کد خبر : 66228
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 284 بازدید

18 میلیارد ریال اعتبار احداث مراکز بهداشتی درمانی لرستان تخصیص یافت

    رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در جریان سفر هیات دولت به استان، مصوب شد 18 میلیارد ریال اعتبار به منظور احداث مراکز بهداشتی درمانی به طور کامل تخصیص یابد که این مهم محقق شده است.  دکتر کوروش ساکی  در گفت و گو با  ایرنا افزود: اختصاص مبلغ چهار میلیارد ریال برای احداث […]

 0-(34)

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در جریان سفر هیات دولت به استان، مصوب شد 18 میلیارد ریال اعتبار به منظور احداث مراکز بهداشتی درمانی به طور کامل تخصیص یابد که این مهم محقق شده است.

 دکتر کوروش ساکی  در گفت و گو با  ایرنا افزود: اختصاص مبلغ چهار میلیارد ریال برای احداث مراکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت در اشترینان، اختصاص مبلغ هفت میلیارد ریال برای احداث مرکز بهداشتی درمانی سراب دوره و اختصاص هفت میلیارد ریال برای خانه های بهداشت پلدختر مصوبه سفر بوده که تمامی این اعتبارها به طور 100 درصد تخصیص یافته است.

وی گفت: هم اکنون 624 خانه بهداشت درروستاهای استان فعال است که برای رسیدن به استانداردهای کشوری باید 15 خانه دیگر ایجاد و راه اندازی شود.

وی با بیان اینکه تکمیل بیمارستان جایگزین بیمارستان دورود از مصوبات سفر به لرستان بوده تصریح کرد:این طرح از سال 89 آغاز شده و ظرفیت 206 تخت بستری دارد.

وی ادامه داد: تا پایان سال 90 برای این طرح 17 میلیارد ریال و در سال 93، 30 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی گفت: در جریان سفر دولت به استان 500 میلیون ریال اختصاص یافت که به طور کامل پرداخت شده و هم اکنون پیشرفت کلی طرح 12 درصد است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :