کد خبر : 66245
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 270 بازدید

دکتر عبدی خبر داد : نامه ۸۱ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص وضعیت معیشت معلمان

  سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از نامه ۸۱ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص وضعیت معیشت معلمان خبر داد. به گزارش  میرملاس ، ایرج عبدی افزود: این نامه به امضای ۸۱ نفر از نمایندگان رسیده است که در آن نمایندگان خواستار رسیدگی به وضعیت معیشت معلمان شده اند. نماینده مردم خرم […]

57846_orig_7

 

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از نامه ۸۱ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص وضعیت معیشت معلمان خبر داد.

به گزارش  میرملاس ، ایرج عبدی افزود: این نامه به امضای ۸۱ نفر از نمایندگان رسیده است که در آن نمایندگان خواستار رسیدگی به وضعیت معیشت معلمان شده اند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی  در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به نگرانی های جامعه فرهنگیان و تفاوت حقوقی که بین آنها ایجاد شده است از رئیس جمهور طی نامه ای درخواست شده تا به وضعیت آنها رسیدگی کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: رسیدگی عاجل به وضعیت حقوق فرهنگیان و وضعیت معیشت آنها امری بدیهی است که باید به آن توجه شود؛ با توجه به آنکه فرهنگیان قشر زحمتکش جامعه هستند و تحصن آنها نشان دهنده آن است که نگرانی های زیادی در این خصوص دارند؛ لذا باید رئیس جمهور ورود پیدا کرده و با تشکیل کارگروهی، به این مهم رسیدگی کند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

تفاوت حقوق مابین معلمان و سایر کارکنان بسیار زیاد بوده و از حق مسکن – کارانه- خواروبار و پاداش پایان سال محروم هستیم و این یعنی تبعیض آشکار!

علی درگاهیان در گفته :

تفاوت حقوق بین خود فرهنگیان هم زیاد است مثلا تفاوت تطبیق معلوم نیست بر چه معیاریست یا افزایش جدید ساعات موطف با کد ۹۹ شامل ۵۰۰ امتیاز که حدود یکصد هزلر تومان میشود برای عده ی کثیری لحاظ نشده.

علی کرمیان در گفته :

متاسفانه نه تنها تفاوت حقوق بین فرهنگیان با سایر کارمندان دولت زیاد است بلکه دربین فرهنگیان هم یک سری تفاوتها ودوگانگی وجود دار به طوری که در حکم یک فرهنگی تفاوت تطبیق ۱۹۷۰۰۰تومان هست ولی تفاوت تطبیق بنده با همان امتیاز که آن همکار بنده دارند ۵۸۰۰۰تومان می باشد به کارگزینی هم مراجع می کنیم آنها هم توان جواب دادن ندارند یا در بند سایر بیشتر همکاران بلای ۱۵۰۰۰۰هزار تومان می گیرن ولی بند وچند نفر دیگه صفر ریال به کارگزینی اعتراض می کنیم جواب درستی نمی دن جوابشان این است که شما قبلا روستا بودید ومحرومیت می گرفتید حالا که در مدارس شهر هستید نه سایر به شما تعلق می گیرد نه محرومیت این چه عدالتییه خدا می دانه

محمود مهکی۰ قم در گفته :

دارو داروه

با سلام لطفا بازنشستگان فرهنگی را هم فراموش نفرمایید
با تشکر

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :