کد خبر : 65093
تاریخ انتشار : ۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 199 بازدید

استاندار :‌ 758 میلیارد تومان امسال به لرستان اختصاص یافته است

  استاندار لرستان گفت: سال 93 برای استان لرستان یک سال خوبی بوده و تاکنون 758 میلیارد تومان اعتبار به استان لرستان اختصاص یافته است.  به گزارش میرملاس،‌ هوشنگ بازوند ظهر امروز در حاشیه جلسه توسعه برنامه‌ریزی و توسعه لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموع اعتبارات عمرانی از طریق استانی و ملی استانی شده، […]

IMG_23041

 

استاندار لرستان گفت: سال 93 برای استان لرستان یک سال خوبی بوده و تاکنون 758 میلیارد تومان اعتبار به استان لرستان اختصاص یافته است. 

به گزارش میرملاس،‌ هوشنگ بازوند ظهر امروز در حاشیه جلسه توسعه برنامه‌ریزی و توسعه لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموع اعتبارات عمرانی از طریق استانی و ملی استانی شده، ستاد حوادث، ماده 10 و 12 در سال جاری 593 میلیارد تومان بوده که تا کنون 472 میلیارد تومان آن جذب شده است. استاندار لرستان تصریح کرد:‌ سال گذشته اعتبارات عمرانی لرستان 375 میلیارد تومان بوده که این رقم امسال افزایش چشمگیری داشته است. بازوند خاطر نشان کرد: در مجموع دولت در سال 93 در بخش عمرانی و پروژه‌های ملی غیرمشارکتی حدود یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای لرستان در نظر گرفته که تا کنون 758 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است که امیدواریم تا پایان سال مابقی این مبلغ تخصیص یابد. استاندار لرستان در ادامه از همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شخص دکتر روحانی و هیئت دولت به خاطر اختصاص این اعتبار به لرستان تقدیر کرد و گفت: در بخشی از اعتبارات لرستان شاهد تخصیص 100 درصدی بوده‌ایم که جای تشکر و تقدیر از دولت تدبیر و امید دارد. بازوند یادآور شد:‌ در بحث اعتبارات ملی‌ شده استان امسال شاهد تخصیص 100 درصدی اعتبارات به استان لرستان بوده‌ایم و باید گفت سال 93 در استان لرستان یک سال پرخیر و برکت بوده و در بحث تخصیص اعتبارات و جذب آنها شاهد افزایش چشمگیری نسبت به سال گذشته بوده‌ایم که جای تقدیر و تشکر از همه مدیرانی که پای کار بوده‌اند را داریم. لازم به ذکر است در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه لرستان امروز طرح مدیریت منطقه حفاظت شده اشتران‌کوه مطرح شد که به تصویب اعضای کار گروه نرسید و به جلسه دیگر موکول شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حمیدآزادبخت در گفته :

حكايت های مدیریتی

«دوباره شروع مي كنم»
………………………………………………………………………………………………………….

از «فورد» ميلياردر معروف آمريكايي و صاحب يكي از بزرگترين كارخانه هاي سازنده انواع اتومبيل در آمريكا پرسيدند: «اگر شما فردا صبح از خواب بيدار شويد و ببينيد تمام ثروت خود را از دست داده ايد و ديگر چيزي در بساط نداريد، چه مي كنيد؟»
فورد پاسخ داد: «دوباره يكي از نيازهاي اصلي مردم را شناسايي مي كنم و با كار و كوشش، آن خدمت را با كيفيت و ارزان به مردم ارائه مي دهم و مطمئن باشيد بعد از پنج سال دوباره فورد امروز خواهم بود.»

كليدواژه‌ها اعتماد به نفس ؛ تلاش ؛ ثروت ؛ كسب و كار ؛ هدف
…………………………………………………………………………………………………….

همت بلند دار كه مردان روزگار از همت بلند به جايي رسيده اند

[پاسخ]

سید احمد ابراهیمی در گفته :

خلاصه ای از بودجه اولیه 94 استان لرستان:
الزامات قانوني اعتبارات تملك دارايي هاي سرمايه اي استان لرستان 76 میلیارد تومان.( که شامل آسفالت راههاي
روستايي فاقد آسفالت 2 میلیارد و 700 هزار تومان،توسعه ،مساجد،مصلاها و بقاع متبركه 3 میلیارد 500 میلیون تومان، ساماندهي گلزار شهدا 1 میلیارد و 200 میلیون تومان، حوزه هاي علميه و مراكز خدمات حوزه ها حدودآ 2 ملیارد تومان .زير ساخت شهركها و نواحي صنعتي(آب، برق، گاز) 1 میلیارد و 400میلیون و …….).
از استاندارد محترم تقاضامندیم که ریز مخارج و مصارف بودجه استان هر سال را اعلام کنند و در پایان سال مردم خودشان قضاوت خواهند کرد.

[پاسخ]

آشنا در گفته :

آقای استاندار به فرماندار کوهدشت بفرما که بخشداران با دولت تدبیر نیستند .بابا نیستند دیگه

[پاسخ]

به به

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :