کد خبر : 66426
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 419 بازدید

فرماندار کوهدشت : ساخت زندان و پزشکی قانونی در کوهدشت ضروری است

    به گزارش میرملاس ، ظهر امروز مشکلات روند اجرایی شدن ساخت زندان و پزشکی قانونی شهرستان کوهدشت با حضور رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان در فرمانداری کوهدشت بررسی شد.  به نقل فارس ؛ فرماندار کوهدشت در این جلسه اظهار داشت: برای مشخص شدن زمین برای ساخت زندان چند گزینه داشته‌ایم، گزینه اول […]

IMG_3602

 

 

به گزارش میرملاس ، ظهر امروز مشکلات روند اجرایی شدن ساخت زندان و پزشکی قانونی شهرستان کوهدشت با حضور رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان در فرمانداری کوهدشت بررسی شد.

 به نقل فارس ؛ فرماندار کوهدشت در این جلسه اظهار داشت: برای مشخص شدن زمین برای ساخت زندان چند گزینه داشته‌ایم، گزینه اول ما قطعه زمینی متعلق به منابع طبیعی بود که زیرساخت‌های مناسب را نداشت و گزینه دوم خرید اراضی ملکی بود که با توجه به گران بودن قیمت زمین‌ها مورد توافق قرار نگرفت.

محمدکرم محمدی افزود: گزینه سوم خرید زمین‌های مورد تملک دانشگاه آزاد اسلامی بود که زمین‌های دانشگاه آزاد مورد توافق نسبی قرار گرفت و با توجه به بازدید‌های صورت گرفته قیمت کارشناسی شده املاک دانشگاه آزاد تا پایان هفته آینده اعلام می‌شود.

محمدی اظهار کرد: در رابطه با ساخت پزشکی قانونی نیز یک قطعه زمینی در فاز سه فرهنگیان که جزء زمین‌های اداری نیروی انتظامی و دادگستری است به متراژ 500 مشخص شده است.

این مسئول خاطر نشان کرد: تمام سعی ما بر این است که ساخت زندان و پزشکی قانونی برای شهرستان در سریع‌ترین زمان ممکن و به صورت همزمان اتفاق بیفتد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :