کد خبر : 66925
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 123 بازدید

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان میر دریکوند به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر منصوب شد. به گزارش میرملاس ، طی حکمی از سوی آقای مهندس بهاروندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آقای عابدین میر دریکوند به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان پلدختر منصوب […]

IMAGE634990245048602622

طی حکمی از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان میر دریکوند به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر منصوب شد.

به گزارش میرملاس ، طی حکمی از سوی آقای مهندس بهاروندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آقای عابدین میر دریکوند به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان پلدختر منصوب شد و از زحمات آقای مهندس سیاوش میرزایی در دوران تصدی در مسوولیت اداره قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی لرستان در فروردین سال جاری این دومین سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان است که از سوی مهندس بهاروندی منصوب می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آقای دریکوند و شما آقای مهندس بهاروندی خواهش می کنیم التماستون می کنم جهت رضای خدا هم که شده شما جلو تخریب جنگلهای منطقه کشماهر کوهدشت رو بگیرید از منابع طبیعی شهرستانهای دره شهر و آبدانان یاد بگیرد که چطور جلوی خشک شدن درختان بلوط با شاخه زنی ، حفر چاله پای درختان و درج ونوشتن مطالب آموزشی و بازدارنده تخریب روی تخته سنگها و نصب بنر و …گرفته اند.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :