کد خبر : 66442
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 369 بازدید

آقامحمدی : توافق نهایی باید به تصویب کنگره آمریکا و مجلس شورای اسلامی برسد

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: لازمه ضمانت اجرایی توافق هسته‌ای، تصویب آن در مجلس شورای اسلامی و کنگره آمریکاست و ما امیدواریم تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای نسبت به این موضوع حساسیت لازم را داشته باشد. به گزارش میرملاس ؛ ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی […]

22

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: لازمه ضمانت اجرایی توافق هسته‌ای، تصویب آن در مجلس شورای اسلامی و کنگره آمریکاست و ما امیدواریم تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای نسبت به این موضوع حساسیت لازم را داشته باشد.

به گزارش میرملاس ؛ ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه، توافق نهایی هسته‌ای باید ضمانت اجرایی داشته باشد، گفت: حرف ما این است که توافق نهایی پیش از اجرا باید به تصویب کنگره آمریکا برسد تا تحریم‌های اعمالی علیه ملت ایران، به جای تعلیق لغو شود.

وی افزود: ما نمی‌توانیم حقوق ملت را به ماندن یا رفتن اوباما گره بزنیم لذا در بخش تحریم‌ها، لازم است کنگره آمریکا تضمین به لغو تحریم‌ها بدهد نه اینکه دولت آمریکا بخواهد تحریم‌ها را تعلیق کند.

آقا محمدی با بیان اینکه بر اساس قانون، توافق نهایی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد، تصریح کرد: لازمه ضمانت اجرای توافق نهایی هسته‌ای، تصویب آن در مجلس شورای اسلامی و کنگره آمریکاست و ما امیدواریم تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای نسبت به این موضوع حساسیت لازم را داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، نمایندگان دغدغه حقوق ملت را دارند و همواره از تیم مذاکره کننده هسته‌ای حمایت کرده و می‌کنند، تاکید کرد: امیدواریم توافق نهایی، طوری نگاشته شود که راه برای فریب‌کاری‌های آمریکا بسته شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

بفرمائیدتوافق نکنند چون هم کنگره مخالف اوباماست وهم مجلس مخالف روحانی!!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :