کد خبر : 65218
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 649 بازدید

کورانی فر :‌ پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری لرستان فروردین سال آینده بکارگیری می شوند

      معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری لرستان گفت: حکم پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری فروردین ماه سال آینده ابلاغ و این افراد در ادارات استان بکار گیری میشوند. به گزارش میرملاس ؛ علی کورانی فر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: افرادی که تحت عنوان آزمون استخدامی استانداری لرستان […]

 

_MG_1891

 

 

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری لرستان گفت: حکم پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری فروردین ماه سال آینده ابلاغ و این افراد در ادارات استان بکار گیری میشوند.

به گزارش میرملاس ؛ علی کورانی فر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: افرادی که تحت عنوان آزمون استخدامی استانداری لرستان پذیرفته شده اند از فروردین ماه سال آینده به طور رسمی کارمند دولت محسوب می شوند.

وی اظهار داشت: محل تامین منابع مالی در این خصوص استانی و ملی بوده که در بودجه سال 94 پیش بینی شده و تلاش می شود حکم این افراد از اول فروردین ابلاغ شود.

وی ادامه داد: پذیرفته شدگان آزمون کتبی در حال حاضر مراحل پایانی گزینش، ارسال فرم شاغل شاغل و سایر مقدمات اداری را پشت سر می گذارند و انتظار می رود حضور این افراد در ادارات استان موجب افزایش بهره وری و ارتقا خدمات دستگاههای اجرایی استان شود.

کورانی فر تصریح کرد: حدود دو سال گذشته آزمون استخدامی استانداری لرستان با بیش از 10 هزار داوطلب برگزار شد که در نهایت یکهزار نفر از این افراد سال آینده بکارگیری خواهند شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

گراوند در گفته :

با سپاس از پیگیری های جسورانه جناب آقای کورانی فر
درود بر شما

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با سلام.من بعنوان یک شهروند لرستانی از تلاشهای مستمر آقای کورانی فر جهت به نتیجه رساندن این آزمون استخدامی استانداری لرستان کمال تشکر را دارم.واقعا تو کوهدشت ما ،جای همچین افرادی خالیه و ما جهت توسعه و تعالی شهرمان به امثال ایشان نیاز داریم

[پاسخ]

دانشگاهی در گفته :

سلام
و درود خدا بر خدمت گزاران پاک میهن ام

[پاسخ]

بیکار در گفته :

نمیدانم چرا برا انتخابات اینده جلو نیامد

[پاسخ]

بازوند در گفته :

خدا کنه این بار محقق شه.خسته شدیم از بس وعده از آینده شنیدیم

[پاسخ]

درود بر تو مرد پاک و بی ادعا

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :