کد خبر : 64939
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 312 بازدید

«سید تقی سهرابی» مدیرکل صدا و سیمای فارس شد‌

  به گزارش میرملاس ؛ سهرابی که اهل لرستان است دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات ؛ پیش از این مشاور رئیس سازمان و مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما بوده است.  مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز فارس سابقه بیش از دو دهه فعالیت در بخش‌های مختلف صدا و سیما در تهران  و مراکز استان‌ها دارد.  […]

139208131525386321469013

 

به گزارش میرملاس ؛ سهرابی که اهل لرستان است دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات ؛ پیش از این مشاور رئیس سازمان و مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما بوده است. 

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز فارس سابقه بیش از دو دهه فعالیت در بخش‌های مختلف صدا و سیما در تهران  و مراکز استان‌ها دارد. 

عضو شورای معاونان سازمان صدا و سیما، عضویت در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، مدیریت ارتباطات و تولید حوزه ریاست صدا و سیما، معاونت اطلاعات و اخبار مراکز خراسان (قبل از تقسیم) و آذربایجان غربی، مدیریت تامین و پخش سیمای مراکز آذربایجان غربی و لرستان و مدیر دفتر خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در شمال عراق در ایام تهاجم آمریکا به عراق از جمله مسئولیت‌های وی بوده است. 

سهرابی علاوه بر فعالیت در صدا و سیما، همکاری مستمری با دستگاه‌های فرهنگی، هنری به ویژه مطبوعات و خبرگزاری‌ها داشته و مقالاتی از وی در برخی مطبوعات با گستره انتشار ملی و محلی چاپ شده است. 

وی در مدت خدمت خود در چند مرحله به عنوان مدیر و کارمند نمونه انتخاب شده است که از جمله می‌توان به موفقیت‌های او در جشنواره تولیدات صدا و سیمای استان‌ها در شیراز (۱۳۷۶) به عنوان گوینده برتر  و یزد (۱۳۸۳)  به عنوان مدیر خبر برتر در بین مراکز استان‌ها  و برگزیده بخش برترین‌های مدیران کل روابط عمومی کشور (۱۳۹۲)  اشاره کرد. 

مراسم تودیع محمدباقر کشفی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است و معارفه سهرابی امروز دوشنبه چهارم اسفند در صدا و سیمای مرکز فارس  برگزار می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رومشکان در گفته :

تبریک به یه لرستاتی دیگر

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :