کد خبر : 64955
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 237 بازدید

بازارچه دائمی صنایع‌دستی خرم‌آباد راه‌اندازی می‌شود

  به گزارش میرملاس ؛ عبدالرضا مهاجری نژاد در گفت‌و‌گو با  تسنیم، اظهار داشت: فروردین 94 بازارچه دائمی صنایع‌دستی در محل باغ گلستان خرم‌آباد راه‌اندازی می‌شود تا بازدیدکنندگان قلعه فلک‌الافلاک بتوانند از این نمایشگاه دیدن کنند. وی افزود: با توجه به اینکه لرستان صنایع‌دستی فراوانی دارد، بنابراین باید یک بازارچه صنایع‌دستی دائمی داشته باشیم تا […]

56071_898

 

به گزارش میرملاس ؛ عبدالرضا مهاجری نژاد در گفت‌و‌گو با  تسنیم، اظهار داشت: فروردین 94 بازارچه دائمی صنایع‌دستی در محل باغ گلستان خرم‌آباد راه‌اندازی می‌شود تا بازدیدکنندگان قلعه فلک‌الافلاک بتوانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه لرستان صنایع‌دستی فراوانی دارد، بنابراین باید یک بازارچه صنایع‌دستی دائمی داشته باشیم تا بتوانیم بخشی از صنایع‌دستی در حال رکود این استان را به گردشگران معرفی کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان عنوان کرد: با راه‌اندازی این نمایشگاه تولید و عرضه مستقیم صنایع‌دستی انجام می‌شود تا فاصله بین عرضه و تقاضا کم شود.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را شناسایی و معرفی ظرفیت‌های غنی صنایع‌دستی لرستان  دانست و بیان کرد: با برپایی نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی، استان دارای برند خاصی در جذب گردشگران می‌شود.

مهاجری نژاد تصریح کرد: در همه شهرستان‌ها کارگاه آموزش صنایع‌دستی برگزارشده که در ایام نوروز این صنایع به نمایش گذاشته می‌شود تا مردم بتوانند ساخته‌های خود را عرضه کنند.

وی خاطرنشان کرد: با معرفی آبشارها، ژئوتوریسم و ایجاد کمپ‌های گردشگری می‌توان زمینه جذب گردشگران را فراهم کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :