کد خبر : 65334
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 155 بازدید

نماینده مردم کوهدشت در مجلس: لرستان نیازمند تخصیص بخشی از اعتبارات ملی برای مقابله با ریزگردها است

  نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت: لرستان نیازمند تخصیص بخشی از اعتبارات ملی برای مقابله با ریزگردها است. به گزارش میرملاس، الهیار ملکشاهی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اشاره به میزان بالای آلودگی هوا در شهرستان‎های لرستان، افزود: وضع ذرات معلق در هوای پلدختر، خرم‎آباد و کوهدشت در برخی […]

 

38681t

نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت: لرستان نیازمند تخصیص بخشی از اعتبارات ملی برای مقابله با ریزگردها است.

به گزارش میرملاس، الهیار ملکشاهی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اشاره به میزان بالای آلودگی هوا در شهرستان‎های لرستان، افزود: وضع ذرات معلق در هوای پلدختر، خرم‎آباد و کوهدشت در برخی از روزها به 12.5 بر ابر حد مجاز رسیده و هوای این شهرستان‎ها وضعیت بسیار خطرناکی دارد.

وی با یادآوری اینکه غلظت ریزگردها در سال گذشته نیز خسارت بسیاری بر لرستان بخصوص محیط زیست و محصولات کشاورزی وارد کرد، بیان کرد: باید از اعتبارات تخصیصی به بحث ریزگردها به لرستان نیز اعتبار تعلق گیرد چراکه وضعیت هوای برخی از شهرهای این استان بسیار خطرناک است..

این مقام مسئول ادامه داد: جوسازی‎های مربوط به بحث ریزگردها نباید توجه مسئولین را تنها به خوزستان معطوف کنند؛ مسئولین نباید نسبت به اوضاع هوای نابسامان لرستان بی‌تفاوت باشند بلکه باید از اعتبارات ملی جهت مقابله با ریزگردها، بخی به لرستان تخصیص داده شود.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :