کد خبر : 6642
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 222 بازدید

بازدید نمایندگان الیگودرز و خرم آباد از اداره کل ورزش و جوانان لرستان / توسعه ورزش قهرمانی و همگانی استان لرستان مستلزم عزم و اراده جمعی است

  محمد تقی توکلی نماینده مردم الیگودرز وابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در دیدار جداگانه با مدیرکل ورزش و جوانان لرستان مباحث و مسایل مربوط به توسعه ورزش قهرمانی و همگانی استان لرستان را بررسی کردند.  به گزارش میرملاس نیوز؛  نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی نیز دراین […]

 

محمد تقی توکلی نماینده مردم الیگودرز وابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در دیدار جداگانه با مدیرکل ورزش و جوانان لرستان مباحث و مسایل مربوط به توسعه ورزش قهرمانی و همگانی استان لرستان را بررسی کردند.

 به گزارش میرملاس نیوز؛  نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی نیز دراین نشست خواستار تسریع در تكمیل و راه‌اندازی استخر الیگودرز قبل از فرا رسیدن ماه مبارك رمضان شد و گفت: شهر الیگودرز از وجود استخر محروم بوده و با توجه به فصل گرما و اوقات فراغت، می‌طلبد در تكمیل این پروژه مساعدت لازم از سوی اداره كل صورت پذیرد.

 محمدتقی توكلی با اشاره به لزوم احداث زورخانه الیگودرز اظهار داشت: امیدواریم جانمایی این طرح ظرف ماه آینده در مجموعه ورزشی ارسلان گودرزی انجام پذیرد.

 

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن اشاره به بیكاری قهرمانان استان لرستان از جمله پهلوان آرش مردانی، از مدیر كل ورزش و جوانان لرستان خواست كه كمبودها و مشكلات نیروی انسانی اداره كل را منعكس كرده تا از طریق وزارتخانه مطبوع و مجلس برای رفع مشكل بیكاری این ورزشكاران اقدام شود.

 ابراهیم آقامحمدی با بیان این كه شایسته نیست قهرمانان تحصیلكرده لرستانی بیكار باشند، افزود: متاسفانه برخی از این افتخارآفرینان ناچارند به مشاغلی روی آورند كه در شأن و منزلت آن‌ها نیست.

 مدیر كل ورزش و جوانان استان لرستان در دیدار با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، از مجمع نمایندگان استان لرستان خواست برای رفع مشكلات ورزش استان همراه و همیار این اداره كل باشند.

فرهاد نیكو خصال در این دیدار افزود: اجرای طرح جامع ورزش و همچنین نیز برطرف كردن مشكل كمبود اماكن ورزشی استان جز با همراهی و مساعدت نمایندگان مجلس و مسئولان استان ممكن نیست.

 وی افزود:با توجه به حمایت‌های علمی وزارت ورزش و جوانان نمایندگان باید كمك كنند تا بن‌بست‌های موجود در ورزش لرستان بخصوص در حوزه ورزش قهرمانی رفع شوند.

 وی افزود: در حالیكه سال گذشته به استان زنجان حدود 25 میلیارد ریال اعتبار فرهنگی تخصیص یافت سهم لرستان تنها هفت میلیارد ریال بود پرداخت شد.

 نیكوخصال در ادامه گفت: علاوه بر مشكل بودجه و كمبود اماكن ورزشی مناسب در استان، با مشكلات دیگری مثل عوارض سنگین شهرداری كه مدت‌هاست پرداخت نشده روبرو هستیم و به همین دلیل شهرداری هفته گذشته قصد پلمپ كردن برخی سالن‌های ورزشی جنوب خرم‌آباد را داشت.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :