کد خبر : 6493
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 169 بازدید

قانون اساسی در تمام مناطق باید عادلانه اجرایی شود/ امکانات زیربنایی در تمام مناطق باید عادلانه تقسیم گردد

    نماینده مردم کوهدشت در مجلس با بیان اینکه قانون اساسی در تمام مناطق باید عادلانه اجرا شودگفت: امکانات زیربنایی و زیرساختی در تمام مناطق به خصوص در مناطق کمتر برخوردار عادلانه تقسیم گردد. به گزارش میرملاس نیوز؛ الهیار ملکشاهی در حاشیه مراسم افتتاح گاز رسانی به روستای خوشناموند کوهدشت،افزود:مردم کوهدشت از با اصالت […]

 

 

نماینده مردم کوهدشت در مجلس با بیان اینکه قانون اساسی در تمام مناطق باید عادلانه اجرا شودگفت: امکانات زیربنایی و زیرساختی در تمام مناطق به خصوص در مناطق کمتر برخوردار عادلانه تقسیم گردد.

به گزارش میرملاس نیوز؛ الهیار ملکشاهی در حاشیه مراسم افتتاح گاز رسانی به روستای خوشناموند کوهدشت،افزود:مردم کوهدشت از با اصالت ترین اقوام ایرانی هستند و آمار جرم وجرائم خشن در این شهرستان بسیار پایین است اما احساس ناامنی در این شهرستان جز رتبه های اول کشور است.

وی یادآور شد: در بیرون از شهرستان کوهدشت احساس می شود هرروز کشت و کشتار در این شهر اتفاق می افتد و این عوامل باعث شده که بستر سرمایه گذاری در شهرستان از بین برود در صورتی که بحث امنیت با احساس نا امنی بسیار فرق می کند.

رئیس کمیسیون تحقیق مجلس خاطر نشان کرد:این احساس ناامنی یک احساس غیر واقعی است و باید در سایه برادری و وحدت کاری کنیم که در بیرون از شهرستان علیه ما تبلیغ صورت نگیرد و اگر درگیری کوچکی نیزاتقاق می افتد آن را تبلیغاتی نکنیم.

الهیار ملکشاهی با بیان اینکه در همه ی نقاط و اعصار ممکن است تنش و درگیری وجود داشته باشد افزود:ما نباید این تنش ها را گسترده کنیم زیرا با این کار فقط به افزایش بیکاری در شهرستان کمک کرده ایم زیرا زمینه های سرمایه گذاری به وجود نخواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه روح قانون اساسی عدالت محوری است نه تبعیض،اظهار کرد:اگر عدالت درست صورت می گرفت هر کوهدشتی باید به اندازه یک شیرازی یا یک اصفهانی از منابع ملی بهره مند می شد،نرخ بیکاری در آن مثل سایر شهر های دیگر بود و یا کارخانجات نیز در این شهرستان توسعه می یافت.

نماینده مردم کوهدشت اذعان کرد:قانون اساسی باید عادلانه اجرا شود و درمنطقی که ضعیف تر می باشند توجه بیشتری داشته باشند تا آنها نیز هم تراز سایر مناطق رشد وتوسعه داشته باشند.

الهیار ملکشاهی افزود: در کوهدشت باید یک جهشی ایجاد شود زیرا ما عقب هستیم و نباید از قافله عقب بمانیم و در بحث راهها که بسیار مهم و هزینه بر بوده کارهای خوبی صورت گرفته وبه لطف خدا وضعیت راهها در کوهدشت رونق پیدا خواهد کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مریم خسروی در گفته :

جا داره از طرف مردم کوهدشت بخاطر پوشش مناسب فعالیتهای نماینده شهرمون از تمام پرسنل میرملاس تشکر کنم.امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و سعادتمند باشید.

[پاسخ]

امرایی در گفته :

تبلیغات منفی علیه کوهدشت ،غالبن توسط لرهای خرم آباد است که از شکوفایی بزرگترین شهر لک نشین واهمع دارند

[پاسخ]

موفق باشي آقاي ملكشاهي يه فكري هم براي جاده هاي منطقه طرهان بكن

[پاسخ]

شهروند در گفته :

اقای ملکشاهی این از اقدامات نمایده قبلی بود مشکل گاز رسانی به بخش درب گنبد را حل کنید .تشکر از میر ملاس

[پاسخ]

مجتبی طرهانی در گفته :

تصویری که از شهرمون تو ذهن مردم هستش واقعا وحشتناکه
واقعا من نمیدونم باید چی بگم

[پاسخ]

سعیدازادبخت در گفته :

کوهدشت شهری که قدمت 12هزارساله ویا حتی بیشتر وجاده بین المللی داره (دم زانوگه)باید وضعیتش اینجوری باشه شهری که حتی یه کارخونه نداره که 200نفرم توش شاغل باشه.تمام طرح های عمرانی وکارخانه ها یادراراک یااصفهان یاشیرازوجاهای دیگه.ازبی عرضگی نماینده های قبل اقای قبادی وامامی که فقط جمع کردن و بردن.اقای قبادی میخواستن یه زندان برا کوهدشت بسازن که اونم نساختن.خب اقای قبادی شما اول بحث اشتغال درست میکردیدکه کسی از شدت فقر وبی پولی نره دست به کارهای خلاف بزنه بعدا بحث ساختن زندان پیش میکشیدید .باتشکر از امین ازادبخت خواهشمندم مطلبو پخش کنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :