کد خبر : 66370
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 79 بازدید

استاندار : ۱۰۰ فرصت شغلی با بهره‌برداری از ایستگاه پمپاژ پلدختر ایجاد می‌شود

  استاندار لرستان گفت: با بهره‌برداری از ایستگاه پمپاژ آمیران کوشکی معمولان پلدختر و تبدیل اراضی دیم منطقه به آبی، تولید محصولات زراعی و باغی افزایش می‌یابد و به صورت مستقیم برای ۱۰۰ نفر شغل ایجاد می‌شود. هوشنگ بازوند در سفر به شهرستان پلدختر ضمن بررسی طرح‏‌های عمرانی و کشاورزی بخش معمولان، از جاده آمیران […]

139303121729047802896173

 

استاندار لرستان گفت: با بهره‌برداری از ایستگاه پمپاژ آمیران کوشکی معمولان پلدختر و تبدیل اراضی دیم منطقه به آبی، تولید محصولات زراعی و باغی افزایش می‌یابد و به صورت مستقیم برای ۱۰۰ نفر شغل ایجاد می‌شود.
هوشنگ بازوند در سفر به شهرستان پلدختر ضمن بررسی طرح‏‌های عمرانی و کشاورزی بخش معمولان، از جاده آمیران کوشکی به سمت کوهدشت وجاده بن لار به چهار قلعه بازدید کرد و از نزدیک با روند و مشکلات و موانع ساخت این طرح‌ها آشنا شد.

استاندار لرستان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: کلنگ ساخت ایستگاه پمپاژ آمیران کوشکی معمولان در اوایل اسفند سال گذشته برای آبی کردن 200 هکتار از زمین‌های کشاورزی منطقه به زمین زده شده است.

وی افزود: این ایستگاه دارای پنج کیلومتر طول خط انتقال، شش الکتروپمپ است که برای آبی کردن 200 هکتار برای تولید محصولات زراعی و باغی در نظر گرفته شده است.

استاندار لرستان عنوان کرد: 20 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات سفر ریاست‌جمهوری، به لرستان و ایستگاه پمپاژ آمیران معمولان پلدختر اختصاص یافته است که بر اساس آن پیش‌بینی می‌شود کار اجرایی این ایستگاه در هفته دولت پایان یابد.

وی تصریح کرد: در صورت بهره‌برداری از این ایستگاه و تبدیل اراضی دیم منطقه به آبی، تولید محصولات زراعی و باغی افزایش می‌یابد و به صورت مستقیم برای 100 نفر شغل ایجاد می‌شود./تسنیم

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

از مسئولین محترم سایت می خواهیم با آقای حاج علی محمد سوری لکی هم مصاحبه ای در مورد انتخابات ۹۴ داشته باشند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :