کد خبر : 65396
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 252 بازدید

معاون جدید امور عمرانی استانداری لرستان : پروژه مسکن مهر پلدختر تصمیم نادرست دولت گذشته است

    معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت:پروژه مسکن مهر پلدختر تصمیم نادرستی بود که در دولت گذشته گرفته شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا در پلدختر ‘محمد اصلانی’ روز یکشنبه در جلسه شورای مسکن مهر شهرستان پلدختر افزود: عدم نصب آسانسور در مسکن مهر پلدختر با وجود ساختمان های چهار طبقه […]

81532998-6320824

 

 

معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت:پروژه مسکن مهر پلدختر تصمیم نادرستی بود که در دولت گذشته گرفته شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا در پلدختر ‘محمد اصلانی’ روز یکشنبه در جلسه شورای مسکن مهر شهرستان پلدختر افزود: عدم نصب آسانسور در مسکن مهر پلدختر با وجود ساختمان های چهار طبقه رفت و آمد و بالا و پایین آمدن از پله ها مردم را با مشکلات زیادی مواجه می سازد.

وی تصریح کرد: این تصمیم غیر کارشناسی و بدون تعهدی بود که دولت احمدی نژاد صورت گرفت که این تنها در این بخش نبوده بلکه در سایر بخش ها نیز چنین اتفاقاتی صورت گرفته است.

وی نصب آسانسور را از ضروریات مسکن مهر پلدختر دانست و گفت: مردم این شهرستان می خواهند سال ها برای زندگی کردن از این واحدها استفاده کنند که با این شرایط و موقعیتت ایجاد شده با مشکلات فراوانی روبرو خواهند شد.

اصلانی افزود: عدم رعایت اصول علمی و کارشناسی در ساخت واحدهای مسکن مهر پلدختر موجب شده که مردم رغبتی به سکونت در این واحدها نداشته باشند.

وی تصریح کرد: طرح مسکن مهر پلدختر در زمین به مساحت 5.6 هکتار دارای 624 واحد مسکونی در قالب 10 بلوک هشت واحدی است که 128 واحد آن مربوط به مددجویان بهزیستی است .

وی افزود: عدم نصب آسانسور مشکلات را برای مددجویان بهزیستی سخت تر و دو چندان کرده است.

معاون جدید امور عمرانی استانداری لرستان ،عدم طراحی آسانسور را مهمترین مشکل مسکن مهر پلدختر عنوان کرد و گفت: بخشی از واحدهای مسکن مهر مربوط به مددجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی است که رفت و آمد برای آنها در این واحدها با مشکلات مضاعفی مواجه می سازد که نصب آسانسور در مسکن مهر پلدختر را الزامی کرده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کارشناس استانداری در گفته :

این افاضات در حد و اندازه آقاص اصلانی نیست همین پروژه ای که در پلدختر ایشان در خصوص آن اظهار نظر کرده اند توسط آقای بازوند در زمان معاونت عمرانی استانداری آن را در کمیسیون ماده 5 تغییر کاربری داده اند

[پاسخ]

ای دنیا که روزی مرا خواهی کشت تو شاهد باش که همین آقایان روزی در دولت احمدی نژاد مسئولیت داشته ومدیر بوده اند

[پاسخ]

عباس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۷ اسفند , ۱۳۹۳ ۱۵:۲۷:

درود خدا بر شرفت حرف دل را زده ای

[پاسخ]

کارشناس عمران در گفته :

واقعا یادمون رفته پس از نابسامانی که دولت احمدی نژاد در تخش مسکن در سال 84 ایجاد کرد برای جبران عملکرد اشتباهش با سرعت زیاد بدون هیچ کارشناسی و با مکان یابی های غلط (بعنوان مثال مسکن مهر کمالوند و پلدختر و …) و آپارتمان سازی که مناسب فرهنگ لرستان نبود برا کل کشور یک نسخه واحدی پیچید که مشکلات عدیده آن مثل تامین روبناها و زیربناها و …. گریبان گیر این دولت شده!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

يعني اشتباه كرده گفته چرا ساختمان مسكن مهر كيفيت نداره ، پول اين مسكن مهر از جيب مردم ضعيف پرداخت شده ، چرا بايد ساختمان با اين كيفيت
پايين تحويل مردم بشه ، جناب اقاي كارشناس استانداري كاش شما قضاوت درست انجام بدهيد ، بايد قبول كرد عمر اين ساختمان ها به پانزده سال هم
نمي رسه . خسته نباشيد به معاون فعال و زحمتكش عمراني

[پاسخ]

جواب كارشناس استانداري در گفته :

كارشناس عزيز شما كاملاً درست ميفرمايي ، خيليم كار خوبي كردن كه اسانسور نذاشتن ، پاركينگ هم احتياج نداره ، كيفيت ساخت هم عاليه
خدا سايه شما كارشناس خبره و دولت خدمتگذار رو از سر ما كم نكنه . افرين و احسنت به دولت احمدي نژاد با مسكن مهري كه ساخت
اسانسور خودش دشمن سلامتيه ، تا پله هست اسانسور چرا ! تا كوچه هست پاركينگ چرا !
منتظر نظرات بعدي كارشناس عزيز هستيم

[پاسخ]

متاسفم برای آقای معاون عمرانی استاندار/ایشان بگوید تابحال چکار کرده است درطول دوران احمدی نژاد قیمت زمین ومسکن ثابت ماند وجوانان زیادی ازدواج کردند وصاحب خانه شدند.ولی الان چی؟استاندار محترم بر سخنان تخریبی برخی معاونین نظارت بیشتری بکند.

[پاسخ]

بهرام نجفي در گفته :

علي اقا فك كنم يكم از بازار بي خبري ! اوج بالا رفتن قيمت زمين و مسكن در دولت نهم و دهم بوده !
تو اين هشت سال شاهد تورم بسيار بالايي رو ي زمين و مسكن بوديم ، چرا ما بايد واقعيت ها رو كتمان
كنيم ، اخه پروژه اي كه براي بهزيستي و معلولان هستش چرا نبايد اسانسور داشته باشه .

[پاسخ]

درود بر معاون عمراني صادق و زحمتكش .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :