کد خبر : 64943
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 389 بازدید

شرایط استثنایی جشنواره بهار تا بهار اینترنت پر سرعت مخابرات لرستان

  جشنواره فروش اینترنت پر سرعت بهار تا بهار شرکت مخابرات لرستان آغاز گردید. به گزارش میرملاس به نقل روابط عمومی شرکت مخابرات استان لرستان ، عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات لرستان با اعلام این خبر گفت: این طرح همزمان با دهه مبارک فجر آغاز شده و تا ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ مصادف با روز جمهوری اسلامی […]

bahar12

 

جشنواره فروش اینترنت پر سرعت بهار تا بهار شرکت مخابرات لرستان آغاز گردید.
به گزارش میرملاس به نقل روابط عمومی شرکت مخابرات استان لرستان ، عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات لرستان با اعلام این خبر گفت: این طرح همزمان با دهه مبارک فجر آغاز شده و تا ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ مصادف با روز جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داشت.
مهندس نبی‌الله شمسی‌فر ۵ گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه یا مودم رایگان مختص مشترکین سرویس ۲Mbps برای قرارداد‌های یک ساله از مزایای این طرح برشمرد و افزود: ۳ گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه مختص مشترکین سرویس ۱Mbps برای قرارداد‌های یک ساله نیز در نظر گرفته شده است.
وی افزود: ترافیک شبانه رایگان از ساعت ۱ تا ۶ صبح و نیز شرکت در قرعه کشی ۲۰۰ کمک هزینه نقدی ۱۰ میلیون ریالی سفر به عتبات عالیات از مزایای دیگر این طرح هستند.
شمسی‌فر اظهار داشت: مشترکین می‌توانند یکی از دو روش پیش پرداخت و یا پس‌پرداخت را برای سرویس مورد نظر خود انتخاب نموده و همچنین در صورت تمایل کل مبلغ قرارداد خود را یکجا پرداخت نمایند.
وی افزود: مشترکین محترم جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به مراکز مخابرتی مربوطه مراجعه و یا با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرند.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :