کد خبر : 65090
تاریخ انتشار : ۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 187 بازدید

دکتر عبدی: هیچ کشوری بدون برنامه‎ریزی پیشرفت نمی‌کند

  نماینده مردم خرم‎آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی، احیای سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی را از کارهای پسندیده دولت یازدهم برشمرد.  به گزارش میرملاس به نقل ازایسنا، ایرج عبدی در جمع خبرنگاران درباره تاثیر سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور در مدیریت منابع و فعالیت‎های دولتی اظهار کرد: این موضوع به شکل طرح هم […]

1432493_670

 

نماینده مردم خرم‎آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی، احیای سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی را از کارهای پسندیده دولت یازدهم برشمرد.

 به گزارش میرملاس به نقل ازایسنا، ایرج عبدی در جمع خبرنگاران درباره تاثیر سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور در مدیریت منابع و فعالیت‎های دولتی اظهار کرد: این موضوع به شکل طرح هم مطرح شده بود و نمایندگان به کلیت آن رای دادند. پس از ارجاع به شورای نگهبان هم این شورا برخی از بندهای آن را حذف کرد اما به دلیل این‌که در اختیارات رئیس جمهور است و یکی از وعده‎های دکتر روحانی بود و نیز ضرورت وجود این سازمان، در نتیجه دستور احیای آن صادر شد که از کارهای پسندیده دولت یازدهم است.

 وی تأکید کرد: با توجه به محدودیت منابع در کشور ضرورت دارد که ما این منابع را به بهترین شکل ممکن هزینه کنیم. این سازمان نیز همین وظیفه را دارد و منابع موجود را با توجه به مخارج و هزینه‎ها و توسعه همه جانبه کشور با توجه به توانمندی‎ها برآورد می‌کند.

 وی خاطرنشان کرد: هیچ کاری بدون برنامه به جایی نمی‎رسد و هیچ کشوری هم بدون برنامه‎ریزی نمی‎تواند مراحل پیشرفت و ترقی را پشت سر بگذارد. از همین رو اگر سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی به وظیفه اصلی خود که همان برنامه‎ریزی برای اداره بهتر کشور است، عمل کند می‎توان به افزایش بهره‎وری در کشور امیدوار بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمد در گفته :

درود برشما…. بالاخره مردم به چه نماینده ای باید بگن خوب؟ افزایش اعتبار عمرانی از357 به هزار میلیارد کمه؟ ی نماینده دیگه چه کار باید بکنه؟

[پاسخ]

آقای عبدی شما برای پیشرفت لرستان برنامه ریزی کردید ؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :