کد خبر : 64952
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 354 بازدید

آقامحمدی : دولت با توجه به اظهارات مرعشی و آشنا برنامه‌ ویژه‌ای برای انتخابات دارد

  به گزارش میرملاس ؛ ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگاران ، با اشاره به اظهارات برخی از چهره‌های سیاسی نزدیک به دولت روحانی مبنی بر فعال شدن ستادهای انتخاباتی حسن روحانی، گفت: البته فعالیت حزب‌گونه دولت‌ها پس از انقلاب در آستانه انتخابات سابقه داشته است. وی افزود: فعالیت‌های انتخاباتی دولت […]

139301271930045142545693

 

به گزارش میرملاس ؛ ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگاران ، با اشاره به اظهارات برخی از چهره‌های سیاسی نزدیک به دولت روحانی مبنی بر فعال شدن ستادهای انتخاباتی حسن روحانی، گفت: البته فعالیت حزب‌گونه دولت‌ها پس از انقلاب در آستانه انتخابات سابقه داشته است.

وی افزود: فعالیت‌های انتخاباتی دولت در دوره آقای هاشمی شروع شد که به نظر من بدعت بدی بود که در دوره خاتمی نیز با روی کار آمدن حزب مشارکت و مجاهدین شدت بیشتری گرفت که در آسیب‌شناسی این مسئله درمی‌یابیم که اثرات منفی بر جامعه داشته است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اخیرا آقای مرعشی گفته‌اند که دولت ستادهای خود را فعال کرده و قبل از ایشان نیز آقای آشنا هم درخصوص ترکیب مجلس آینده اظهاراتی را داشته‌اند، گفت: مجموعه این سخنان نشان‌دهنده آن است که دولت برنامه‌ ویژه‌ای برای انتخابات مجلس شورای اسلامی دارد و این اصلا برای جامعه ما که به هرحال در انتخابات مختلف دچار هیجانات سیاسی شده است، خوب نیست. دولت مجری برگزاری انتخابات است و خوب است که خود را درگیر این مسائل نکند.

آقامحمدی خاطرنشان کرد: ورود صدردصد دولت به مباحث انتخاباتی قطعا او را از رویکرد اجرایی خود باز می‌دارد، دولت باید توجه ویژه خود را به حل مشکلات معیشتی و اساسی مردم کند و به امورات اقتصادی بپردازد.

وی با اشاره به برگزاری کنگره سالانه حزب اعتدال توسعه در هفته گذشته گفت: با نگاهی به این همایش این نکته را به خوبی دریافت می‌کنیم که اصلاح‌طلبان که سهم عمده‌ای در پیروزی حسن روحانی روحانی داشته‌اند، اقبالی به این مراسم نشان ندادند و این یعنی اینکه آنان دیگر حاضر نیستند تخم‌مرغ‌های خود را در سبد دولت بگذارند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوهدشت یکصدا می گوید: فرماندار محترم تحولات مدیریتی را اجرا کن.بخشداران با دولت همخوان نبودند و نیستند

رومشگانی در گفته :

ولی هیچ اشکال نداشت دولت قبلی تو انتخابات دخلت میکرد مثلا روز رای گیری بخشدار جایی عوض بشه به نفع اقایی خاص؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دمت گرم

لایک 100000000000000000000

محمدي در گفته :

ضمن عرض سلام وخسته نباشيد به فرماندار پر تلاش شهرستان كوهدشت ، اميد است هر چه سريعتر ساير مديران كه همسو با دولت نيستند را جابجا نموده و از افراد تحصيل كرده و متخصص استفاده نماييد .

لی لون در گفته :

دورود بر این سخن زیبا دکتر آقا محمدی
حرف دل خیلی ها رو زدی…

رومشکان در گفته :

اشتباه فکر می کنی اصلاح طلبان یک صدا پشت دولت تدبیر و امید را خواهند گرفت بدانید که جایی برای نمایندگان سود جو درمجلس و دولت آینده وجود ندارد

دکتر با شهامت تشکر تشکر

هم استانی در گفته :

اگه همه رومشکانیها مثل این رومشکانی باغیرت فکرمی کردن الان وضعیت کوهدشت ورومشکان این نبود.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :