کد خبر : 6663
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 243 بازدید

استاندار قم: مسير خدمت به مردم نبايد براي لحظه اي مسدود شود

  استاندار قم با تاكيد بر لزوم تلاش مديران دستگاه ها، براي بهره مندي از فرصت خدمتگزاري به مردم گفت: مسير خدمت به مردم نبايد براي لحظه اي هم مسدود بشود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومي استانداري قم، كرم رضا پيريايي در نشست با مديران استانداري و جمعي از مديران دستگاه […]

 

استاندار قم با تاكيد بر لزوم تلاش مديران دستگاه ها، براي بهره مندي از فرصت خدمتگزاري به مردم گفت: مسير خدمت به مردم نبايد براي لحظه اي هم مسدود بشود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومي استانداري قم، كرم رضا پيريايي در نشست با مديران استانداري و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي استان طي سخناني برگزاري اين گونه نشست ها را مهم و ضروري خواند و اظهار كرد: برگزاري اين جلسات به هماهنگي هاي بهتر و پيشرفت و سرعت در كار گروهي كمك مي كند.

وي با بيان اين كه قانون، مجموعه وظايفي را براي مديران دستگاه ها تعيين كرده است، قانون گرايي را محور فعاليت ها و برنامه ها برشمرد و تصريح كرد: مديران با ضابطه مندي، دخالت ندادن سلايق شخصي و تغيير در شيوه ها، به دنبال عملياتي كردن وظايف و ماموريت هاي محوله باشند.

استاندار قم تغيير مديريت در بدنه اجرايي استان را فضاي جديد خدمت عنوان و خاطر نشان كرد: دستگاه ها از اين فرصت براي خدمتگزاري بيشتر و تلاش در جهت سرعت دادن به روند پرشتاب توسعه و عمران قم استفاده كنند.

پيريايي با تاكيد بر لزوم توجه به فعال سازي جلسات كارگروه ها و شوراهاي مصوب استاني گفت: جلسات اين كارگروه ها و شوراها به ويژه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان بايد به صورت منظم و مستمر تشكيل شده و مصوبات آن ها به جد از سوي اعضا پيگيري شوند.

وي اشتغال پايدار و مسكن را از برنامه ها و رويكردهاي اصلي دولت و مديريت استان برشمرد و افزود: براي عملي شدن تعهدات استان در اين دو حوزه محوري، بايد جلسات كارگروه اشتغال و شوراي مسكن به صورت ويژه فعال و برگزار گردند.

استاندار قم با بيان اين كه مسير خدمت به مردم نبايد لحظه اي مسدود شود، افزود: مديران استان بايد با قوت و انگيزه وافر و نگاه اعتقادي و فراتر از وظيفه، همچنان در مسير خدمت به مردم و تعالي و رشد مادي و معنوي خطه مقدس قم گام بردارند.

پيريايي به ظرفيت هاي ويژه استان در بحث رسانه ها اشاره و تاكيد كرد: مديران استان بايد از اين ظرفيت مناسب، براي اطلاع رساني شفاف و بيان خدمات و عملكرد نظام در بخش هاي مختلف استفاده كنند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بهمن ابراهیمی در گفته :

قوت و انگیزه و کاردانی پیریایی را چندین سال از نزدیک درک کرده ام انشالله در قم هم موفق خواهند بود

[پاسخ]

احمد در گفته :

پیریایی افتخاری برای لرستان وکوهدشت .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :