کد خبر : 65962
تاریخ انتشار : ۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 245 بازدید

استاندار لرستان از بیماران بستری در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد عیادت کرد

  استاندار لرستان روز یکشنبه از بیماران بستری در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد عیادت کرد. به گزارش میرملاس به نقل ازایرنا، در این باز دید استاندار لرستان به همراه معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با عیادت از بیماران بستری شده در بخش های مختلف از خداوند منان شفای عاجل و سلامتی را خواهان شد. […]

 

81548659-6348674

استاندار لرستان روز یکشنبه از بیماران بستری در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد عیادت کرد.

به گزارش میرملاس به نقل ازایرنا، در این باز دید استاندار لرستان به همراه معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با عیادت از بیماران بستری شده در بخش های مختلف از خداوند منان شفای عاجل و سلامتی را خواهان شد.

هوشنگ بازوند با حضوربر بالین بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان شهید رحیمی و اهدای گل و شیرینی و تبریک سال نو به بیماران وخانواده های آنان دلگرمی خاصی بخشید.

استاندار لرستان ضمن تبریک سال نو به پرستاران و کارکنان بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد با اهداء شاخه های گل از زحمات شبانه روزی آن ها در خدمت رسانی و سعه صدر آنان در پرستاری از بیماران تقدیر و تشکر کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز ضمن تشکر از حضور استاندار لرستان به اقدامات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی استان اشاره نموده وچگونگی روند ارائه خدمات درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان را در ایام نوروز به اطلاع استاندار لرستان رساند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کارگر اب و فاضلاب شهری در گفته :

انتظار ما از استاندار محترم این است که از شرکت اب و فاضلاب استان هم سرکشی داشته باشند و پای درد و دل کارشناسان بنشینند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :