کد خبر : 66675
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 192 بازدید

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد: 145 قطعه اشیاء تاریخی در لرستان کشف شد

  به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا سردار محمد قنبری گفت :در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه چند نفر قاچاقچی در امر خرید و فروش اشیاء تاریخی فعالیت دارند ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اطلاعات و آگاهی این فرماندهی قرار گرفت . وی افزود : ماموران با کارهای اطلاعاتی […]

39573t

 

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا سردار محمد قنبری گفت :در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه چند نفر قاچاقچی در امر خرید و فروش اشیاء تاریخی فعالیت دارند ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اطلاعات و آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی افزود : ماموران با کارهای اطلاعاتی قاچاقچیان را در پلدختر شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه یکی از آنان را دستگیر کرده و در بازرسی از منزل وی 67 قطعه اشیاء عتیقه و تاریخی در شکل های مختلف کشف شد.

وی با اشاره به اینکه ، مبارزه جدی با قاچاقچیان در دستور کار پلیس لرستان قرار داشت ، اظهار داشت : تلاش جهت دستگیری همدستان متهم و کشف سایر اشیاء عتیقه نیز ادامه داشت .

سردار قنبری گفت: در این راستا ماموران با کارهای اطلاعاتی افراد قاچاقچی را در پلدختر شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه یکی از متهمان را دستگیر کرده و در بازرسی از منزل وی 78 قطعه اشیاء عتیقه و تاریخی در شکل های مختلف کشف شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :