوتبال ایران کمک کند

    فوتبالیست تیم ملی معتقد است در حال حاضر کارلوس کی‎روش تنها کسی است که می‎تواند به فوتبال ایران کمک کند. وحید امیری درباره پنالتی‎ای که در بازی با عراق به هدر داد، اظهار کرد: تا لحظه‎ای که به توپ ضربه زدم، دروازه‎بان حریف را زیر نظر داشتم و خلاف جهت زدم اما متأسفانه […]

Amiri

 

 

فوتبالیست تیم ملی معتقد است در حال حاضر کارلوس کی‎روش تنها کسی است که می‎تواند به فوتبال ایران کمک کند.

وحید امیری درباره پنالتی‎ای که در بازی با عراق به هدر داد، اظهار کرد: تا لحظه‎ای که به توپ ضربه زدم، دروازه‎بان حریف را زیر نظر داشتم و خلاف جهت زدم اما متأسفانه توپ به دیرک خورد و حذف شدیم.

وی با اشاره به اینکه تا چند روز بعد از بازی حالم بد بود، ادامه داد: خدا خیلی به بنده کمک کرده و به خواست پروردگار اعتقاد دارم که آن روز هم خواست خدا بود که پنالتی من گل نشود.

این فوتبالیست لرستانی تأکید کرد: آن پنالتی را فراموش کرده‎ام، چون اگر به گذشته فکر کنم، آینده را از دست خواهم داد و چاره‎ای ندارم جز اینکه به آن صحنه فکر نکنم.

امیری افزود: جا دارد یک بار دیگر از مردم عزیز کشورم عذرخواهی کنم و امیدوارم در آینده این ناکامی را با بازی‎های خوب جبران کنم.

عضو تیم ملی فوتبال درباره کارلوس کی‎روش و ادامه همکاری او با فدراسیون فوتبال، بیان کرد: به خاطر شرایط خودم نمی‎گویم اما به نظر من در حال حاضر کسی نمی‎تواند به غیر از کی‎روش به فوتبال ایران کمک کند، چون شناخت کافی از فوتبال کشورمان دارد و از نظر فنی هم کارنامه‎اش مشخص و شخصیت بزرگی دارد./ایسنا

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امیری چرا در مصاحبه با افلاک خودمون فارسی حرف میزدی؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :