کد خبر : 66895
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 157 بازدید

۹۰ درصد جرائم خرد در لرستان توسط معتادان رخ می‌دهد‌

  جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: بیش از ۶۰ درصد جرائمی که در استان به وقوع می‌پیوندد، جرائم خرد است و ۹۰ درصد از این جرائم توسط معتادان انجام می‌شود. به گزارش میرملاس ، سرهنگ علی احمدی‌تبار ‌در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان لرستان، اظهارداشت: در یک ماه گذشته، 25 طرح ارتقای امنیت […]

659495_FdK4TarM

 

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: بیش از ۶۰ درصد جرائمی که در استان به وقوع می‌پیوندد، جرائم خرد است و ۹۰ درصد از این جرائم توسط معتادان انجام می‌شود.

به گزارش میرملاس ، سرهنگ علی احمدی‌تبار ‌در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان لرستان، اظهارداشت: در یک ماه گذشته، 25 طرح ارتقای امنیت انتظامی در سطح استان انجام شده ‌که طی آن 6 باند منهدم و 400 نفر نیز دستگیر شده‌اند.

وی با بیان این‌که امسال میزان کشف موادمخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 15 درصد افزایش یافته است، افزود: اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده استان 122 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته و انجام طرح کنترل محورهای مواصلاتی در استان نیز 80 درصد رشد داشته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان این‌که بیش از 60 درصد جرائمی که در استان به وقوع می‌پیوندد، جرائم خرد است، عنوان کرد: 90 درصد جرائم خرد توسط معتادان انجام می‌شوند، بنابراین در سال گذشته 884 نفر از معتادان از سطح شهر جمع‌آوری شدند.

وی با اشاره به این‌که ناجا آمادگی کامل دارد که در هر زمانی نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر سطح شهر اقدام کند، تصریح کرد: در سال گذشته اقدامات رضایت‌بخشی در رابطه با جمع‌آوری خرده‌فروشان موادمخدر انجام شد و امسال نیز این روند در دستور کار ناجا قرار دارد.

احمدی‌تبار بیان کرد: امسال بحث مبارزه با کشت خشخاش به‌طور جدی در استان دنبال می‌شود و نظارت‌های شدیدتری بر روستاهای مرزی در حد فاصل ایلام، از جمله روستاهای شهرستان‌های دلفان و کوهدشت انجام می‌شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :