کد خبر : 6619
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 307 بازدید

30 رشته دکتری در دانشگاه لرستان راه اندازی شد

به گزارش میرملاس نیوز ؛  معاون آموزشی دانشگاه لرستان از راه اندازی 30 رشته دکتری در این دانشگاه خبر داد. عزت الله قدم پور در حاشیه مراسم اعطای حکم هیئت ممیزه دانشگاه لرستان که با حضور معاون آموزشی وزارت علوم برگزار شد در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه تا سال 89 دانشگاه لرستان 64 […]

به گزارش میرملاس نیوز ؛  معاون آموزشی دانشگاه لرستان از راه اندازی 30 رشته دکتری در این دانشگاه خبر داد.

عزت الله قدم پور در حاشیه مراسم اعطای حکم هیئت ممیزه دانشگاه لرستان که با حضور معاون آموزشی وزارت علوم برگزار شد در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه تا سال 89 دانشگاه لرستان 64 رشته داشت، اظهار داشت: از این تعداد 2 رشته دکتری تخصصی، 19 رشته کارشناسی ارشد و مابقی کارشناسی و کاردانی بودند.

وی با بیان اینکه در دو سال اخیر راه اندازی رشته های دوره دکتری و دوره تحصیلات تکمیلی در دستور کار قرار گرفت، یادآور شد: با اضافه شدن 30 رشته دکتری تخصصی هم اکنون 32 رشته دکتری تخصصی در دانشگاه لرستان وجود دارد.

معاون آموزشی دانشگاه لرستان با تاکید بر اینکه 21 رشته کارشناسی نیز به مجموع رشته های دانشگاه اضافه شده است، افزود: هم اکنون دانشگاه لرستان 147رشته تحصیلی در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دارد.

قدم پور تصریح کرد: دوره های کاردانی در دانشگاه لرستان حذف شده اند و هم اکنون تنها یک رشته کاردانی دامپزشکی را دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در سال تحصیلی آینده 150 نفر در دوره های دکتری تخصصی پذیرش می شوند، اظهار داشت: همچنین بیش از 550 نفر در رشته کارشناسی ارشد و بالغ بر هزار نفر در دوره های کارشناسی پذیرفته خواهند شد.

معاون آموزشی دانشگاه لرستان ادامه داد: در مجموع ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه لرستان برای سال تحصیلی 91-92 با لحاظ کردن چهار مرکز آموزش عالی اقماری 2 هزار و 500 نفر دانشجو است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

پلدختری در گفته :

آفرین بر دکتر قدم پور.ایشان واقعا انسان کاردان و متعهد و متین هستند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :