کد خبر : 65281
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 293 بازدید

رئيس كميسيون حقوقي و قضایي مجلس: اروپايي‌ها از تحريم‌هاي ايران آسيب‌هاي زیادی متحمل شده‌اند

    رئيس كميسيون حقوقي و قضایي مجلس شوراي اسلامي معتقد است که اگر ایران محصولات نفتی و گازی را به اتحادیه اروپا نفروشد، آسیب‎های زیادی به آنها وارد می‎شود.  الهیار ملکشاهی در جمع خبرنگاران گفت: ايران بزرگ‌ترين ذخائر گازي دنيا را دارد، اين سرمايه در داخل كشور استفاده شده و به برخي از كشورهاي […]

ملکشاهی-2

 

 

رئيس كميسيون حقوقي و قضایي مجلس شوراي اسلامي معتقد است که اگر ایران محصولات نفتی و گازی را به اتحادیه اروپا نفروشد، آسیب‎های زیادی به آنها وارد می‎شود.

 الهیار ملکشاهی در جمع خبرنگاران گفت: ايران بزرگ‌ترين ذخائر گازي دنيا را دارد، اين سرمايه در داخل كشور استفاده شده و به برخي از كشورهاي ديگر هم فروخته مي‌شود.

وی اضافه کرد: اين در حاليست كشورهاي اروپايي از محصولات توليد كرده يا خدماتي كه دارند و مورد نياز كشور ماست به عنوان ابزار تحريم عليه ايران استفاده مي‌كنند.

ملکشاهی تأکید کرد: ما هم مي‌توانيم از ابزاري كه در دست داريم عليه اروپايي‌ها استفاده كنيم. يعني محصولات نفتي و گازي را به اتحاديه اروپا نفروشيم و محدوديت‌هايي را براي آنها قائل شويم كه مي‌تواند آسيب بسياري به آنها وارد كند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته خود اروپايي‌ها در حال حاضر به‎علت تحريم‌هاي ايران آسيب‌هاي اقتصادي بسياري نيز متحمل شده‌، چراكه يكي از بازارهاي مهم خود را از دست داده‌اند.

وی یادآور شد: به طور كلي ما نيز مي‌توانيم از ابزار در اختيار خود براي غرب استفاده كنيم./ایسنا

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :