کد خبر : 6498
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 161 بازدید

نماینده الیگودرز خواستار ارائه خدمات رفاهی به روستاییان شد/ دو روستای شهرستان الیگودرز از نعمت گاز بهره مند شدند

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت : مسوولان با ارائه هرچه بیشتر خدمات رفاهی و اجتماعی در مناطق محروم مردم را به ماندن در روستاها تشویق كنند. به گزارش می ملاس نیوز؛ محمدتقی توكلی در جمع مردم روستاهای مزرعه آباد و میرانده از توابع بخش مركزی الیگودرز افزود : ارائه خدمت به مناطق […]

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت : مسوولان با ارائه هرچه بیشتر خدمات رفاهی و اجتماعی در مناطق محروم مردم را به ماندن در روستاها تشویق كنند.

به گزارش می ملاس نیوز؛ محمدتقی توكلی در جمع مردم روستاهای مزرعه آباد و میرانده از توابع بخش مركزی الیگودرز افزود : ارائه خدمت به مناطق محروم و بردن امكانات رفاهی به اینگونه مناطق از مهاجرت بی رویه روستاییان به شهر جلوگیری می نماید.

وی اظهار داشت : ساخت مراكز فرهنگی هنری ، اماكن ورزشی و تفریحی در روستاها نقش به سزایی در جلوگیری از مهاجرت مردم به سمت شهرها دارد.

توكلی گفت : پرداخت تسهیلات كشاورزی به روستاییان خصوصا جوانان تحصیل كرده به منظور انجام كارهای كشاورزی ، تولیدی و صنعتی یكی دیگر از اقداماتی است كه باید توسط مسوولان به ویژه دست اندركاران امر كشاورزی انجام پذیرد.

در این دیدار مردم روستاهای مزرعه آباد و میرانده خواستار بر طرف شدن مشكلات آب آشامیدنی این مناطق شدند.

ساخت جاده ارتباطی الیگودرز ، ازنا به طرف اراك از خواسته مردم این منطقه بود كه در دستور كار مسوولان مربوطه قرار گرفت.

با بهره برداری از دوطرح گازرسانی ، ساكنان روستاهای ‘مزرعه آباد’ و ‘میرانده’ از توابع بخش مركزی الیگودرز از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

مدیر عامل شركت گاز لرستان گفت: برای گازرسانی به این روستاها افزون بر هفت كیلومتر شبكه گذاری شد.

علی گودرزی در مراسم بهره برداری از این طرحها افزود : برای اجرای این پروژه ها اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال هزینه شده است.

وی اظهار داشت : به منظور تكمیل طرح گازرسانی به این روستاها یك ایستگاه تقلیل فشار گاز نیز نصب شد.

گودرزی تصریح كرد : در حال حاضر خطوط تغذیه گاز دو محور فرسش و شاپورآباد از توابع الیگودرزدر دست اجراست كه امید می رود با همكاری مردم سریعتر به بهره برداری برسد.

وی گفت : علاوه بر اجرای عملیات گازرسانی به روستاها ، با هدف حمایت از تولید و توسعه بخش كشاورزی و صنعتی تعداد 18 واحد از ابتدای سالجاری تاكنون در سطح استان گازرسانی شده است.

در مراسم افتتاح این طرحها نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و جمعی از مسوولان این شهرستان حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :