کد خبر : 65771
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 446 بازدید

دکتر عبدی خبر داد : نامه 110 نماینده در حمایت از علی مطهری

    به گزارش میرملاس ؛ نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: 110 نماینده مجلس در نامه ای به رییس قوه قضاییه ضمن حمایت از علی مطهری نماینده مردم تهران، خواهان برخورد با اقدامات خودسرانه شده اند. ایرج عبدی گفت و گو با ایرنا، با تاکید بر این که امضاهای این نامه […]

 26559_orig

 

به گزارش میرملاس ؛ نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: 110 نماینده مجلس در نامه ای به رییس قوه قضاییه ضمن حمایت از علی مطهری نماینده مردم تهران، خواهان برخورد با اقدامات خودسرانه شده اند.

ایرج عبدی گفت و گو با ایرنا، با تاکید بر این که امضاهای این نامه در حال افزایش است، افزود: ما در این نامه از رییس قوه قضاییه خواسته ایم با کسانی که در جامعه بی نظمی ایجاد می کنند و یا افرادی که دست به اقدامات خودسرانه می زنند، برخورد کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: قوه قضاییه در این راستا با عاملان اقدامات خودسرانه برخورد جدی کند.

نامه نمایندگان مجلس در حمایت از علی مطهری مربوط به حمله عوامل خود سر در روز دوشنبه هفته گذشته به وی است که برای سخنرانی به دانشگاه شیراز دعوت شده بود.

 

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سورنا در گفته :

مطهری’امیرکبیر زمان است

[پاسخ]

علی عبدی در گفته :

سلام و درود خدا بر اقای مطهری و حامیانش . افراطی گری باعث تنش و التهاب جامعه می گردد همه باید اعتدالگرا و قانونمندی را سر لوحه کارقرار داده واز تخریب شخصیت های محبوب دوری پرهیز نمایند .

[پاسخ]

روستايي در گفته :

اگر جلوي اين بي ادبي ها (‌برخورد با كساني كه نگذاشتند فرزند يادگار امام در بروجرد و فرزند شهيد مطهري در شيراز ايراد سخن نكنند ) گرفته نشود فردا نيز خداي ناكرده اين كار به يك روند عادي بدل شده و به ساير بزرگان نظام توهين خواهد شد .

[پاسخ]

کر لر در گفته :

جناب آقای دکتر عبدی,شما هم مطهری لرستانید.ما مردم لرستان به داشتن نماینده ای همچون جنابعالی افتخار می کنیم و از شما (مجلس)ودولت تدبیر و امید می خواهیم که برای برچیدن این گونه اقدامات خودسرانه وشناسایی پشتیبانان آنها تدبیری بیاندیشید.

[پاسخ]

با اینکه انتقادات فراوانی به آقای مطهری دارم ، ولی این اقدام هنجار شکن و بدور از مدنیت را که توسط عده ای هوچی انجام شده قویا محکوم می نمایم .

[پاسخ]

مسعود در گفته :

جناب دکتر عبدی
تبریک میگم بخاطر خبری که از اینهمه کار عمرانی دادی …ممنونیم

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

اگر اين 110 نماينده توانستند همه ي عوامل آشكار و پشت پرده ي اين اقدام را مشخص و به قوه ي قضاييه معرفي و بر محاكمه ي آنها نظارت كنند، آن وقت ميشود گفت واقعاً نماينده اند. اگر نه، …

[پاسخ]

رحیمی اصل در گفته :

دردود وتشکر جناب اقای دکتر عبدی

[پاسخ]

من بعنوان كسي كه به دكترعبدي راى دادم بخاطرنقش ايشون درابقا مديران كل احمدي نژادی واقعا پشیمونم شنیدم که مدیران تامین اجتماعی وبهزیستی را ایشان نگه داشته

[پاسخ]

م فلاح در گفته :

این حداقل کاری است که نمایندگان برای صیانت از آزادی بیان می توانند بکنند وقتی شخصی مانند دکتر مطهری نمی تواند عقایدش را بیان کند چطور می توان به توسعه سیاسی امید وار بود قوه قضاییه باید به جد با مسببین برخورد کند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :