کد خبر : 65044
تاریخ انتشار : ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 524 بازدید

خدارحم بابایی مدیر جدید ارشاد دلفان شد

  به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، طی مراسمی با حضور مجید سوری معاون مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خدارخم بابایی به عنوان مدیر جدید اداره فرهنگ و ارشاد دلفان معرفی شد. این مراسم با حضور مجید سوری معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و کارمندان […]

13931206000523_PhotoA

 

به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، طی مراسمی با حضور مجید سوری معاون مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خدارخم بابایی به عنوان مدیر جدید اداره فرهنگ و ارشاد دلفان معرفی شد.
این مراسم با حضور مجید سوری معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و کارمندان اداره ارشاد و جمعی از هنرمندان شهرستان در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی نورآباد برگزار شد.
مجید سوری معاون مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضمن آرزوی موفقیت و بهروزی برای مدیر جدید از وی خواست تا با پرهیز از سیاسی کاری از دخالت دادن سیاست در هنر خودداری کند.
خدارحم بابایی مدیر جدید فرهنگ و ارشاد شهرستان دلفان در ادامه ضمن تایید عدم سیاسی کاری و دخالت ندادن سیاست در فرهنگ بر استفاده از همه ظرفیت‌های اداره، کارمندان و هنرمندان این شهرستان، جهت ارتقاء فرهنگ و هنر دلفان تاکید کرد.

وی ضمن تشکر از اعتماد مدیر کل و سایر مسئولان در واگذاری این مسئولیت، بر حمایت از هنرمندان شهرستان، کار فرهنگی و اجرای سیاست‌های وزارت ارشاد و اداره کل ارشاد استان لرستان تاکید کرد.

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

همشهری در گفته :

امیدواریم رایحه تدبیر و امید نیز به ارشاد کوهدشت برسد و مدیری توانا و همسو با دولت دکتر روحانی در این شهرستان منصوب شود

[پاسخ]

آزادی در گفته :

از جناب دکتر حنان درخواست داریم هرچه سریعتر هنرمندان کوهدشت رو از وضعیت راکد و خنثی نجات دهد

[پاسخ]

عاموزای دلفانی در گفته :

واقعا دم مدیر کل گرم که با اون سخنانش در کوهدشت از اصلاح طلبا دفاع کرد

[پاسخ]

محسن دلفانی در گفته :

جناب آقای حنان مدیر محترم همانطور که مستحضرید مدیران شما که از دولت قبل به یادگار مانده اند شما راقبول ندارند نمونه اش مدیر شهرستان دلفان که در تودیع خود به نا کار آمدی وضعف شما اشاره کرد با این اوضا ع واحوال چرا تغییرات مدیران شهرستان را شروع نمی کنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :