کد خبر : 65415
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 288 بازدید

مقایسه سد های لرستان و خوزستان

                            

سدهای در دست مطالعه خوزستان

 

 

سدهای بهره برداری شده خوزستان سدهای در دست ساخت خوزستان  

 

 

 

ساخت لرستان

 

 

سدهای بهره برداری شده لرستان

 

 

 

سدهای در دست مطالعه لرستان

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

همشهری در گفته :

با سلام و تشکر از زحمات شما هم ولایتی های عزیز.
کاش مسئولین استان کمی توجه کنند و به فکر چاره ایی منطقی باشند.نه اینکه خدایی ناکرده فکرهای سیاسی بکنند و موضع انفعالی یا تدافعی بگیرند و یا بی پولی را بهانه کم کاری بکنند.
ما جمعی از دانشجویان و مهندسین و دکتراهای استان حدود 7 سال قبل نیز از دولت و مسئولین مطالباتی را مطرح کردیم و الحمدلله تمام رسانه های استان و سایت ها و وبلاگ ها و مسئولین و نماینگان استان نیز مردانه حمایت کردند و نتیجه آن نیز در جداول بالا مشخص است: 10 سد در حال ساخت و 31 سد در دست مطالعه.
که این نشان از عزم و اراده و پیگیری مسئولین و نخبگان لرستان است ، که اگر بیدار شوند و خیز بردارند ،خیز 10 گام بر می دارند. البته دیر خیز هستیم اما وقتی هم بیدارشوند و خیز بردارند از همه استانها با غیرت تر و همت تر و با عرضه تر هستند.

[پاسخ]

البته برخی از این سدها طرح ملی است و بخاطر برق است که ما می توانیم از ظرفیت گردشگری آن سدها استفاده کنیم.

[پاسخ]

سلام بر سردار سازندگی لرستان که با بررسی کل استان و تهیه گزارش 100 سد نهضت سد سازی در لرستان به راه انداخت به گفته مدیران بعد از آقای مهندس توکلی نقل قول” اگر ما بتوانیم سد های که آقای توکلی شروع کرده را به بهره برداری برسانیم خیلی هنر کرده ایم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام بردارابراهیمی می دونم خیلی زحمت کشیدی ولی چه مقایسه ای خوزستان با رودهای(اروند،بهمن شیر،دز،جراحی،زهره،شاوور،کارون،کرخه)که من فقط اسم تعدادکمی رونوشتم باما یکی می دونی این مقایسه برا عوام و به به و چه چه بدنیست انتظارنداشته باش چاهی که از خودش آب نداره از بالا پرش کنن

[پاسخ]

ناشناس پسر خوب ، ولیک خالی می بندی ها!
عمده آب ، از کرخه کارون ودز مگه نیست. ای آخر جغرافی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :