کد خبر : 66527
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 552 بازدید

کورانی فر در جمع لرستانی های مقیم تهران : اعتبارات عمرانی لرستان در سال 93، چهار برابر سالهای قبل بوده است

  کورانی فر:در طی 20 ماهه اخیر شاهد شتاب در روند سرمایه گذاری و حضور خیل عظیمی از سرمایه گذاران برای مشارکت در امر توسعه لرستان بوده ایم و این میزان علاقمندی برای سرمایه گذاری در لرستان تاکنون بی نظیر بوده است . به گزارش میرملاس ، صید علی کورانی فر  معاون توسعه مدیریت و […]

_MG_1891

 

کورانی فر:در طی 20 ماهه اخیر شاهد شتاب در روند سرمایه گذاری و حضور خیل عظیمی از سرمایه گذاران برای مشارکت در امر توسعه لرستان بوده ایم و این میزان علاقمندی برای سرمایه گذاری در لرستان تاکنون بی نظیر بوده است .

به گزارش میرملاس ، صید علی کورانی فر  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی که در جمع لرستانی های مقیم تهران حضور یافته بود با اشاره به عدم توسعه یافتگی لرستان نسبت به استانهای همجوار ،گفت: وضعیت کنونی شاخص های توسعه در لرستان حاکی از این است که در سنوات گذشته از فرصت ها و ظرفیت های فراهم آمده توسط  نظام همانند سایر استانهای همجوار استفاده نکرده ایم .

کورانی فر روند احداث  سد کمال صالح و مقایسه آن با سد مروک را بهترین گواه عدم بهره برداری متوازن از فرصت ها نسبت به استانهای دیگر دانست و گفت:سد مروک سه سال قبل از سد کمال صالح در استان مرکزی آغاز به کار کرد و با پیگیری و تکمیل در دوره مدیریت مهندس بازوند ،سه سال بعد از سد کمال صالح  به بهره برداری رسید و این نشان دهنده حداقل 6 سال تاخیر استان در روند فعالیت های عمرانی نسبت به استانهای همجوار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار با اشاره به ظرفیت بی نظیر قرارگاه خاتم الانبیا در اجرای فعالیت های اقتصادی و عمرانی استان گفت:از زمان حضور مدیریت ارشد استان،حضور این قرارگاه در استان احیاء شده و در اغلب پروژه ها ازجمله راه آهن،آزاد راه و… با روندی پرشتاب  نقشی اساسی در آبادانی استان یافته است.

کورانی فر به مقایسه اعتبارات عمرانی استان نسبت به سنوات اخیر پرداخت و گفت:اعتبارات عمرانی در سال 93،تقریبا 4 برابر سالهای قبل از آن بوده است.

 وی با اشاره به تلاشهای استاندار جهت جذب سرمایه گذار و رونق اقتصادی استان گفت: در طی 20 ماهه اخیر شاهد شتاب در روند سرمایه گذاری و حضور خیل عظیمی از سرمایه گذاران برای مشارکت در امر توسعه لرستان بوده ایم و این میزان علاقمندی برای سرمایه گذاری در لرستان تاکنون بی نظیر بوده است .

کورانی فر مشارکت و سرمایه گذاری عبدالله الحی در احیاء مجدد کشت و صنعت لرستان و همچنین مشارکت گسترده بنیاد برکت در بخش های مختلف اقتصادی استان را از جمله  نتایج رای زنی های استاندار ذکر نمود و در خصوص حضور گسترده مدیران ملی در استان گفت:در سال گذشته شاهد حضور بیش از 70 مدیر ارشد ملی اعم از معاونین رییس جمهور،وزرا و… بودیم که این میزان توجه مدیران ارشد کشوری به استان بی سابقه بوده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار همدلی و همزبانی مدیریت ارشد استان و مردم را در راستای دستور مقام معظم رهبری بسیار ویژه دانست و گفت:مهندس بازوند با اعتقاد به مبانی اعتدال و دوری از مباحث شعاری،گام های بلندی را برای احیاء ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه استان و حرکت به سمت همگرایی برای توسعه لرستان برداشته است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهدی کونانی در گفته :

باعرض سلام.با امدن مهندس بازوند به لرستان توسعه در چندین بخش به خوبی انجام گرفته انشالا این روند ادامه داشته باشد

[پاسخ]

اهل کورانی(کوهنانی) یا طرهان قدیم در گفته :

خدمت برادر بزرگوار و ولایی جناب آقای کورانی فر سلام وخسته نباشید عرض میکنم.آقای کورانی فر بخش کوهنانی با جمعیتی بالغ بر 30هزار نفر بزرگترین بخش کشور وجمعیت شهری بیش از 10هزار نفر اولین شهر از میان مراکز بخشهای استان وشاید کشور هم میباشد.این منطقه با داشتن پتانسیل در همه زمینه ها ولی محروخلاصه بگم عاجزانه تقاضا میکنیم فکری به حال این منطقه بکنید.منتظر مسولین محلی این منطقه نباشید چون اینجا خیلی سیاسی شده است اگر یک نفر می خواهد گامی بر دارد نفر دومی سفت ومحکم پایش را عقب می کشد مترین بخش کشور است وبا توجه به آماری که این جانب گرفته ام فقط از مرکز شهرکوهنانی حدود 400 خانوار به دشهر کرج وفردیس مهاجرت کرده اندکه در آنجا بیشتر جوانان به شغلهای کاذب وخانمانسوز روی آورده اند.یا یک پاپیچ اهنی برایش درست میکند.خداوند انشااله به جناب مهندس بازوند وحضرتعالی عمر با برکن عطا فرماید.

[پاسخ]

همشهری در گفته :

اقای کورانی لطفا طلب بازنشستگان استانداری که سالهاست در دیون مانده پرداخت نمایید

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

خب اقای کورانی فر طبق معادلات شما همه چیز چند برابر شده چرا کوهدشت هیچ خیری ندیده از این بودجه عمرانی و روز به روز بدتر میشه . حتما باز میخواید بیایید کوهدشت کاندید بشید .خدایی دیگه نیایید اصلا بگید کوهدشتی نیستید

[پاسخ]

شهروند در گفته :

جناب کورانی فرباعرض سلام وخسته نباشید. لطفا تا شما به عنوان یک کوهدشتی واتفاقا کشاورزخوب و زمین داریک پست مهم در استانداری دارید اگه کاری برای سدمعشوره شد که شد وگرنه دیگه نمیشه لطفا پیگیر باشید وگزارش بدید متشکریم

[پاسخ]

سلام،

آیا توسعه هم در سال 93 چهار برابر شده است؟

[پاسخ]

برای کوهدشت چه کرده اید

[پاسخ]

کوهنانی در گفته :

درود بر جناب آقای کورانی
خواهشمند است با توجه به ظرفیت شهر کوهنانی به شهرستان پیگیری بفرمایید که هر چه زودتر این عمل بزرگ انجام گرددو مردم شهر کونانی به ارزوی دیرینه شون که حق واقعیشون میباشد برسند.

با نهایت تشکر از فعالیت شما در تمام زمینه های کاری

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :