کد خبر : 66534
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 92 بازدید

شاهرخی:اولویت اصلی استاندار برای حل مشکل بیکاری،توسعه سرمایه گذاری در استان است

  معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت :کارنامه تلاش 20 ماهه دولت تدبیر و امید در طول دوره های مدیریتی بی نظیر است. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا سید سعید شاهرخی در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مخابرات این استان با اشاره به برنامه ریزی و تلاش مضاعف دولت برای ارتقاء همه […]

MG_0063

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت :کارنامه تلاش 20 ماهه دولت تدبیر و امید در طول دوره های مدیریتی بی نظیر است.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا سید سعید شاهرخی در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مخابرات این استان با اشاره به برنامه ریزی و تلاش مضاعف دولت برای ارتقاء همه جانبه برخی مناطق کمتر توسعه یافته افزود: در 20 ماه همت و تلاش دولت تدبیر و امید،لرستان به کارگاه بزرگی از طرح و پروژه های مختلف برای رسیدن به رشد و توسعه تبدیل شده و این کارنامه در طول دوره های مدیریتی بی نظیر است.

وی با برشمردن برخی اقدامات مدیریت ارشد استان در این مدت برای فراهم نمودن زیرساخت های لازم برای آبادانی استان،گفت:توسعه فرودگاه و برقراری پروازهای منظم و خریداری هواپیمای اختصاصی،آغاز عملیات اجرایی راه آهن دورود-بروجرد-خرم آباد-اندیمشک و همچنین آزاد راه خرم آباد اراک گامهای موثری هستند که به عنوان ایجاد زیرساخت های ارتباطی کمک شایانی به رونق اقتصادی در استان می کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به ظرفیت های اقتصادی استان که در طی سالهای اخیر راکد شده و عملا تعطیل شده بودند،گفت:راه اندازی و احیائ کشت و صنعت لرستان پس از 15 سال تعطیلی و تکمیل و افتتاح دو سد بزرگ ایوشان و مروک و دهها دستاورد دیگر،حاصل تلاش و همت مدیریت ارشد استان است.

شاهرخی با بیان اینکه برای رسیدن به شرایط مناسب اقتصادی باید به جذب سرمایه گذاران اهتمام جدی داشت،گفت:اولویت اصلی استاندار برای حل مشکل بیکاری،توسعه سرمایه گذاری در استان است و در این راستا اقدامات موثر و قابل توجهی تاکنون انجام گرفته است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :