کد خبر : 6744
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 278 بازدید

700میلیارد ریال اعتباربرای جاده چهارخطه كوهدشت- خرم آباد اختصاص یافت/بزودی در بخش راه مواصلاتی شهرستان کوهدشت تحولات جشمگیری خواهیم داشت

نماینده مردم كوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: 700میلیارد ریال اعتبار برای ادامه پروژه چهارخطه مسیر كوهدشت- خرم آباد اختصاص یافته است . ” الهیار ملكشاهی ”  در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز؛ با اشاره به پی گیری های به عمل آمده در فعال كردن پروژه ،افزود:به رغم تعطیلی این پروژه در چند […]

نماینده مردم كوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: 700میلیارد ریال اعتبار برای ادامه پروژه چهارخطه مسیر كوهدشت- خرم آباد اختصاص یافته است .

” الهیار ملكشاهی ”  در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز؛ با اشاره به پی گیری های به عمل آمده در فعال كردن پروژه ،افزود:به رغم تعطیلی این پروژه در چند ماه گذشته ، در حال حاضر این طرح فعال كاری خود را آغاز كرده و ماشین آلات در چند نقطه در حال عملیات جاده سازی هستند.

 وی اظهارداشت: در همین راستا با وزیر راه و شهرسازی رایزنی هایی انجام شده است به طوریكه منجر به تامین این اعتبار گردید.

 وی ایجاد راه ارتباطی استاندارد را یكی از شاخصه های توسعه و پیشرفت هر جامعه عنوان كرد و اظهارداشت: با اجرای برنامه های منظم، بزودی در بخش راه مواصلاتی شهرستان كوهدشت شاهد تحولات چشمگیری خواهیم شد.

 نماینده مردم كوهدشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه در خصوص اجرای عدالت توزیع اعتبارات و امكانات زیربنایی در شهرها گفت: با تمكین از قانون عدالت باید در مناطق كمتر برخوردار رعایت و اجرایی شود.

 ملكشاهی همچنین در خصوص تمایل نظام مقدس جمهوری اسلامی به پشرفت و توسعه مناطق كمتر برخوردار گفت: مسوولان ارشد استان خدمات ارزنده و در خور شان مردم این شهرستان ارایه كنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :