کد خبر : 66492
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 797 بازدید

مهاجری نژاد رفت / امانی سرپرست میراث فرهنگی لرستان شد

   در حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرپرست میراث فرهنگی لرستان منصوب شد. به گزارش میرملاس به نقل مهر، با تغییر عبدالرضا مهاجری نژاد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، محمدرضا امانی به عنوان سرپرست این اداره کل منصوب شد. محمدرضا امانی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، […]

entesab

 

 در حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرپرست میراث فرهنگی لرستان منصوب شد.

به گزارش میرملاس به نقل مهر، با تغییر عبدالرضا مهاجری نژاد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، محمدرضا امانی به عنوان سرپرست این اداره کل منصوب شد.

محمدرضا امانی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: حکم بنده از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی صادر و ابلاغ شده است.

وی که برای دریافت حکم خود در سازمان میراث فرهنگی حضور داشت، یادآور شد: به زودی مراسم اصلی معارفه با حضور مسئولان امر در استان برگزار می شود.

امانی تصریح کرد: هنوز زمان برگزاری مراسم معارفه مشخص نیست که در صورت تایید نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

بنابراین گزارش پیش از این از تاریخ خردادماه سال ۹۳ تاکنون عبدالرضا مهاجری نژاد مسئولیت مدیر کلی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان را بر عهده داشت که با گذشت کمتر از یکسال جای خود را به محمد رضا امانی داد.

محمدرضا امانی قبل از مهاجری نژاد نیز مسئولیت سرپرستی میراث فرهنگی استان را بر عهده داشته و قبل از وی نیز قاسم قربانی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان بوده است.

امانی از نیروهای بومی و باسابقه اداره کل میراث فرهنگی لرستان است که در طول یکسال گذشته به عنوان معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایفای مسئولیت می کرده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوهدشت در گفته :

بازهم امانی ؟؟!!!

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ سه شنبه ۶ مرداد , ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷:

همگی دیدیم که بعد از چند ماه مهاجری نژاد نامه عذرخواهی به دکتر عبدی نوشت و از ایشان عذر خواهی رسمی کرد و کلی تمجید از ایشان کرد… ولی برای کسایی که اینهمه تهمت به عبدی زدن متاسفم

[پاسخ]

کارگر در گفته :

با سلام و احترام . ایا انتقاد از یک نماینده و دعوت به مناظره باید تغییرات را در پی داشته باشد ان هم در دولت تدبیر و امید که ما با افتخار به این دولت رای دادیم

[پاسخ]

وحید یاراحمدی در گفته :

امیدوارم با تلاش مسولان پل صفوی خرم آبادکه جنب قلعه فلک الافلاک است مرمت وبازسازی شود وپل دیگری برای عبورومرور خودروها احداث شود

[پاسخ]

حیف شد یک مدیر توانا رفت

[پاسخ]

باسلام.خبر بسیار خوبی بود.چون این شخص لیاقت این مدیریت رو نداشت.

[پاسخ]

لر ایرانی در گفته :

سردار بگرد و تخریب کن …
بعضی از نمایندگان لیاقت مدیری بالیاقت همچون مهاجری نژاد را نداشت

[پاسخ]

با غیرت در گفته :

امانی ؟!!! 🙁 اگر امیدی بوود ک لرستان پیشرفت کند از بین رفت…

[پاسخ]

کارمند میراث در گفته :

متاسفم برای این استان …متاسفم برای دولت تدبیر وامید.تاسفففففففف.من نمیدونم چرایشون روسرپرست میذارن ایشون به جوانگرایی اعتقادندارن …

[پاسخ]

گراوند در گفته :

واقعا حیف شد.

[پاسخ]

یاد ضرب المثل ” زبان سرخ سر سبز بر باد می دهد ” افتادم ، نگید نه که باور نمی کنم عزل وی ربطی به انتقاد ش -البته تند- از آقای عبدی نداشته ، فقط در عجبم این اجماع نمایندگان چرا برای عمران آبادی استان شکل نمی گیره و قوی عمل نمی کنه!!!!

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

متاسفم!!!! برای نمایندگان!!! مدیریت استان!!! و همه کسانی که در این تغییر مدیریت و تیشه به ریشه زدنها، واقعاً جای تاسف داره . متاسفانه لرستان مهد خودبینی و خودخواهی بعضی بی نخبه ها شده!!!!

[پاسخ]

ميرزايي در گفته :

حقش بود خيلي از اصول اخلاقي را رعايت نمي كرد .

[پاسخ]

یک شهروند در گفته :

سلام حیف شد این مدیر بالیاقت وکاردان رفت لرستان فدای نمایندگان شده است

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

دورود خدابر شما جناب آقای مهاجرانی نژاد

[پاسخ]

کارمند میراث در گفته :

صدحیف که ان برفت و صدحیف که این امد.واقعا لرستان یک مدیر شجاع نترس صادق پاک متخصص در حوزه کاری خویش با تعهد مسولیت پذیر را از دست داد.جای تاسف داره برای نمایندگان خصوصا اقای عبدی که سه ماه تمام دنبال این بود که مهاجری رو عوض کنه.لرستان چرا پیشرفت نمیکنه.اگه یک مدیری هم میخواد کار کنه و دغدغه کار داره متاسفانه نمیذارن.

[پاسخ]

بنه خدا در گفته :

عبدی بشو به مدیر کل لرستان و خلاص

[پاسخ]

درود بر شما آقای مهاجری نژاد . مطمن باشید جایگاه شما بالاتر از این سمت است. امیدوارم هر کجا هستید موفق و موید باشید.

[پاسخ]

دلسوز در گفته :

واقعا برای نماینده متاسفم . حق لرستان پیشرفت هست ولی مثل اینکه بعضی ها نمی خواهند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :