کد خبر : 64939
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 322 بازدید

«سید تقی سهرابی» مدیرکل صدا و سیمای فارس شد‌

  به گزارش میرملاس ؛ سهرابی كه اهل لرستان است دارای مدرك كارشناسی ارشد ارتباطات ؛ پیش از این مشاور رئیس سازمان و مدیركل روابط عمومی صدا و سیما بوده است.  مدیركل جدید صدا و سیمای مركز فارس سابقه بیش از دو دهه فعالیت در بخش‌های مختلف صدا و سیما در تهران  و مراكز استان‌ها دارد.  […]

139208131525386321469013

 

به گزارش میرملاس ؛ سهرابی كه اهل لرستان است دارای مدرك كارشناسی ارشد ارتباطات ؛ پیش از این مشاور رئیس سازمان و مدیركل روابط عمومی صدا و سیما بوده است. 

مدیركل جدید صدا و سیمای مركز فارس سابقه بیش از دو دهه فعالیت در بخش‌های مختلف صدا و سیما در تهران  و مراكز استان‌ها دارد. 

عضو شورای معاونان سازمان صدا و سیما، عضویت در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی كشور، مدیریت ارتباطات و تولید حوزه ریاست صدا و سیما، معاونت اطلاعات و اخبار مراكز خراسان (قبل از تقسیم) و آذربایجان غربی، مدیریت تامین و پخش سیمای مراكز آذربایجان غربی و لرستان و مدیر دفتر خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در شمال عراق در ایام تهاجم آمریكا به عراق از جمله مسئولیت‌های وی بوده است. 

سهرابی علاوه بر فعالیت در صدا و سیما، همكاری مستمری با دستگاه‌های فرهنگی، هنری به ویژه مطبوعات و خبرگزاری‌ها داشته و مقالاتی از وی در برخی مطبوعات با گستره انتشار ملی و محلی چاپ شده است. 

وی در مدت خدمت خود در چند مرحله به عنوان مدیر و كارمند نمونه انتخاب شده است كه از جمله می‌توان به موفقیت‌های او در جشنواره تولیدات صدا و سیمای استان‌ها در شیراز (1376) به عنوان گوینده برتر  و یزد (1383)  به عنوان مدیر خبر برتر در بین مراكز استان‌ها  و برگزیده بخش برترین‌های مدیران كل روابط عمومی كشور (1392)  اشاره كرد. 

مراسم تودیع محمدباقر كشفی كه به افتخار بازنشستگی نائل آمده است و معارفه سهرابی امروز دوشنبه چهارم اسفند در صدا و سیمای مركز فارس  برگزار می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رومشکان در گفته :

تبریک به یه لرستاتی دیگر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :