کد خبر : 66862
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 183 بازدید

جشنواره سراسری ورزش های هوایی درخرم آباد برگزار می شود

  مسوول کمیته ورزش های هوایی لرستان گفت: جشنواره سراسری ورزش های هوایی کشور اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان خرم آباد برگزار می شود.   کیوان زاد خوش در گفت وگو با خبرنگاران افزود:این جشنواره در سه رشته پارا گلایدر ، هواپیمای مدل و پرواز بادبادک ها از بیست و چهارم اردیبهشت ماه آینده به […]

81574698-6393920

 

مسوول کمیته ورزش های هوایی لرستان گفت: جشنواره سراسری ورزش های هوایی کشور اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان خرم آباد برگزار می شود.

 

کیوان زاد خوش در گفت وگو با خبرنگاران افزود:این جشنواره در سه رشته پارا گلایدر ، هواپیمای مدل و پرواز بادبادک ها از بیست و چهارم اردیبهشت ماه آینده به مدت 3 روز برگزار می شود و 150نفر از 16 استان کشور در این جشنواره حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: مهم ترین هدف ما برای میزبانی این جشنواره، معرفی ظرفیت های گردشگری ورزشی لرستان است که امیدواریم بتوانیم با یک برنامه ریزی خوب و مطلوب به خواسته مان دست یابیم.

زاد خوش با اشاره اینکه برگزاری جشنواره ورزش های هوایی در استان، نیازمند همکاری برخی دستگاه های اجرایی است./ایرنا

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کسانی که دوره آموزشی کلاس پاراگلایدر را نزد استاد دهقانپور دیده اند با توجه به اینکه امکانات لازم مثل چتر و هارنس و . . . را در اختیار ندارند چگونه می توانند از سایت پرواز خرم آباد استفاده کنند ؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :