کد خبر : 64943
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 399 بازدید

شرايط استثنايي جشنواره بهار تا بهار اینترنت پر سرعت مخابرات لرستان

  جشنواره فروش اینترنت پر سرعت بهار تا بهار شرکت مخابرات لرستان آغاز گردید. به گزارش میرملاس به نقل روابط عمومي شركت مخابرات استان لرستان ، عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات لرستان با اعلام این خبر گفت: این طرح همزمان با دهه مبارک فجر آغاز شده و تا ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ مصادف با روز جمهوری اسلامی […]

bahar12

 

جشنواره فروش اینترنت پر سرعت بهار تا بهار شرکت مخابرات لرستان آغاز گردید.
به گزارش میرملاس به نقل روابط عمومي شركت مخابرات استان لرستان ، عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات لرستان با اعلام این خبر گفت: این طرح همزمان با دهه مبارک فجر آغاز شده و تا ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ مصادف با روز جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داشت.
مهندس نبي‌الله شمسی‌فر 5 گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه یا مودم رایگان مختص مشترکین سرویس 2Mbps برای قرارداد‌های یک ساله از مزایای اين طرح برشمرد و افزود: 3 گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه مختص مشترکین سرویس 1Mbps برای قرارداد‌های یک ساله نيز در نظر گرفته شده است.
وي افزود: ترافیک شبانه رایگان از ساعت 1 تا 6 صبح و نيز شرکت در قرعه کشی 200 کمک هزینه نقدی 10 میلیون ریالی سفر به عتبات عالیات از مزاياي ديگر اين طرح هستند.
شمسی‌فر اظهار داشت: مشترکین می‌توانند یکی از دو روش پیش پرداخت و یا پس‌پرداخت را برای سرویس مورد نظر خود انتخاب نموده و همچنین در صورت تمایل کل مبلغ قرارداد خود را یکجا پرداخت نمایند.
وی افزود: مشترکین محترم جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به مراکز مخابرتی مربوطه مراجعه و یا با شماره 2020 تماس بگيرند.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :