کد خبر : 66245
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 283 بازدید

دکتر عبدی خبر داد : نامه 81 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص وضعیت معیشت معلمان

  سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از نامه 81 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص وضعیت معیشت معلمان خبر داد. به گزارش  میرملاس ، ایرج عبدی افزود: این نامه به امضای 81 نفر از نمایندگان رسیده است که در آن نمایندگان خواستار رسیدگی به وضعیت معیشت معلمان شده اند. نماینده مردم خرم […]

57846_orig_7

 

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از نامه 81 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص وضعیت معیشت معلمان خبر داد.

به گزارش  میرملاس ، ایرج عبدی افزود: این نامه به امضای 81 نفر از نمایندگان رسیده است که در آن نمایندگان خواستار رسیدگی به وضعیت معیشت معلمان شده اند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی  در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به نگرانی های جامعه فرهنگیان و تفاوت حقوقی که بین آنها ایجاد شده است از رئیس جمهور طی نامه ای درخواست شده تا به وضعیت آنها رسیدگی کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: رسیدگی عاجل به وضعیت حقوق فرهنگیان و وضعیت معیشت آنها امری بدیهی است که باید به آن توجه شود؛ با توجه به آنکه فرهنگیان قشر زحمتکش جامعه هستند و تحصن آنها نشان دهنده آن است که نگرانی های زیادی در این خصوص دارند؛ لذا باید رئیس جمهور ورود پیدا کرده و با تشکیل کارگروهی، به این مهم رسیدگی کند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

تفاوت حقوق مابین معلمان و سایر کارکنان بسیار زیاد بوده و از حق مسکن – کارانه- خواروبار و پاداش پایان سال محروم هستیم و این یعنی تبعیض آشکار!

[پاسخ]

علی درگاهیان در گفته :

تفاوت حقوق بین خود فرهنگیان هم زیاد است مثلا تفاوت تطبیق معلوم نیست بر چه معیاریست یا افزایش جدید ساعات موطف با کد 99 شامل 500 امتیاز که حدود یکصد هزلر تومان میشود برای عده ی کثیری لحاظ نشده.

[پاسخ]

علی کرمیان در گفته :

متاسفانه نه تنها تفاوت حقوق بین فرهنگیان با سایر کارمندان دولت زیاد است بلکه دربین فرهنگیان هم یک سری تفاوتها ودوگانگی وجود دار به طوری که در حکم یک فرهنگی تفاوت تطبیق 197000تومان هست ولی تفاوت تطبیق بنده با همان امتیاز که آن همکار بنده دارند 58000تومان می باشد به کارگزینی هم مراجع می کنیم آنها هم توان جواب دادن ندارند یا در بند سایر بیشتر همکاران بلای 150000هزار تومان می گیرن ولی بند وچند نفر دیگه صفر ریال به کارگزینی اعتراض می کنیم جواب درستی نمی دن جوابشان این است که شما قبلا روستا بودید ومحرومیت می گرفتید حالا که در مدارس شهر هستید نه سایر به شما تعلق می گیرد نه محرومیت این چه عدالتییه خدا می دانه

[پاسخ]

محمود مهکی۰ قم در گفته :

دارو داروه

[پاسخ]

با سلام لطفا بازنشستگان فرهنگی را هم فراموش نفرمایید
با تشکر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :