کد خبر : 66889
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 114 بازدید

سفر رئیس سازمان جنگل‎ها به لرستان

  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: روز چهارشنبه هفته جاری رئیس سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری کشور به لرستان سفر می‏‌کند. به گزارش میرملاس ، مهرداد بهاروند صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم‏‌آباد اظهار کرد: روز چهارشنبه هفته جاری رئیس سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری کشور به لرستان سفر می‏‎کند. وی هدف از […]

jalali_921007_2

 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: روز چهارشنبه هفته جاری رئیس سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری کشور به لرستان سفر می‏‌کند.

به گزارش میرملاس ، مهرداد بهاروند صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم‏‌آباد اظهار کرد: روز چهارشنبه هفته جاری رئیس سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری کشور به لرستان سفر می‏‎کند.

وی هدف از این سفر را بازدید از طرح‎ها و بررسی مشکلات اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان عنوان کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ضمن تقدیر و تشکر از اهالی محترم دالاب که با اقدامات خودجوش از تخریب جنگل و مراتع جلوگیری کردند از مسئولین محترم و زحمتکش منابع طبیعی و محیط زیست استدعا داریم که یه سر به پشته تنگ قلعه بزنند که چرا برخی با ماشین الات سنگین و احداث جاده به جان جنگل افتادن که باعث تسریع تخریب محیط میشود و با خاطیان نیز برخورد شود.

[پاسخ]

ترا خدا به داد درختان بلوط ومراتع برسید اجرکم عند الله

[پاسخ]

محمود مهکی۰ قم در گفته :

هوار هوار دست مردم استانهای غربی به دامن وجدان بیدار شما جنگلدار کشور وخدمت شما عرض میکنیم فقط جنگلهای شمال در ایران واقع نشده اند به داد جنگلهای زاگرس برسید که بسیار دیر نشود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :