کد خبر : 65968
تاریخ انتشار : ۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 216 بازدید

استاندار: 70 درصد از سرمایه‎گذاران بخش خصوصی وارد لرستان شده‌اند

  استاندار لرستان گفت: 70 درصد از سرمایه‎گذاران بخش خصوصی وارد استان شده و شروع به‎کار کرده‎اند و این مرهون تلاش‎ها و اقدامات نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت در استان است.  به گزارش میرملاس به نقل ایسنا، هوشنگ بازوند در دیدار فرمانده انتظامی لرستان با تبریک سال جدید به خانواده بزرگ نیروی انتظامی با […]

139309240950465274294033

 

استاندار لرستان گفت: 70 درصد از سرمایه‎گذاران بخش خصوصی وارد استان شده و شروع به‎کار کرده‎اند و این مرهون تلاش‎ها و اقدامات نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت در استان است.

 به گزارش میرملاس به نقل ایسنا، هوشنگ بازوند در دیدار فرمانده انتظامی لرستان با تبریک سال جدید به خانواده بزرگ نیروی انتظامی با اشاره به تلاش‎های نیروی انتظامی در برقراری امنیت مطلوب، افزود: با تلاش نیروی انتظامی بستر سرمایه‎گذاری و توسعه اقتصادی در استان فراهم شده است.

 وی افزود: نیروی انتظامی استان انصافا برای ایجاد امنیت زحمات زیادی متحمل شده است که جای تقدیر و تشکر دارد، تحقق این امر موجب شده امنیت لرستان در بیرون از استان نیز نمود خوبی به همراه داشته باشد.

 وی اظهار کرد: کلیه دستگاه‎ها و مسئولان چنان‎چه به دنبال منافع جامعه و مردم باشند قطعا آن دستگاه در کار خود موفق بوده است.

 فرمانده انتظامی لرستان نیز در این دیدار خاطرنشان کرد: نقش نیروی انتظامی در جذب سرمایه‎گذار در استان ستودنی است.

 سردار محمد قنبری در دیدار با استاندار لرستان ضمن ارائه گزارش عملکرد یک‎ساله این فرماندهی از کاهش 34 درصدی جرایم در سال گذشته خبر داد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :