کد خبر : 66389
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 425 بازدید

عملکرد 20 ماهه دولت در لرستان

    به گزارش میرملاس ، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌‏آباد با اشاره به عملکرد 20 ماهه دولت در استان لرستان اظهار کرد: طی این مدت ما شاهد پیشرفت‏‌های خوبی در استان لرستان بوده‎ایم، به گونه‎ای که فرودگاه خرم‎آباد با پنج پرواز در هفته امروز به بیش از 30 پرواز در خرم‌‏آباد […]

0 (37)

 

 

به گزارش میرملاس ، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌‏آباد با اشاره به عملکرد 20 ماهه دولت در استان لرستان اظهار کرد: طی این مدت ما شاهد پیشرفت‏‌های خوبی در استان لرستان بوده‎ایم، به گونه‎ای که فرودگاه خرم‎آباد با پنج پرواز در هفته امروز به بیش از 30 پرواز در خرم‌‏آباد توسعه یافته است که این امر از زمان تأسیس این فرودگاه یعنی سال 1320 تاکنون یک امر بی‎سابقه بوده است، این در حالی است که زمینه برای انجام پرواز خرم‌‏آباد به عتبات عالیات و راه‌‏اندازی خط پرواز خرم‌‏آباد به نجف، کربلا و کیش نیز فراهم است و در پی انجام این کار هستیم.

وی عنوان کرد: یکی از اقدامات ما در این مدت خرید یک هواپیمای اختصاصی برای خرم‎آباد و درج نام این استان بر روی آن هواپیما است که در هفته دو بار پرواز خرم‌‏آباد به مشهد مقدس با آن صورت می‌گیرد.

بازوند با اشاره به فعال‎سازی پروژه احداث راه‎آهن دورود، بروجرد به خرم‎آباد و اندیمشک خاطرنشان کرد: این پروژه بعد از سه سال تعطیلی با حجم سرمایه‏‌گذاری بالغ بر 600 میلیارد تومان توسط قرارگاه خاتم فعال شده است.

این مسئول یادآور شد: یکی از اقدامات ما در استان لرستان احیا و راه‎اندازی مجتمع کشت و صنعت با گذشت 15 سال تعطیلی بوده است که این اقدام با سرمایه‎گذاری یک سرمایه‏‌گذار عربستانی با بیش از 200 میلیون دلار فعال شده است.

استاندار لرستان در پایان متذکر شد: احیای گلخانه 32 هکتاری دیناروند پس از هشت سال تعطیلی یکی از دیگر اقدامات ما در استان لرستان بوده است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

سجاداز کوهدشت در گفته :

برای کوهدشت هیچی .؟

[پاسخ]

شهروند در گفته :

جناب استاندار سدمعشوره چی شد؟امیدواریم وقتی به بهره برداری میرسد آبی باشدکه پشتش جمع شود!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :