کد خبر : 66795
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 425 بازدید

کلاهبردار اینترنتی در کوهدشت به دام افتاد

  رئیس پلیس فتا استان لرستان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای اینترنتی در شهرستان کوهدشت خبر داد. به گزارش میرملاس ؛ سرهنگ فرهاد ابدال چگنی با بیان این خبر به خبرنگاران گفت: با مراجعه یک شهروند کوهدشتی به پلیس فتا این شهرستان و اعلام اینکه از حساب بانکی وی مبلغ پنج میلیون و ۵۰۰ هزار […]

IMG09134924

 

رئیس پلیس فتا استان لرستان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای اینترنتی در شهرستان کوهدشت خبر داد.

به گزارش میرملاس ؛ سرهنگ فرهاد ابدال چگنی با بیان این خبر به خبرنگاران گفت: با مراجعه یک شهروند کوهدشتی به پلیس فتا این شهرستان و اعلام اینکه از حساب بانکی وی مبلغ پنج میلیون و ۵۰۰ هزار ریال برداشت شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود : با تحقیقات به عمل آمده و انجام اقدامات فنی متهم به هویت معلوم شناسایی و دستگیر، پس از مواجه با مستندات و ادله موجود به بزه ارتکابی اعتراف کرد و همراه پرونده تحویل مقام قضایی شد.

سرهنگ ابدال چگنی از شهروندان خواست کارت عابر بانک و اطلاعات حساب خود را در اختیار اشخاص قرار ندهند و رمز عبور خود را به طور مرتب تغییر داده و از اعتماد کردن نابجا به دیگران خودداری کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شیرمحمدی در گفته :

درود بر رییس پلیس محترم فتای شهرستان که همیشه با اطلاعات جامع خود .محیط امن رو برای همشهریان عزیز فراهم میکند.جا داره که از ایشان تقدیر به عمل بیاد

اسفندیار.دانشگاه در گفته :

تشکرجناب سرهنگ.خدا قوت

علیرضا کوشکی طرهان در گفته :

خدا قوت دست مریزاد به حافظان جان و مال شهروندان.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :