کد خبر : 66795
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 463 بازدید

كلاهبردار اينترنتی در كوهدشت به دام افتاد

  رئيس پليس فتا استان لرستان از دستگيری كلاهبردار حرفه ای اينترنتی در شهرستان كوهدشت خبر داد. به گزارش میرملاس ؛ سرهنگ فرهاد ابدال چگني با بيان اين خبر به خبرنگاران گفت: با مراجعه يك شهروند كوهدشتي به پليس فتا اين شهرستان و اعلام اينكه از حساب بانكي وی مبلغ پنج ميليون و ۵۰۰ هزار […]

IMG09134924

 

رئيس پليس فتا استان لرستان از دستگيری كلاهبردار حرفه ای اينترنتی در شهرستان كوهدشت خبر داد.

به گزارش میرملاس ؛ سرهنگ فرهاد ابدال چگني با بيان اين خبر به خبرنگاران گفت: با مراجعه يك شهروند كوهدشتي به پليس فتا اين شهرستان و اعلام اينكه از حساب بانكي وی مبلغ پنج ميليون و ۵۰۰ هزار ريال برداشت شده است، موضوع به صورت ويژه در دستور كار اين پليس قرار گرفت.

وي افزود : با تحقيقات به عمل آمده و انجام اقدامات فني متهم به هويت معلوم شناسايي و دستگير، پس از مواجه با مستندات و ادله موجود به بزه ارتكابي اعتراف كرد و همراه پرونده تحويل مقام قضايي شد.

سرهنگ ابدال چگني از شهروندان خواست کارت عابر بانک و اطلاعات حساب خود را در اختيار اشخاص قرار ندهند و رمز عبور خود را به طور مرتب تغيير داده و از اعتماد كردن نابجا به ديگران خودداري كنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شیرمحمدی در گفته :

درود بر رییس پلیس محترم فتای شهرستان که همیشه با اطلاعات جامع خود .محیط امن رو برای همشهریان عزیز فراهم میکند.جا داره که از ایشان تقدیر به عمل بیاد

[پاسخ]

اسفندیار.دانشگاه در گفته :

تشکرجناب سرهنگ.خدا قوت

[پاسخ]

علیرضا کوشکی طرهان در گفته :

خدا قوت دست مريزاد به حافظان جان و مال شهروندان.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :