کد خبر : 65775
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 443 بازدید

تقدير آموزش و پرورش استان از 13 رسانه برتر لرستان كه نگاه مادي به اطلاع‌رساني نداشتند+ اسامي

    در نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اصحاب رسانه از تعدادی از مدیران خبرگزاری ها و پایگاههای تحلیلی استان که در انعکاس اخبار و رویدادهای آموزش و پرورش فعالیت چشمگیری داشتند ،تجلیل شد. رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان  گفت : خبرگزاری ها و پایگاههای تحلیلی […]

P1380484

 

 

در نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اصحاب رسانه از تعدادی از مدیران خبرگزاری ها و پایگاههای تحلیلی استان که در انعکاس اخبار و رویدادهای آموزش و پرورش فعالیت چشمگیری داشتند ،تجلیل شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان  گفت : خبرگزاری ها و پایگاههای تحلیلی به عنوان یکی از کانونهای مهم ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده ای در افزایش آگاهی های عمومی جامعه و فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی بر عهده دارند . علی قربانی با تقدیر از اصحاب رسانه ،نشریات و مطبوعات استانی گفت : در این نشست از تعدادی از مدیران خبرگزاری ها و پایگاههای تحلیلی که نقش پررنگ تری در انعکاس اخبار حوزه تعلیم و تربیت دارند تجلیل می شود .

گفتنی است در این نشست از صدیقه حسینی (مهر ) الهیار محمودی (فارس )  صفدر علیدوستی (ایرنا )  امین آزادبخت مدیر مسئول ( میرملاس  ) ابراهیم شریفی (ایسنا )  شهرام شرفی (هومیان نیوز ) رضا جایدری  از ( یافته ) فاطمه کردعلیوند (موج )  فیروز اسماعیلی (کاسیت ) محمود داودی نژاد (برنا )  مهناز عالی نژادیان (ایکنا ) مصطقی مطلوبی (تسنیم )  و مهدی دوست محمدی (کشکان ) تجلیل شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خبرنگار در گفته :

ضمن تبریک وخسته نباشید به خبرنگاران فوق -فقط یادتان باشد که متولیان شما را دور نزنند وباعث شوداز بیان مشکلات معلمان کوتاه بیاییدوخدارا ناظر براعمال بدانید .هدیه اندک دنیوی شما را از بیان حقایق محروم نکند!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :