کد خبر : 66133
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 195 بازدید

شاهرخی : وضعيت امنيتي در لرستان مطلوب است

  معاون سياسي امنيتي استاندار لرستان  گفت : الحمدالله وضعيت امنيتي ايام تعطيلات نوروزي به پاس زحمات شبانه روزي شوراي تامين به خصوص فرماندهي انتظامي استان مطلوب و رضايت بخش است. به گزارش میرملاس  ، “سيد سعيد شاهرخي ” با تبريك سال نو به هم استاني ها و ابراز رضايت از وضعيت امنيتي مطلوب در […]

 

معاون سياسي امنيتي استاندار لرستان  گفت : الحمدالله وضعيت امنيتي ايام تعطيلات نوروزي به پاس زحمات شبانه روزي شوراي تامين به خصوص فرماندهي انتظامي استان مطلوب و رضايت بخش است.

به گزارش میرملاس  ، “سيد سعيد شاهرخي ” با تبريك سال نو به هم استاني ها و ابراز رضايت از وضعيت امنيتي مطلوب در استان ، اين امنيت را مرهون تلاش و ايثارگري شوراي تامين به خصوص فرماندهي انتظامي لرستان بر شمرد.

 وي اذعان داشت : در راستاي تامين امنيت در ايام نوروز ، در روزهاي پاياني سال 93 دو مقوله ، يكي امنيت سفرهاي نوروزي و دوم امنيت شهرها و منازل مسكوني مردم با توجه به خالي شدن منازل از سكنه و ضرورت پيگيري سرقت در اين ايام ، اين دو مقوله در دستور كار شوراي تامين و كميسيون هاي زير مجموعه قرار گرفت .

 معاون سياسي امنيتي استاندار لرستان تصريح كرد : در اين خصوص دستورالعمل هايي تهيه و به فرمانداران و دستگاه هاي مرتبط ابلاغ شد و در اين ايام توسط حوزه معاونت سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان نظارت مستمر بر اجراي آن صورت پذيرفت كه تا پايان تعطيلات نوروزي ادامه خواهد داشت.

 “شاهرخي ” از كاهش ملموس آثار وقوع جرايم و افزايش كشفيات در ايام نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان خبر داد و و ضعيت امنيتي لرستان را مطلوب ارزيابي كرد.

 وي در پايان از زحمات اعضاي شوراي تامين ، كميسيون هاي زير مجموعه و به ويژه سردار “محمد قنبري “فرمانده انتظامي استان و مجموعه اين فرماندهي كه تلاش ارزنده اي را در خصوص تامين امنيت در استان داشته اند تقدير كرد و آرزوي موفقيت بيشتر براي آنان در سال جديد از خداوند متعال خواستار شد. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :