کد خبر : 65341
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 54 بازدید

تأکید استاندار لرستان بر اجرای برنامه‎های ویژه‎ی روز شهید

  نماینده عالی دولت در لرستان بر برگزاری هرچه بهتر برنامه‎های روز شهید در این استان تأکید کرد. هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 22 اسفند به نام روز شهید نام‌گذاری شده که از طرف بنیاد شهید استان برای دستگاه‎های مختلف برنامه و تکالیفی مشخص شده است. وی تأکید کرد: انتظار ما از دستگاه‎های […]

38863t

 

نماینده عالی دولت در لرستان بر برگزاری هرچه بهتر برنامه‎های روز شهید در این استان تأکید کرد.

هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 22 اسفند به نام روز شهید نام‌گذاری شده که از طرف بنیاد شهید استان برای دستگاه‎های مختلف برنامه و تکالیفی مشخص شده است.

وی تأکید کرد: انتظار ما از دستگاه‎های مختلف این است که به صورت ویژه برنامه‎های این روز را اجرا کنند.

بازوند ادامه داد: لازم است به این مناسبت هر یک از مدیران با پنج خانواده شهید دیدار کند، چراکه ایثار و شهادت از دستاوردهای انقلاب و از یادگارهای امام راحل است.

استاندار لرستان تصریح کرد: شهدا سرمایه‌های باارزش برای کشور هستند و ما باید به این سرمایه‌ها افتخار کنیم، چون فرهنگ ایثار و شهادت در دوران انقلاب و دوران دفاع مقدس نقش خود را به‎خوبی نشان داد.

وی با بیان اینکه این روز باید به صورت ویژه در دانشگاه‎ها مورد توجه قرار گیرد، گفت: اساتید دانشگاه‌ها در جمع دانشجویان لحظاتی از وقت کلاس را به صحبت کردن در رابطه با شهدا و فداکاری‎های آنان اختصاص دهند./ایسنا

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :